MANCHE BELGIAN BEACHVOLLEY MENEN-MENIN


zaterdag 15 juli - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Vercauteren Roel - Vercauteren Hans (S32)Gewehr Luca - Devolder Laurens (S23)23-2520-220-2
08:302FM2Van Daele Andy - Janssens Jonas (S33)Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn (S22)21-1725-232-0
08:303GM3De Donder Roel - Rosiers Wannes (S34)Torfs Wesley - Siqueira Frederico (S21)19-219-210-2
08:304DF4Van de Vyver Jutta - Voulismas Laura (S22)Mees Lana - Declercq Margo (S15)20-2211-210-2
09:155DM1Dedeyne Leonis - lemay julien (S31)van den Berg Peter - van looy jorik (S24)21-1915-2114-161-2
09:156HM2Rodrigo Jansen - Vergauwen Toon (S35)Peters Joran - Van Tigchelt Yorik (S20)16-2115-210-2
09:157CM3Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe (S30)Deruyck Sander - Kermans Tim (S25)21-1921-162-0
09:158CF4Mathues Ina - Vanhorebeek Laure (S21)Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah (S16)16-219-210-2
10:009EM1Vercauteren Roel - Vercauteren Hans (L1)Engels Stef - Maddens Lars  (S12)13-2122-240-2
10:0010FM2Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn (L2)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S13)11-2113-210-2
10:0011GM3De Donder Roel - Rosiers Wannes (L3)Van Acker Christophe - De Bock Bart (S14)9-2114-210-2
10:0012DF4Van de Vyver Jutta - Voulismas Laura (L4)Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (S10)13-2111-210-2
10:4513DM1Dedeyne Leonis - lemay julien (L5)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S11)15-2113-210-2
10:4514HM2Rodrigo Jansen - Vergauwen Toon (L6)Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (S15)7-2113-210-2
10:4515CM3Deruyck Sander - Kermans Tim (L7)Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk (S10)11-2117-210-2
10:4516CF4Mathues Ina - Vanhorebeek Laure (L8)Hervent Linde - Van den Broeck Isabel (S9)11-2118-210-2
11:3017EM1Gewehr Luca - Devolder Laurens (W1)Engels Stef - Maddens Lars  (S12)15-2121-1817-152-1
11:3018FM2Van Daele Andy - Janssens Jonas (W2)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S13)15-2120-220-2
11:3019GM3Torfs Wesley - Siqueira Frederico (W3)Van Acker Christophe - De Bock Bart (S14)21-1915-2113-151-2
11:3020DF4Mees Lana - Declercq Margo (W4)Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (S10)8-2115-210-2
12:1521DM1van den Berg Peter - van looy jorik (W5)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S11)13-2117-210-2
12:1522HM2Peters Joran - Van Tigchelt Yorik (W6)Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (S15)11-218-210-2
12:1523CM3Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe (W7)Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk (S10)14-2119-210-2
12:1524CF4Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah (W8)Hervent Linde - Van den Broeck Isabel (S9)16-2111-210-2
13:0025AM1Mylemans Kenneth - De Raedt Micaël (S28)Hermans Simon - Mol Vincent (S27)21-1913-2115-102-1
13:0026JM2Overbeeke Robin - Detandt Thibault (S37)Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (S18)20-2221-1910-151-2
13:0027#M3Gewehr Luca - Devolder Laurens (1 E)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (1 F)21-1918-2112-151-2
13:0028AF4Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen Fien (S19)Daniëls Bente - Hannaert Marine (S18)14-2115-210-2
13:4529BM1Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey (S29)Degraeve Simon - Van Dorpe Daan (S26)10-2121-1716-181-2
13:4530IM2Kindt Lou - Bisaerts Thomas (S36)Bormans Pieter-Jan - van Hest Dries (S19)16-2110-210-2
13:4531#F3Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah (2 C)Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (1 D)12-2119-210-2
13:4532#F4Hervent Linde - Van den Broeck Isabel (1 C)Mees Lana - Declercq Margo (2 D)21-921-142-0
14:3033#M1Van Acker Christophe - De Bock Bart (1 G)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (1 D)18-2112-210-2
14:3034#M2Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (1 H)Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk (1 C)20-2221-1713-151-2
14:3035BF3Rampelberg Lina - Delanote Justine (S20)Schuermans Alana - Vanhuylenbroeck Tessa (S17)21-1821-152-0
14:3036FF4Colemonts-Vroninks Haaike - Van Der Sichel Evi (S24)Kenes Cyrielle - Tison Lucie (S13)8-2120-220-2
15:1537AM1Hermans Simon - Mol Vincent (L25)Paulides Joppe - Balduyck Jeroen (S8)15-2110-210-2
15:1538JM2Overbeeke Robin - Detandt Thibault (L26)Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (S17)21-1716-217-151-2
15:1540AF4Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen Fien (L28)Vandendriessche Lotte - Thielemans Britt (S7)7-2112-210-2
00:0039EF3Lambrechts Karen - Van Belle Amber (S14)Nog niet gespeeld
00:0047EF3Baens Fleur - Louis Jolien (S11)0-210-210-2
00:0055EF3Lambrechts Karen - Van Belle Amber (W39)Baens Fleur - Louis Jolien (S11)8-2121-210-2
00:0058#F3Van Asch Elien - Schaekers Lotte (1 B)Lambrechts Karen - Van Belle Amber (2 E)21-1221-172-0
16:0041BM1Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey (L29)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S9)21-2318-210-2
16:0042IM2Kindt Lou - Bisaerts Thomas (L30)Cornelis Wannes - De Nys Willem (S16)13-2115-210-2
16:0043BF3Schuermans Alana - Vanhuylenbroeck Tessa (L35)Van Asch Elien - Schaekers Lotte (S8)12-2120-220-2
16:0044FF4Colemonts-Vroninks Haaike - Van Der Sichel Evi (L36)Sobolska Marta - Verrelst Nymphe (S12)10-2112-210-2
16:4545AM1Mylemans Kenneth - De Raedt Micaël (W25)Paulides Joppe - Balduyck Jeroen (S8)8-2111-210-2
16:4546JM2Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (W26)Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (S17)11-2119-210-2
16:4548AF4Daniëls Bente - Hannaert Marine (W28)Vandendriessche Lotte - Thielemans Britt (S7)15-2121-1513-151-2
17:3049BM1Degraeve Simon - Van Dorpe Daan (W29)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S9)15-2121-230-2
17:3050IM2Bormans Pieter-Jan - van Hest Dries (W30)Cornelis Wannes - De Nys Willem (S16)15-2121-1615-171-2
17:3051BF3Rampelberg Lina - Delanote Justine (W35)Van Asch Elien - Schaekers Lotte (S8)14-2113-210-2
17:3052FF4Kenes Cyrielle - Tison Lucie (W36)Sobolska Marta - Verrelst Nymphe (S12)14-218-210-2
18:1553#M1Paulides Joppe - Balduyck Jeroen (1 A)Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (1 J)21-1321-152-0
18:1554#M2Vermeeren Thibault - Coenen Jo (1 B)Cornelis Wannes - De Nys Willem (1 I)16-2121-1915-112-1
18:1556#F4Daniëls Bente - Hannaert Marine (2 A)Sobolska Marta - Verrelst Nymphe (1 F)14-2114-210-2
19:0057#F1Rampelberg Lina - Delanote Justine (2 B)Baens Fleur - Louis Jolien (1 E)18-2113-210-2
19:0059#F4Vandendriessche Lotte - Thielemans Britt (1 A)Kenes Cyrielle - Tison Lucie (2 F)21-1316-2115-102-1

zondag 16 juli - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1Paulides Joppe - Balduyck Jeroen (S8)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S9)21-1921-192-0
08:302DM3Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S5)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S12)17-2118-210-2
08:303AF2Van Asch Elien - Schaekers Lotte (S8)Hervent Linde - Van den Broeck Isabel (S9)18-2119-210-2
08:304DF4Catry Maud - Vandesteene Els (S5)Sobolska Marta - Verrelst Nymphe (S12)21-419-2115-62-1
09:155CM1Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (S6)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S11)24-2216-218-151-2
09:156BM3Christiaens Jens - Sinnesael Jelle (S7)Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk (S10)21-1321-172-0
09:157CF2Thys Hanne - Simons Lore (S6)Baens Fleur - Louis Jolien (S11)21-1621-192-0
09:158BF4Vandendriessche Lotte - Thielemans Britt (S7)Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (S10)16-2111-210-2
10:009AM1Vermeeren Thibault - Coenen Jo (L1)Koekelkoren Dries - van Walle Tom (S1)16-2110-210-2
10:0010DM3Pirali Yannick - Nuijten Oscar (L2)Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (S4)21-1721-162-0
10:0011AF2Van Asch Elien - Schaekers Lotte (L3)De Beule Julie - Coolman Nina (S1)0-210-210-2
10:0012DF4Sobolska Marta - Verrelst Nymphe (L4)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (S4)21-1712-215-151-2
10:4513CM1Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (L5)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S3)10-2118-210-2
10:4514BM3Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk (L6)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S2)10-2116-210-2
10:4515CF2Baens Fleur - Louis Jolien (L7)van Grinsven Leen - Lieckens Kim (S3)10-2121-1813-151-2
10:4516BF4Vandendriessche Lotte - Thielemans Britt (L8)Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (S2)13-2114-210-2
11:3017AM1Paulides Joppe - Balduyck Jeroen (W1)Koekelkoren Dries - van Walle Tom (S1)11-2112-210-2
11:3018DM3De Keyser Seppe - De Keyser Jente (W2)Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (S4)12-219-210-2
11:3019AF2Hervent Linde - Van den Broeck Isabel (W3)De Beule Julie - Coolman Nina (S1)18-2128-300-2
11:3020DF4Catry Maud - Vandesteene Els (W4)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (S4)16-2118-210-2
12:1521CM1Verspecht Martijn - Vleugels Jef (W5)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S3)12-2113-210-2
12:1522BM3Christiaens Jens - Sinnesael Jelle (W6)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S2)23-2515-210-2
