MANCHE BELGIAN BEACHVOLLEY HECHTEL-EKSEL


zaterdag 19 mei - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Peters Joran - Darras Arne (S32)Muysewinkel Bauk - Malisse Florian (S23)14-2120-220-2
08:302FM2Torfs Wesley - Proost Kristof (S33)Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter (S22)21-1821-239-151-2
08:303GM3Van Roy Denes - Luyten Dirk (S34)Degraeve Simon - Van Dorpe Daan (S21)16-219-210-2
08:304DF4Masset Magali - Fortpied Charlotte (S22)Thys Hanne - Reul Océane (S15)11-2110-210-2
09:155DM1Van der Aa Yorven - Dedeyne Leonis (S31)Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward (S24)13-218-210-2
09:156HM2van den Berg Peter - Amelinckx Iggy (S35)Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey (S20)21-1621-152-0
09:157CM3van looy jorik - Van Bostraeten Wannes (S30)Hermans Simon - Mol Vincent (S25)20-2217-210-2
09:158CF4Popa Anamaria - van Bellen Nicolien (S21)Lambrechts Karen - Van Belle Amber (S16)21-1421-132-0
10:009EM1Peters Joran - Darras Arne (L1)Christiaens Jens - Vanneste Mathieu (S12)15-2121-1313-151-2
10:0010FM2Torfs Wesley - Proost Kristof (L2)Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth (S13)18-2114-210-2
10:0011GM3Van Roy Denes - Luyten Dirk (L3)Coucke Ward - Derom Roel (S14)5-210-210-2
10:0012DF4Masset Magali - Fortpied Charlotte (L4)Van den vonder Lisa - Cools Sarah (S10)13-2117-210-2
10:4513DM1Van der Aa Yorven - Dedeyne Leonis (L5)Cornelis Wannes - De Nys Willem (S11)12-2111-210-2
10:4514HM2Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey (L6)Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (S15)8-2117-210-2
10:4515CM3van looy jorik - Van Bostraeten Wannes (L7)Vandecaveye Louis - Van Den Driessche Korneel  (S10)13-2116-210-2
10:4516CF4Lambrechts Karen - Van Belle Amber (L8)Hervent Linde - Brocatus Hannelore (S9)8-2121-188-151-2
11:3017EM1Muysewinkel Bauk - Malisse Florian (W1)Christiaens Jens - Vanneste Mathieu (S12)20-2221-1613-151-2
11:3018FM2Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter (W2)Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth (S13)18-2119-210-2
11:3019GM3Degraeve Simon - Van Dorpe Daan (W3)Coucke Ward - Derom Roel (S14)17-219-210-2
11:3020DF4Thys Hanne - Reul Océane (W4)Van den vonder Lisa - Cools Sarah (S10)21-1615-2115-122-1
12:1521DM1Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward (W5)Cornelis Wannes - De Nys Willem (S11)21-1018-2115-102-1
12:1522HM2van den Berg Peter - Amelinckx Iggy (W6)Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (S15)17-2118-210-2
12:1523CM3Hermans Simon - Mol Vincent (W7)Vandecaveye Louis - Van Den Driessche Korneel  (S10)18-2118-210-2
12:1524CF4Popa Anamaria - van Bellen Nicolien (W8)Hervent Linde - Brocatus Hannelore (S9)21-1910-217-151-2
13:0025AM1Browaeys Robrecht - Bekaert Hannes (S28)Cloot Matthias - Vercruysse Jop (S27)17-2121-230-2
13:0026JM2Mylemans Kenneth - Verstraelen Yves (S37)De Pryck Laurens - Poot Tijs (S18)15-217-210-2
13:0027#M3Christiaens Jens - Vanneste Mathieu (1 E)Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth (1 F)21-1421-172-0
13:0028AF4Ceustermans Marthe - Theuns Robyn  (S19)Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline (S18)21-621-192-0
13:4529BM1van Hest Dries - Dufraing Bert (S29)Deruyck Sander - Kermans Tim (S26)21-1421-192-0
13:4530IM2Hoho Kristof - Willems Micha (S36)Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn (S19)21-1521-122-0
13:4531#F3Popa Anamaria - van Bellen Nicolien (2 C)Thys Hanne - Reul Océane (1 D)13-2112-210-2
13:4532#F4Hervent Linde - Brocatus Hannelore (1 C)Van den vonder Lisa - Cools Sarah (2 D)8-219-210-2
14:3033#M1Coucke Ward - Derom Roel (1 G)Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward (1 D)20-2221-1513-151-2
14:3034#M2Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (1 H)Vandecaveye Louis - Van Den Driessche Korneel  (1 C)21-1521-172-0
14:3035BF3Vanhorebeek Laure - Vermeulen Bieke (S20)Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah (S17)21-1213-2115-132-1
