MANCHE BELGIAN BEACHVOLLEY BRUSSEL-BRUXELLES


zaterdag 12 mei - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Lacour Jaan - De Raedt Micaël (S32)Hoho Kristof - Willems Micha (S23)15-2118-210-2
08:302FM2Maenhout Willem - Browaeys Robrecht (S33)Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn (S22)9-2115-210-2
08:303GM3Verleene Rens - Vinckier Yentl (S34)Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (S21)16-2116-210-2
08:304DF4De Vriese Ansofie - Cannaert Anouk (S22)Daniëls Bente - Mees Lana (S15)10-219-210-2
09:155DM1Gewehr Luca - Crabbe Jente (S31)Symoens Jonas - Malfait Gilles (S24)25-2321-132-0
09:156HM2Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward (S35)De Pryck Laurens - Poot Tijs (S20)21-1721-172-0
09:157CM3Hermans Simon - Mol Vincent (S30)Degraeve Simon - Van Dorpe Daan (S25)13-2113-210-2
09:158CF4Popa Anamaria - van Bellen Nicolien (S21)De Wilde Laurence - Tison Lucie (S16)18-2114-210-2
10:009EM1Lacour Jaan - De Raedt Micaël (L1)De Bock Bart - Van Acker Christophe (S12)17-2116-210-2
10:0010FM2Maenhout Willem - Browaeys Robrecht (L2)Deroey Dennis - Tuerlinckx Hendrik (S13)12-2111-210-2
10:0011GM3Verleene Rens - Vinckier Yentl (L3)Colson Martijn - van Hest Dries (S14)17-219-210-2
10:0012DF4De Vriese Ansofie - Cannaert Anouk (L4)Hervent Linde - Brocatus Hannelore (S10)11-2111-210-2
10:4513DM1Symoens Jonas - Malfait Gilles (L5)Engels Stef - Sinnesael Jelle (S11)18-2119-210-2
10:4514HM2De Pryck Laurens - Poot Tijs (L6)Cornelis Wannes - De Nys Willem (S15)21-1721-192-0
10:4515CM3Hermans Simon - Mol Vincent (L7)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S10)14-2111-210-2
10:4516CF4Popa Anamaria - van Bellen Nicolien (L8)Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (S9)15-2111-210-2
11:3017EM1Hoho Kristof - Willems Micha (W1)De Bock Bart - Van Acker Christophe (S12)22-2413-210-2
11:3018FM2Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn (W2)Deroey Dennis - Tuerlinckx Hendrik (S13)10-2114-210-2
11:3019GM3Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam (W3)Colson Martijn - van Hest Dries (S14)17-2114-210-2
11:3020DF4Daniëls Bente - Mees Lana (W4)Hervent Linde - Brocatus Hannelore (S10)21-1417-2115-112-1
12:1521DM1Gewehr Luca - Crabbe Jente (W5)Engels Stef - Sinnesael Jelle (S11)21-1718-2112-151-2
12:1522HM2Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward (W6)Cornelis Wannes - De Nys Willem (S15)21-1419-2115-132-1
12:1523CM3Degraeve Simon - Van Dorpe Daan (W7)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (S10)11-2111-210-2
12:1524CF4De Wilde Laurence - Tison Lucie (W8)Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (S9)21-1221-182-0
13:0025AM1Deruyck Sander - Kermans Tim (S28)Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey (S27)16-2117-210-2
13:0026JM2Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter (S37)Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (S18)21-1820-2212-151-2
13:0027#M3De Bock Bart - Van Acker Christophe (1 E)Deroey Dennis - Tuerlinckx Hendrik (1 F)15-2119-210-2
13:0028AF4Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline (S19)Ceustermans Marthe - Theuns Robyn  (S18)13-2121-1915-102-1
13:4529BM1Vandeweyer Robbe - Siqueira Frederico (S29)Van Daele Andy - Torfs Wesley (S26)21-1821-142-0
13:4530IM2Backaert Wim - Vereecken Jonas (S36)Coucke Ward - Derom Roel (S19)17-2119-210-2
13:4531#F3Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (2 C)Daniëls Bente - Mees Lana (1 D)21-1421-152-0
13:4532#F4De Wilde Laurence - Tison Lucie (1 C)Hervent Linde - Brocatus Hannelore (2 D)21-1721-172-0
14:3033#M1Colson Martijn - van Hest Dries (1 G)Engels Stef - Sinnesael Jelle (1 D)19-2124-2215-92-1
14:3034#M2Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward (1 H)De Keyser Seppe - De Keyser Jente (1 C)21-1621-172-0
14:3035BF3Simons Elien - Mathues Ina (S20)Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah (S17)21-1421-162-0
14:3036FF4Baens Fleur - Devos Janne (S24)Degrève Linde - de Jong Lobke (S13)21-1821-182-0
