VILVOORDE 09/06/2019 - U14 jongens

Vragen: info@beachbrabant.be

zondag 9 juni - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
13:301BM2STROEYKENS Jente - Van der Cruys VinceBouillon Seth - Smeets Ibe15-1315-82-0BYE
13:302BM3Blyaert Jasper - De Greve BrentDe Waegemaeker Jurre - De bondt Wout15-1212-1515-112-1BYE
14:003AM2Van den Driessche Yerko - Ekondo AntoineVanherp Tristen - Wandestrick Nathan15-915-122-0BYE
14:004BM3Bouillon Seth - Smeets IbeDe Waegemaeker Jurre - De bondt Wout4-156-150-2BYE
14:305AM2Van den Driessche Kenzo - Van den Driessche YarneVanherp Tristen - Wandestrick Nathan13-1516-1415-62-1BYE
14:306BM3Blyaert Jasper - De Greve BrentSTROEYKENS Jente - Van der Cruys Vince15-1215-92-0BYE
15:007BM2STROEYKENS Jente - Van der Cruys VinceDe Waegemaeker Jurre - De bondt Wout4-156-150-2BYE
15:008BM3Blyaert Jasper - De Greve BrentBouillon Seth - Smeets Ibe15-915-92-0BYE
15:309AM2Van den Driessche Kenzo - Van den Driessche YarneVan den Driessche Yerko - Ekondo Antoine14-1612-150-2BYE
15:3010CM3Vanherp Tristen - Wandestrick NathanBouillon Seth - Smeets Ibe15-815-122-02B
16:0011M2Van den Driessche Kenzo - Van den Driessche YarneBlyaert Jasper - De Greve Brent12-1515-137-151-23B
16:0012M3De Waegemaeker Jurre - De bondt WoutVan den Driessche Yerko - Ekondo Antoine15-615-122-03A
16:3013CM2STROEYKENS Jente - Van der Cruys VinceBouillon Seth - Smeets Ibe15-1215-112-0Blyaert Jasper - De Greve Brent
16:3014M3Van den Driessche Yerko - Ekondo AntoineVan den Driessche Kenzo - Van den Driessche YarneNog niet gespeeldWinnaar wedstrijd 12
17:0015CM2Vanherp Tristen - Wandestrick NathanSTROEYKENS Jente - Van der Cruys Vince15-179-150-2Van den Driessche Kenzo - Van den Driessche Yarne
17:0016M3De Waegemaeker Jurre - De bondt WoutBlyaert Jasper - De Greve Brent15-615-62-0Winnaar wedstrijd 14

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten
De Waegemaeker Jurre - De bondt Wout 34
Blyaert Jasper - De Greve Brent 31
Van den Driessche Yerko - Ekondo Antoine 27
Van den Driessche Kenzo - Van den Driessche Yarne 26
STROEYKENS Jente - Van der Cruys Vince 24
Vanherp Tristen - Wandestrick Nathan 22
Bouillon Seth - Smeets Ibe 21

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten

Ingeschreven ploegen - Heren

Positie Ploeg Punten
1 Van den Driessche Kenzo - Van den Driessche Yarne 281
2 Blyaert Jasper - De Greve Brent 273
3 Van den Driessche Yerko - Ekondo Antoine 260
4 De Waegemaeker Jurre - De bondt Wout 252
5 STROEYKENS Jente - Van der Cruys Vince 126
6 Bouillon Seth - Smeets Ibe 115
7 Vanherp Tristen - Wandestrick Nathan 44