MANCHE BELGIAN BEACHVOLLEY IEPER-YPRES


zaterdag 9 juni - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Janssens Jonas - Van Daele Andy (S32)De Pryck Laurens - Poot Tijs (S23)21-1321-2315-82-1
08:302FM2Vercruysse Jop - Vandenberghe Thomas (S33)Cornelis Wannes - Devolder Laurens (S22)20-2216-210-2
08:303GM3van den Berg Peter - Amelinckx Iggy (S34)Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn (S21)21-1522-2415-122-1
08:304DF4Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen Fien (S22)De Wilde Laurence - Pauwels Lyn (S15)10-215-210-2
09:155DM1Van der Aa Yorven - Van Roy Denes  (S31)Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey (S24)21-1617-219-151-2
09:156HM2Maddens Lars - Górski Janusz (S35)Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (S20)21-1318-2115-132-1
09:157CM3Loos Niels - Mylemans Kenneth (S30)Engels Stef - Baeck Pieter (S25)14-2116-210-2
09:158CF4Vercruysse Sien - Carpentier Celine (S21)Lieselot Leys - Corneillie Leen (S16)21-1321-152-0
10:009EM1De Pryck Laurens - Poot Tijs (L1)Vleugels Jef - Cosemans Lienert (S12)9-2110-210-2
10:0010FM2Vercruysse Jop - Vandenberghe Thomas (L2)De Bock Bart - Van Acker Christophe (S13)21-1916-2110-151-2
10:0011GM3Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn (L3)Coucke Ward - Derom Roel (S14)8-2117-210-2
10:0012DF4Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen Fien (L4)Thys Hanne - Reul Océane (S10)7-218-210-2
10:4513DM1Van der Aa Yorven - Van Roy Denes  (L5)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S11)15-215-210-2
10:4514HM2Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (L6)Van de Wielle Tim - Masset Bruno (S15)11-2123-2115-122-1
10:4515CM3Loos Niels - Mylemans Kenneth (L7)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S10)15-217-210-2
10:4516CF4Lieselot Leys - Corneillie Leen (L8)Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (S9)15-2116-210-2
11:3017EM1Janssens Jonas - Van Daele Andy (W1)Vleugels Jef - Cosemans Lienert (S12)10-2114-210-2
11:3018FM2Cornelis Wannes - Devolder Laurens (W2)De Bock Bart - Van Acker Christophe (S13)21-2319-210-2
11:3019GM3van den Berg Peter - Amelinckx Iggy (W3)Coucke Ward - Derom Roel (S14)17-2115-210-2
11:3020DF4De Wilde Laurence - Pauwels Lyn (W4)Thys Hanne - Reul Océane (S10)15-2120-220-2
12:1521DM1Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey (W5)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S11)16-2117-210-2
12:1522HM2Maddens Lars - Górski Janusz (W6)Van de Wielle Tim - Masset Bruno (S15)21-1618-2115-132-1
12:1523CM3Engels Stef - Baeck Pieter (W7)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S10)7-2114-210-2
12:1524CF4Vercruysse Sien - Carpentier Celine (W8)Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (S9)19-2114-210-2
13:0025AM1Deruyck Sander - Kermans Tim (S28)Hoho Kristof - Willems Micha (S27)15-2115-210-2
13:0026JM2Degraeve Simon - Goedefroit Thomas (S37)van Hest Dries - Van Tigchelt Yorik (S18)21-1111-2122-202-1
13:0027#M3Vleugels Jef - Cosemans Lienert (1 E)De Bock Bart - Van Acker Christophe (1 F)21-1621-102-0
13:0028AF4Ceustermans Marthe - Theuns Robyn  (S19)Eggen Sarah - Masset Magali (S18)11-2121-1913-151-2
13:4529BM1Browaeys Robrecht - Siqueira Frederico (S29)Hermans Simon - Mol Vincent (S26)17-2121-1715-132-1
13:4530IM2Vinckier Yentl - Dedeyne Leonis (S36)De Nys Willem - Torfs Wesley (S19)10-2115-210-2
13:4531#F3Vercruysse Sien - Carpentier Celine (2 C)Thys Hanne - Reul Océane (1 D)9-2113-210-2
13:4532#F4Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (1 C)De Wilde Laurence - Pauwels Lyn (2 D)21-1821-112-0
14:3033#M1Coucke Ward - Derom Roel (1 G)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (1 D)17-2121-177-151-2
14:3034#M2Maddens Lars - Górski Janusz (1 H)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (1 C)21-1516-2116-181-2
14:3035BF3Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien (S20)Degrève Linde - de Jong Lobke (S17)17-2115-210-2
