Vlaams seniorskampioenschap heren

Tornooi start om 9:30 uur aanmelden om 9:00 uur. Max 20 teams heren. Iedereen betaalt 20 euro aan zijn provinciale beachverantwoordelijke als borg. Spelen = geld onmiddellijk terug. Niet spelen zonder geldige reden = geld kwijt!

zondag 5 augustus - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
10:001AM1De Pryck Laurens - Bormans Pieter-Jan (S1)Browaeys Robrecht - Bormans Frederik (S5)21-150-01-0
10:002BM2Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey (S2)Torrekens Ward - Jacquemijns Jonas (S6)13-210-00-1
10:003CM3Vandemoortel Mano - Pertz Pieterjan (S3)Beuselinck Tom - Vandenberghe Dieter (S7)21-150-01-0
10:004DM4De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth (S4)Hermans Simon - Vermote Miguel (S8)21-160-01-0
10:305AM1Vercruysse Jop - Lens Johan (S9)Liagre Arend - Bekaert Martijn (S13)21-140-01-0
10:306BM2Sobolski Tomasz - Feys Tony (S10)Billiet lander - Bille Yentl (S14)22-190-01-0
10:307CM3Casier Evert - Casier Ben (S11)Vercauteren Hans - Vercauteren Roel (S15)24-210-01-0
10:308DM4Busseniers Francois - Bouvier Damien  (S12)Verschueren Maarten - Van Heyste Stef (S16)17-210-00-1
11:009AM1De Pryck Laurens - Bormans Pieter-Jan (S1)Vercruysse Jop - Lens Johan (S9)21-120-01-0
11:0010BM2Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey (S2)Sobolski Tomasz - Feys Tony (S10)21-180-01-0
11:0011CM3Vandemoortel Mano - Pertz Pieterjan (S3)Casier Evert - Casier Ben (S11)21-140-01-0
11:0012DM4De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth (S4)Busseniers Francois - Bouvier Damien  (S12)23-200-01-0
11:3013AM1Browaeys Robrecht - Bormans Frederik (S5)Liagre Arend - Bekaert Martijn (S13)21-110-01-0
11:3014BM2Torrekens Ward - Jacquemijns Jonas (S6)Billiet lander - Bille Yentl (S14)21-140-01-0
11:3015CM3Beuselinck Tom - Vandenberghe Dieter (S7)Vercauteren Hans - Vercauteren Roel (S15)21-150-01-0
11:3016DM4Hermans Simon - Vermote Miguel (S8)Verschueren Maarten - Van Heyste Stef (S16)21-110-01-0
12:0017AM1De Pryck Laurens - Bormans Pieter-Jan (S1)Liagre Arend - Bekaert Martijn (S13)21-110-01-0
12:0018BM2Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey (S2)Billiet lander - Bille Yentl (S14)21-160-01-0
12:0019CM3Vandemoortel Mano - Pertz Pieterjan (S3)Vercauteren Hans - Vercauteren Roel (S15)21-150-01-0
12:0020DM4De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth (S4)Verschueren Maarten - Van Heyste Stef (S16)21-180-01-0
12:3021AM1Browaeys Robrecht - Bormans Frederik (S5)Vercruysse Jop - Lens Johan (S9)21-150-01-0
12:3022BM2Torrekens Ward - Jacquemijns Jonas (S6)Sobolski Tomasz - Feys Tony (S10)21-170-01-0
12:3023CM3Beuselinck Tom - Vandenberghe Dieter (S7)Casier Evert - Casier Ben (S11)21-140-01-0
12:3024DM4Hermans Simon - Vermote Miguel (S8)Busseniers Francois - Bouvier Damien  (S12)21-180-01-0
Place 9-11
13:0025#M1De Pryck Laurens - Bormans Pieter-Jan (1A)De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth (1D)21-150-01-0
13:0026#M2Vandemoortel Mano - Pertz Pieterjan (1C)Torrekens Ward - Jacquemijns Jonas (1B)24-270-00-1
13:0027#M3Browaeys Robrecht - Bormans Frederik (2A)Hermans Simon - Vermote Miguel (2D)21-110-01-0
13:0028#M4Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey (2B)Beuselinck Tom - Vandenberghe Dieter (2C)21-170-01-0
1/4 Finals
13:3029#M1Vercruysse Jop - Lens Johan (3A)Busseniers Francois - Bouvier Damien  (4D)24-270-00-1
13:3030#M2Sobolski Tomasz - Feys Tony (3B)Vercauteren Hans - Vercauteren Roel (4C)21-130-01-0
13:3031#M3Liagre Arend - Bekaert Martijn (4A)Verschueren Maarten - Van Heyste Stef (3D)22-190-01-0
13:3032#M4Billiet lander - Bille Yentl (4B)Casier Evert - Casier Ben (3C)21-150-01-0
14:1533#M1Browaeys Robrecht - Bormans Frederik (W27)Vercruysse Jop - Lens Johan (L29)22-250-00-1
14:1534#M2Busseniers Francois - Bouvier Damien  (W29)Hermans Simon - Vermote Miguel (L27)15-210-00-1
14:1535#M3Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey (W28)Vercauteren Hans - Vercauteren Roel (L30)29-260-01-0
14:1536#M4De Pryck Laurens - Bormans Pieter-Jan (W25)Casier Evert - Casier Ben (L32)21-130-01-0
1/2 Finals
14:4537#M1Torrekens Ward - Jacquemijns Jonas (W26)Liagre Arend - Bekaert Martijn (W31)21-30-01-0
14:4538#M2De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth (L25)Billiet lander - Bille Yentl (W32)21-140-01-0
14:4539#M3Vandemoortel Mano - Pertz Pieterjan (L26)Verschueren Maarten - Van Heyste Stef (L31)21-160-01-0
14:4540#M4Beuselinck Tom - Vandenberghe Dieter (L28)Sobolski Tomasz - Feys Tony (W30)21-130-01-0
Finals
15:4541#M1De Pryck Laurens - Bormans Pieter-Jan (W33)Hermans Simon - Vermote Miguel (W35)27-240-01-0
15:4542#M2Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey (W34)Vandemoortel Mano - Pertz Pieterjan (W40)22-190-01-0
15:4543#M3Torrekens Ward - Jacquemijns Jonas (W37)Beuselinck Tom - Vandenberghe Dieter (W39)21-150-01-0
15:4544#M4Vercruysse Jop - Lens Johan (W38)De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth (W36)18-210-00-1
16:3045#M1De Pryck Laurens - Bormans Pieter-Jan (W41)Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey (W43)21-150-00-1
16:3046#M2Torrekens Ward - Jacquemijns Jonas (W42)De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth (W44)21-170-01-0
17:0047#M1Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey (W45)Torrekens Ward - Jacquemijns Jonas (W46)24-210-01-0
17:0048#M2De Pryck Laurens - Bormans Pieter-Jan (L45)De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth (L46)21-150-01-0