MANCHE BELGIAN BEACHVOLLEY LEUVEN-LOUVAIN


zaterdag 21 juli - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Backaert Wim - Vereecken Jonas (S32)De Pryck Laurens - Poot Tijs (S23)21-1813-2115-132-1
08:302FM2Hermans Simon - Luyten Dirk (S33)Siqueira Frederico - Van Haesendonck Maxim (S22)13-2116-210-2
08:303GM3Devolder Laurens - Overbeeke Robin  (S34)Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (S21)21-1521-192-0
08:304DF4Simons Elien - Mathues Ina (S22)Lambrechts Karen - Van Belle Amber (S15)22-2015-217-151-2
09:155DM1Torfs Wesley - Nuijts Roel (S31)van den Berg Peter - Somers Bjorn (S24)17-2114-210-2
09:156HM2Cornelis Wannes - Geyskens Neel  (S35)Verspecht Martijn - Peeters Simon (S20)11-218-210-2
09:157CM3Van den Boogaert Benneth - Hofmans Thomas (S30)Janssens Jonas - Van Daele Andy (S25)16-214-210-2
09:158CF4Vanhorebeek Laure - Vermeulen Bieke (S21)Stam Katja - van Driel Mexime (S16)14-2110-210-2
10:009EM1De Pryck Laurens - Poot Tijs (L1)Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (S12)21-1713-218-151-2
10:0010FM2Hermans Simon - Luyten Dirk (L2)Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (S13)13-2118-210-2
10:0011GM3Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (L3)Hoho Kristof - Willems Micha (S14)21-1821-192-0
10:0012DF4Simons Elien - Mathues Ina (L4)Verrelst Nymphe - Sobolska Marta (S10)23-2114-219-151-2
10:4513DM1Torfs Wesley - Nuijts Roel (L5)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S11)24-2214-2111-151-2
10:4514HM2Cornelis Wannes - Geyskens Neel  (L6)De Bock Bart - Van Acker Christophe (S15)20-2216-210-2
10:4515CM3Van den Boogaert Benneth - Hofmans Thomas (L7)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S10)16-2111-210-2
10:4516CF4Vanhorebeek Laure - Vermeulen Bieke (L8)Baens Fleur - Devos Janne (S9)13-216-210-2
11:3017EM1Backaert Wim - Vereecken Jonas (W1)Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (S12)20-2214-210-2
11:3018FM2Siqueira Frederico - Van Haesendonck Maxim (W2)Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (S13)21-1819-2115-132-1
11:3019GM3Devolder Laurens - Overbeeke Robin  (W3)Hoho Kristof - Willems Micha (S14)21-1822-2415-132-1
11:3020DF4Lambrechts Karen - Van Belle Amber (W4)Verrelst Nymphe - Sobolska Marta (S10)13-218-210-2
12:1521DM1van den Berg Peter - Somers Bjorn (W5)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S11)11-2115-210-2
12:1522HM2Verspecht Martijn - Peeters Simon (W6)De Bock Bart - Van Acker Christophe (S15)15-2121-1313-151-2
12:1523CM3Janssens Jonas - Van Daele Andy (W7)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S10)21-1521-192-0
12:1524CF4Stam Katja - van Driel Mexime (W8)Baens Fleur - Devos Janne (S9)21-1421-192-0
13:0025AM1De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth (S28)van Hest Dries - Ribbens Jelle (S27)14-2113-210-2
13:0026JM2Mol Vincent - Canters Levi (S37)Engels Stef - Sinnesael Jelle (S18)12-2121-919-172-1
13:0027#M3Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (1 E)Siqueira Frederico - Van Haesendonck Maxim (1 F)21-1021-172-0
13:0028AF4Ceustermans Marthe - Theuns Robyn  (S19)Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah (S18)21-1122-202-0
13:4529BM1Maddens Lars - Malisse Florian (S29)Dedeyne Leonis - Klok Jeffrey (S26)20-2221-1315-72-1
13:4530IM2Kruyner Yves - Symoens Jonas (S36)Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (S19)11-213-210-2
13:4531#F3Baens Fleur - Devos Janne (2 C)Verrelst Nymphe - Sobolska Marta (1 D)18-2121-1815-92-1
13:4532#F4Stam Katja - van Driel Mexime (1 C)Lambrechts Karen - Van Belle Amber (2 D)21-921-92-0
14:3033#M1Devolder Laurens - Overbeeke Robin  (1 G)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (1 D)18-2130-2816-181-2
14:3034#M2De Bock Bart - Van Acker Christophe (1 H)Janssens Jonas - Van Daele Andy (1 C)16-2122-2014-161-2
14:3035BF3Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline (S20)Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies (S17)14-2117-210-2
14:3036FF4Kenes Cyrielle - Gaeremynck Aaricia (S24)Eggen Sarah - Masset Magali (S13)13-2113-210-2
15:1537AM1De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth (L25)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S8)14-2113-210-2
15:1538JM2Engels Stef - Sinnesael Jelle (L26)Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe (S17)12-2121-230-2
15:1539EF3Degrève Linde - Tison Lucie (S14)van acker sofie - Van Der Bruggen Fien (S23)21-1121-122-0
15:1540AF4Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah (L28)Thys Hanne - Reul Océane (S7)10-218-210-2
16:0041BM1Dedeyne Leonis - Klok Jeffrey (L29)Christiaens Jens - Cosemans Lienert (S9)18-2115-210-2
16:0042IM2Kruyner Yves - Symoens Jonas (L30)Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter (S16)10-2113-210-2
16:0043BF3Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline (L35)Daniëls Bente - Mees Lana (S8)18-2111-210-2
16:0044FF4Kenes Cyrielle - Gaeremynck Aaricia (L36)Beken Ilke - Vandenabeele Annelies (S12)16-2110-210-2
16:4545AM1van Hest Dries - Ribbens Jelle (W25)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S8)13-2111-210-2
16:4546JM2Mol Vincent - Canters Levi (W26)Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe (S17)14-2119-210-2
16:4547EF3van acker sofie - Van Der Bruggen Fien (L39)Hervent Linde - Brocatus Hannelore (S11)12-2113-210-2
16:4548AF4Ceustermans Marthe - Theuns Robyn  (W28)Thys Hanne - Reul Océane (S7)14-2110-210-2
17:3049BM1Maddens Lars - Malisse Florian (W29)Christiaens Jens - Cosemans Lienert (S9)29-2714-2115-92-1
17:3050IM2Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (W30)Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter (S16)18-2119-210-2
17:3051BF3Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies (W35)Daniëls Bente - Mees Lana (S8)11-2113-210-2
17:3052FF4Eggen Sarah - Masset Magali (W36)Beken Ilke - Vandenabeele Annelies (S12)15-2121-1514-161-2
18:1553#M1Pirali Yannick - Nuijten Oscar (1 A)Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe (1 J)21-815-2116-142-1
18:1554#M2Maddens Lars - Malisse Florian (1 B)Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter (1 I)22-2023-212-0
18:1555EF3Degrève Linde - Tison Lucie (W39)Hervent Linde - Brocatus Hannelore (S11)12-2115-210-2
18:1556#F4Ceustermans Marthe - Theuns Robyn  (2 A)Beken Ilke - Vandenabeele Annelies (1 F)16-2117-210-2
19:0057#F1Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies (2 B)Hervent Linde - Brocatus Hannelore (1 E)26-2813-210-2
19:0058#F3Daniëls Bente - Mees Lana (1 B)Degrève Linde - Tison Lucie (2 E)20-2218-210-2
19:0059#F4Thys Hanne - Reul Océane (1 A)Eggen Sarah - Masset Magali (2 F)21-1421-112-0

zondag 22 juli - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S8)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S9)21-1621-142-0
08:302DM3Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S5)Maddens Lars - Malisse Florian (S12)21-821-132-0
08:303AF2Baens Fleur - Devos Janne (S8)Hervent Linde - Brocatus Hannelore (S9)21-1221-132-0
08:304DF4Thielemans Britt - Verhulst Renée (S5)Stam Katja - van Driel Mexime (S12)11-2121-1310-151-2
09:155CM1Steenhouwer Dries - Degrève Wim (S6)Janssens Jonas - Van Daele Andy (S11)21-1421-152-0
09:156BM3Paulides Joppe - Derom Roel (S7)Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (S10)18-2119-210-2
09:157CF2Van den Broeck Isabel - Simons Lore (S6)Degrève Linde - Tison Lucie (S11)21-1021-162-0
09:158BF4Thys Hanne - Reul Océane (S7)Beken Ilke - Vandenabeele Annelies (S10)21-1121-2315-112-1
10:009AM1De Keyser Seppe - De Keyser Jente (L1)Douwen Bob - Urnaut Aljosa (S1)13-2114-210-2
10:0010DM3Maddens Lars - Malisse Florian (L2)Van de Wielle Tim - Colson Martijn (S4)11-2114-210-2
10:0011AF2Hervent Linde - Brocatus Hannelore (L3)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (S1)10-2116-210-2
10:0012DF4Thielemans Britt - Verhulst Renée (L4)Wittock Birthe - De Beule Julie (S4)12-2121-1315-112-1
