MANCHE BELGIAN BEACHVOLLEY GENT-GAND


zaterdag 13 mei - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Deruyck Sander - Browaeys RobrechtLambrechts Wouter - Lambrechts Pieter12-2121-189-151-2
08:302FM2van Hest Dries - Verplancke TimDe Pryck Laurens - Poot Tijs21-1821-142-0
08:303GM3Hermans Simon - Luyten DirkBormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth19-2118-210-2
08:304DF4Brocatus Hannelore - De Brandt JanaLambrechts Karen - Van Belle Amber14-2118-210-2
09:155DM1De Raedt Micaël - Lacour JaanSannen Jeroen - Hoeyberghs Sam16-218-210-2
09:156HM2Van Tigchelt Yorik - Darras ArneMees Bavo - Van Leemputten Arnor19-2121-1512-151-2
09:157CM3Baeck Pieter - Deroey MaartenVercruysse Jop - Symoens Jonas21-1221-102-0
09:158CF4Vercruysse Sien - Carpentier CelineJacquemyn Céline - Van Der Bruggen Fien21-921-112-0
10:009EM1Deruyck Sander - Browaeys RobrechtChristiaens Jens - Cosemans Lienert17-2113-210-2
10:0010FM2De Pryck Laurens - Poot TijsSinnesael Jelle - Engels Stef23-2116-2110-151-2
10:0011GM3Hermans Simon - Luyten DirkFrankart Audry - Verschueren Tim10-2114-210-2
10:0012DF4Brocatus Hannelore - De Brandt JanaVan Asch Elien - Schaekers Lotte10-218-210-2
10:4513DM1De Raedt Micaël - Lacour JaanDegruyter Tim - De Brandt Koen7-2119-210-2
10:4514HM2Van Tigchelt Yorik - Darras ArneVan Acker Christophe - Jacquemijns Jonas21-1724-222-0
10:4515CM3Vercruysse Jop - Symoens JonasVermeeren Thibault - Coenen Jo18-217-210-2
10:4516CF4Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen FienThys Hanne - Simons Lore11-219-210-2
11:3017EM1Lambrechts Wouter - Lambrechts PieterChristiaens Jens - Cosemans Lienert9-2112-210-2
11:3018FM2van Hest Dries - Verplancke TimSinnesael Jelle - Engels Stef21-1813-2113-151-2
11:3019GM3Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert BennethFrankart Audry - Verschueren Tim6-2113-210-2
11:3020DF4Lambrechts Karen - Van Belle AmberVan Asch Elien - Schaekers Lotte21-1915-216-151-2
12:1521DM1Sannen Jeroen - Hoeyberghs SamDegruyter Tim - De Brandt Koen20-2223-2113-151-2
12:1522HM2Mees Bavo - Van Leemputten ArnorVan Acker Christophe - Jacquemijns Jonas23-2117-2115-112-1
12:1523CM3Baeck Pieter - Deroey MaartenVermeeren Thibault - Coenen Jo21-1521-162-0
12:1524CF4Vercruysse Sien - Carpentier CelineThys Hanne - Simons Lore13-2121-230-2
13:0025AM1Kermans Tim - Malfait GillesVan Haesendonck Maxim - Somers Bjorn15-2117-210-2
13:0026JM2Degraeve Simon - Strymes NicolasCornelis Wannes - De Nys Willem21-1915-218-151-2
13:0027#M3Christiaens Jens - Cosemans LienertSinnesael Jelle - Engels Stef21-1317-2115-112-1
13:0028AF4De Schrijver Hanne - Anthony ChristineMees Lana - Declercq Margo21-1121-132-0
13:4529BM1Deville Wim - Torfs WesleyDegreve Dries - Vandeweyer Robbe19-2121-197-151-2
13:4530IM2Van Daele Andy - Van der Aa YorvenUrnaut Aljosa - Deroey Dennis11-2112-210-2
13:4531#F3Vercruysse Sien - Carpentier CelineVan Asch Elien - Schaekers Lotte12-2121-1413-151-2
13:4532#F4Thys Hanne - Simons LoreLambrechts Karen - Van Belle Amber21-1421-162-0
14:3033#M1Frankart Audry - Verschueren TimDegruyter Tim - De Brandt Koen21-1121-132-0
14:3034#M2Mees Bavo - Van Leemputten ArnorBaeck Pieter - Deroey Maarten19-2121-169-151-2
14:3035BF3Kenes Cyrielle - Tison LucieDriesen Sarah - van Dun Kim22-2021-162-0
14:3036FF4Poot Liesje - Van Cleemput SarahVandendriessche Lotte - Ceustermans Marthe20-2211-210-2
15:1537AM1Kermans Tim - Malfait GillesVan der Aa Yentl - Van Reeth Thomas13-2116-210-2
15:1538JM2Degraeve Simon - Strymes NicolasDe Keyser Seppe - De Keyser Jente14-2115-210-2
