MANCHE BELGIAN BEACHVOLLEY AALST-ALOST


zaterdag 7 juli - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Amelinckx Iggy - Ribbens Jesper (S32)Cloot Matthias - Tunchev Petko (S23)19-2119-210-2
08:302FM2Kruyner Yves - Tielemans Milan (S33)Janssens Jonas - Van Daele Andy (S22)13-2110-210-2
08:303GM3Detandt Thibault - Overbeeke Robin  (S34)Hermans Simon - Canters Levi (S21)21-1121-152-0
08:304DF4Mathues Ina - Van de Ven Zara (S22)Lambrechts Karen - Van Belle Amber (S15)18-2116-210-2
09:155DM1Peters Joran - Darras Arne (S31)De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth (S24)21-1921-132-0
09:156HM2Gielkens Maarten - craeghs siloy (S35)Deruyck Sander - Kermans Tim (S20)21-2321-1815-112-1
09:157CM3Torfs Wesley - Nuijts Roel (S30)Engels Stef - Termote David  (S25)21-1019-217-151-2
09:158CF4Colemonts-Vroninks Haaike - Kenes Cyrielle (S21)Pauwels Lyn - Roosens Evelien (S16)14-2110-210-2
10:009EM1Amelinckx Iggy - Ribbens Jesper (L1)De Bock Bart - Van Acker Christophe (S12)16-2119-210-2
10:0010FM2Kruyner Yves - Tielemans Milan (L2)Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (S13)8-2111-210-2
10:0011GM3Hermans Simon - Canters Levi (L3)Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe (S14)8-2115-210-2
10:0012DF4Mathues Ina - Van de Ven Zara (L4)Daniëls Bente - Mees Lana (S10)10-2116-210-2
10:4513DM1De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth (L5)Verspecht Martijn - Willems Micha (S11)6-2111-210-2
10:4514HM2Deruyck Sander - Kermans Tim (L6)Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter (S15)17-218-210-2
10:4515CM3Torfs Wesley - Nuijts Roel (L7)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S10)13-2117-210-2
10:4516CF4Colemonts-Vroninks Haaike - Kenes Cyrielle (L8)Verrelst Nymphe - Sobolska Marta (S9)21-1515-2115-132-1
11:3017EM1Cloot Matthias - Tunchev Petko (W1)De Bock Bart - Van Acker Christophe (S12)21-1721-152-0
11:3018FM2Janssens Jonas - Van Daele Andy (W2)Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (S13)18-2118-210-2
11:3019GM3Detandt Thibault - Overbeeke Robin  (W3)Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe (S14)10-217-210-2
11:3020DF4Lambrechts Karen - Van Belle Amber (W4)Daniëls Bente - Mees Lana (S10)13-2115-210-2
12:1521DM1Peters Joran - Darras Arne (W5)Verspecht Martijn - Willems Micha (S11)15-2114-210-2
12:1522HM2Gielkens Maarten - craeghs siloy (W6)Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter (S15)11-2112-210-2
12:1523CM3Engels Stef - Termote David  (W7)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S10)12-2114-210-2
12:1524CF4Pauwels Lyn - Roosens Evelien (W8)Verrelst Nymphe - Sobolska Marta (S9)21-2321-1015-171-2
13:0025AM1Lambrechts Wouter - Nechelput Wout (S28)Backaert Wim - Vereecken Jonas (S27)21-1021-82-0
13:0026JM2Thijs Dario - Vandamme Jome (S37)De Pryck Laurens - Poot Tijs (S18)10-2110-210-2
13:0027#M3Cloot Matthias - Tunchev Petko (1 E)Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (1 F)21-1921-152-0
13:0028AF4Vanhorebeek Laure - Vermeulen Bieke (S19)Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline (S18)21-178-2115-92-1
13:4529BM1van Hest Dries - Ribbens Jelle (S29)Van den Boogaert Benneth - Hofmans Thomas (S26)21-2319-210-2
13:4530IM2Aerts Arnaud - NGUYEN Xuan Lâm  (S36)Malfait Gilles - Siqueira Frederico (S19)21-1820-2215-132-1
13:4531#F3Verrelst Nymphe - Sobolska Marta (2 C)Daniëls Bente - Mees Lana (1 D)21-1916-2115-122-1
13:4532#F4Pauwels Lyn - Roosens Evelien (1 C)Lambrechts Karen - Van Belle Amber (2 D)21-1121-62-0
14:3033#M1Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe (1 G)Verspecht Martijn - Willems Micha (1 D)21-1713-2111-151-2
14:3034#M2Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter (1 H)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (1 C)8-2119-210-2
14:3035BF3Popa Anamaria - van Bellen Nicolien (S20)Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies (S17)15-2121-1311-151-2
14:3036FF4Theuns Robyn - Vervekken Aline (S24)Schaekers Hanne - Penders Lotte (S13)18-2121-1913-151-2
