FINALES VLAAMS JEUGDKAMPIOENSCHAP U16 MEISJES

Regelement terug te vinden onder regelement Vlaamse jeugdkampioenschappen.

zaterdag 6 augustus - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
POULE ( 1 set - 3 punten verschil)
09:001AF1Henckens Lenne - Olaerts Julie (S1)Pauly Nina - Poelmans Lien (S17)21-140-01-0Van Hout Joke - Desmet Nele
09:002BF2Hillen Kato - Vervloet Anne-Line (S2)Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina (S18)21-80-01-0D\'Hooge Fleure - Vandenabeele Lea
09:003CF6Pareyn Lotte - Hollevoet Nore (S3)Turcksin Fee - Helincks Repke (S19)21-130-01-0Glassée Nore - Peeters Fran
09:004DF9Hemelings Tracey - Kokke Céleste (S4)Desmet Elien - Jans Noor (S20)21-180-01-0Leyssens Zoë - De Clercq Lotte
09:005AF10Verhelst Liese - Thant Lente (S8)De Pau Yentle - Uyttendaele Jolien (S16)21-130-01-0Van Hout Joke - Desmet Nele
09:306BF1Hillen Kato - Vervloet Anne-Line (S2)D\'Hooge Fleure - Vandenabeele Lea (S7)21-160-01-0Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina
09:307CF2Glassée Nore - Peeters Fran (S6)Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (S14)4-210-00-1Maris Anouk - Verheyden Nore
09:308DF6Leyssens Zoë - De Clercq Lotte (S5)Tabruyn Zoë - Peeters Merel (S13)21-130-01-0Awouters Deirdre - Claes Lotte
09:309AF9Van Hout Joke - Desmet Nele (S9)De Pau Yentle - Uyttendaele Jolien (S16)22-250-00-1Henckens Lenne - Olaerts Julie
09:3010BF10Skutta Elodie - Vandeberg Siene (S10)Coene Bjarte - Wulteputte Chloé (S15)3-210-00-1Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina
10:0011CF1Pareyn Lotte - Hollevoet Nore (S3)Glassée Nore - Peeters Fran (S6)21-70-01-0Turcksin Fee - Helincks Repke
10:0012DF2Hemelings Tracey - Kokke Céleste (S4)Leyssens Zoë - De Clercq Lotte (S5)24-210-01-0Tabruyn Zoë - Peeters Merel
10:0013AF6Henckens Lenne - Olaerts Julie (S1)Verhelst Liese - Thant Lente (S8)10-210-00-1Pauly Nina - Poelmans Lien
10:0014BF9D\'Hooge Fleure - Vandenabeele Lea (S7)Coene Bjarte - Wulteputte Chloé (S15)21-160-01-0Hillen Kato - Vervloet Anne-Line
10:0015CF10Maris Anouk - Verheyden Nore (S11)Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (S14)21-90-01-0Turcksin Fee - Helincks Repke
10:3016DF1Awouters Deirdre - Claes Lotte (S12)Desmet Elien - Jans Noor (S20)21-120-01-0Leyssens Zoë - De Clercq Lotte
10:3017AF2Van Hout Joke - Desmet Nele (S9)Pauly Nina - Poelmans Lien (S17)21-160-01-0Henckens Lenne - Olaerts Julie
10:3018BF6Skutta Elodie - Vandeberg Siene (S10)Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina (S18)24-270-00-1Coene Bjarte - Wulteputte Chloé
10:3019CF9Maris Anouk - Verheyden Nore (S11)Turcksin Fee - Helincks Repke (S19)27-240-01-0Bierinckx Kato - Bierinckx Marie
10:3020DF10Hemelings Tracey - Kokke Céleste (S4)Tabruyn Zoë - Peeters Merel (S13)21-130-01-0Leyssens Zoë - De Clercq Lotte
11:0021AF1Verhelst Liese - Thant Lente (S8)Van Hout Joke - Desmet Nele (S9)21-130-01-0Henckens Lenne - Olaerts Julie
11:0022BF2Hillen Kato - Vervloet Anne-Line (S2)Coene Bjarte - Wulteputte Chloé (S15)21-140-01-0Skutta Elodie - Vandeberg Siene