15:1537AM1Deruyck Sander - Kermans Tim (L25)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S8)13-2115-210-2
15:1538JM2Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter (L26)Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (S17)21-1821-192-0
15:1539EF3Lambrechts Karen - Van Belle Amber (S23)Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies (S14)21-1621-162-0
15:1540AF4Ceustermans Marthe - Theuns Robyn  (L28)Thielemans Britt - Verhulst Renée (S7)14-2115-210-2
16:0041BM1Van Daele Andy - Torfs Wesley (L29)Bormans Pieter-Jan - Christiaens Jens (S9)11-2117-210-2
16:0042IM2Backaert Wim - Vereecken Jonas (L30)Frankart Audry - Jadot Fabian (S16)12-2111-210-2
16:0043BF3Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah (L35)Thys Hanne - Mertens Arianne (S8)15-2121-197-151-2
16:0044FF4Degrève Linde - de Jong Lobke (L36)Neyt Paulien - Gondry Sophie (S12)21-021-02-0
16:4545AM1Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey (W25)Verspecht Martijn - Vleugels Jef (S8)11-2110-210-2
16:4546JM2Mees Bavo - Van Leemputten Arnor (W26)Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles (S17)24-2621-230-2
16:4547EF3Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies (L39)Van den vonder Lisa - Cools Sarah (S11)8-2113-210-2
16:4548AF4Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline (W28)Thielemans Britt - Verhulst Renée (S7)16-219-210-2
17:3049BM1Vandeweyer Robbe - Siqueira Frederico (W29)Bormans Pieter-Jan - Christiaens Jens (S9)13-2121-1515-112-1
17:3050IM2Coucke Ward - Derom Roel (W30)Frankart Audry - Jadot Fabian (S16)19-2124-2215-112-1
17:3051BF3Simons Elien - Mathues Ina (W35)Thys Hanne - Mertens Arianne (S8)19-2112-210-2
17:3052FF4Baens Fleur - Devos Janne (W36)Neyt Paulien - Gondry Sophie (S12)21-021-02-0
18:1553#M1Verspecht Martijn - Vleugels Jef (1 A)Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter (1 J)21-1718-2113-151-2
18:1554#M2Vandeweyer Robbe - Siqueira Frederico (1 B)Coucke Ward - Derom Roel (1 I)19-2121-1915-102-1
18:1555EF3Lambrechts Karen - Van Belle Amber (W39)Van den vonder Lisa - Cools Sarah (S11)12-2121-156-151-2
18:1556#F4Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline (2 A)Baens Fleur - Devos Janne (1 F)22-2018-2114-161-2
19:0057#F1Simons Elien - Mathues Ina (2 B)Van den vonder Lisa - Cools Sarah (1 E)13-219-210-2
19:0058#F3Thys Hanne - Mertens Arianne (1 B)Lambrechts Karen - Van Belle Amber (2 E)21-1221-152-0
19:0059#F4Thielemans Britt - Verhulst Renée (1 A)Degrève Linde - de Jong Lobke (2 F)21-1321-192-0

zondag 13 mei - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1Colson Martijn - van Hest Dries (S8)Van Reeth Thomas - De Schrijver Leonard (S9)7-2119-210-2
08:302DM3Steenhouwer Dries - Degrève Wim (S5)Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward (S12)21-1421-132-0
08:303AF2Thys Hanne - Mertens Arianne (S8)Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (S9)22-2022-202-0
08:304DF4Catry Maud - Vandesteene Els (S5)Baens Fleur - Devos Janne (S12)21-623-212-0
09:155CM1Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk (S6)Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter (S11)22-2021-192-0
09:156BM3Deroey Dennis - Tuerlinckx Hendrik (S7)Vandeweyer Robbe - Siqueira Frederico (S10)23-2521-1915-92-1
09:157CF2Van den Broeck Isabel - Simons Lore (S6)De Wilde Laurence - Tison Lucie (S11)20-2212-210-2
09:158BF4Thielemans Britt - Verhulst Renée (S7)Van den vonder Lisa - Cools Sarah (S10)9-2114-210-2
10:009AM1Colson Martijn - van Hest Dries (L1)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S1)11-2118-210-2
10:0010DM3Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward (L2)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S4)21-2323-2112-151-2
10:0011AF2Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (L3)Lieckens Kim - Mouha Liesbeth (S1)13-2112-210-2
10:0012DF4Baens Fleur - Devos Janne (L4)Wittock Birthe - van Grinsven Leen (S4)21-1821-162-0
10:4513CM1Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter (L5)Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (S3)11-2116-210-2