15:1537AM1Backaert Wim - Vereecken Jonas (L25)Paulides Joppe - Van de Wielle Tim (S8)10-2112-210-2
15:1538JM2Thijs Dario - Vandamme Jome (L26)Van der Aa Yentl - Scott Weninger  (S17)9-219-210-2
15:1539EF3Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah (S14)Louis Jolien - Gielkens Lore (S23)12-2120-220-2
15:1540AF4Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline (L28)Wittock Birthe - van Grinsven Leen (S7)10-219-120-2
16:0041BM1van Hest Dries - Ribbens Jelle (L29)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S9)12-2114-210-2
16:0042IM2Malfait Gilles - Siqueira Frederico (L30)Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (S16)14-2116-210-2
16:0043BF3Popa Anamaria - van Bellen Nicolien (L35)Thys Hanne - Reul Océane (S8)12-2114-210-2
16:0044FF4Theuns Robyn - Vervekken Aline (L36)Degrève Linde - de Jong Lobke (S12)21-421-142-0
16:4545AM1Lambrechts Wouter - Nechelput Wout (W25)Paulides Joppe - Van de Wielle Tim (S8)14-219-210-2
16:4546JM2De Pryck Laurens - Poot Tijs (W26)Van der Aa Yentl - Scott Weninger  (S17)14-2119-210-2
16:4547EF3Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah (L39)Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (S11)7-2110-210-2
16:4548AF4Vanhorebeek Laure - Vermeulen Bieke (W28)Wittock Birthe - van Grinsven Leen (S7)2-2118-210-2
17:3049BM1Van den Boogaert Benneth - Hofmans Thomas (W29)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S9)13-2115-210-2
17:3050IM2Aerts Arnaud - NGUYEN Xuan Lâm  (W30)Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (S16)20-2215-210-2
17:3051BF3Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies (W35)Thys Hanne - Reul Océane (S8)8-2121-230-2
17:3052FF4Schaekers Hanne - Penders Lotte (W36)Degrève Linde - de Jong Lobke (S12)17-2121-1215-92-1
18:1553#M1Paulides Joppe - Van de Wielle Tim (1 A)Van der Aa Yentl - Scott Weninger  (1 J)21-1221-122-0
18:1554#M2De Keyser Seppe - De Keyser Jente (1 B)Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (1 I)19-2121-1615-82-1
18:1555EF3Louis Jolien - Gielkens Lore (W39)Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (S11)15-2114-210-2
18:1556#F4Vanhorebeek Laure - Vermeulen Bieke (2 A)Schaekers Hanne - Penders Lotte (1 F)13-2110-210-2
19:0057#F1Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies (2 B)Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (1 E)14-217-210-2
19:0058#F3Thys Hanne - Reul Océane (1 B)Louis Jolien - Gielkens Lore (2 E)21-821-132-0
19:0059#F4Wittock Birthe - van Grinsven Leen (1 A)Theuns Robyn - Vervekken Aline (2 F)21-1221-112-0

zondag 8 juli - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1Paulides Joppe - Van de Wielle Tim (S8)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S9)21-1720-2215-112-1
08:302DM3Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (S5)Cloot Matthias - Tunchev Petko (S12)27-2521-2315-102-1
08:303AF2Thys Hanne - Reul Océane (S8)Verrelst Nymphe - Sobolska Marta (S9)21-1213-2115-72-1
08:304DF4Van den Broeck Isabel - Simons Lore (S5)Pauwels Lyn - Roosens Evelien (S12)21-821-192-0
09:155CM1Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S6)Verspecht Martijn - Willems Micha (S11)19-2125-2311-151-2
09:156BM3Steenhouwer Dries - Degrève Wim (S7)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S10)18-2115-210-2
09:157CF2Van Bree Stephanie - Lieckens Kim (S6)Schaekers Hanne - Penders Lotte (S11)21-1517-2115-82-1
09:158BF4Wittock Birthe - van Grinsven Leen (S7)Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (S10)21-1821-142-0
10:009AM1De Keyser Seppe - De Keyser Jente (L1)Colson Martijn - Deroey Dennis (S1)18-2119-210-2
10:0010DM3Cloot Matthias - Tunchev Petko (L2)Vandecaveye Louis - Christiaens Jens (S4)13-2121-1915-122-1
10:0011AF2Verrelst Nymphe - Sobolska Marta (L3)Van den vonder Lisa - Cools Sarah (S1)8-215-210-2
10:0012DF4Pauwels Lyn - Roosens Evelien (L4)De Beule Julie - Coolman Nina (S4)21-1711-2110-151-2
10:4513CM1Pirali Yannick - Nuijten Oscar (L5)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S3)19-2120-220-2