14:3036FF4Schaekers Hanne - Penders Lotte (S24)Daniëls Bente - Mees Lana (S13)15-2117-210-2
15:1537AM1Deruyck Sander - Kermans Tim (L25)Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (S8)7-2115-210-2
15:1538JM2van Hest Dries - Van Tigchelt Yorik (L26)Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (S17)17-2121-1713-151-2
15:1539EF3Neyt Paulien - Gondry Sophie (S14)Simons Elien - Mathues Ina (S23)21-821-132-0
15:1540AF4Ceustermans Marthe - Theuns Robyn  (L28)Van den vonder Lisa - Cools Sarah (S7)8-2119-210-2
16:0041BM1Hermans Simon - Mol Vincent (L29)Paulides Joppe - Balduyck Jeroen (S9)10-2122-2010-151-2
16:0042IM2Vinckier Yentl - Dedeyne Leonis (L30)Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth (S16)17-2112-210-2
16:0043BF3Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien (L35)Verrelst Nymphe - Sobolska Marta (S8)14-2111-210-2
16:0044FF4Schaekers Hanne - Penders Lotte (L36)Hervent Linde - Brocatus Hannelore (S12)21-2321-1615-122-1
16:4545AM1Hoho Kristof - Willems Micha (W25)Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas (S8)21-1718-2119-172-1
16:4546JM2Degraeve Simon - Goedefroit Thomas (W26)Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (S17)15-2121-1212-151-2
16:4547EF3Simons Elien - Mathues Ina (L39)Baens Fleur - Devos Janne (S11)21-1711-2115-132-1
16:4548AF4Eggen Sarah - Masset Magali (W28)Van den vonder Lisa - Cools Sarah (S7)13-219-210-2
17:3049BM1Browaeys Robrecht - Siqueira Frederico (W29)Paulides Joppe - Balduyck Jeroen (S9)12-2115-210-2
17:3050IM2De Nys Willem - Torfs Wesley (W30)Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth (S16)11-2125-2315-112-1
17:3051BF3Degrève Linde - de Jong Lobke (W35)Verrelst Nymphe - Sobolska Marta (S8)16-2113-210-2
17:3052FF4Daniëls Bente - Mees Lana (W36)Hervent Linde - Brocatus Hannelore (S12)21-1822-202-0
18:1553#M1Hoho Kristof - Willems Micha (1 A)Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (1 J)21-1821-182-0
18:1554#M2Paulides Joppe - Balduyck Jeroen (1 B)De Nys Willem - Torfs Wesley (1 I)21-1121-112-0
18:1555EF3Neyt Paulien - Gondry Sophie (W39)Baens Fleur - Devos Janne (S11)15-2118-210-2
18:1556#F4Eggen Sarah - Masset Magali (2 A)Daniëls Bente - Mees Lana (1 F)14-2118-210-2
19:0057#F1Degrève Linde - de Jong Lobke (2 B)Baens Fleur - Devos Janne (1 E)10-2119-210-2
19:0058#F3Verrelst Nymphe - Sobolska Marta (1 B)Neyt Paulien - Gondry Sophie (2 E)14-2121-1815-62-1
19:0059#F4Van den vonder Lisa - Cools Sarah (1 A)Schaekers Hanne - Penders Lotte (2 F)21-1421-72-0

zondag 10 juni - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1Paulides Joppe - Balduyck Jeroen (S8)Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S9)21-1721-172-0
08:302DM3Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S5)Hoho Kristof - Willems Micha (S12)21-021-02-0
08:303AF2Verrelst Nymphe - Sobolska Marta (S8)Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (S9)21-1816-2113-151-2
08:304DF4Thielemans Britt - Verhulst Renée (S5)Daniëls Bente - Mees Lana (S12)21-1321-122-0
09:155CM1Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S6)Vleugels Jef - Cosemans Lienert (S11)21-1715-2115-112-1
09:156BM3Steenhouwer Dries - Degrève Wim (S7)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S10)21-1521-162-0
09:157CF2Van den Broeck Isabel - Simons Lore (S6)Baens Fleur - Devos Janne (S11)21-1718-2115-92-1
09:158BF4Van den vonder Lisa - Cools Sarah (S7)Thys Hanne - Reul Océane (S10)21-1021-152-0
10:009AM1Vermeeren Thibault - Coenen Jo (L1)Koekelkoren Dries - van Walle Tom (S1)16-2118-210-2
10:0010DM3Hoho Kristof - Willems Micha (L2)Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (S4)0-210-210-2
10:0011AF2Verrelst Nymphe - Sobolska Marta (L3)Catry Maud - Vandesteene Els (S1)13-2116-210-2
10:0012DF4Daniëls Bente - Mees Lana (L4)Wittock Birthe - van Grinsven Leen (S4)21-1821-182-0