14:3036FF4Van den Vonder Lore - Sarah Coppens (S24)De Wilde Laurence - Tison Lucie (S13)17-2118-210-2
15:1537AM1Browaeys Robrecht - Bekaert Hannes (L25)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S8)11-2116-210-2
15:1538JM2Mylemans Kenneth - Verstraelen Yves (L26)Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (S17)11-2117-210-2
15:1539EF3Degrève Linde - de Jong Lobke (S14)Delanote Justine - Cos Lien (S23)21-1021-122-0
15:1540AF4Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline (L28)Van den Broeck Isabel - Simons Lore (S7)6-2118-210-2
16:0041BM1Deruyck Sander - Kermans Tim (L29)De Bock Bart - Van Acker Christophe (S9)21-1921-2311-151-2
16:0042IM2Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn (L30)Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (S16)21-1916-2113-151-2
16:0043BF3Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah (L35)Verrelst Nymphe - Sobolska Marta (S8)13-217-210-2
16:0044FF4Van den Vonder Lore - Sarah Coppens (L36)Daniëls Bente - Mees Lana (S12)15-2121-1515-92-1
16:4545AM1Cloot Matthias - Vercruysse Jop (W25)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S8)17-2117-210-2
16:4546JM2De Pryck Laurens - Poot Tijs (W26)Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (S17)26-2815-210-2
16:4547EF3Delanote Justine - Cos Lien (L39)Baens Fleur - Devos Janne (S11)13-2118-210-2
16:4548AF4Ceustermans Marthe - Theuns Robyn  (W28)Van den Broeck Isabel - Simons Lore (S7)12-2117-210-2
17:3049BM1van Hest Dries - Dufraing Bert (W29)De Bock Bart - Van Acker Christophe (S9)17-2121-1710-151-2
17:3050IM2Hoho Kristof - Willems Micha (W30)Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (S16)21-1421-172-0
17:3051BF3Vanhorebeek Laure - Vermeulen Bieke (W35)Verrelst Nymphe - Sobolska Marta (S8)11-2121-159-151-2
17:3052FF4De Wilde Laurence - Tison Lucie (W36)Daniëls Bente - Mees Lana (S12)11-2120-190-2
18:1553#M1De Keyser Seppe - De Keyser Jente (1 A)Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (1 J)21-1621-162-0
18:1554#M2De Bock Bart - Van Acker Christophe (1 B)Hoho Kristof - Willems Micha (1 I)24-2618-210-2
18:1555EF3Degrève Linde - de Jong Lobke (W39)Baens Fleur - Devos Janne (S11)21-1821-192-0
18:1556#F4Ceustermans Marthe - Theuns Robyn  (2 A)Daniëls Bente - Mees Lana (1 F)19-2117-210-2
19:0057#F1Vanhorebeek Laure - Vermeulen Bieke (2 B)Degrève Linde - de Jong Lobke (1 E)14-2111-210-2
19:0058#F3Verrelst Nymphe - Sobolska Marta (1 B)Baens Fleur - Devos Janne (2 E)15-2117-210-2
19:0059#F4Van den Broeck Isabel - Simons Lore (1 A)De Wilde Laurence - Tison Lucie (2 F)21-1021-92-0

zondag 20 mei - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S8)Christiaens Jens - Vanneste Mathieu (S9)22-2026-2813-151-2
08:302DM3Colson Martijn - Deroey Dennis (S5)Hoho Kristof - Willems Micha (S12)21-1411-2115-72-1
08:303AF2Van den vonder Lisa - Cools Sarah (S8)Baens Fleur - Devos Janne (S9)21-1819-2115-102-1
08:304DF4Wittock Birthe - van Grinsven Leen (S5)Thys Hanne - Reul Océane (S12)17-2121-1415-122-1
09:155CM1Vermeeren Thibault - Coenen Jo (S6)Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward (S11)14-2121-1715-92-1
09:156BM3Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S7)Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (S10)21-1817-2113-151-2
09:157CF2Thielemans Britt - Verhulst Renée (S6)Degrève Linde - de Jong Lobke (S11)21-1823-212-0
09:158BF4Van den Broeck Isabel - Simons Lore (S7)Daniëls Bente - Mees Lana (S10)21-1515-2115-82-1
10:009AM1De Keyser Seppe - De Keyser Jente (L1)Douwen Bob - Urnaut Aljosa (S1)12-2118-210-2
10:0010DM3Hoho Kristof - Willems Micha (L2)Frankart Audry - Van Reeth Thomas (S4)21-1721-172-0
10:0011AF2Baens Fleur - Devos Janne (L3)Catry Maud - Vandesteene Els (S1)8-2118-210-2
10:0012DF4Thys Hanne - Reul Océane (L4)Van Bree Stephanie - Lieckens Kim (S4)21-1921-112-0
10:4513CM1Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward (L5)Nuijten Oscar - Van de Wielle Tim (S3)18-2119-210-2
10:4514BM3Verspecht Martijn - Vleugels Jef (L6)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S2)14-2121-1910-151-2
10:4515CF2Degrève Linde - de Jong Lobke (L7)De Beule Julie - Coolman Nina (S3)14-2110-210-2
10:4516BF4Daniëls Bente - Mees Lana (L8)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (S2)12-2114-210-2
11:3017AM1Christiaens Jens - Vanneste Mathieu (W1)Douwen Bob - Urnaut Aljosa (S1)19-2115-210-2
11:3018DM3Colson Martijn - Deroey Dennis (W2)Frankart Audry - Van Reeth Thomas (S4)21-821-132-0
11:3019AF2Van den vonder Lisa - Cools Sarah (W3)Catry Maud - Vandesteene Els (S1)18-2114-210-2
11:3020DF4Wittock Birthe - van Grinsven Leen (W4)Van Bree Stephanie - Lieckens Kim (S4)17-2122-240-2
12:1521CM1Vermeeren Thibault - Coenen Jo (W5)Nuijten Oscar - Van de Wielle Tim (S3)21-1622-202-0
12:1522BM3Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (W6)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (S2)21-1323-212-0
12:1523CF2Thielemans Britt - Verhulst Renée (W7)De Beule Julie - Coolman Nina (S3)15-2115-210-2
12:1524BF4Van den Broeck Isabel - Simons Lore (W8)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (S2)11-2112-210-2
Place 9-11
13:0025M1De Keyser Seppe - De Keyser Jente (A3)Frankart Audry - Van Reeth Thomas (D3)21-1619-2113-151-2
13:0026M3Verspecht Martijn - Vleugels Jef (B3)Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward (C3)21-1823-2515-72-1
13:0027F2Baens Fleur - Devos Janne (A3)Wittock Birthe - van Grinsven Leen (D3)12-2116-210-2
13:0028F4Daniëls Bente - Mees Lana (B3)Degrève Linde - de Jong Lobke (C3)21-1619-2113-151-2
1/4 Finals
13:4529F1Catry Maud - Vandesteene Els (A1)Van Bree Stephanie - Lieckens Kim (D2)21-1521-192-0
13:4530M3Vermeeren Thibault - Coenen Jo (C1)Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel (B2)21-1815-2116-142-1
13:4531M2Douwen Bob - Urnaut Aljosa (A1)Hoho Kristof - Willems Micha (D2)21-521-52-0
13:4532F4De Beule Julie - Coolman Nina (C1)Van den Broeck Isabel - Simons Lore (B2)21-1821-192-0
14:3033F1Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (B1)Thielemans Britt - Verhulst Renée (C2)21-1721-162-0
14:3034M3Colson Martijn - Deroey Dennis (D1)Christiaens Jens - Vanneste Mathieu (A2)21-1021-162-0
14:3035M2Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (B1)Nuijten Oscar - Van de Wielle Tim (C2)21-171-2115-132-1
14:3036F4Thys Hanne - Reul Océane (D1)Van den vonder Lisa - Cools Sarah (A2)15-2110-210-2
1/2 Finals
15:3037M1Vermeeren Thibault - Coenen Jo (W30)Douwen Bob - Urnaut Aljosa (W31)5-210-210-2
15:3038M3Colson Martijn - Deroey Dennis (W34)Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (W35)21-1121-142-0
15:3039F2Catry Maud - Vandesteene Els (W29)De Beule Julie - Coolman Nina (W32)16-2116-210-2
15:3040F4Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (W33)Van den vonder Lisa - Cools Sarah (W36)16-2117-210-2
Finals
17:0041F1De Beule Julie - Coolman Nina (W39)Van den vonder Lisa - Cools Sarah (W40)18-2116-210-2
18:0042M1Douwen Bob - Urnaut Aljosa (W37)Colson Martijn - Deroey Dennis (W38)21-1621-162-0

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Van den vonder Lisa - Cools Sarah 85
De Beule Julie - Coolman Nina 72
Catry Maud - Vandesteene Els 64
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt 64
Van den Broeck Isabel - Simons Lore 61
Thys Hanne - Reul Océane 61
Van Bree Stephanie - Lieckens Kim 56
Thielemans Britt - Verhulst Renée 56
Degrève Linde - de Jong Lobke 53
Wittock Birthe - van Grinsven Leen 48
Baens Fleur - Devos Janne 45
Daniëls Bente - Mees Lana 45
De Wilde Laurence - Tison Lucie 32
Verrelst Nymphe - Sobolska Marta 32
Hervent Linde - Brocatus Hannelore 32
Popa Anamaria - van Bellen Nicolien 32
Ceustermans Marthe - Theuns Robyn 32
Vanhorebeek Laure - Vermeulen Bieke 32
Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline 16
Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah 16
Lambrechts Karen - Van Belle Amber 16