10:4514BM3Steenhouwer Dries - Degrève Wim (L6)Douwen Bob - Urnaut Aljosa (S2)11-2112-210-2
10:4515CF2Schaekers Hanne - Penders Lotte (L7)Catry Maud - Vandesteene Els (S3)7-2117-210-2
10:4516BF4Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (L8)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (S2)11-2114-210-2
11:3017AM1Paulides Joppe - Van de Wielle Tim (W1)Colson Martijn - Deroey Dennis (S1)11-2117-210-2
11:3018DM3Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (W2)Vandecaveye Louis - Christiaens Jens (S4)21-1819-2116-142-1
11:3019AF2Thys Hanne - Reul Océane (W3)Van den vonder Lisa - Cools Sarah (S1)17-2118-210-2
11:3020DF4Van den Broeck Isabel - Simons Lore (W4)De Beule Julie - Coolman Nina (S4)19-2121-1810-151-2
12:1521CM1Verspecht Martijn - Willems Micha (W5)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S3)21-1821-172-0
12:1522BM3Vermeeren Thibault - Coenen Jo (W6)Douwen Bob - Urnaut Aljosa (S2)18-2111-210-2
12:1523CF2Van Bree Stephanie - Lieckens Kim (W7)Catry Maud - Vandesteene Els (S3)21-1821-122-0
12:1524BF4Wittock Birthe - van Grinsven Leen (W8)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (S2)18-2118-210-2
Place 9-11
13:0025M1De Keyser Seppe - De Keyser Jente (A3)Vandecaveye Louis - Christiaens Jens (D3)21-1721-152-0
13:0026M3Steenhouwer Dries - Degrève Wim (B3)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (C3)16-2121-1815-92-1
13:0027F2Verrelst Nymphe - Sobolska Marta (A3)Pauwels Lyn - Roosens Evelien (D3)0-210-210-2
13:0028F4Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (B3)Schaekers Hanne - Penders Lotte (C3)14-2121-1315-102-1
1/4 Finals
13:4529F1Van den vonder Lisa - Cools Sarah (A1)Van den Broeck Isabel - Simons Lore (D2)21-1221-192-0
13:4530M3Verspecht Martijn - Willems Micha (C1)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (B2)21-1521-172-0
13:4531M2Colson Martijn - Deroey Dennis (A1)Cloot Matthias - Tunchev Petko (D2)21-1421-132-0
13:4532F4Van Bree Stephanie - Lieckens Kim (C1)Wittock Birthe - van Grinsven Leen (B2)21-1722-202-0
14:3033F1Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (B1)Catry Maud - Vandesteene Els (C2)21-1321-172-0
14:3034M3Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (D1)Paulides Joppe - Van de Wielle Tim (A2)21-1621-152-0
14:3035M2Douwen Bob - Urnaut Aljosa (B1)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (C2)24-2221-142-0
14:3036F4De Beule Julie - Coolman Nina (D1)Thys Hanne - Reul Océane (A2)21-1916-2115-102-1
1/2 Finals
15:3037M1Verspecht Martijn - Willems Micha (W30)Colson Martijn - Deroey Dennis (W31)15-2118-210-2
15:3038M3Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (W34)Douwen Bob - Urnaut Aljosa (W35)17-2118-210-2
15:3039F2Van den vonder Lisa - Cools Sarah (W29)Van Bree Stephanie - Lieckens Kim (W32)21-1621-142-0
15:3040F4Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (W33)De Beule Julie - Coolman Nina (W36)21-1621-162-0
Finals
17:0041F1Van den vonder Lisa - Cools Sarah (W39)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (W40)15-2118-210-2
18:0042M1Colson Martijn - Deroey Dennis (W37)Douwen Bob - Urnaut Aljosa (W38)21-1921-172-0

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt 80
Van den vonder Lisa - Cools Sarah 72
Van Bree Stephanie - Lieckens Kim 64
De Beule Julie - Coolman Nina 64
Wittock Birthe - van Grinsven Leen 61
Thys Hanne - Reul Océane 61
Van den Broeck Isabel - Simons Lore 56
Catry Maud - Vandesteene Els 56
Pauwels Lyn - Roosens Evelien 53
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa 53
Verrelst Nymphe - Sobolska Marta 45
Schaekers Hanne - Penders Lotte 45
Theuns Robyn - Vervekken Aline 32
Daniëls Bente - Mees Lana 32
Lambrechts Karen - Van Belle Amber 32
Vanhorebeek Laure - Vermeulen Bieke 32
Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies 32
Louis Jolien - Gielkens Lore 32
Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline 16
Popa Anamaria - van Bellen Nicolien 16