12:1523CF2Thys Hanne - Simons Lore (W7)van Grinsven Leen - Lieckens Kim (S3)21-1914-2112-151-2
12:1524BF4Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (W8)Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (S2)18-219-210-2
Place 9-11
13:0025M1Vermeeren Thibault - Coenen Jo (A3)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (D3)21-1921-122-0
13:0026M3Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk (B3)Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (C3)19-2122-2015-112-1
13:0027F2Van Asch Elien - Schaekers Lotte (A3)Sobolska Marta - Verrelst Nymphe (D3)0-210-210-2
13:0028F4Vandendriessche Lotte - Thielemans Britt (B3)Baens Fleur - Louis Jolien (C3)21-1420-2215-132-1
1/4 Finals
13:4529M1Koekelkoren Dries - van Walle Tom (A1)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (D2)21-1321-162-0
13:4530M3Paulides Joppe - Balduyck Jeroen (A2)Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (D1)12-2121-1915-112-1
13:4531F2De Beule Julie - Coolman Nina (A1)Catry Maud - Vandesteene Els (D2)19-2118-210-2
13:4532F4Hervent Linde - Van den Broeck Isabel (A2)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (D1)9-2112-210-2
14:3033M1Christiaens Jens - Sinnesael Jelle (B2)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (C1)13-2112-210-2
14:3034M3Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (B1)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (C2)21-1321-142-0
14:3035F2Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (B2)van Grinsven Leen - Lieckens Kim (C1)21-138-2117-191-2
14:3036F4Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (B1)Thys Hanne - Simons Lore (C2)21-1021-112-0
1/2 Finals
15:3037M1Koekelkoren Dries - van Walle Tom (W29)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (W33)21-1418-2115-92-1
15:3038M3Paulides Joppe - Balduyck Jeroen (W30)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (W34)21-1721-162-0
15:3039F2Catry Maud - Vandesteene Els (W31)van Grinsven Leen - Lieckens Kim (W35)21-1921-182-0
15:3040F4Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (W32)Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (W36)12-2123-2115-112-1
Finals
17:0041F1Catry Maud - Vandesteene Els (W39)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (W40)21-1221-142-0
18:0042M1Koekelkoren Dries - van Walle Tom (W37)Paulides Joppe - Balduyck Jeroen (W38)21-1819-2115-52-1

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Sobolska Marta - Verrelst Nymphe
Hervent Linde - Van den Broeck Isabel
Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa
Catry Maud - Vandesteene Els
Van de Vyver Jutta - Voulismas Laura
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt
Thys Hanne - Simons Lore
Van Asch Elien - Schaekers Lotte
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie
Mees Lana - Declercq Margo
De Beule Julie - Coolman Nina
van Grinsven Leen - Lieckens Kim
Daniëls Bente - Hannaert Marine
Schuermans Alana - Vanhuylenbroeck Tessa
Kenes Cyrielle - Tison Lucie
Baens Fleur - Louis Jolien
Lambrechts Karen - Van Belle Amber
Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen Fien
Mathues Ina - Vanhorebeek Laure
Vandendriessche Lotte - Thielemans Britt
Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah
Rampelberg Lina - Delanote Justine
Colemonts-Vroninks Haaike - Van Der Sichel Evi

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Koekelkoren Dries - van Walle Tom
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam
Vermeeren Thibault - Coenen Jo
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen
Dedeyne Leonis - lemay julien
Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe
Hermans Simon - Mol Vincent
Mylemans Kenneth - De Raedt Micaël
Verspecht Martijn - Vleugels Jef
Engels Stef - Maddens Lars
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas
van den Berg Peter - van looy jorik
Deruyck Sander - Kermans Tim
Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey
Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk
Christiaens Jens - Sinnesael Jelle
Peters Joran - Van Tigchelt Yorik
Kindt Lou - Bisaerts Thomas
Overbeeke Robin - Detandt Thibault
Van Daele Andy - Janssens Jonas
Vercauteren Roel - Vercauteren Hans
Paulides Joppe - Balduyck Jeroen
Van Acker Christophe - De Bock Bart
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor
Torfs Wesley - Siqueira Frederico
Gewehr Luca - Devolder Laurens
Rodrigo Jansen - Vergauwen Toon
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles
Bormans Pieter-Jan - van Hest Dries
Cornelis Wannes - De Nys Willem
De Donder Roel - Rosiers Wannes