MANCHE BELGIAN BEACHVOLLEY BRUSSEL-BRUXELLES


zaterdag 6 mei - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Baeck Pieter - Deroey MaartenBouter Jasper - van Steenis Tom9-2110-210-2
08:302FM2Deville Wim - Torfs WesleyDe Pryck Laurens - Poot Tijs17-2121-1714-161-2
08:303GM3Kermans Tim - Malfait GillesMees Bavo - Van Leemputten Arnor17-2114-210-2
08:304DF4Van de Vyver Jutta - Gondry SophiePiatkowska Rodriguez Ewa - Daniëls Bente21-1921-182-0
09:155DM1Peters Joran - Van Tigchelt YorikLambrechts Wouter - Lambrechts Pieter17-2113-210-2
09:156HM2De Raedt Micaël - Lacour JaanCornelis Wannes - De Nys Willem19-2115-210-2
09:157CM3Van Haesendonck Maxim - Somers Bjornvan Hest Dries - Devolder Laurens14-2121-1613-151-2
09:158CF4Brocatus Hannelore - Schuermans Alanaden Haan Britt - van Esch Sarah13-2113-210-2
10:009EM1Baeck Pieter - Deroey MaartenDerom Roel - Balduyck Jeroen16-2121-196-151-2
10:0010FM2Deville Wim - Torfs WesleyFrankart Audry - Verschueren Tim18-2111-210-2
10:0011GM3Kermans Tim - Malfait GillesSinnesael Jelle - Engels Stef17-2114-210-2
10:0012DF4Piatkowska Rodriguez Ewa - Daniëls BenteThys Hanne - Simons Lore9-2113-210-2
10:4513DM1Peters Joran - Van Tigchelt YorikDegruyter Tim - De Brandt Koen10-2121-187-151-2
10:4514HM2De Raedt Micaël - Lacour JaanVan Acker Christophe - Jacquemijns Jonas13-2114-210-2
10:4515CM3Van Haesendonck Maxim - Somers BjornVan de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk19-2115-210-2
10:4516CF4Brocatus Hannelore - Schuermans AlanaRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt11-2111-210-2
11:3017EM1Bouter Jasper - van Steenis TomDerom Roel - Balduyck Jeroen21-1921-132-0
11:3018FM2De Pryck Laurens - Poot TijsFrankart Audry - Verschueren Tim21-1215-2111-151-2
11:3019GM3Mees Bavo - Van Leemputten ArnorSinnesael Jelle - Engels Stef17-2115-210-2
11:3020DF4Van de Vyver Jutta - Gondry SophieThys Hanne - Simons Lore14-2118-210-2
12:1521DM1Lambrechts Wouter - Lambrechts PieterDegruyter Tim - De Brandt Koen10-219-210-2
12:1522HM2Cornelis Wannes - De Nys WillemVan Acker Christophe - Jacquemijns Jonas17-2115-210-2
12:1523CM3van Hest Dries - Devolder LaurensVan de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk12-2113-210-2
12:1524CF4den Haan Britt - van Esch SarahRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt19-2115-210-2
13:0025AM1Degreve Dries - Vandeweyer RobbeVercruysse Jop - Symoens Jonas15-2113-210-2
13:0026JM2Deruyck Sander - Browaeys RobrechtDe Keyser Seppe - De Keyser Jente13-2116-210-2
13:0027#M3Bouter Jasper - van Steenis TomFrankart Audry - Verschueren Tim21-1717-2116-142-1
13:0028AF4Degrève Linde - de Jong LobkeSobolska Marta - Verrelst Nymphe17-218-210-2
13:4529BM1Urnaut Aljosa - Deroey DennisSannen Jeroen - Hoeyberghs Sam21-921-122-0
13:4530IM2Hermans Simon - Vanduffel JonasBormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth10-2115-210-2
13:4531#F3den Haan Britt - van Esch SarahThys Hanne - Simons Lore21-1421-182-0
13:4532#F4Ruysschaert Elien - Ruysschaert BrittVan de Vyver Jutta - Gondry Sophie21-1321-92-0
14:3033#M1Sinnesael Jelle - Engels StefDegruyter Tim - De Brandt Koen14-2120-220-2
14:3034#M2Van Acker Christophe - Jacquemijns JonasVan de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk19-2115-210-2
14:3035BF3Kenes Cyrielle - Vanhuylenbroeck TessaBaens Fleur - Louis Jolien21-1418-218-151-2
14:3036FF4Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen FienPauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie17-216-210-2
15:1537AM1Degreve Dries - Vandeweyer RobbeVandecaveye Louis - Luyckx Kwinten12-2115-210-2
15:1538JM2Deruyck Sander - Browaeys RobrechtVerspecht Martijn - Vleugels Jef12-2115-210-2
15:1539EF3Lambrechts Karen - Van Belle AmberEggen Sarah - Masset Magali21-1911-217-151-2
15:1540AF4Degrève Linde - de Jong LobkeMouha Liesbeth - Gielen Katrien9-215-210-2
16:0041BM1Sannen Jeroen - Hoeyberghs SamVermeeren Thibault - Coenen Jo16-2113-210-2
16:0042IM2Hermans Simon - Vanduffel JonasChristiaens Jens - Cosemans Lienert8-2111-210-2
16:0043BF3Kenes Cyrielle - Vanhuylenbroeck Tessavan Grinsven Leen - Wittock Birthe9-2112-210-2
16:0044FF4Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen FienHervent Linde - Van den Broeck Isabel12-2112-210-2
16:4545AM1Vercruysse Jop - Symoens JonasVandecaveye Louis - Luyckx Kwinten14-2113-210-2
16:4546JM2De Keyser Seppe - De Keyser JenteVerspecht Martijn - Vleugels Jef19-2117-210-2
16:4547EF3Lambrechts Karen - Van Belle AmberVan Asch Elien - Schaekers Lotte11-2114-210-2
16:4548AF4Sobolska Marta - Verrelst NympheMouha Liesbeth - Gielen Katrien22-206-217-151-2
17:3049BM1Urnaut Aljosa - Deroey DennisVermeeren Thibault - Coenen Jo21-1421-112-0
17:3050IM2Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert BennethChristiaens Jens - Cosemans Lienert18-2121-230-2
17:3051BF3Baens Fleur - Louis Jolienvan Grinsven Leen - Wittock Birthe9-2117-210-2
17:3052FF4Pauwels Lyn - Van Den Broeck StefanieHervent Linde - Van den Broeck Isabel21-1921-152-0
18:1553#M1Vandecaveye Louis - Luyckx KwintenVerspecht Martijn - Vleugels Jef17-2121-1716-142-1
18:1554#M2Urnaut Aljosa - Deroey DennisChristiaens Jens - Cosemans Lienert21-1421-112-0
18:1555EF3Eggen Sarah - Masset MagaliVan Asch Elien - Schaekers Lotte17-2112-210-2
18:1556#F4Sobolska Marta - Verrelst NymphePauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie21-1921-122-0
19:0057#F2Baens Fleur - Louis JolienVan Asch Elien - Schaekers Lotte16-2110-210-2
19:0058#F3van Grinsven Leen - Wittock BirtheEggen Sarah - Masset Magali21-1621-132-0
19:0059#F4Mouha Liesbeth - Gielen KatrienHervent Linde - Van den Broeck Isabel21-921-172-0

zondag 7 mei - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1Vandecaveye Louis - Luyckx KwintenVan de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk19-2116-210-2
08:302DM3Blondeel Mathias - Oprins JeroenBouter Jasper - van Steenis Tom18-2115-210-2
08:303AF2van Grinsven Leen - Wittock BirtheRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt21-1919-2115-112-1
08:304DF4Voets Margo - Vandendriessche Lotteden Haan Britt - van Esch Sarah10-2121-1114-161-2
09:155CM1Steenhouwer Dries - Degrève WimUrnaut Aljosa - Deroey Dennis19-2117-210-2
09:156BM3Van der Aa Yentl - Van Reeth ThomasDegruyter Tim - De Brandt Koen19-2121-1415-82-1
09:157CF2Thielemans Britt - Verhulst RenéeSobolska Marta - Verrelst Nymphe16-2114-210-2
09:158BF4Mouha Liesbeth - Gielen KatrienVan Asch Elien - Schaekers Lotte21-1521-112-0
10:009AM1Vandecaveye Louis - Luyckx KwintenKoekelkoren Dries - van Walle Tom11-2113-210-2
10:0010DM3Blondeel Mathias - Oprins JeroenPaulides Joppe - Douwen Bob20-2221-188-151-2
10:0011AF2Ruysschaert Elien - Ruysschaert BrittCatry Maud - Lieckens Kim11-2116-210-2
10:0012DF4Voets Margo - Vandendriessche LotteDe Beule Julie - Coolman Nina21-1415-219-151-2
10:4513CM1Steenhouwer Dries - Degrève WimPirali Yannick - Nuijten Oscar12-2123-2113-151-2
10:4514BM3Degruyter Tim - De Brandt KoenLemmens Tim - Ver Eecke Anshel13-2121-1916-142-1
10:4515CF2Thielemans Britt - Verhulst RenéeVandenabeele Annelies - Beken Ilke21-1521-2315-171-2
10:4516BF4Van Asch Elien - Schaekers LotteVan Bree Stephanie - Van den vonder Lisa19-2116-210-2
11:3017AM1Van de Wielle Tim - Muysewinkel BaukKoekelkoren Dries - van Walle Tom14-2117-210-2
11:3018DM3Bouter Jasper - van Steenis TomPaulides Joppe - Douwen Bob13-2115-210-2
11:3019AF2van Grinsven Leen - Wittock BirtheCatry Maud - Lieckens Kim21-1319-2115-122-1
11:3020DF4den Haan Britt - van Esch SarahDe Beule Julie - Coolman Nina10-2119-210-2
12:1521CM1Urnaut Aljosa - Deroey DennisPirali Yannick - Nuijten Oscar19-2121-1715-171-2
12:1522BM3Van der Aa Yentl - Van Reeth ThomasLemmens Tim - Ver Eecke Anshel17-2121-1913-151-2
12:1523CF2Sobolska Marta - Verrelst NympheVandenabeele Annelies - Beken Ilke19-2121-1915-171-2
12:1524BF4Mouha Liesbeth - Gielen KatrienVan Bree Stephanie - Van den vonder Lisa21-1421-182-0
Place 9-12
13:0025M1Vandecaveye Louis - Luyckx KwintenBlondeel Mathias - Oprins Jeroen21-1423-212-0
13:0026M3Degruyter Tim - De Brandt KoenSteenhouwer Dries - Degrève Wim21-1922-202-0
13:0027F2Ruysschaert Elien - Ruysschaert BrittVoets Margo - Vandendriessche Lotte21-1521-92-0
13:0028F4Van Asch Elien - Schaekers LotteThielemans Britt - Verhulst Renée13-2119-210-2
1/4 Finals
13:4529M1Koekelkoren Dries - van Walle TomBouter Jasper - van Steenis Tom21-1721-122-0
13:4530M3Van de Wielle Tim - Muysewinkel BaukPaulides Joppe - Douwen Bob21-1811-2110-151-2
13:4531F2van Grinsven Leen - Wittock Birtheden Haan Britt - van Esch Sarah19-2117-210-2
13:4532F4Catry Maud - Lieckens KimDe Beule Julie - Coolman Nina12-2115-210-2
14:3033M1Lemmens Tim - Ver Eecke AnshelPirali Yannick - Nuijten Oscar25-2721-189-151-2
14:3034M3Van der Aa Yentl - Van Reeth ThomasUrnaut Aljosa - Deroey Dennis19-2120-220-2
14:3035F2Van Bree Stephanie - Van den vonder LisaVandenabeele Annelies - Beken Ilke21-2321-1115-122-1
14:3036F4Mouha Liesbeth - Gielen KatrienSobolska Marta - Verrelst Nymphe21-1121-162-0
1/2 Finals
15:3037M1Koekelkoren Dries - van Walle TomPirali Yannick - Nuijten Oscar21-1221-112-0
15:3038M3Paulides Joppe - Douwen BobUrnaut Aljosa - Deroey Dennis19-2118-210-2
15:3039F2den Haan Britt - van Esch SarahVan Bree Stephanie - Van den vonder Lisa18-2116-210-2
15:3040F4De Beule Julie - Coolman NinaMouha Liesbeth - Gielen Katrien6-2115-210-2
Finals
17:0041F1Van Bree Stephanie - Van den vonder LisaMouha Liesbeth - Gielen Katrien13-2112-210-2
18:0042M1Koekelkoren Dries - van Walle TomUrnaut Aljosa - Deroey Dennis21-1321-162-0

Einduitslag Dames

Ploeg Punten
Mouha Liesbeth - Gielen Katrien 85
Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa 72
den Haan Britt - van Esch Sarah 69
De Beule Julie - Coolman Nina 64
van Grinsven Leen - Wittock Birthe 61
Sobolska Marta - Verrelst Nymphe 61
Catry Maud - Lieckens Kim 56
Vandenabeele Annelies - Beken Ilke 56
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt 53
Thielemans Britt - Verhulst Renée 48
Van Asch Elien - Schaekers Lotte 45
Voets Margo - Vandendriessche Lotte 40
Hervent Linde - Van den Broeck Isabel 32
Thys Hanne - Simons Lore 32
Eggen Sarah - Masset Magali 32
Van de Vyver Jutta - Gondry Sophie 32
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie 32
Baens Fleur - Louis Jolien 32
Degrève Linde - de Jong Lobke 16
Kenes Cyrielle - Vanhuylenbroeck Tessa 16
Brocatus Hannelore - Schuermans Alana 16
Piatkowska Rodriguez Ewa - Daniëls Bente 16
Lambrechts Karen - Van Belle Amber 16
Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen Fien 16

Einduitslag Heren

Ploeg Punten
Koekelkoren Dries - van Walle Tom 80
Urnaut Aljosa - Deroey Dennis 77
Pirali Yannick - Nuijten Oscar 64
Paulides Joppe - Douwen Bob 64
Bouter Jasper - van Steenis Tom 61
Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk 61
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel 56
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas 56
Vandecaveye Louis - Luyckx Kwinten 53
Degruyter Tim - De Brandt Koen 53
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen 40
Steenhouwer Dries - Degrève Wim 40
Sinnesael Jelle - Engels Stef 32
Verspecht Martijn - Vleugels Jef 32
Christiaens Jens - Cosemans Lienert 32
Van Acker Christophe - Jacquemijns Jonas 32
Frankart Audry - Verschueren Tim 32
Vercruysse Jop - Symoens Jonas 24
Vermeeren Thibault - Coenen Jo 24
van Hest Dries - Devolder Laurens 24
Lambrechts Wouter - Lambrechts Pieter 24
Derom Roel - Balduyck Jeroen 24
De Pryck Laurens - Poot Tijs 24
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor 24
Cornelis Wannes - De Nys Willem 24
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth 24
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 24
Degreve Dries - Vandeweyer Robbe 16
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam 16
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn 16
Peters Joran - Van Tigchelt Yorik 16
Baeck Pieter - Deroey Maarten 16
Deville Wim - Torfs Wesley 16
Kermans Tim - Malfait Gilles 16
De Raedt Micaël - Lacour Jaan 16
Hermans Simon - Vanduffel Jonas 16
Deruyck Sander - Browaeys Robrecht 16

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Baeck Pieter - Deroey Maarten
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth
Bouter Jasper - van Steenis Tom
Christiaens Jens - Cosemans Lienert
Cornelis Wannes - De Nys Willem
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
De Pryck Laurens - Poot Tijs
De Raedt Micaël - Lacour Jaan
Degreve Dries - Vandeweyer Robbe
Degruyter Tim - De Brandt Koen
Derom Roel - Balduyck Jeroen
Deruyck Sander - Browaeys Robrecht
Deville Wim - Torfs Wesley
Frankart Audry - Verschueren Tim
Hermans Simon - Vanduffel Jonas
Kermans Tim - Malfait Gilles
Koekelkoren Dries - van Walle Tom
Lambrechts Wouter - Lambrechts Pieter
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor
Paulides Joppe - Douwen Bob
Peters Joran - Van Tigchelt Yorik
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam
Sinnesael Jelle - Engels Stef
Steenhouwer Dries - Degrève Wim
Urnaut Aljosa - Deroey Dennis
Van Acker Christophe - Jacquemijns Jonas
Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn
van Hest Dries - Devolder Laurens
Vandecaveye Louis - Luyckx Kwinten
Vercruysse Jop - Symoens Jonas
Vermeeren Thibault - Coenen Jo
Verspecht Martijn - Vleugels Jef

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Baens Fleur - Louis Jolien
Brocatus Hannelore - Schuermans Alana
Catry Maud - Lieckens Kim
De Beule Julie - Coolman Nina
Degrève Linde - de Jong Lobke
den Haan Britt - van Esch Sarah
Eggen Sarah - Masset Magali
Hervent Linde - Van den Broeck Isabel
Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen Fien
Kenes Cyrielle - Vanhuylenbroeck Tessa
Lambrechts Karen - Van Belle Amber
Mouha Liesbeth - Gielen Katrien
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie
Piatkowska Rodriguez Ewa - Daniëls Bente
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt
Sobolska Marta - Verrelst Nymphe
Thielemans Britt - Verhulst Renée
Thys Hanne - Simons Lore
Van Asch Elien - Schaekers Lotte
Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa
Van de Vyver Jutta - Gondry Sophie
van Grinsven Leen - Wittock Birthe
Vandenabeele Annelies - Beken Ilke
Voets Margo - Vandendriessche Lotte