Colemonts-Vroninks Haaike - Kenes Cyrielle 16
Mathues Ina - Van de Ven Zara 16
Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah 16
Degrève Linde - de Jong Lobke 16

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Colson Martijn - Deroey Dennis 80
Douwen Bob - Urnaut Aljosa 72
Verspecht Martijn - Willems Micha 69
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias 64
Vermeeren Thibault - Coenen Jo 61
Cloot Matthias - Tunchev Petko 61
Paulides Joppe - Van de Wielle Tim 61
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel 56
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 53
Steenhouwer Dries - Degrève Wim 48
Vandecaveye Louis - Christiaens Jens 40
Pirali Yannick - Nuijten Oscar 40
Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe 32
Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter 32
Van der Aa Yentl - Scott Weninger 32
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor 32
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam 32
Lambrechts Wouter - Nechelput Wout 24
Van den Boogaert Benneth - Hofmans Thomas 24
Engels Stef - Termote David 24
Peters Joran - Darras Arne 24
De Bock Bart - Van Acker Christophe 24
Janssens Jonas - Van Daele Andy 24
Detandt Thibault - Overbeeke Robin 24
Gielkens Maarten - craeghs siloy 24
Aerts Arnaud - NGUYEN Xuan Lâm 24
De Pryck Laurens - Poot Tijs 24
Backaert Wim - Vereecken Jonas 16
van Hest Dries - Ribbens Jelle 16
Torfs Wesley - Nuijts Roel 16
De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth 16
Amelinckx Iggy - Ribbens Jesper 16
Kruyner Yves - Tielemans Milan 16
Hermans Simon - Canters Levi 16
Deruyck Sander - Kermans Tim 16
Malfait Gilles - Siqueira Frederico 16
Thijs Dario - Vandamme Jome 16

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Cloot Matthias - Tunchev Petko
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Vermeeren Thibault - Coenen Jo
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias
Backaert Wim - Vereecken Jonas
Douwen Bob - Urnaut Aljosa
De Pryck Laurens - Poot Tijs
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam
Steenhouwer Dries - Degrève Wim
Engels Stef - Termote David
Colson Martijn - Deroey Dennis
De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth
Kruyner Yves - Tielemans Milan
Janssens Jonas - Van Daele Andy
De Bock Bart - Van Acker Christophe
Deruyck Sander - Kermans Tim
Van den Boogaert Benneth - Hofmans Thomas
Malfait Gilles - Siqueira Frederico
van Hest Dries - Ribbens Jelle
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor
Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter
Aerts Arnaud - NGUYEN Xuan Lâm
Amelinckx Iggy - Ribbens Jesper
Peters Joran - Darras Arne
Verspecht Martijn - Willems Micha
Thijs Dario - Vandamme Jome
Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe
Van der Aa Yentl - Scott Weninger
Paulides Joppe - Van de Wielle Tim
Gielkens Maarten - craeghs siloy
Lambrechts Wouter - Nechelput Wout
Detandt Thibault - Overbeeke Robin
Torfs Wesley - Nuijts Roel
Vandecaveye Louis - Christiaens Jens
Hermans Simon - Canters Levi

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Catry Maud - Vandesteene Els
Van Bree Stephanie - Lieckens Kim
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt
Verrelst Nymphe - Sobolska Marta
Van den vonder Lisa - Cools Sarah
Degrève Linde - de Jong Lobke
Daniëls Bente - Mees Lana
Popa Anamaria - van Bellen Nicolien
Schaekers Hanne - Penders Lotte
Thys Hanne - Reul Océane
Pauwels Lyn - Roosens Evelien
Lambrechts Karen - Van Belle Amber
Louis Jolien - Gielkens Lore
Mathues Ina - Van de Ven Zara
Wittock Birthe - van Grinsven Leen
De Beule Julie - Coolman Nina
Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline
Van den Broeck Isabel - Simons Lore
Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah
Vanhorebeek Laure - Vermeulen Bieke
Theuns Robyn - Vervekken Aline
Colemonts-Vroninks Haaike - Kenes Cyrielle
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa
Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies