MANCHE BELGIAN BEACHVOLLEY SINT NIKLAAS


zaterdag 23 juni - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Symoens Jonas - Malfait Gilles (S32)Backaert Wim - Vereecken Jonas (S23)21-1112-2113-151-2
08:302FM2De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth (S33)Hoho Kristof - Willems Micha (S22)12-2118-210-2
08:303GM3Vercruysse Jop - Dedeyne Leonis (S34)Cornelis Wannes - Devolder Laurens (S21)22-2416-210-2
08:304DF4Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies (S22)Ceustermans Marthe - Theuns Robyn  (S15)21-1617-2116-142-1
09:155DM1Deruyck Sander - Kermans Tim (S31)Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (S24)5-2117-210-2
09:156HM2Janssens Jonas - Van Daele Andy (S35)De Nys Willem - Torfs Wesley (S20)17-2121-1515-132-1
09:157CM3Mol Vincent - Siqueira Frederico (S30)De Pryck Laurens - Poot Tijs (S25)21-1421-142-0
09:158CF4de Jong Lobke - Gaeremynck Aaricia (S21)Vanhorebeek Laure - Vermeulen Bieke (S16)21-1521-172-0
10:009EM1Symoens Jonas - Malfait Gilles (L1)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S12)21-1722-249-151-2
10:0010FM2De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth (L2)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S13)16-2116-210-2
10:0011GM3Vercruysse Jop - Dedeyne Leonis (L3)Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (S14)14-2121-169-151-2
10:0012DF4Ceustermans Marthe - Theuns Robyn  (L4)Hervent Linde - Brocatus Hannelore (S10)15-2113-210-2
10:4513DM1Deruyck Sander - Kermans Tim (L5)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S11)17-215-210-2
10:4514HM2De Nys Willem - Torfs Wesley (L6)De Bock Bart - Van Acker Christophe (S15)18-2117-210-2
10:4515CM3De Pryck Laurens - Poot Tijs (L7)Christiaens Jens - Cosemans Lienert (S10)11-2111-210-2
10:4516CF4Vanhorebeek Laure - Vermeulen Bieke (L8)Daniëls Bente - Mees Lana (S9)18-2114-210-2
11:3017EM1Backaert Wim - Vereecken Jonas (W1)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S12)14-2117-210-2
11:3018FM2Hoho Kristof - Willems Micha (W2)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S13)13-2114-210-2
11:3019GM3Cornelis Wannes - Devolder Laurens (W3)Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (S14)9-2119-210-2
11:3020DF4Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies (W4)Hervent Linde - Brocatus Hannelore (S10)17-2114-210-2
12:1521DM1Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (W5)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S11)20-2217-210-2
12:1522HM2Janssens Jonas - Van Daele Andy (W6)De Bock Bart - Van Acker Christophe (S15)9-2114-210-2
12:1523CM3Mol Vincent - Siqueira Frederico (W7)Christiaens Jens - Cosemans Lienert (S10)21-1616-219-151-2
12:1524CF4de Jong Lobke - Gaeremynck Aaricia (W8)Daniëls Bente - Mees Lana (S9)4-2117-210-2
13:0025AM1van den Berg Peter - Somers Bjorn (S28)Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey (S27)21-1817-2110-151-2
13:0026JM2De Keyser Arne - De Brabander Stijn (S37)Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth (S18)20-2214-210-2
13:0027#M3De Keyser Seppe - De Keyser Jente (1 E)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (1 F)21-1918-2113-151-2
13:0028AF4Popa Anamaria - van Bellen Nicolien (S19)Vercruysse Sien - Carpentier Celine (S18)22-2421-1916-181-2
13:4529BM1Degraeve Simon - Van Dorpe Daan (S29)Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter (S26)15-2116-210-2
13:4530IM2van Hest Dries - Malisse Florian (S36)Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (S19)21-1412-2113-151-2
13:4531#F3de Jong Lobke - Gaeremynck Aaricia (2 C)Hervent Linde - Brocatus Hannelore (1 D)12-2111-210-2
13:4532#F4Daniëls Bente - Mees Lana (1 C)Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies (2 D)21-1721-152-0
14:3033#M1Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (1 G)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (1 D)12-2121-1717-152-1
14:3034#M2De Bock Bart - Van Acker Christophe (1 H)Christiaens Jens - Cosemans Lienert (1 C)19-2121-1710-151-2
