Vlaams jeugdkampioenschap U14 meisjes geboren 2005 en later

Tornooi start om 9:30 uur aanmelden om 9:00 uur. Max 16 teams.Terreinen 16x8 m.

zondag 29 juli - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
09:301AF9 Vos Cleo - Dumont Emma (S1)Leyssens Zoë - De Beule Liza (S4)21-120-01-0
09:302BF10Bamps Molly - Bex Annelore (S2)De Clercq Eline - Melis Jolien (S5)21-90-01-0
09:303CF11Soons Jitske - Saes Maartje (S3)Engels Annelore - Hofman Fien (S6)21-140-01-0
10:054AF9Leyssens Zoë - De Beule Liza (S4)De Smet Denika - Vanacker Charlotte (S7)13-210-00-1
10:055BF10De Clercq Eline - Melis Jolien (S5)Groven Febe - Steegmans Jona (S8)21-120-01-0
10:056CF11Engels Annelore - Hofman Fien (S6)Hendrickx Celeste - Hubrechts Anna (S9)21-20-01-0
10:407AF9 Vos Cleo - Dumont Emma (S1)Vandoorne Heleen - Masschaele Saartje  (S10)21-70-01-0
10:408BF10Bamps Molly - Bex Annelore (S2)Deschoemacker Benthe - Deschoemacker Matse (S11)21-110-01-0
10:409CF11Soons Jitske - Saes Maartje (S3)Hendrickx Celeste - Hubrechts Anna (S9)21-60-01-0
11:1510AF9Leyssens Zoë - De Beule Liza (S4)Vandoorne Heleen - Masschaele Saartje  (S10)21-150-01-0
11:1511BF10De Clercq Eline - Melis Jolien (S5)Deschoemacker Benthe - Deschoemacker Matse (S11)17-210-00-1
11:1512CF11Soons Jitske - Saes Maartje (S3)Engels Annelore - Hofman Fien (S6)12-210-00-1
11:5013AF9 Vos Cleo - Dumont Emma (S1)De Smet Denika - Vanacker Charlotte (S7)21-60-01-0
11:5014BF10Bamps Molly - Bex Annelore (S2)Groven Febe - Steegmans Jona (S8)21-70-01-0
11:5015CF11Engels Annelore - Hofman Fien (S6)Hendrickx Celeste - Hubrechts Anna (S9)21-50-01-0
12:2516AF9De Smet Denika - Vanacker Charlotte (S7)Vandoorne Heleen - Masschaele Saartje  (S10)12-210-00-1
12:2517BF10Groven Febe - Steegmans Jona (S8)Deschoemacker Benthe - Deschoemacker Matse (S11)13-210-00-1
12:2518CF11Soons Jitske - Saes Maartje (S3)Hendrickx Celeste - Hubrechts Anna (S9)21-30-01-0
13:0019#F9De Smet Denika - Vanacker Charlotte (4A)Soons Jitske - Saes Maartje (2C)4-210-00-1
13:0020#F10Vandoorne Heleen - Masschaele Saartje  (3A)Groven Febe - Steegmans Jona (4B)21-160-01-0
13:0021#F11De Clercq Eline - Melis Jolien (3B)Hendrickx Celeste - Hubrechts Anna (3C)21-70-01-0
13:3522#F9Leyssens Zoë - De Beule Liza (2A)Deschoemacker Benthe - Deschoemacker Matse (2B)22-2021-132-0
13:3523#F10 Vos Cleo - Dumont Emma (1A)De Clercq Eline - Melis Jolien (W21)21-721-102-0
14:1024#F9Bamps Molly - Bex Annelore (1B)Soons Jitske - Saes Maartje (W19)18-2113-210-2
Place 9-11
14:1025#F10Engels Annelore - Hofman Fien (1C)Vandoorne Heleen - Masschaele Saartje  (W20)21-621-162-0
14:4526#F9 Vos Cleo - Dumont Emma (W23)Engels Annelore - Hofman Fien (W25)21-1521-182-0
14:4527#F10Leyssens Zoë - De Beule Liza (W22)Soons Jitske - Saes Maartje (W24)11-216-210-2
15:1528#F9 Vos Cleo - Dumont Emma (W26)Soons Jitske - Saes Maartje (W27)21-1421-112-0
1/4 Finals
15:1529#F10Engels Annelore - Hofman Fien (L26)Leyssens Zoë - De Beule Liza (L27)21-921-112-0