10:4513CM1Janssens Jonas - Van Daele Andy (L5)Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (S3)16-2116-210-2
10:4514BM3Paulides Joppe - Derom Roel (L6)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S2)16-2112-210-2
10:4515CF2Degrève Linde - Tison Lucie (L7)Van den vonder Lisa - Van Bree Stephanie (S3)11-2111-210-2
10:4516BF4Beken Ilke - Vandenabeele Annelies (L8)Catry Maud - Vandesteene Els (S2)13-2116-210-2
11:3017AM1Pirali Yannick - Nuijten Oscar (W1)Douwen Bob - Urnaut Aljosa (S1)11-2121-1815-122-1
11:3018DM3Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (W2)Van de Wielle Tim - Colson Martijn (S4)21-1621-182-0
11:3019AF2Baens Fleur - Devos Janne (W3)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (S1)14-2119-210-2
11:3020DF4Stam Katja - van Driel Mexime (W4)Wittock Birthe - De Beule Julie (S4)17-2115-210-2
12:1521CM1Steenhouwer Dries - Degrève Wim (W5)Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (S3)20-2217-210-2
12:1522BM3Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (W6)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S2)13-2119-210-2
12:1523CF2Van den Broeck Isabel - Simons Lore (W7)Van den vonder Lisa - Van Bree Stephanie (S3)23-2121-112-0
12:1524BF4Thys Hanne - Reul Océane (W8)Catry Maud - Vandesteene Els (S2)12-2116-210-2
Place 9-11
13:0025M1De Keyser Seppe - De Keyser Jente (A3)Maddens Lars - Malisse Florian (D3)21-1815-211-150-2
13:0026M3Paulides Joppe - Derom Roel (B3)Janssens Jonas - Van Daele Andy (C3)22-2021-102-0
13:0027F2Hervent Linde - Brocatus Hannelore (A3)Stam Katja - van Driel Mexime (D3)16-2114-210-2
13:0028F4Beken Ilke - Vandenabeele Annelies (B3)Degrève Linde - Tison Lucie (C3)21-1021-102-0
1/4 Finals
13:4529F1Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (A1)Thielemans Britt - Verhulst Renée (D2)21-1521-132-0
13:4530M3Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (C1)Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (B2)21-1517-2113-151-2
13:4531M2Pirali Yannick - Nuijten Oscar (A1)Van de Wielle Tim - Colson Martijn (D2)16-2117-210-2
13:4532F4Van den Broeck Isabel - Simons Lore (C1)Thys Hanne - Reul Océane (B2)23-2114-2116-142-1
14:3033F1Catry Maud - Vandesteene Els (B1)Van den vonder Lisa - Van Bree Stephanie (C2)21-1621-162-0
14:3034M3Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (D1)Douwen Bob - Urnaut Aljosa (A2)19-2114-210-2
14:3035M2Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (B1)Steenhouwer Dries - Degrève Wim (C2)20-2221-1615-102-1
14:3036F4Wittock Birthe - De Beule Julie (D1)Baens Fleur - Devos Janne (A2)21-1518-2113-151-2
1/2 Finals
15:3037M1Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (W30)Van de Wielle Tim - Colson Martijn (W31)18-2120-220-2
15:3038M3Douwen Bob - Urnaut Aljosa (W34)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (W35)22-2419-210-2
15:3039F2Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (W29)Van den Broeck Isabel - Simons Lore (W32)21-1921-102-0
15:3040F4Catry Maud - Vandesteene Els (W33)Baens Fleur - Devos Janne (W36)25-2322-202-0
Finals
17:0041F1Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (W39)Catry Maud - Vandesteene Els (W40)16-2111-210-2
18:0042M1Van de Wielle Tim - Colson Martijn (W37)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (W38)21-1514-2114-161-2

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Catry Maud - Vandesteene Els 80
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt 72
Baens Fleur - Devos Janne 69
Van den Broeck Isabel - Simons Lore 64
Thys Hanne - Reul Océane 61
Thielemans Britt - Verhulst Renée 56
Van den vonder Lisa - Van Bree Stephanie 56
Wittock Birthe - De Beule Julie 56
Stam Katja - van Driel Mexime 53
Beken Ilke - Vandenabeele Annelies 53
Hervent Linde - Brocatus Hannelore 45
Degrève Linde - Tison Lucie 45
Eggen Sarah - Masset Magali 32
Verrelst Nymphe - Sobolska Marta 32
Lambrechts Karen - Van Belle Amber 32
Ceustermans Marthe - Theuns Robyn 32
Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies 32
Daniëls Bente - Mees Lana 32
Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah 16
Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline 16
Vanhorebeek Laure - Vermeulen Bieke 16
Simons Elien - Mathues Ina 16
van acker sofie - Van Der Bruggen Fien 16
Kenes Cyrielle - Gaeremynck Aaricia 16

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis 80
Van de Wielle Tim - Colson Martijn 72
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas 69
Douwen Bob - Urnaut Aljosa 64
Pirali Yannick - Nuijten Oscar 61
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias 56
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel 56
Steenhouwer Dries - Degrève Wim 56
Maddens Lars - Malisse Florian 53
Paulides Joppe - Derom Roel 48
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 45
Janssens Jonas - Van Daele Andy 45
Devolder Laurens - Overbeeke Robin 32
De Bock Bart - Van Acker Christophe 32
Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter 32
Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe 32
Siqueira Frederico - Van Haesendonck Maxim 32
van Hest Dries - Ribbens Jelle 24
Christiaens Jens - Cosemans Lienert 24
Vermeeren Thibault - Coenen Jo 24
van den Berg Peter - Somers Bjorn 24
Backaert Wim - Vereecken Jonas 24
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles 24
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor 24
Verspecht Martijn - Peeters Simon 24
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam 24
Mol Vincent - Canters Levi 24
De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth 16
Dedeyne Leonis - Klok Jeffrey 16
Van den Boogaert Benneth - Hofmans Thomas 16
Torfs Wesley - Nuijts Roel 16
De Pryck Laurens - Poot Tijs 16
Hermans Simon - Luyten Dirk 16
Hoho Kristof - Willems Micha 16
Cornelis Wannes - Geyskens Neel 16
Kruyner Yves - Symoens Jonas 16
Engels Stef - Sinnesael Jelle 16

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Vermeeren Thibault - Coenen Jo
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias
Hoho Kristof - Willems Micha
Backaert Wim - Vereecken Jonas
Janssens Jonas - Van Daele Andy
Douwen Bob - Urnaut Aljosa
De Pryck Laurens - Poot Tijs
Steenhouwer Dries - Degrève Wim
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis
Engels Stef - Sinnesael Jelle
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam
De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth
Van den Boogaert Benneth - Hofmans Thomas
Christiaens Jens - Cosemans Lienert
Verspecht Martijn - Peeters Simon
Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas
Van de Wielle Tim - Colson Martijn
van Hest Dries - Ribbens Jelle
Paulides Joppe - Derom Roel
Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor
Hermans Simon - Luyten Dirk
Mol Vincent - Canters Levi
Kruyner Yves - Symoens Jonas
Dedeyne Leonis - Klok Jeffrey
Siqueira Frederico - Van Haesendonck Maxim
Cornelis Wannes - Geyskens Neel
van den Berg Peter - Somers Bjorn
Torfs Wesley - Nuijts Roel
De Bock Bart - Van Acker Christophe
Devolder Laurens - Overbeeke Robin
Maddens Lars - Malisse Florian

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Catry Maud - Vandesteene Els
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt
Eggen Sarah - Masset Magali
Verrelst Nymphe - Sobolska Marta
Daniëls Bente - Mees Lana
Hervent Linde - Brocatus Hannelore
Thys Hanne - Reul Océane
Baens Fleur - Devos Janne
Lambrechts Karen - Van Belle Amber
Ceustermans Marthe - Theuns Robyn
Degrève Linde - Tison Lucie
Vanhorebeek Laure - Vermeulen Bieke
van acker sofie - Van Der Bruggen Fien
Wittock Birthe - De Beule Julie
Thielemans Britt - Verhulst Renée
Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline
Van den Broeck Isabel - Simons Lore
Simons Elien - Mathues Ina
Beken Ilke - Vandenabeele Annelies
Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies
Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah
Stam Katja - van Driel Mexime
Kenes Cyrielle - Gaeremynck Aaricia
Van den vonder Lisa - Van Bree Stephanie