MANCHE BELGIAN BEACHVOLLEY AALST-ALOST


zaterdag 8 juli - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe (S32)Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn (S23)22-2021-172-0
08:302FM2Vercauteren Roel - Vercauteren Hans (S33)Malfait Gilles - Symoens Jonas (S22)12-2114-210-2
08:303GM3De Donder Roel - Rosiers Wannes (S34)Peters Joran - Van Tigchelt Yorik (S21)17-2122-2017-152-1
08:304DF4Mathues Ina - Vanhorebeek Laure (S22)Lambrechts Karen - Van Belle Amber (S15)12-2113-210-2
09:155DM1van den Berg Peter - van looy jorik (S31)Van Daele Andy - Kermans Tim (S24)10-2121-1915-122-1
09:156HM2Van Acker Thibaut - Rombaut Dries (S35)Muysewinkel Bauk - Peeters Simon (S20)15-2121-178-151-2
09:157CM3Mylemans Kenneth - De Raedt Micaël (S30)Devolder Laurens - De Beul Wannes (S25)10-2117-210-2
09:158CF4Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah (S21)Schuermans Alana - Vanhuylenbroeck Tessa (S16)21-1621-172-0
10:009EM1Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn (L1)De Pryck Laurens - Degruyter Tim (S12)18-218-210-2
10:0010FM2Vercauteren Roel - Vercauteren Hans (L2)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S13)15-2121-230-2
10:0011GM3Peters Joran - Van Tigchelt Yorik (L3)Engels Stef - Maddens Lars  (S14)11-2112-210-2
10:0012DF4Mathues Ina - Vanhorebeek Laure (L4)Baens Fleur - Louis Jolien (S10)7-217-210-2
10:4513DM1Van Daele Andy - Kermans Tim (L5)Derom Roel - Balduyck Jeroen (S11)19-2117-210-2
10:4514HM2Van Acker Thibaut - Rombaut Dries (L6)Van den Boogaert Benneth - Colson Martijn (S15)13-2110-210-2
10:4515CM3Mylemans Kenneth - De Raedt Micaël (L7)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S10)17-2114-210-2
10:4516CF4Schuermans Alana - Vanhuylenbroeck Tessa (L8)Sobolska Marta - Verrelst Nymphe (S9)10-2111-210-2
11:3017EM1Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe (W1)De Pryck Laurens - Degruyter Tim (S12)17-2117-210-2
11:3018FM2Malfait Gilles - Symoens Jonas (W2)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S13)12-2113-210-2
11:3019GM3De Donder Roel - Rosiers Wannes (W3)Engels Stef - Maddens Lars  (S14)13-2113-210-2
11:3020DF4Lambrechts Karen - Van Belle Amber (W4)Baens Fleur - Louis Jolien (S10)21-1818-217-151-2
12:1521DM1van den Berg Peter - van looy jorik (W5)Derom Roel - Balduyck Jeroen (S11)16-2116-210-2
12:1522HM2Muysewinkel Bauk - Peeters Simon (W6)Van den Boogaert Benneth - Colson Martijn (S15)19-2113-210-2
12:1523CM3Devolder Laurens - De Beul Wannes (W7)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S10)22-2022-202-0
12:1524CF4Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah (W8)Sobolska Marta - Verrelst Nymphe (S9)19-2110-210-2
13:0025AM1Degraeve Simon - Van Dorpe Daan (S28)Van Leemputten Arnor - Duwaerts Ruben (S27)21-2319-210-2
13:0026JM2Kindt Lou - Bisaerts Thomas (S37)Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (S18)9-2114-210-2
13:0027#M3De Pryck Laurens - Degruyter Tim (1 E)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (1 F)20-2215-210-2
13:0028AF4Van Cleemput Sarah - Van Der Sichel Evi (S19)Driesen Sarah - Driesen Nathalie  (S18)21-1221-162-0
13:4529BM1Hermans Simon - Mol Vincent (S29)Gewehr Luca - Degreve Dries (S26)7-218-210-2
13:4530IM2Bekaert Hannes - Goedefroit Thomas (S36)Lambrechts Wouter - Lambrechts Pieter (S19)21-021-02-0