10:4514BM3Vandeweyer Robbe - Siqueira Frederico (L6)Douwen Bob - Urnaut Aljosa (S2)21-1815-215-151-2
10:4515CF2Van den Broeck Isabel - Simons Lore (L7)De Beule Julie - Van Bree Stephanie (S3)14-2110-210-2
10:4516BF4Thielemans Britt - Verhulst Renée (L8)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (S2)21-1422-202-0
11:3017AM1Van Reeth Thomas - De Schrijver Leonard (W1)Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (S1)12-2116-210-2
11:3018DM3Steenhouwer Dries - Degrève Wim (W2)Pirali Yannick - Nuijten Oscar (S4)20-2221-1913-151-2
11:3019AF2Thys Hanne - Mertens Arianne (W3)Lieckens Kim - Mouha Liesbeth (S1)11-218-210-2
11:3020DF4Catry Maud - Vandesteene Els (W4)Wittock Birthe - van Grinsven Leen (S4)21-1721-132-0
12:1521CM1Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk (W5)Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (S3)21-1516-2110-151-2
12:1522BM3Deroey Dennis - Tuerlinckx Hendrik (W6)Douwen Bob - Urnaut Aljosa (S2)17-2121-1613-151-2
12:1523CF2De Wilde Laurence - Tison Lucie (W7)De Beule Julie - Van Bree Stephanie (S3)13-2114-210-2
12:1524BF4Van den vonder Lisa - Cools Sarah (W8)Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (S2)12-2121-1613-151-2
Place 9-11
13:0025M1Colson Martijn - van Hest Dries (A3)Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward (D3)0-210-210-2
13:0026M3Vandeweyer Robbe - Siqueira Frederico (B3)Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter (C3)15-2121-1915-132-1
13:0027F2Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa (A3)Wittock Birthe - van Grinsven Leen (D3)24-2616-210-2
13:0028F4Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt (B3)Van den Broeck Isabel - Simons Lore (C3)21-1821-142-0
1/4 Finals
13:4529F1Lieckens Kim - Mouha Liesbeth (A1)Baens Fleur - Devos Janne (D2)21-1021-122-0
13:4530M3Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (C1)Deroey Dennis - Tuerlinckx Hendrik (B2)21-1721-112-0
13:4531M2Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis (A1)Steenhouwer Dries - Degrève Wim (D2)18-2121-1617-191-2
13:4532F4De Beule Julie - Van Bree Stephanie (C1)Thielemans Britt - Verhulst Renée (B2)16-2117-210-2
14:3033F1Van den vonder Lisa - Cools Sarah (B1)De Wilde Laurence - Tison Lucie (C2)21-821-152-0
14:3034M3Pirali Yannick - Nuijten Oscar (D1)Van Reeth Thomas - De Schrijver Leonard (A2)21-1219-2111-151-2
14:3035M2Douwen Bob - Urnaut Aljosa (B1)Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk (C2)21-1821-152-0
14:3036F4Catry Maud - Vandesteene Els (D1)Thys Hanne - Mertens Arianne (A2)21-1421-82-0
1/2 Finals
15:3037M1Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (W30)Steenhouwer Dries - Degrève Wim (W31)21-1421-162-0
15:3038M3Van Reeth Thomas - De Schrijver Leonard (W34)Douwen Bob - Urnaut Aljosa (W35)14-2116-210-2
15:3039F2Lieckens Kim - Mouha Liesbeth (W29)Thielemans Britt - Verhulst Renée (W32)21-921-122-0
15:3040F4Van den vonder Lisa - Cools Sarah (W33)Catry Maud - Vandesteene Els (W36)20-2220-220-2
Finals
17:0041F1Lieckens Kim - Mouha Liesbeth (W39)Catry Maud - Vandesteene Els (W40)21-1418-2115-102-1
18:0042M1Oprins Jeroen - Blondeel Mathias (W37)Douwen Bob - Urnaut Aljosa (W38)18-2121-1911-151-2

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Lieckens Kim - Mouha Liesbeth 80
Catry Maud - Vandesteene Els 72
Thielemans Britt - Verhulst Renée 69
Van den vonder Lisa - Cools Sarah 69
Baens Fleur - Devos Janne 61
De Wilde Laurence - Tison Lucie 61
Thys Hanne - Mertens Arianne 61
De Beule Julie - Van Bree Stephanie 56
Wittock Birthe - van Grinsven Leen 48
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt 48
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa 45
Van den Broeck Isabel - Simons Lore 40
Degrève Linde - de Jong Lobke 32
Daniëls Bente - Mees Lana 32
Hervent Linde - Brocatus Hannelore 32
Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline 32
Simons Elien - Mathues Ina 32
Lambrechts Karen - Van Belle Amber 32
Ceustermans Marthe - Theuns Robyn 16
Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah 16
Popa Anamaria - van Bellen Nicolien 16
De Vriese Ansofie - Cannaert Anouk 16
Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies 16
Neyt Paulien - Gondry Sophie 16

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Douwen Bob - Urnaut Aljosa 80
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias 72
Steenhouwer Dries - Degrève Wim 64
Van Reeth Thomas - De Schrijver Leonard 64
Deroey Dennis - Tuerlinckx Hendrik 61
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis 56
Pirali Yannick - Nuijten Oscar 56
Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk 56
Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward 53
Vandeweyer Robbe - Siqueira Frederico 53
Colson Martijn - van Hest Dries 45
Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter 45
Engels Stef - Sinnesael Jelle 32
Coucke Ward - Derom Roel 32
Verspecht Martijn - Vleugels Jef 32
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 32
De Bock Bart - Van Acker Christophe 32
Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey 24
Bormans Pieter-Jan - Christiaens Jens 24
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan 24
Gewehr Luca - Crabbe Jente 24
Hoho Kristof - Willems Micha 24
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn 24
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam 24
De Pryck Laurens - Poot Tijs 24
Frankart Audry - Jadot Fabian 24
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles 24
Deruyck Sander - Kermans Tim 16
Van Daele Andy - Torfs Wesley 16
Hermans Simon - Mol Vincent 16
Symoens Jonas - Malfait Gilles 16
Lacour Jaan - De Raedt Micaël 16
Maenhout Willem - Browaeys Robrecht 16
Verleene Rens - Vinckier Yentl 16
Cornelis Wannes - De Nys Willem 16
Backaert Wim - Vereecken Jonas 16
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor 16

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Hervent Linde - Brocatus Hannelore
Wittock Birthe - van Grinsven Leen
Thielemans Britt - Verhulst Renée
Van den Broeck Isabel - Simons Lore
Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline
Catry Maud - Vandesteene Els
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt
Lieckens Kim - Mouha Liesbeth
Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies
Van den vonder Lisa - Cools Sarah
Lambrechts Karen - Van Belle Amber
Popa Anamaria - van Bellen Nicolien
Degrève Linde - de Jong Lobke
Daniëls Bente - Mees Lana
Thys Hanne - Mertens Arianne
Baens Fleur - Devos Janne
De Wilde Laurence - Tison Lucie
De Vriese Ansofie - Cannaert Anouk
Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa
Simons Elien - Mathues Ina
Neyt Paulien - Gondry Sophie
Ceustermans Marthe - Theuns Robyn
De Beule Julie - Van Bree Stephanie

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Frankart Audry - Jadot Fabian
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias
Hoho Kristof - Willems Micha
Backaert Wim - Vereecken Jonas
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn
Douwen Bob - Urnaut Aljosa
Deruyck Sander - Kermans Tim
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam
De Pryck Laurens - Poot Tijs
Hermans Simon - Mol Vincent
Steenhouwer Dries - Degrève Wim
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan
Verleene Rens - Vinckier Yentl
Bormans Pieter-Jan - Christiaens Jens
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis
Engels Stef - Sinnesael Jelle
Symoens Jonas - Malfait Gilles
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles
Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward
De Bock Bart - Van Acker Christophe
Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter
Coucke Ward - Derom Roel
Cornelis Wannes - De Nys Willem
Gewehr Luca - Crabbe Jente
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor
Verspecht Martijn - Vleugels Jef
Van Daele Andy - Torfs Wesley
Vandeweyer Robbe - Siqueira Frederico
Maenhout Willem - Browaeys Robrecht
Van de Wielle Tim - Muysewinkel Bauk
Colson Martijn - van Hest Dries
Deroey Dennis - Tuerlinckx Hendrik
Lacour Jaan - De Raedt Micaël
Van Reeth Thomas - De Schrijver Leonard