15:1539EF3Van de Vreken Tinne - Puimège EvaDegrève Linde - de Jong Lobke14-2113-210-2
15:1540AF4Mees Lana - Declercq Margovan Grinsven Leen - Wittock Birthe21-1610-219-151-2
16:0041BM1Deville Wim - Torfs WesleyVan de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk15-2115-210-2
16:0042IM2Van Daele Andy - Van der Aa YorvenVerspecht Martijn - Vleugels Jef17-2115-210-2
16:0043BF3Driesen Sarah - van Dun KimRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt8-2111-210-2
16:0044FF4Poot Liesje - Van Cleemput SarahPauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie25-2314-2114-161-2
16:4545AM1Van Haesendonck Maxim - Somers BjornVan der Aa Yentl - Van Reeth Thomas17-2112-210-2
16:4546JM2Cornelis Wannes - De Nys WillemDe Keyser Seppe - De Keyser Jente27-2915-210-2
16:4547EF3Van de Vreken Tinne - Puimège EvaHervent Linde - Van den Broeck Isabel11-2113-210-2
16:4548AF4De Schrijver Hanne - Anthony Christinevan Grinsven Leen - Wittock Birthe21-1914-2113-151-2
17:3049BM1Degreve Dries - Vandeweyer RobbeVan de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk12-2115-210-2
17:3050IM2Urnaut Aljosa - Deroey DennisVerspecht Martijn - Vleugels Jef21-1521-142-0
17:3051BF3Kenes Cyrielle - Tison LucieRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt9-2111-210-2
17:3052FF4Vandendriessche Lotte - Ceustermans MarthePauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie16-2116-210-2
18:1553#M1Van der Aa Yentl - Van Reeth ThomasDe Keyser Seppe - De Keyser Jente23-2121-132-0
18:1554#M2Van de Wielle Tim - Muysewinkel BaukUrnaut Aljosa - Deroey Dennis0-210-210-2
18:1555EF3Degrève Linde - de Jong LobkeHervent Linde - Van den Broeck Isabel11-2121-1415-72-1
18:1556#F4De Schrijver Hanne - Anthony ChristinePauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie21-1321-142-0
19:0057#F1Kenes Cyrielle - Tison LucieDegrève Linde - de Jong Lobke21-1921-132-0
19:0058#F3Ruysschaert Elien - Ruysschaert BrittHervent Linde - Van den Broeck Isabel21-1421-102-0
19:0059#F4van Grinsven Leen - Wittock BirtheVandendriessche Lotte - Ceustermans Marthe21-1917-2115-52-1

zondag 14 mei - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1Van der Aa Yentl - Van Reeth ThomasChristiaens Jens - Cosemans Lienert17-2116-210-2
08:302DM3Paulides Joppe - Douwen BobBaeck Pieter - Deroey Maarten21-1621-192-0
08:303AF2Ruysschaert Elien - Ruysschaert BrittThys Hanne - Simons Lore21-1721-112-0
08:304DF4Mouha Liesbeth - Gielen KatrienKenes Cyrielle - Tison Lucie21-1321-142-0
09:155CM1Blondeel Mathias - Oprins JeroenUrnaut Aljosa - Deroey Dennis21-1721-192-0
09:156BM3Steenhouwer Dries - Degrève WimFrankart Audry - Verschueren Tim21-1716-2110-151-2
09:157CF2Thielemans Britt - Verhulst RenéeDe Schrijver Hanne - Anthony Christine21-1815-2116-142-1
09:158BF4van Grinsven Leen - Wittock BirtheVan Asch Elien - Schaekers Lotte19-2121-1215-112-1
10:009AM1Van der Aa Yentl - Van Reeth ThomasKoekelkoren Dries - van Walle Tom8-2113-210-2
10:0010DM3Baeck Pieter - Deroey MaartenPirali Yannick - Nuijten Oscar21-1621-182-0
10:0011AF2Thys Hanne - Simons LoreCatry Maud - Lieckens Kim16-219-210-2
10:0012DF4Kenes Cyrielle - Tison LucieDe Beule Julie - Coolman Nina17-2115-210-2
10:4513CM1Urnaut Aljosa - Deroey DennisVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis21-1621-132-0
10:4514BM3Steenhouwer Dries - Degrève WimLemmens Tim - Ver Eecke Anshel21-1321-192-0
10:4515CF2De Schrijver Hanne - Anthony ChristineVandenabeele Annelies - Beken Ilke20-2214-210-2
10:4516BF4Van Asch Elien - Schaekers LotteVan Bree Stephanie - Van den vonder Lisa13-2118-210-2