14:3035BF3Simons Elien - Mathues Ina (S20)Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline (S17)19-2114-210-2
14:3036FF4Schaekers Hanne - Penders Lotte (S24)Eggen Sarah - Masset Magali (S13)15-2121-1912-151-2
15:1537AM1van den Berg Peter - Somers Bjorn (L25)Steenhouwer Dries - Degrève Wim (S8)14-2118-210-2
15:1538JM2De Keyser Arne - De Brabander Stijn (L26)Engels Stef - Maddens Lars  (S17)21-1115-2115-112-1
15:1539EF3Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah (S14)Colemonts-Vroninks Haaike - Kenes Cyrielle (S23)23-2121-132-0
15:1540AF4Popa Anamaria - van Bellen Nicolien (L28)Wittock Birthe - van Grinsven Leen (S7)15-2111-210-2
16:0041BM1Degraeve Simon - Van Dorpe Daan (L29)Paulides Joppe - Proost Kristof (S9)21-813-2115-112-1
16:0042IM2van Hest Dries - Malisse Florian (L30)Coucke Ward - Derom Roel (S16)15-2122-2013-151-2
16:0043BF3Simons Elien - Mathues Ina (L35)Baens Fleur - Devos Janne (S8)21-1812-2113-151-2
16:0044FF4Schaekers Hanne - Penders Lotte (L36)De Wilde Laurence - Pauwels Lyn (S12)23-2121-142-0
16:4545AM1Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey (W25)Steenhouwer Dries - Degrève Wim (S8)15-2114-210-2
16:4546JM2Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth (W26)Engels Stef - Maddens Lars  (S17)23-2121-2317-191-2
16:4547EF3Colemonts-Vroninks Haaike - Kenes Cyrielle (L39)Reul Océane - Piatkowska Rodriguez Ewa (S11)11-2113-210-2
16:4548AF4Vercruysse Sien - Carpentier Celine (W28)Wittock Birthe - van Grinsven Leen (S7)9-2111-210-2
17:3049BM1Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter (W29)Paulides Joppe - Proost Kristof (S9)17-2118-210-2
17:3050IM2Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (W30)Coucke Ward - Derom Roel (S16)19-2120-220-2
17:3051BF3Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline (W35)Baens Fleur - Devos Janne (S8)7-2121-230-2
17:3052FF4Eggen Sarah - Masset Magali (W36)De Wilde Laurence - Pauwels Lyn (S12)21-1921-132-0
18:1553#M1Steenhouwer Dries - Degrève Wim (1 A)Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth (1 J)21-1521-172-0
18:1554#M2Paulides Joppe - Proost Kristof (1 B)Coucke Ward - Derom Roel (1 I)12-2120-220-2
18:1555EF3Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah (W39)Reul Océane - Piatkowska Rodriguez Ewa (S11)10-2119-210-2
18:1556#F4Vercruysse Sien - Carpentier Celine (2 A)Eggen Sarah - Masset Magali (1 F)21-1721-162-0
19:0057#F1Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline (2 B)Reul Océane - Piatkowska Rodriguez Ewa (1 E)10-219-210-2
19:0058#F3Baens Fleur - Devos Janne (1 B)Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah (2 E)21-921-82-0
19:0059#F4Wittock Birthe - van Grinsven Leen (1 A)Schaekers Hanne - Penders Lotte (2 F)21-1221-142-0

zondag 24 juni - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1Koekelkoren Dries - Deroo Sam (S8)Christiaens Jens - Cosemans Lienert (S9)21-1919-2115-122-1
08:302DM3Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (S5)Coucke Ward - Derom Roel (S12)21-1421-122-0
08:303AF2Daniëls Bente - Mees Lana (S8)Hervent Linde - Brocatus Hannelore (S9)21-1021-192-0
08:304DF4Van den Broeck Isabel - Simons Lore (S5)Vercruysse Sien - Carpentier Celine (S12)21-1221-182-0
09:155CM1Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S6)Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (S11)9-2115-210-2
09:156BM3Steenhouwer Dries - Degrève Wim (S7)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S10)23-2521-1219-211-2
09:157CF2Wittock Birthe - van Grinsven Leen (S6)Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah (S11)21-421-152-0
09:158BF4Baens Fleur - Devos Janne (S7)Reul Océane - Piatkowska Rodriguez Ewa (S10)21-1719-218-151-2
10:009AM1Christiaens Jens - Cosemans Lienert (L1)Colson Martijn - Deroey Dennis (S1)21-1922-202-0
10:0010DM3Coucke Ward - Derom Roel (L2)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S4)6-2112-210-2
10:0011AF2Hervent Linde - Brocatus Hannelore (L3)Catry Maud - Vandesteene Els (S1)8-219-210-2
10:0012DF4Vercruysse Sien - Carpentier Celine (L4)Van Bree Stephanie - Lieckens Kim (S4)8-2115-210-2
10:4513CM1Pirali Yannick - Nuijten Oscar (L5)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S3)21-1624-222-0
10:4514BM3Steenhouwer Dries - Degrève Wim (L6)Douwen Bob - Urnaut Aljosa (S2)17-2121-1910-151-2
10:4515CF2Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah (L7)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (S3)6-219-210-2
10:4516BF4Baens Fleur - Devos Janne (L8)De Beule Julie - Coolman Nina (S2)16-2113-210-2
11:3017AM1Koekelkoren Dries - Deroo Sam (W1)Colson Martijn - Deroey Dennis (S1)21-1814-2117-191-2
11:3018DM3Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (W2)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S4)21-1822-202-0
11:3019AF2Daniëls Bente - Mees Lana (W3)Catry Maud - Vandesteene Els (S1)5-2110-210-2
11:3020DF4Van den Broeck Isabel - Simons Lore (W4)Van Bree Stephanie - Lieckens Kim (S4)19-2121-1615-82-1
12:1521CM1Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (W5)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S3)20-2218-210-2
12:1522BM3Verspecht Martijn - Vleugels Jef (W6)Douwen Bob - Urnaut Aljosa (S2)10-2115-210-2
12:1523CF2Wittock Birthe - van Grinsven Leen (W7)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (S3)16-2116-210-2
12:1524BF4Reul Océane - Piatkowska Rodriguez Ewa (W8)De Beule Julie - Coolman Nina (S2)18-2121-1117-191-2
Place 9-11
13:0025M1Colson Martijn - Deroey Dennis (A3)Coucke Ward - Derom Roel (D3)21-1721-152-0
13:0026M3Steenhouwer Dries - Degrève Wim (B3)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (C3)21-1921-192-0
13:0027F2Hervent Linde - Brocatus Hannelore (A3)Vercruysse Sien - Carpentier Celine (D3)0-210-210-2
13:0028F4Baens Fleur - Devos Janne (B3)Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah (C3)21-1221-142-0
1/4 Finals
13:4529F1Catry Maud - Vandesteene Els (A1)Van Bree Stephanie - Lieckens Kim (D2)15-2121-515-132-1
13:4530M3Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (C1)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (B2)21-1424-222-0
13:4531M2Christiaens Jens - Cosemans Lienert (A1)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (D2)16-2117-210-2
13:4532F4Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (C1)Reul Océane - Piatkowska Rodriguez Ewa (B2)21-1521-122-0
14:3033F1De Beule Julie - Coolman Nina (B1)Wittock Birthe - van Grinsven Leen (C2)21-1821-192-0
14:3034M3Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (D1)Koekelkoren Dries - Deroo Sam (A2)13-2119-210-2
14:3035M2Douwen Bob - Urnaut Aljosa (B1)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (C2)20-2217-210-2
14:3036F4Van den Broeck Isabel - Simons Lore (D1)Daniëls Bente - Mees Lana (A2)21-1421-132-0
1/2 Finals
15:3037M1Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (W30)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (W31)21-1613-2110-151-2
15:3038M3Koekelkoren Dries - Deroo Sam (W34)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (W35)21-1818-2115-122-1
15:3039F2Catry Maud - Vandesteene Els (W29)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (W32)21-1817-2111-151-2
15:3040F4De Beule Julie - Coolman Nina (W33)Van den Broeck Isabel - Simons Lore (W36)21-1421-182-0
Finals
17:0041F1Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (W39)De Beule Julie - Coolman Nina (W40)21-1716-2116-142-1
18:0042M1Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (W37)Koekelkoren Dries - Deroo Sam (W38)11-2121-1715-102-1

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt 80
De Beule Julie - Coolman Nina 72
Catry Maud - Vandesteene Els 64
Van den Broeck Isabel - Simons Lore 64
Reul Océane - Piatkowska Rodriguez Ewa 61
Wittock Birthe - van Grinsven Leen 61
Daniëls Bente - Mees Lana 61
Van Bree Stephanie - Lieckens Kim 56
Vercruysse Sien - Carpentier Celine 53
Baens Fleur - Devos Janne 53
Hervent Linde - Brocatus Hannelore 45
Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah 40
de Jong Lobke - Gaeremynck Aaricia 32
Schaekers Hanne - Penders Lotte 32
Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies 32
Eggen Sarah - Masset Magali 32
Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline 32
Popa Anamaria - van Bellen Nicolien 16
Simons Elien - Mathues Ina 16
Vanhorebeek Laure - Vermeulen Bieke 16
Ceustermans Marthe - Theuns Robyn 16
Colemonts-Vroninks Haaike - Kenes Cyrielle 16
De Wilde Laurence - Pauwels Lyn 16

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel 80
Koekelkoren Dries - Deroo Sam 72
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles 69
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis 64
Verspecht Martijn - Vleugels Jef 61
Christiaens Jens - Cosemans Lienert 61
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias 56
Douwen Bob - Urnaut Aljosa 56
Steenhouwer Dries - Degrève Wim 53
Colson Martijn - Deroey Dennis 48
Coucke Ward - Derom Roel 45
Pirali Yannick - Nuijten Oscar 40
Vermeeren Thibault - Coenen Jo 32
De Bock Bart - Van Acker Christophe 32
Paulides Joppe - Proost Kristof 32
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth 32
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 32
Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey 24
Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter 24
Mol Vincent - Siqueira Frederico 24
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor 24
Backaert Wim - Vereecken Jonas 24
Hoho Kristof - Willems Micha 24
Cornelis Wannes - Devolder Laurens 24
Janssens Jonas - Van Daele Andy 24
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam 24
Engels Stef - Maddens Lars 24
van den Berg Peter - Somers Bjorn 16
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan 16
De Pryck Laurens - Poot Tijs 16
Deruyck Sander - Kermans Tim 16
Symoens Jonas - Malfait Gilles 16
De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth 16
Vercruysse Jop - Dedeyne Leonis 16
De Nys Willem - Torfs Wesley 16
van Hest Dries - Malisse Florian 16
De Keyser Arne - De Brabander Stijn 16

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey
Vermeeren Thibault - Coenen Jo
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias
Hoho Kristof - Willems Micha
Backaert Wim - Vereecken Jonas
Janssens Jonas - Van Daele Andy
Douwen Bob - Urnaut Aljosa
De Pryck Laurens - Poot Tijs
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam
Steenhouwer Dries - Degrève Wim
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles
Colson Martijn - Deroey Dennis
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan
De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth
Deruyck Sander - Kermans Tim
Christiaens Jens - Cosemans Lienert
van den Berg Peter - Somers Bjorn
De Nys Willem - Torfs Wesley
Mol Vincent - Siqueira Frederico
Vercruysse Jop - Dedeyne Leonis
Verspecht Martijn - Vleugels Jef
Symoens Jonas - Malfait Gilles
De Bock Bart - Van Acker Christophe
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor
De Keyser Arne - De Brabander Stijn
Coucke Ward - Derom Roel
Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter
Cornelis Wannes - Devolder Laurens
Engels Stef - Maddens Lars
van Hest Dries - Malisse Florian
Paulides Joppe - Proost Kristof
Koekelkoren Dries - Deroo Sam

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Catry Maud - Vandesteene Els
Van Bree Stephanie - Lieckens Kim
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt
Eggen Sarah - Masset Magali
Daniëls Bente - Mees Lana
De Wilde Laurence - Pauwels Lyn
Schaekers Hanne - Penders Lotte
Hervent Linde - Brocatus Hannelore
Wittock Birthe - van Grinsven Leen
Van den Broeck Isabel - Simons Lore
De Beule Julie - Coolman Nina
Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline
Popa Anamaria - van Bellen Nicolien
Vercruysse Sien - Carpentier Celine
Baens Fleur - Devos Janne
de Jong Lobke - Gaeremynck Aaricia
Reul Océane - Piatkowska Rodriguez Ewa
Ceustermans Marthe - Theuns Robyn
Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah
Simons Elien - Mathues Ina
Vanhorebeek Laure - Vermeulen Bieke
Colemonts-Vroninks Haaike - Kenes Cyrielle
Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies