MANCHE BELGIAN BEACHVOLLEY GENT-GAND

Tornooi start op zondag 26 mei vanaf 10:15 uur wegens de verkiezingen. Wedstrijden voor plaats 9 en 11 worden niet gespeeld.

zaterdag 25 mei - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1De Raedt Micaël - Mylemans KennethVan Tigchelt Yorik - Darras Arne18-2114-210-2
08:302FM2Vandemoortel Mano - Pertz PieterjanAmelinckx Iggy - van den Berg Peter13-2121-1415-122-1
08:303GM3Somers Bjorn - Lacour JaanDe Pryck Laurens - Ogink Chris 21-1221-172-0
08:304DF4Kenes Cyrielle - van Bellen NicolienHeyrman Laura - van Grinsven Leen14-2116-210-2
09:155DM1Torrekens Ward - Jacquemijns JonasKermans Tim - Van Haesendonck Maxim21-1321-162-0
09:156HM2Browaeys Robrecht - Bormans FrederikWitvrouwen Christophe - Van Dyck Ward14-219-210-2
09:157CM3Detandt Thibault - Peters JoranNuyttens Wout - Muysewinkel Bauk17-2116-210-2
09:158CF4Eggen Sarah - Masset MagaliRampelberg Lina - Vanhorebeek Laure21-921-132-0
10:009EM1De Raedt Micaël - Mylemans KennethVerspecht Martijn - Willems Micha21-021-02-0
10:0010FM2Amelinckx Iggy - van den Berg PeterEngels Stef - Maddens Lars 17-2114-210-2
10:0011GM1De Pryck Laurens - Ogink Chris Luyten Dirk - Christiaens Jens16-2111-210-2
10:0012DF4Kenes Cyrielle - van Bellen NicolienVerrelst Nymphe - Sobolska Marta10-2117-210-2
10:4513DM1Kermans Tim - Van Haesendonck MaximPirali Yannick - Nuijten Oscar10-2113-210-2
10:4514HM2Browaeys Robrecht - Bormans FrederikVan Acker Christophe - De Bock Bart18-2113-210-2
10:4515CM3Detandt Thibault - Peters JoranVleugels Jef - Blondeel Mathias15-2116-210-2
10:4516CF4Rampelberg Lina - Vanhorebeek LaurePauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie16-2111-210-2
11:3017EM1Van Tigchelt Yorik - Darras ArneVerspecht Martijn - Willems Micha21-021-02-0
11:3018FM2Vandemoortel Mano - Pertz PieterjanEngels Stef - Maddens Lars 18-2119-210-2
11:3019GM3Somers Bjorn - Lacour JaanLuyten Dirk - Christiaens Jens16-2115-210-2
11:3020DF4Heyrman Laura - van Grinsven LeenVerrelst Nymphe - Sobolska Marta16-2115-210-2
12:1521DM1Torrekens Ward - Jacquemijns JonasPirali Yannick - Nuijten Oscar17-2113-210-2
12:1522HM2Witvrouwen Christophe - Van Dyck WardVan Acker Christophe - De Bock Bart21-1821-152-0
12:1523CM3Nuyttens Wout - Muysewinkel BaukVleugels Jef - Blondeel Mathias16-2126-2415-122-1
12:1524CF4Eggen Sarah - Masset MagaliPauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie13-2124-2210-151-2
13:0025AM1Vercruysse Jop - Degraeve SimonDe Nys Willem - Cornelis Wannes13-2121-1715-171-2
13:0026JM2Mol Vincent - Vercauteren RoelVan Leemputten Arnor - Mees Bavo15-2120-220-2
13:0027#M3Van Tigchelt Yorik - Darras ArneEngels Stef - Maddens Lars 21-1821-192-0
13:0028AF4Demeyer Nel - Van Geertruyden LienMichiels Rebecca - Van Der Bruggen Fien21-521-32-0
13:4529BM1Lambrechts Wouter - Tielemans MilanDe Keyser Arne - De Brabander Stijn21-1621-102-0
13:4530IM2Van der Aa Yorven - Canters Levivan Hest Dries - Bormans Pieter-Jan9-2114-210-2
13:4531#F3Eggen Sarah - Masset MagaliVerrelst Nymphe - Sobolska Marta23-2512-210-2
13:4532#F4Pauwels Lyn - Van Den Broeck StefanieHeyrman Laura - van Grinsven Leen22-2016-2113-151-2
14:3033#M1Luyten Dirk - Christiaens JensPirali Yannick - Nuijten Oscar19-2110-210-2
14:3034#M2Witvrouwen Christophe - Van Dyck WardNuyttens Wout - Muysewinkel Bauk21-621-142-0
14:3035BF3Delanote Justine - Van Den Berghe HannahPenders Lotte - De Donder Sara12-2113-210-2
14:3036FF4Van Cleemput Sarah - Poot LiesjeSchaekers Lotte - Schaekers Hanne14-218-210-2
15:1537AM1Vercruysse Jop - Degraeve SimonDe Keyser Seppe - De Keyser Jente18-2114-210-2
15:1538JM2Mol Vincent - Vercauteren RoelJanssens Jonas - Van Daele Andy19-2112-210-2
15:1539EF3Vercruysse Sien - Theuns Robyn Ceustermans Marthe - De Tant Amber14-2113-210-2
15:1540AF4Michiels Rebecca - Van Der Bruggen FienVan den Broeck Isabel - Brocatus Hannelore13-219-210-2
16:0041BM1De Keyser Arne - De Brabander StijnDegruyter Tim - Vandecaveye Gilles16-2110-210-2
16:0042IM2Van der Aa Yorven - Canters LeviSannen Jeroen - Torfs Wesley9-210-210-2
16:0043BF3Delanote Justine - Van Den Berghe HannahBaens Fleur - Devos Janne18-2122-240-2
16:0044FF4Van Cleemput Sarah - Poot LiesjeCoolman Nina - Rousseaux Helene12-2111-210-2
16:4545AM1De Nys Willem - Cornelis WannesDe Keyser Seppe - De Keyser Jente11-2116-210-2
16:4546JM2Van Leemputten Arnor - Mees BavoJanssens Jonas - Van Daele Andy21-1418-216-151-2
16:4547EF3Vercruysse Sien - Theuns Robyn Wittock Birthe - Bondi Beba15-219-210-2
16:4548AF4Demeyer Nel - Van Geertruyden LienVan den Broeck Isabel - Brocatus Hannelore21-1918-2110-151-2
17:3049BM1Lambrechts Wouter - Tielemans MilanDegruyter Tim - Vandecaveye Gilles13-2110-210-2
17:3050IM2van Hest Dries - Bormans Pieter-JanSannen Jeroen - Torfs Wesley21-1621-192-0
17:3051BF3Penders Lotte - De Donder SaraBaens Fleur - Devos Janne13-2119-210-2
17:3052FF4Schaekers Lotte - Schaekers HanneCoolman Nina - Rousseaux Helene15-2115-210-2
18:1553#M1De Keyser Seppe - De Keyser JenteJanssens Jonas - Van Daele Andy21-1621-132-0
18:1554#M2Degruyter Tim - Vandecaveye Gillesvan Hest Dries - Bormans Pieter-Jan21-1521-182-0
18:1555EF3Ceustermans Marthe - De Tant AmberWittock Birthe - Bondi Beba21-1321-182-0
18:1556#F4Demeyer Nel - Van Geertruyden LienCoolman Nina - Rousseaux Helene21-1919-2115-122-1
19:0057#F1Penders Lotte - De Donder SaraCeustermans Marthe - De Tant Amber21-1915-217-151-2
19:0058#F3Baens Fleur - Devos JanneWittock Birthe - Bondi Beba12-2119-210-2
19:0059#F4Van den Broeck Isabel - Brocatus HanneloreSchaekers Lotte - Schaekers Hanne20-2219-210-2

zondag 26 mei - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
10:151AM1De Keyser Seppe - De Keyser JenteDegruyter Tim - Vandecaveye Gilles21-1812-2110-151-2
10:152DM3Van der Aa Yentl - Van Reeth ThomasVan Tigchelt Yorik - Darras Arne21-1821-102-0
10:153AF2Wittock Birthe - Bondi BebaSchaekers Lotte - Schaekers Hanne18-2121-1815-102-1
10:154DF4Thielemans Britt - Verhulst RenéeCeustermans Marthe - De Tant Amber21-1821-112-0
11:005CM1Steenhouwer Dries - Degrève WimWitvrouwen Christophe - Van Dyck Ward21-1821-182-0
11:006BM3Coenen Jo - Vermeeren ThibaultPirali Yannick - Nuijten Oscar19-2116-210-2
11:007CF2Daniëls Bente - Mees LanaDemeyer Nel - Van Geertruyden Lien15-2114-210-2
11:008BF4Verrelst Nymphe - Sobolska MartaHeyrman Laura - van Grinsven Leen11-2124-225-151-2
11:459AM1De Keyser Seppe - De Keyser JenteColson Martijn - Deroey Dennis15-2113-210-2
11:4510DM3Van Tigchelt Yorik - Darras ArneLemmens Tim - Ver Eecke Anshel16-219-210-2
11:4511AF2Schaekers Lotte - Schaekers HanneVan den vonder Lisa - Cools Sarah17-2113-210-2
11:4512DF4Ceustermans Marthe - De Tant AmberVandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa12-2115-210-2
12:3013CM1Witvrouwen Christophe - Van Dyck WardDouwen Bob - Paulides Joppe22-2013-2115-112-1
12:3014BM3Coenen Jo - Vermeeren ThibaultVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis19-2116-210-2
12:3015CF2Daniëls Bente - Mees LanaCatry Maud - Vandesteene Els16-2122-2013-151-2
12:3016BF4Verrelst Nymphe - Sobolska MartaVan Bree Stephanie - Ruysschaert Britt9-2119-210-2
13:1517AM1Degruyter Tim - Vandecaveye GillesColson Martijn - Deroey Dennis15-2121-1615-112-1
13:1518DM3Van der Aa Yentl - Van Reeth ThomasLemmens Tim - Ver Eecke Anshel13-2117-210-2
13:1519AF2Wittock Birthe - Bondi BebaVan den vonder Lisa - Cools Sarah15-2113-210-2
13:1520DF4Thielemans Britt - Verhulst RenéeVandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa14-2115-210-2
14:0021CM1Steenhouwer Dries - Degrève WimDouwen Bob - Paulides Joppe24-2621-1718-201-2
14:0022BM3Pirali Yannick - Nuijten OscarVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis21-1913-2114-161-2
14:0023CF2Demeyer Nel - Van Geertruyden LienCatry Maud - Vandesteene Els14-217-210-2
14:0024BF4Heyrman Laura - van Grinsven LeenVan Bree Stephanie - Ruysschaert Britt17-2116-210-2
1/4 Finals
15:0029F1Van den vonder Lisa - Cools SarahHeyrman Laura - van Grinsven Leen24-2621-1515-132-1
15:0030M3Degruyter Tim - Vandecaveye GillesPirali Yannick - Nuijten Oscar15-2121-1615-132-1
15:0031M2Steenhouwer Dries - Degrève WimVan der Aa Yentl - Van Reeth Thomas17-2118-210-2
15:0032F4Catry Maud - Vandesteene ElsThielemans Britt - Verhulst Renée15-2121-1915-122-1
15:4533F1Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez EwaDemeyer Nel - Van Geertruyden Lien21-1721-192-0
15:4534M3Lemmens Tim - Ver Eecke AnshelDouwen Bob - Paulides Joppe20-2221-1615-62-1
15:4535M2Vandecaveye Lander - Vandecaveye LouisColson Martijn - Deroey Dennis17-219-210-2
15:4536F4Van Bree Stephanie - Ruysschaert BrittWittock Birthe - Bondi Beba21-1321-162-0
1/2 Finals
16:4537M1Degruyter Tim - Vandecaveye GillesVan der Aa Yentl - Van Reeth Thomas21-1717-2124-222-1
16:4538M3Lemmens Tim - Ver Eecke AnshelColson Martijn - Deroey Dennis21-1718-2115-112-1
16:4539F2Van den vonder Lisa - Cools SarahCatry Maud - Vandesteene Els21-1722-202-0
16:4540F4Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez EwaVan Bree Stephanie - Ruysschaert Britt7-2122-2013-151-2
Finals
17:3041F1Van den vonder Lisa - Cools SarahVan Bree Stephanie - Ruysschaert Britt21-1821-102-0
18:3042M1Degruyter Tim - Vandecaveye GillesLemmens Tim - Ver Eecke Anshel21-1621-182-0

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles 85
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel 72
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas 64
Colson Martijn - Deroey Dennis 64
Pirali Yannick - Nuijten Oscar 61
Steenhouwer Dries - Degrève Wim 56
Douwen Bob - Paulides Joppe 56
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis 56
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 53
Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward 53
Van Tigchelt Yorik - Darras Arne 53
Coenen Jo - Vermeeren Thibault 48
van Hest Dries - Bormans Pieter-Jan 32
Engels Stef - Maddens Lars 32
Luyten Dirk - Christiaens Jens 32
Janssens Jonas - Van Daele Andy 32
Nuyttens Wout - Muysewinkel Bauk 32
De Nys Willem - Cornelis Wannes 24
Lambrechts Wouter - Tielemans Milan 24
Vleugels Jef - Blondeel Mathias 24
Torrekens Ward - Jacquemijns Jonas 24
De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth 24
Vandemoortel Mano - Pertz Pieterjan 24
Somers Bjorn - Lacour Jaan 24
Van Acker Christophe - De Bock Bart 24
Sannen Jeroen - Torfs Wesley 24
Van Leemputten Arnor - Mees Bavo 24
Vercruysse Jop - Degraeve Simon 16
De Keyser Arne - De Brabander Stijn 16
Detandt Thibault - Peters Joran 16
Kermans Tim - Van Haesendonck Maxim 16
Verspecht Martijn - Willems Micha 16
Amelinckx Iggy - van den Berg Peter 16
De Pryck Laurens - Ogink Chris 16
Browaeys Robrecht - Bormans Frederik 16
Van der Aa Yorven - Canters Levi 16
Mol Vincent - Vercauteren Roel 16

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten
Van den vonder Lisa - Cools Sarah 80
Van Bree Stephanie - Ruysschaert Britt 72
Catry Maud - Vandesteene Els 64
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa 64
Heyrman Laura - van Grinsven Leen 61
Demeyer Nel - Van Geertruyden Lien 61
Wittock Birthe - Bondi Beba 61
Thielemans Britt - Verhulst Renée 56
Schaekers Lotte - Schaekers Hanne 53
Verrelst Nymphe - Sobolska Marta 53
Ceustermans Marthe - De Tant Amber 53
Daniëls Bente - Mees Lana 48
Eggen Sarah - Masset Magali 32
Coolman Nina - Rousseaux Helene 32
Van den Broeck Isabel - Brocatus Hannelore 32
Baens Fleur - Devos Janne 32
Penders Lotte - De Donder Sara 32
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie 32
Michiels Rebecca - Van Der Bruggen Fien 16
Delanote Justine - Van Den Berghe Hannah 16
Rampelberg Lina - Vanhorebeek Laure 16
Kenes Cyrielle - van Bellen Nicolien 16
Vercruysse Sien - Theuns Robyn 16
Van Cleemput Sarah - Poot Liesje 16

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Amelinckx Iggy - van den Berg Peter
Browaeys Robrecht - Bormans Frederik
Coenen Jo - Vermeeren Thibault
Colson Martijn - Deroey Dennis
De Keyser Arne - De Brabander Stijn
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
De Nys Willem - Cornelis Wannes
De Pryck Laurens - Ogink Chris
De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles
Detandt Thibault - Peters Joran
Douwen Bob - Paulides Joppe
Engels Stef - Maddens Lars
Janssens Jonas - Van Daele Andy
Kermans Tim - Van Haesendonck Maxim
Lambrechts Wouter - Tielemans Milan
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel
Luyten Dirk - Christiaens Jens
Mol Vincent - Vercauteren Roel
Nuyttens Wout - Muysewinkel Bauk
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Sannen Jeroen - Torfs Wesley
Somers Bjorn - Lacour Jaan
Steenhouwer Dries - Degrève Wim
Torrekens Ward - Jacquemijns Jonas
Van Acker Christophe - De Bock Bart
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas
Van der Aa Yorven - Canters Levi
van Hest Dries - Bormans Pieter-Jan
Van Leemputten Arnor - Mees Bavo
Van Tigchelt Yorik - Darras Arne
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis
Vandemoortel Mano - Pertz Pieterjan
Vercruysse Jop - Degraeve Simon
Verspecht Martijn - Willems Micha
Vleugels Jef - Blondeel Mathias
Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Baens Fleur - Devos Janne
Catry Maud - Vandesteene Els
Ceustermans Marthe - De Tant Amber
Coolman Nina - Rousseaux Helene
Daniëls Bente - Mees Lana
Delanote Justine - Van Den Berghe Hannah
Demeyer Nel - Van Geertruyden Lien
Eggen Sarah - Masset Magali
Heyrman Laura - van Grinsven Leen
Kenes Cyrielle - van Bellen Nicolien
Michiels Rebecca - Van Der Bruggen Fien
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie
Penders Lotte - De Donder Sara
Rampelberg Lina - Vanhorebeek Laure
Schaekers Lotte - Schaekers Hanne
Thielemans Britt - Verhulst Renée
Van Bree Stephanie - Ruysschaert Britt
Van Cleemput Sarah - Poot Liesje
Van den Broeck Isabel - Brocatus Hannelore
Van den vonder Lisa - Cools Sarah
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa
Vercruysse Sien - Theuns Robyn
Verrelst Nymphe - Sobolska Marta
Wittock Birthe - Bondi Beba