11:3017AM1Christiaens Jens - Cosemans LienertKoekelkoren Dries - van Walle Tom16-2115-210-2
11:3018DM3Paulides Joppe - Douwen BobPirali Yannick - Nuijten Oscar21-1521-142-0
11:3019AF2Ruysschaert Elien - Ruysschaert BrittCatry Maud - Lieckens Kim20-2221-1714-161-2
11:3020DF4Mouha Liesbeth - Gielen KatrienDe Beule Julie - Coolman Nina21-1221-182-0
12:1521CM1Blondeel Mathias - Oprins JeroenVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis16-2121-1715-122-1
12:1522BM3Frankart Audry - Verschueren TimLemmens Tim - Ver Eecke Anshel19-2121-199-151-2
12:1523CF2Thielemans Britt - Verhulst RenéeVandenabeele Annelies - Beken Ilke19-2128-300-2
12:1524BF4van Grinsven Leen - Wittock BirtheVan Bree Stephanie - Van den vonder Lisa15-219-210-2
Place 9-12
13:0025M1Van der Aa Yentl - Van Reeth ThomasPirali Yannick - Nuijten Oscar15-2121-1315-82-1
13:0026M3Lemmens Tim - Ver Eecke AnshelVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis21-1521-162-0
13:0027F2Thys Hanne - Simons LoreKenes Cyrielle - Tison Lucie21-1521-182-0
13:0028F4Van Asch Elien - Schaekers LotteDe Schrijver Hanne - Anthony Christine21-1921-152-0
1/4 Finals
13:4529M1Koekelkoren Dries - van Walle TomBaeck Pieter - Deroey Maarten21-1121-162-0
13:4530M3Christiaens Jens - Cosemans LienertPaulides Joppe - Douwen Bob15-2117-210-2
13:4531F2Catry Maud - Lieckens KimDe Beule Julie - Coolman Nina21-1721-122-0
13:4532F4Ruysschaert Elien - Ruysschaert BrittMouha Liesbeth - Gielen Katrien16-2118-210-2
14:3033M1Frankart Audry - Verschueren TimBlondeel Mathias - Oprins Jeroen10-2117-210-2
14:3034M3Steenhouwer Dries - Degrève WimUrnaut Aljosa - Deroey Dennis15-2117-210-2
14:3035F2van Grinsven Leen - Wittock BirtheVandenabeele Annelies - Beken Ilke21-1822-2415-92-1
14:3036F4Van Bree Stephanie - Van den vonder LisaThielemans Britt - Verhulst Renée21-1421-152-0
1/2 Finals
15:3037M1Koekelkoren Dries - van Walle TomBlondeel Mathias - Oprins Jeroen21-821-142-0
15:3038M3Paulides Joppe - Douwen BobUrnaut Aljosa - Deroey Dennis21-1523-212-0
15:3039F2Catry Maud - Lieckens Kimvan Grinsven Leen - Wittock Birthe21-1122-202-0
15:3040F4Mouha Liesbeth - Gielen KatrienVan Bree Stephanie - Van den vonder Lisa21-1621-82-0
Finals
17:0041F1Catry Maud - Lieckens KimMouha Liesbeth - Gielen Katrien16-219-210-2
18:0042M1Koekelkoren Dries - van Walle TomPaulides Joppe - Douwen Bob16-2121-1416-181-2

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten
Mouha Liesbeth - Gielen Katrien 80
Catry Maud - Lieckens Kim 72
van Grinsven Leen - Wittock Birthe 69
Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa 64
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt 61
De Beule Julie - Coolman Nina 56
Vandenabeele Annelies - Beken Ilke 56
Thielemans Britt - Verhulst Renée 56
Thys Hanne - Simons Lore 53
Van Asch Elien - Schaekers Lotte 53
Kenes Cyrielle - Tison Lucie 45
De Schrijver Hanne - Anthony Christine 45
Vandendriessche Lotte - Ceustermans Marthe 32
Hervent Linde - Van den Broeck Isabel 32
Lambrechts Karen - Van Belle Amber 32
Vercruysse Sien - Carpentier Celine 32
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie 32
Degrève Linde - de Jong Lobke 32
Mees Lana - Declercq Margo 16
Driesen Sarah - van Dun Kim 16
Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen Fien 16
Brocatus Hannelore - De Brandt Jana 16
Van de Vreken Tinne - Puimège Eva 16
Poot Liesje - Van Cleemput Sarah 16

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten
Paulides Joppe - Douwen Bob 80
Koekelkoren Dries - van Walle Tom 72
Urnaut Aljosa - Deroey Dennis 69
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen 64