10:4513CM1Vleugels Jef - Cosemans Lienert (L5)Douwen Bob - Urnaut Aljosa (S3)21-1621-2312-171-2
10:4514BM3De Keyser Seppe - De Keyser Jente (L6)Colson Martijn - Deroey Dennis (S2)20-2216-210-2
10:4515CF2Baens Fleur - Devos Janne (L7)De Beule Julie - Coolman Nina (S3)8-2118-210-2
10:4516BF4Thys Hanne - Reul Océane (L8)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (S2)11-2119-210-2
11:3017AM1Paulides Joppe - Balduyck Jeroen (W1)Koekelkoren Dries - van Walle Tom (S1)0-210-210-2
11:3018DM3Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (W2)Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (S4)21-1916-2115-102-1
11:3019AF2Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (W3)Catry Maud - Vandesteene Els (S1)18-2124-260-2
11:3020DF4Thielemans Britt - Verhulst Renée (W4)Wittock Birthe - van Grinsven Leen (S4)21-1018-2113-151-2
12:1521CM1Pirali Yannick - Nuijten Oscar (W5)Douwen Bob - Urnaut Aljosa (S3)22-2021-172-0
12:1522BM3Steenhouwer Dries - Degrève Wim (W6)Colson Martijn - Deroey Dennis (S2)11-2114-210-2
12:1523CF2Van den Broeck Isabel - Simons Lore (W7)De Beule Julie - Coolman Nina (S3)21-1615-2115-102-1
12:1524BF4Van den vonder Lisa - Cools Sarah (W8)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (S2)18-2121-1311-151-2
Place 9-11
13:0025M1Vermeeren Thibault - Coenen Jo (A3)Hoho Kristof - Willems Micha (D3)21-021-02-0
13:0026M3De Keyser Seppe - De Keyser Jente (B3)Vleugels Jef - Cosemans Lienert (C3)21-1714-218-151-2
13:0027F2Verrelst Nymphe - Sobolska Marta (A3)Wittock Birthe - van Grinsven Leen (D3)11-2112-210-2
13:0028F4Thys Hanne - Reul Océane (B3)Baens Fleur - Devos Janne (C3)21-1421-182-0
1/4 Finals
13:4529F1Catry Maud - Vandesteene Els (A1)Daniëls Bente - Mees Lana (D2)21-821-142-0
13:4530M3Pirali Yannick - Nuijten Oscar (C1)Steenhouwer Dries - Degrève Wim (B2)21-1821-192-0
13:4531M2Koekelkoren Dries - van Walle Tom (A1)Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (D2)21-1621-152-0
13:4532F4Van den Broeck Isabel - Simons Lore (C1)Van den vonder Lisa - Cools Sarah (B2)18-2112-210-2
14:3033F1Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (B1)De Beule Julie - Coolman Nina (C2)21-1717-2114-161-2
14:3034M3Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (D1)Paulides Joppe - Balduyck Jeroen (A2)21-1516-2115-112-1
14:3035M2Colson Martijn - Deroey Dennis (B1)Douwen Bob - Urnaut Aljosa (C2)21-1221-182-0
14:3036F4Thielemans Britt - Verhulst Renée (D1)Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (A2)21-1822-202-0
1/2 Finals
15:3037M1Pirali Yannick - Nuijten Oscar (W30)Koekelkoren Dries - van Walle Tom (W31)21-1614-2111-151-2
15:3038M3Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (W34)Colson Martijn - Deroey Dennis (W35)15-2120-220-2
15:3039F2Catry Maud - Vandesteene Els (W29)Van den vonder Lisa - Cools Sarah (W32)11-2118-210-2
15:3040F4De Beule Julie - Coolman Nina (W33)Thielemans Britt - Verhulst Renée (W36)13-2121-1015-132-1
Finals
17:0041F1Van den vonder Lisa - Cools Sarah (W39)De Beule Julie - Coolman Nina (W40)21-1517-2113-151-2
18:0042M1Koekelkoren Dries - van Walle Tom (W37)Colson Martijn - Deroey Dennis (W38)21-1519-2115-92-1

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
De Beule Julie - Coolman Nina 80
Van den vonder Lisa - Cools Sarah 77
Catry Maud - Vandesteene Els 64
Thielemans Britt - Verhulst Renée 64
Daniëls Bente - Mees Lana 61
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa 61
Van den Broeck Isabel - Simons Lore 56
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt 56
Thys Hanne - Reul Océane 53
Wittock Birthe - van Grinsven Leen 48
Verrelst Nymphe - Sobolska Marta 45
Baens Fleur - Devos Janne 45
Schaekers Hanne - Penders Lotte 32
Vercruysse Sien - Carpentier Celine 32
De Wilde Laurence - Pauwels Lyn 32
Eggen Sarah - Masset Magali 32
Degrève Linde - de Jong Lobke 32
Neyt Paulien - Gondry Sophie 32
Ceustermans Marthe - Theuns Robyn 16
Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien 16
Lieselot Leys - Corneillie Leen 16
Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen Fien 16
Simons Elien - Mathues Ina 16
Hervent Linde - Brocatus Hannelore 16

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Koekelkoren Dries - van Walle Tom 80
Colson Martijn - Deroey Dennis 72
Pirali Yannick - Nuijten Oscar 64
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel 64
Paulides Joppe - Balduyck Jeroen 61
Steenhouwer Dries - Degrève Wim 56
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias 56
Douwen Bob - Urnaut Aljosa 56
Vermeeren Thibault - Coenen Jo 53
Vleugels Jef - Cosemans Lienert 53
Hoho Kristof - Willems Micha 45
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 45
Coucke Ward - Derom Roel 32
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam 32
De Nys Willem - Torfs Wesley 32
Maddens Lars - Górski Janusz 32
De Bock Bart - Van Acker Christophe 32
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas 24
Browaeys Robrecht - Siqueira Frederico 24
Engels Stef - Baeck Pieter 24
Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey 24
Janssens Jonas - Van Daele Andy 24
Cornelis Wannes - Devolder Laurens 24
van den Berg Peter - Amelinckx Iggy 24
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor 24
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth 24
Degraeve Simon - Goedefroit Thomas 24
Deruyck Sander - Kermans Tim 16
Hermans Simon - Mol Vincent 16
Loos Niels - Mylemans Kenneth 16
Van der Aa Yorven - Van Roy Denes 16
De Pryck Laurens - Poot Tijs 16
Vercruysse Jop - Vandenberghe Thomas 16
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn 16
Van de Wielle Tim - Masset Bruno 16
Vinckier Yentl - Dedeyne Leonis 16
van Hest Dries - Van Tigchelt Yorik 16

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Thielemans Britt - Verhulst Renée
Van den Broeck Isabel - Simons Lore
De Beule Julie - Coolman Nina
Wittock Birthe - van Grinsven Leen
Catry Maud - Vandesteene Els
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt
Eggen Sarah - Masset Magali
Verrelst Nymphe - Sobolska Marta
Van den vonder Lisa - Cools Sarah
Degrève Linde - de Jong Lobke
Daniëls Bente - Mees Lana
Thys Hanne - Reul Océane
Schaekers Hanne - Penders Lotte
Hervent Linde - Brocatus Hannelore
Lieselot Leys - Corneillie Leen
Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien
Baens Fleur - Devos Janne
De Wilde Laurence - Pauwels Lyn
Vercruysse Sien - Carpentier Celine
Neyt Paulien - Gondry Sophie
Ceustermans Marthe - Theuns Robyn
Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen Fien
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa
Simons Elien - Mathues Ina

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey
Vermeeren Thibault - Coenen Jo
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias
Hoho Kristof - Willems Micha
Janssens Jonas - Van Daele Andy
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn
Douwen Bob - Urnaut Aljosa
De Pryck Laurens - Poot Tijs
Paulides Joppe - Balduyck Jeroen
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam
Hermans Simon - Mol Vincent
Steenhouwer Dries - Degrève Wim
Engels Stef - Baeck Pieter
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas
Colson Martijn - Deroey Dennis
Koekelkoren Dries - van Walle Tom
Deruyck Sander - Kermans Tim
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor
De Bock Bart - Van Acker Christophe
van den Berg Peter - Amelinckx Iggy
Van der Aa Yorven - Van Roy Denes
Degraeve Simon - Goedefroit Thomas
Vleugels Jef - Cosemans Lienert
Coucke Ward - Derom Roel
van Hest Dries - Van Tigchelt Yorik
Loos Niels - Mylemans Kenneth
Van de Wielle Tim - Masset Bruno
De Nys Willem - Torfs Wesley
Vercruysse Jop - Vandenberghe Thomas
Cornelis Wannes - Devolder Laurens
Vinckier Yentl - Dedeyne Leonis
Maddens Lars - Górski Janusz
Browaeys Robrecht - Siqueira Frederico