13:4531#F3Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah (2 C)Baens Fleur - Louis Jolien (1 D)12-2111-210-2
13:4532#F4Sobolska Marta - Verrelst Nymphe (1 C)Lambrechts Karen - Van Belle Amber (2 D)21-1322-202-0
14:3033#M1Engels Stef - Maddens Lars  (1 G)Derom Roel - Balduyck Jeroen (1 D)12-2121-1017-191-2
14:3034#M2Van den Boogaert Benneth - Colson Martijn (1 H)Devolder Laurens - De Beul Wannes (1 C)21-1621-172-0
14:3035BF3Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen Fien (S20)Mees Lana - Declercq Margo (S17)29-3212-210-2
14:3036FF4Simons Elien - Tamas Laura (S24)Vermeulen Bieke - Van den Broeck Isabel (S13)6-2115-210-2
15:1537AM1Degraeve Simon - Van Dorpe Daan (L25)Christiaens Jens - Cosemans Lienert (S8)11-2113-210-2
15:1538JM2Kindt Lou - Bisaerts Thomas (L26)Cornelis Wannes - De Nys Willem (S17)19-2119-210-2
15:1539EF3Voulismas Laura - De Groof Nina (S23)Kenes Cyrielle - Tison Lucie (S14)6-2110-210-2
15:1540AF4Driesen Sarah - Driesen Nathalie  (L28)Vandenabeele Annelies - Neyt Paulien (S7)12-2110-210-2
16:0041BM1Hermans Simon - Mol Vincent (L29)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S9)14-2112-210-2
16:0042IM2Lambrechts Wouter - Lambrechts Pieter (L30)Van Acker Christophe - De Bock Bart (S16)0-210-210-2
16:0043BF3Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen Fien (L35)Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (S8)10-2111-210-2
16:0044FF4Simons Elien - Tamas Laura (L36)Piatkowska Rodriguez Ewa - Daniëls Bente (S12)13-2112-210-2
16:4545AM1Van Leemputten Arnor - Duwaerts Ruben (W25)Christiaens Jens - Cosemans Lienert (S8)11-2116-210-2
16:4546JM2Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (W26)Cornelis Wannes - De Nys Willem (S17)22-2020-2215-92-1
16:4547EF3Voulismas Laura - De Groof Nina (L39)Schaekers Hanne - Schaekers Lotte (S11)12-2117-210-2
16:4548AF4Van Cleemput Sarah - Van Der Sichel Evi (W28)Vandenabeele Annelies - Neyt Paulien (S7)22-2413-210-2
17:3049BM1Gewehr Luca - Degreve Dries (W29)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S9)18-2116-210-2
17:3050IM2Bekaert Hannes - Goedefroit Thomas (W30)Van Acker Christophe - De Bock Bart (S16)12-216-210-2
17:3051BF3Mees Lana - Declercq Margo (W35)Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (S8)18-2111-210-2
17:3052FF4Vermeulen Bieke - Van den Broeck Isabel (W36)Piatkowska Rodriguez Ewa - Daniëls Bente (S12)21-1621-102-0
18:1553#M1Christiaens Jens - Cosemans Lienert (1 A)Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (1 J)21-1421-142-0
18:1554#M2Vermeeren Thibault - Coenen Jo (1 B)Van Acker Christophe - De Bock Bart (1 I)13-2121-1315-171-2
18:1555EF3Kenes Cyrielle - Tison Lucie (W39)Schaekers Hanne - Schaekers Lotte (S11)11-219-210-2
18:1556#F4Van Cleemput Sarah - Van Der Sichel Evi (2 A)Vermeulen Bieke - Van den Broeck Isabel (1 F)12-216-210-2
00:0057#F4Mees Lana - Declercq Margo (2 B)Schaekers Hanne - Schaekers Lotte (1 E)14-2115-210-2
19:0058#F3Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (1 B)Kenes Cyrielle - Tison Lucie (2 E)21-1921-132-0
19:0059#F4Vandenabeele Annelies - Neyt Paulien (1 A)Piatkowska Rodriguez Ewa - Daniëls Bente (2 F)21-1621-122-0

zondag 9 juli - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1Christiaens Jens - Cosemans Lienert (S8)Derom Roel - Balduyck Jeroen (S9)21-1422-202-0