Baeck Pieter - Deroey Maarten 61
Christiaens Jens - Cosemans Lienert 61
Frankart Audry - Verschueren Tim 61
Steenhouwer Dries - Degrève Wim 56
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas 53
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel 48
Pirali Yannick - Nuijten Oscar 40
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis 40
Degruyter Tim - De Brandt Koen 32
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor 32
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 32
Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk 32
Sinnesael Jelle - Engels Stef 32
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn 24
Degreve Dries - Vandeweyer Robbe 24
Vermeeren Thibault - Coenen Jo 24
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam 24
Lambrechts Wouter - Lambrechts Pieter 24
van Hest Dries - Verplancke Tim 24
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth 24
Van Tigchelt Yorik - Darras Arne 24
Verspecht Martijn - Vleugels Jef 24
Cornelis Wannes - De Nys Willem 24
Kermans Tim - Malfait Gilles 16
Deville Wim - Torfs Wesley 16
Vercruysse Jop - Symoens Jonas 16
De Raedt Micaël - Lacour Jaan 16
Deruyck Sander - Browaeys Robrecht 16
De Pryck Laurens - Poot Tijs 16
Hermans Simon - Luyten Dirk 16
Van Acker Christophe - Jacquemijns Jonas 16
Van Daele Andy - Van der Aa Yorven 16
Degraeve Simon - Strymes Nicolas 16

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Baeck Pieter - Deroey Maarten
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth
Christiaens Jens - Cosemans Lienert
Cornelis Wannes - De Nys Willem
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
De Pryck Laurens - Poot Tijs
De Raedt Micaël - Lacour Jaan
Degraeve Simon - Strymes Nicolas
Degreve Dries - Vandeweyer Robbe
Degruyter Tim - De Brandt Koen
Deruyck Sander - Browaeys Robrecht
Deville Wim - Torfs Wesley
Frankart Audry - Verschueren Tim
Hermans Simon - Luyten Dirk
Kermans Tim - Malfait Gilles
Koekelkoren Dries - van Walle Tom
Lambrechts Wouter - Lambrechts Pieter
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor
Paulides Joppe - Douwen Bob
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam
Sinnesael Jelle - Engels Stef
Steenhouwer Dries - Degrève Wim
Urnaut Aljosa - Deroey Dennis
Van Acker Christophe - Jacquemijns Jonas
Van Daele Andy - Van der Aa Yorven
Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn
van Hest Dries - Verplancke Tim
Van Tigchelt Yorik - Darras Arne
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis
Vercruysse Jop - Symoens Jonas
Vermeeren Thibault - Coenen Jo
Verspecht Martijn - Vleugels Jef

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Brocatus Hannelore - De Brandt Jana
Catry Maud - Lieckens Kim
De Beule Julie - Coolman Nina
De Schrijver Hanne - Anthony Christine
Degrève Linde - de Jong Lobke
Driesen Sarah - van Dun Kim
Hervent Linde - Van den Broeck Isabel
Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen Fien
Kenes Cyrielle - Tison Lucie
Lambrechts Karen - Van Belle Amber
Mees Lana - Declercq Margo
Mouha Liesbeth - Gielen Katrien
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie
Poot Liesje - Van Cleemput Sarah
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt
Thielemans Britt - Verhulst Renée
Thys Hanne - Simons Lore
Van Asch Elien - Schaekers Lotte
Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa
Van de Vreken Tinne - Puimège Eva
van Grinsven Leen - Wittock Birthe
Vandenabeele Annelies - Beken Ilke
Vandendriessche Lotte - Ceustermans Marthe
Vercruysse Sien - Carpentier Celine