MANCHE BELGIAN BEACHVOLLEY BRUSSEL-BRUXELLES


zaterdag 6 mei - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Baeck Pieter - Deroey Maarten (S32)Bouter Jasper - van Steenis Tom (S23)9-2110-210-2
08:302FM2Deville Wim - Torfs Wesley (S33)De Pryck Laurens - Poot Tijs (S22)17-2121-1714-161-2
08:303GM3Kermans Tim - Malfait Gilles (S34)Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (S21)17-2114-210-2
08:304DF4Van de Vyver Jutta - Gondry Sophie (S22)Piatkowska Rodriguez Ewa - Daniëls Bente (S15)21-1921-182-0
09:155DM1Peters Joran - Van Tigchelt Yorik (S31)Lambrechts Wouter - Lambrechts Pieter (S24)17-2113-210-2
09:156HM2De Raedt Micaël - Lacour Jaan (S35)Cornelis Wannes - De Nys Willem (S20)19-2115-210-2
09:157CM3Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn (S30)van Hest Dries - Devolder Laurens (S25)14-2121-1613-151-2
09:158CF4Brocatus Hannelore - Schuermans Alana (S21)den Haan Britt - van Esch Sarah (S16)13-2113-210-2
10:009EM1Baeck Pieter - Deroey Maarten (L1)Derom Roel - Balduyck Jeroen (S12)16-2121-196-151-2
10:0010FM2Deville Wim - Torfs Wesley (L2)Frankart Audry - Verschueren Tim (S13)18-2111-210-2
10:0011GM3Kermans Tim - Malfait Gilles (L3)Sinnesael Jelle - Engels Stef (S14)17-2114-210-2
10:0012DF4Piatkowska Rodriguez Ewa - Daniëls Bente (L4)Thys Hanne - Simons Lore (S10)9-2113-210-2
10:4513DM1Peters Joran - Van Tigchelt Yorik (L5)Degruyter Tim - De Brandt Koen (S11)10-2121-187-151-2
10:4514HM2De Raedt Micaël - Lacour Jaan (L6)Van Acker Christophe - Jacquemijns Jonas (S15)13-2114-210-2
10:4515CM3Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn (L7)Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk (S10)19-2115-210-2
10:4516CF4Brocatus Hannelore - Schuermans Alana (L8)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (S9)11-2111-210-2
11:3017EM1Bouter Jasper - van Steenis Tom (W1)Derom Roel - Balduyck Jeroen (S12)21-1921-132-0
11:3018FM2De Pryck Laurens - Poot Tijs (W2)Frankart Audry - Verschueren Tim (S13)21-1215-2111-151-2
11:3019GM3Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (W3)Sinnesael Jelle - Engels Stef (S14)17-2115-210-2
11:3020DF4Van de Vyver Jutta - Gondry Sophie (W4)Thys Hanne - Simons Lore (S10)14-2118-210-2
12:1521DM1Lambrechts Wouter - Lambrechts Pieter (W5)Degruyter Tim - De Brandt Koen (S11)10-219-210-2
12:1522HM2Cornelis Wannes - De Nys Willem (W6)Van Acker Christophe - Jacquemijns Jonas (S15)17-2115-210-2
12:1523CM3van Hest Dries - Devolder Laurens (W7)Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk (S10)12-2113-210-2
12:1524CF4den Haan Britt - van Esch Sarah (W8)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (S9)19-2115-210-2
13:0025AM1Degreve Dries - Vandeweyer Robbe (S28)Vercruysse Jop - Symoens Jonas (S27)15-2113-210-2
13:0026JM2Deruyck Sander - Browaeys Robrecht (S37)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S18)13-2116-210-2
13:0027#M3Bouter Jasper - van Steenis Tom (1 E)Frankart Audry - Verschueren Tim (1 F)21-1717-2116-142-1
13:0028AF4Degrève Linde - de Jong Lobke (S19)Sobolska Marta - Verrelst Nymphe (S18)17-218-210-2
13:4529BM1Urnaut Aljosa - Deroey Dennis (S29)Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (S26)21-921-122-0
13:4530IM2Hermans Simon - Vanduffel Jonas (S36)Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth (S19)10-2115-210-2