08:302DM3Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (S5)Van Acker Christophe - De Bock Bart (S12)21-1921-152-0
08:303AF2Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (S8)Sobolska Marta - Verrelst Nymphe (S9)16-2115-210-2
08:304DF4van Grinsven Leen - Wittock Birthe (S5)Vermeulen Bieke - Van den Broeck Isabel (S12)13-2121-1815-132-1
09:155CM1Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (S6)Van den Boogaert Benneth - Colson Martijn (S11)21-1621-172-0
09:156BM3Urnaut Aljosa - Deroey Dennis (S7)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S10)21-918-2115-132-1
09:157CF2Thys Hanne - Simons Lore (S6)Schaekers Hanne - Schaekers Lotte (S11)21-1215-2115-122-1
09:158BF4Vandenabeele Annelies - Neyt Paulien (S7)Baens Fleur - Louis Jolien (S10)17-2117-210-2
10:009AM1Derom Roel - Balduyck Jeroen (L1)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S1)22-2418-210-2
10:0010DM3Van Acker Christophe - De Bock Bart (L2)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S4)14-2121-1813-151-2
10:0011AF2Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (L3)Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (S1)16-2110-210-2
10:0012DF4Vermeulen Bieke - Van den Broeck Isabel (L4)Catry Maud - Vandesteene Els (S4)21-2325-270-2
10:4513CM1Van den Boogaert Benneth - Colson Martijn (L5)Paulides Joppe - Douwen Bob (S3)18-2112-210-2
10:4514BM3De Keyser Seppe - De Keyser Jente (L6)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S2)19-2121-188-151-2
10:4515CF2Schaekers Hanne - Schaekers Lotte (L7)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (S3)15-2114-210-2
10:4516BF4Vandenabeele Annelies - Neyt Paulien (L8)De Beule Julie - Coolman Nina (S2)19-217-210-2
11:3017AM1Christiaens Jens - Cosemans Lienert (W1)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S1)11-2121-168-151-2
11:3018DM3Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (W2)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S4)21-1717-219-151-2
11:3019AF2Sobolska Marta - Verrelst Nymphe (W3)Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (S1)21-1412-2111-151-2
11:3020DF4van Grinsven Leen - Wittock Birthe (W4)Catry Maud - Vandesteene Els (S4)9-2114-210-2
12:1521CM1Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (W5)Paulides Joppe - Douwen Bob (S3)19-2111-210-2
12:1522BM3Urnaut Aljosa - Deroey Dennis (W6)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S2)25-2719-210-2
12:1523CF2Thys Hanne - Simons Lore (W7)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (S3)18-2115-210-2
12:1524BF4Baens Fleur - Louis Jolien (W8)De Beule Julie - Coolman Nina (S2)18-2121-1319-172-1
Place 9-11
13:0025M1Derom Roel - Balduyck Jeroen (A3)Van Acker Christophe - De Bock Bart (D3)17-2121-1515-82-1
13:0026M3De Keyser Seppe - De Keyser Jente (B3)Van den Boogaert Benneth - Colson Martijn (C3)22-2021-142-0
13:0027F2Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (A3)Vermeulen Bieke - Van den Broeck Isabel (D3)19-2123-2113-151-2
13:0028F4Vandenabeele Annelies - Neyt Paulien (B3)Schaekers Hanne - Schaekers Lotte (C3)16-2119-210-2
1/4 Finals
13:4529M1Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (A1)Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (D2)21-1421-122-0
13:4530M3Christiaens Jens - Cosemans Lienert (A2)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (D1)20-2221-1415-132-1
13:4531F2Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (A1)van Grinsven Leen - Wittock Birthe (D2)21-1621-182-0
13:4532F4Sobolska Marta - Verrelst Nymphe (A2)Catry Maud - Vandesteene Els (D1)12-2117-210-2
14:3033M1Urnaut Aljosa - Deroey Dennis (B2)Paulides Joppe - Douwen Bob (C1)22-2021-112-0
14:3034M3Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (B1)Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (C2)22-2021-1915-122-1
14:3035F2De Beule Julie - Coolman Nina (B2)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (C1)21-1921-152-0
14:3036F4Baens Fleur - Louis Jolien (B1)Thys Hanne - Simons Lore (C2)17-2121-1415-82-1
1/2 Finals
15:3037M1Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (W29)Urnaut Aljosa - Deroey Dennis (W33)15-2121-1212-151-2
15:3038M3Christiaens Jens - Cosemans Lienert (W30)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (W34)19-2112-210-2
15:3039F2Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (W31)De Beule Julie - Coolman Nina (W35)17-2112-210-2
15:3040F4Catry Maud - Vandesteene Els (W32)Baens Fleur - Louis Jolien (W36)21-1621-172-0
Finals
17:0041F1De Beule Julie - Coolman Nina (W39)Catry Maud - Vandesteene Els (W40)21-1021-142-0
18:0042M1Urnaut Aljosa - Deroey Dennis (W37)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (W38)13-2116-210-2

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Sobolska Marta - Verrelst Nymphe
Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa
Catry Maud - Vandesteene Els
Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt
Thys Hanne - Simons Lore
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie
Mees Lana - Declercq Margo
De Beule Julie - Coolman Nina
van Grinsven Leen - Wittock Birthe
Schuermans Alana - Vanhuylenbroeck Tessa
Vandenabeele Annelies - Neyt Paulien
Lambrechts Karen - Van Belle Amber
Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen Fien
Vermeulen Bieke - Van den Broeck Isabel
Van Cleemput Sarah - Van Der Sichel Evi
Baens Fleur - Louis Jolien
Schaekers Hanne - Schaekers Lotte
Driesen Sarah - Driesen Nathalie
Mathues Ina - Vanhorebeek Laure
Voulismas Laura - De Groof Nina
Kenes Cyrielle - Tison Lucie
Simons Elien - Tamas Laura
Piatkowska Rodriguez Ewa - Daniëls Bente

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam
Vermeeren Thibault - Coenen Jo
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen
Christiaens Jens - Cosemans Lienert
Derom Roel - Balduyck Jeroen
Paulides Joppe - Douwen Bob
Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe
Hermans Simon - Mol Vincent
Vercauteren Roel - Vercauteren Hans
Mylemans Kenneth - De Raedt Micaël
Lambrechts Wouter - Lambrechts Pieter
Van den Boogaert Benneth - Colson Martijn
Verspecht Martijn - Vleugels Jef
Engels Stef - Maddens Lars
Bekaert Hannes - Goedefroit Thomas
Peters Joran - Van Tigchelt Yorik
Malfait Gilles - Symoens Jonas
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas
Urnaut Aljosa - Deroey Dennis
van den Berg Peter - van looy jorik
Cornelis Wannes - De Nys Willem
Van Leemputten Arnor - Duwaerts Ruben
Muysewinkel Bauk - Peeters Simon
Van Daele Andy - Kermans Tim
De Pryck Laurens - Degruyter Tim
Gewehr Luca - Degreve Dries
Van Acker Christophe - De Bock Bart
Devolder Laurens - De Beul Wannes
Kindt Lou - Bisaerts Thomas
De Donder Roel - Rosiers Wannes
Van Acker Thibaut - Rombaut Dries