Masset Magali - Fortpied Charlotte 16
Delanote Justine - Cos Lien 16
Van den Vonder Lore - Sarah Coppens 16

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Douwen Bob - Urnaut Aljosa 80
Colson Martijn - Deroey Dennis 72
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles 69
Vermeeren Thibault - Coenen Jo 64
Hoho Kristof - Willems Micha 61
Christiaens Jens - Vanneste Mathieu 61
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel 56
Nuijten Oscar - Van de Wielle Tim 56
Frankart Audry - Van Reeth Thomas 48
Verspecht Martijn - Vleugels Jef 48
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 45
Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward 45
Coucke Ward - Derom Roel 32
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam 32
De Bock Bart - Van Acker Christophe 32
Vandecaveye Louis - Van Den Driessche Korneel 32
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth 32
Cloot Matthias - Vercruysse Jop 24
van Hest Dries - Dufraing Bert 24
Hermans Simon - Mol Vincent 24
Cornelis Wannes - De Nys Willem 24
Muysewinkel Bauk - Malisse Florian 24
Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter 24
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan 24
van den Berg Peter - Amelinckx Iggy 24
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor 24
De Pryck Laurens - Poot Tijs 24
Browaeys Robrecht - Bekaert Hannes 16
Deruyck Sander - Kermans Tim 16
van looy jorik - Van Bostraeten Wannes 16
Van der Aa Yorven - Dedeyne Leonis 16
Peters Joran - Darras Arne 16
Torfs Wesley - Proost Kristof 16
Van Roy Denes - Luyten Dirk 16
Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey 16
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn 16
Mylemans Kenneth - Verstraelen Yves 16

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Hervent Linde - Brocatus Hannelore
Wittock Birthe - van Grinsven Leen
Thielemans Britt - Verhulst Renée
Van den Broeck Isabel - Simons Lore
De Beule Julie - Coolman Nina
Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline
Catry Maud - Vandesteene Els
Van Bree Stephanie - Lieckens Kim
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt
Verrelst Nymphe - Sobolska Marta
Van den vonder Lisa - Cools Sarah
Lambrechts Karen - Van Belle Amber
Degrève Linde - de Jong Lobke
Daniëls Bente - Mees Lana
Thys Hanne - Reul Océane
Baens Fleur - Devos Janne
Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah
Masset Magali - Fortpied Charlotte
Popa Anamaria - van Bellen Nicolien
De Wilde Laurence - Tison Lucie
Delanote Justine - Cos Lien
Ceustermans Marthe - Theuns Robyn
Vanhorebeek Laure - Vermeulen Bieke
Van den Vonder Lore - Sarah Coppens

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey
Vermeeren Thibault - Coenen Jo
Hoho Kristof - Willems Micha
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn
Douwen Bob - Urnaut Aljosa
Deruyck Sander - Kermans Tim
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam
De Pryck Laurens - Poot Tijs
Hermans Simon - Mol Vincent
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles
Coucke Ward - Derom Roel
Verspecht Martijn - Vleugels Jef
Colson Martijn - Deroey Dennis
Van Roy Denes - Luyten Dirk
van den Berg Peter - Amelinckx Iggy
Browaeys Robrecht - Bekaert Hannes
Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward
van looy jorik - Van Bostraeten Wannes
De Bock Bart - Van Acker Christophe
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor
Mylemans Kenneth - Verstraelen Yves
Frankart Audry - Van Reeth Thomas
Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter
Peters Joran - Darras Arne
Vandecaveye Louis - Van Den Driessche Korneel
Nuijten Oscar - Van de Wielle Tim
Cloot Matthias - Vercruysse Jop
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan
Christiaens Jens - Vanneste Mathieu
Muysewinkel Bauk - Malisse Florian
Van der Aa Yorven - Dedeyne Leonis
van Hest Dries - Dufraing Bert
Cornelis Wannes - De Nys Willem
Torfs Wesley - Proost Kristof