13:4531#F3den Haan Britt - van Esch Sarah (2 C)Thys Hanne - Simons Lore (1 D)21-1421-182-0
13:4532#F4Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (1 C)Van de Vyver Jutta - Gondry Sophie (2 D)21-1321-92-0
14:3033#M1Sinnesael Jelle - Engels Stef (1 G)Degruyter Tim - De Brandt Koen (1 D)14-2120-220-2
14:3034#M2Van Acker Christophe - Jacquemijns Jonas (1 H)Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk (1 C)19-2115-210-2
14:3035BF3Kenes Cyrielle - Vanhuylenbroeck Tessa (S20)Baens Fleur - Louis Jolien (S17)21-1418-218-151-2
14:3036FF4Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen Fien (S24)Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (S13)17-216-210-2
15:1537AM1Degreve Dries - Vandeweyer Robbe (L25)Vandecaveye Louis - Luyckx Kwinten (S8)12-2115-210-2
15:1538JM2Deruyck Sander - Browaeys Robrecht (L26)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S17)12-2115-210-2
15:1539EF3Lambrechts Karen - Van Belle Amber (S23)Eggen Sarah - Masset Magali (S14)21-1911-217-151-2
15:1540AF4Degrève Linde - de Jong Lobke (L28)Mouha Liesbeth - Gielen Katrien (S7)9-215-210-2
16:0041BM1Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (L29)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S9)16-2113-210-2
16:0042IM2Hermans Simon - Vanduffel Jonas (L30)Christiaens Jens - Cosemans Lienert (S16)8-2111-210-2
16:0043BF3Kenes Cyrielle - Vanhuylenbroeck Tessa (L35)van Grinsven Leen - Wittock Birthe (S8)9-2112-210-2
16:0044FF4Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen Fien (L36)Hervent Linde - Van den Broeck Isabel (S12)12-2112-210-2
16:4545AM1Vercruysse Jop - Symoens Jonas (W25)Vandecaveye Louis - Luyckx Kwinten (S8)14-2113-210-2
16:4546JM2De Keyser Seppe - De Keyser Jente (W26)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S17)19-2117-210-2
16:4547EF3Lambrechts Karen - Van Belle Amber (L39)Van Asch Elien - Schaekers Lotte (S11)11-2114-210-2
16:4548AF4Sobolska Marta - Verrelst Nymphe (W28)Mouha Liesbeth - Gielen Katrien (S7)22-206-217-151-2
17:3049BM1Urnaut Aljosa - Deroey Dennis (W29)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S9)21-1421-112-0
17:3050IM2Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth (W30)Christiaens Jens - Cosemans Lienert (S16)18-2121-230-2
17:3051BF3Baens Fleur - Louis Jolien (W35)van Grinsven Leen - Wittock Birthe (S8)9-2117-210-2
17:3052FF4Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (W36)Hervent Linde - Van den Broeck Isabel (S12)21-1921-152-0
18:1553#M1Vandecaveye Louis - Luyckx Kwinten (1 A)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (1 J)17-2121-1716-142-1
18:1554#M2Urnaut Aljosa - Deroey Dennis (1 B)Christiaens Jens - Cosemans Lienert (1 I)21-1421-112-0
18:1555EF3Eggen Sarah - Masset Magali (W39)Van Asch Elien - Schaekers Lotte (S11)17-2112-210-2
18:1556#F4Sobolska Marta - Verrelst Nymphe (2 A)Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie (1 F)21-1921-122-0
19:0057#F2Baens Fleur - Louis Jolien (2 B)Van Asch Elien - Schaekers Lotte (1 E)16-2110-210-2
19:0058#F3van Grinsven Leen - Wittock Birthe (1 B)Eggen Sarah - Masset Magali (2 E)21-1621-132-0
19:0059#F4Mouha Liesbeth - Gielen Katrien (1 A)Hervent Linde - Van den Broeck Isabel (2 F)21-921-172-0

zondag 7 mei - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1Vandecaveye Louis - Luyckx Kwinten (S8)Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk (S9)19-2116-210-2
08:302DM3Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (S5)Bouter Jasper - van Steenis Tom (S12)18-2115-210-2
08:303AF2van Grinsven Leen - Wittock Birthe (S8)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (S9)21-1919-2115-112-1
08:304DF4Voets Margo - Vandendriessche Lotte (S5)den Haan Britt - van Esch Sarah (S12)10-2121-1114-161-2
09:155CM1Steenhouwer Dries - Degrève Wim (S6)Urnaut Aljosa - Deroey Dennis (S11)19-2117-210-2
09:156BM3Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (S7)Degruyter Tim - De Brandt Koen (S10)19-2121-1415-82-1
09:157CF2Thielemans Britt - Verhulst Renée (S6)Sobolska Marta - Verrelst Nymphe (S11)16-2114-210-2
09:158BF4Mouha Liesbeth - Gielen Katrien (S7)Van Asch Elien - Schaekers Lotte (S10)21-1521-112-0
10:009AM1Vandecaveye Louis - Luyckx Kwinten (L1)Koekelkoren Dries - van Walle Tom (S1)11-2113-210-2
10:0010DM3Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (L2)Paulides Joppe - Douwen Bob (S4)20-2221-188-151-2
10:0011AF2Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (L3)Catry Maud - Lieckens Kim (S1)11-2116-210-2
10:0012DF4Voets Margo - Vandendriessche Lotte (L4)De Beule Julie - Coolman Nina (S4)21-1415-219-151-2
10:4513CM1Steenhouwer Dries - Degrève Wim (L5)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S3)12-2123-2113-151-2
10:4514BM3Degruyter Tim - De Brandt Koen (L6)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S2)13-2121-1916-142-1
10:4515CF2Thielemans Britt - Verhulst Renée (L7)Vandenabeele Annelies - Beken Ilke (S3)21-1521-2315-171-2
10:4516BF4Van Asch Elien - Schaekers Lotte (L8)Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (S2)19-2116-210-2
11:3017AM1Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk (W1)Koekelkoren Dries - van Walle Tom (S1)14-2117-210-2
11:3018DM3Bouter Jasper - van Steenis Tom (W2)Paulides Joppe - Douwen Bob (S4)13-2115-210-2
11:3019AF2van Grinsven Leen - Wittock Birthe (W3)Catry Maud - Lieckens Kim (S1)21-1319-2115-122-1
11:3020DF4den Haan Britt - van Esch Sarah (W4)De Beule Julie - Coolman Nina (S4)10-2119-210-2
12:1521CM1Urnaut Aljosa - Deroey Dennis (W5)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S3)19-2121-1715-171-2
12:1522BM3Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (W6)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S2)17-2121-1913-151-2
12:1523CF2Sobolska Marta - Verrelst Nymphe (W7)Vandenabeele Annelies - Beken Ilke (S3)19-2121-1915-171-2
12:1524BF4Mouha Liesbeth - Gielen Katrien (W8)Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (S2)21-1421-182-0
Place 9-11
13:0025M1Vandecaveye Louis - Luyckx Kwinten (A3)Blondeel Mathias - Oprins Jeroen (D3)21-1423-212-0
13:0026M3Degruyter Tim - De Brandt Koen (B3)Steenhouwer Dries - Degrève Wim (C3)21-1922-202-0
13:0027F2Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (A3)Voets Margo - Vandendriessche Lotte (D3)21-1521-92-0
13:0028F4Van Asch Elien - Schaekers Lotte (B3)Thielemans Britt - Verhulst Renée (C3)13-2119-210-2
1/4 Finals
13:4529M1Koekelkoren Dries - van Walle Tom (A1)Bouter Jasper - van Steenis Tom (D2)21-1721-122-0
13:4530M3Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk (A2)Paulides Joppe - Douwen Bob (D1)21-1811-2110-151-2
13:4531F2van Grinsven Leen - Wittock Birthe (A1)den Haan Britt - van Esch Sarah (D2)19-2117-210-2
13:4532F4Catry Maud - Lieckens Kim (A2)De Beule Julie - Coolman Nina (D1)12-2115-210-2
14:3033M1Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (B2)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (C1)25-2721-189-151-2
14:3034M3Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (B1)Urnaut Aljosa - Deroey Dennis (C2)19-2120-220-2
14:3035F2Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (B2)Vandenabeele Annelies - Beken Ilke (C1)21-2321-1115-122-1
14:3036F4Mouha Liesbeth - Gielen Katrien (B1)Sobolska Marta - Verrelst Nymphe (C2)21-1121-162-0
1/2 Finals
15:3037M1Koekelkoren Dries - van Walle Tom (W29)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (W33)21-1221-112-0
15:3038M3Paulides Joppe - Douwen Bob (W30)Urnaut Aljosa - Deroey Dennis (W34)19-2118-210-2
15:3039F2den Haan Britt - van Esch Sarah (W31)Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (W35)18-2116-210-2
15:3040F4De Beule Julie - Coolman Nina (W32)Mouha Liesbeth - Gielen Katrien (W36)6-2115-210-2
Finals
17:0041F1Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa (W39)Mouha Liesbeth - Gielen Katrien (W40)13-2112-210-2
18:0042M1Koekelkoren Dries - van Walle Tom (W37)Urnaut Aljosa - Deroey Dennis (W38)21-1321-162-0

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Voets Margo - Vandendriessche Lotte
Sobolska Marta - Verrelst Nymphe
Hervent Linde - Van den Broeck Isabel
Eggen Sarah - Masset Magali
Van Bree Stephanie - Van den vonder Lisa
Mouha Liesbeth - Gielen Katrien
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt
Thys Hanne - Simons Lore
Degrève Linde - de Jong Lobke
Van Asch Elien - Schaekers Lotte
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie
Catry Maud - Lieckens Kim
De Beule Julie - Coolman Nina
van Grinsven Leen - Wittock Birthe
Baens Fleur - Louis Jolien
Thielemans Britt - Verhulst Renée
den Haan Britt - van Esch Sarah
Van de Vyver Jutta - Gondry Sophie
Lambrechts Karen - Van Belle Amber
Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen Fien
Vandenabeele Annelies - Beken Ilke
Brocatus Hannelore - Schuermans Alana
Piatkowska Rodriguez Ewa - Daniëls Bente
Kenes Cyrielle - Vanhuylenbroeck Tessa

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Deruyck Sander - Browaeys Robrecht
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Koekelkoren Dries - van Walle Tom
Kermans Tim - Malfait Gilles
Frankart Audry - Verschueren Tim
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel
Sinnesael Jelle - Engels Stef
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas
Vermeeren Thibault - Coenen Jo
Steenhouwer Dries - Degrève Wim
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen
Degreve Dries - Vandeweyer Robbe
Vercruysse Jop - Symoens Jonas
De Pryck Laurens - Poot Tijs
Degruyter Tim - De Brandt Koen
Verspecht Martijn - Vleugels Jef
De Raedt Micaël - Lacour Jaan
Bouter Jasper - van Steenis Tom
Lambrechts Wouter - Lambrechts Pieter
Christiaens Jens - Cosemans Lienert
Cornelis Wannes - De Nys Willem
Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk
Derom Roel - Balduyck Jeroen
Paulides Joppe - Douwen Bob
Baeck Pieter - Deroey Maarten
Van Acker Christophe - Jacquemijns Jonas
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor
Peters Joran - Van Tigchelt Yorik
Urnaut Aljosa - Deroey Dennis
Hermans Simon - Vanduffel Jonas
van Hest Dries - Devolder Laurens
Deville Wim - Torfs Wesley
Vandecaveye Louis - Luyckx Kwinten