Interprovinciaal WEST-VLAANDEREN ZEEBRUGGE DAMES EN HEREN


zondag 2 juli - Grand Slam

De Grand Slam voor het manche te Interprovinciaal WEST-VLAANDEREN ZEEBRUGGE DAMES EN HEREN zal doorgaan in ZEEBRUGGE EN START VANAF 10.00 UUR..


Het Grand Slam wedstrijdschema voor de manche te Interprovinciaal WEST-VLAANDEREN ZEEBRUGGE DAMES EN HEREN is nog niet gekend. Wedstrijdschema’s worden pas na het beëindigen van de kwalificatie gepubliceerd.

Ingeschreven ploegen - Dames

Positie Ploeg Punten
1 Theuns Robyn - Ceustermans Marthe 448
2 Lambrechts Karen - Van Belle Amber 448
3 Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah 388
4 Rampelberg Lina - van Bellen Nicolien 382
5 Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen Fien 307
6 De Winne Delphine - Blaaser Jora 168
7 Van Overberge Justine - De Wulf Nathalie 126
8 Van Cleemput Elise - Bracke Teun 106
9 Adriaensens Melissa - Vanmarcke Ann 50
10 Van Goethem Silvy - Van Putte Geertje 46
11 Schaukens Jody - Van Snick Noor 40
12 huyst bieke - Claeys Celine 30
13 Van Daele Emma - Batens Leine 20
14 Van Puymbrouck Femke - De Freyn Dorien 13
15 Fransen Ine - Desnijder Helena 12
16 Wallaeys Saar - libeert virginie 1
17 Van Waes Jill - Houwenhuyse Shira 0
18 Roggeman Janne - Steen Phoebe 0
19 Rampelberg Tessa - Van Schuerbeeck Laura 0
20 Van Bogaert Jente - De Block Ine 0
21 Verstraete Marte - De Bree Margaux 0
22 Van Cauwenberge Hanna - Van den Broeck Sarah 0
23 Blondeel Annelore - Bogaert Lara 0
24 Kindt Louise - Tavernier Gemma 0

Ingeschreven ploegen - Heren

Positie Ploeg Punten
1 Engels Stef - Maddens Lars 561
2 Cornelis Wannes - Van Leemputten Arnor 368
3 Van Daele Andy - Kermans Tim 339
4 Hermans Simon - Mol Vincent 309
5 Vandemoortel Mano - Pertz Pieterjan 301
6 Degraeve Simon - Van Dorpe Daan 271
7 Backaert Wim - Vereecken Jonas 265
8 Mylemans Kenneth - De Raedt Micaël 264
9 Torfs Wesley - Peeters Simon 250
10 van den Berg Peter - van looy jorik 244
11 Verplancke Tim - Devolder Laurens 210
12 Somers Bjorn - Loos Niels 204
13 Klok Jeffrey - Lupi Patrizio 188
14 De Pryck Laurens - Nieuwlandt Seppe 177
15 Sobolski Tomasz - Feys Tony 160
16 Casier Evert - Liagre Arend 138
17 Marien Bart - Deleu Kristof 104
18 Verleene Rens - Vinckier Yentl 66
19 Cafmeyer Bram - Lens Johan 58
20 Van Huffel Bart - De vuyst Gilles 48
21 Billiet lander - De Deygere Douwe 36
22 Decorte Bjarne - Delhaise Robin 16
23 Strymes Nicolas - Bundervoet Daan 0
24 Maes Xandres - Maes Aaron 0
25 deroo lieven - Sleebus Tom 0
26 Florin Wout - Vannieuwenhuyse Anthony 0
27 Vannieuwenhuyse Kenneth - Laruweere Dieter 0
28 Quarin Jeroen - Cattrijsse Lars 0
29 Vervaeck Maarten - Vervaeck Jonas 0
30 Beuselinck Sam - Luyckx Brecht 0