11:0023CF6Pareyn Lotte - Hollevoet Nore (S3)Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (S14)21-140-01-0Glassée Nore - Peeters Fran
11:0024DF9Awouters Deirdre - Claes Lotte (S12)Tabruyn Zoë - Peeters Merel (S13)15-210-00-1Leyssens Zoë - De Clercq Lotte
11:0025AF10De Pau Yentle - Uyttendaele Jolien (S16)Pauly Nina - Poelmans Lien (S17)21-180-01-0Henckens Lenne - Olaerts Julie
11:3026BF1D\'Hooge Fleure - Vandenabeele Lea (S7)Skutta Elodie - Vandeberg Siene (S10)21-100-01-0Hillen Kato - Vervloet Anne-Line
11:3027CF2Pareyn Lotte - Hollevoet Nore (S3)Maris Anouk - Verheyden Nore (S11)24-210-01-0Bierinckx Kato - Bierinckx Marie
11:3028DF6Leyssens Zoë - De Clercq Lotte (S5)Desmet Elien - Jans Noor (S20)21-90-01-0Awouters Deirdre - Claes Lotte
11:3029AF9Henckens Lenne - Olaerts Julie (S1)De Pau Yentle - Uyttendaele Jolien (S16)16-210-00-1Verhelst Liese - Thant Lente
11:3030BF10Coene Bjarte - Wulteputte Chloé (S15)Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina (S18)21-130-01-0Hillen Kato - Vervloet Anne-Line
12:0031CF1Glassée Nore - Peeters Fran (S6)Maris Anouk - Verheyden Nore (S11)7-210-00-1Pareyn Lotte - Hollevoet Nore
12:0032DF2Leyssens Zoë - De Clercq Lotte (S5)Awouters Deirdre - Claes Lotte (S12)21-120-01-0Hemelings Tracey - Kokke Céleste
12:0033AF6Henckens Lenne - Olaerts Julie (S1)Van Hout Joke - Desmet Nele (S9)16-210-00-1De Pau Yentle - Uyttendaele Jolien
12:0034BF9Hillen Kato - Vervloet Anne-Line (S2)Skutta Elodie - Vandeberg Siene (S10)21-60-01-0D\'Hooge Fleure - Vandenabeele Lea
12:0035CF10Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (S14)Turcksin Fee - Helincks Repke (S19)15-210-00-1Pareyn Lotte - Hollevoet Nore
12:3036DF1Tabruyn Zoë - Peeters Merel (S13)Desmet Elien - Jans Noor (S20)21-180-01-0Leyssens Zoë - De Clercq Lotte
12:3037AF2Verhelst Liese - Thant Lente (S8)Pauly Nina - Poelmans Lien (S17)21-180-01-0Van Hout Joke - Desmet Nele
12:3038BF6D\'Hooge Fleure - Vandenabeele Lea (S7)Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina (S18)21-130-01-0Skutta Elodie - Vandeberg Siene
12:3039CF9Glassée Nore - Peeters Fran (S6)Turcksin Fee - Helincks Repke (S19)5-210-00-1Bierinckx Kato - Bierinckx Marie
12:3040DF10Hemelings Tracey - Kokke Céleste (S4)Awouters Deirdre - Claes Lotte (S12)21-70-01-0Leyssens Zoë - De Clercq Lotte
KRUISING ( 1 set - 3 punten verschil)
13:0041#F1Van Hout Joke - Desmet Nele (3A)Awouters Deirdre - Claes Lotte (4D)21-100-01-0Verhelst Liese - Thant Lente
13:0042#F2Coene Bjarte - Wulteputte Chloé (3B)Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (4C)21-170-01-0Hillen Kato - Vervloet Anne-Line
13:0043#F6Turcksin Fee - Helincks Repke (3C)Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina (4B)24-210-01-0Pareyn Lotte - Hollevoet Nore
13:0044#F9Tabruyn Zoë - Peeters Merel (3D)Henckens Lenne - Olaerts Julie (4A)11-210-00-1Hemelings Tracey - Kokke Céleste
13:3045#F1Verhelst Liese - Thant Lente (1A)Leyssens Zoë - De Clercq Lotte (2D)18-210-00-1Van Hout Joke - Desmet Nele
13:3046#F2Hillen Kato - Vervloet Anne-Line (1B)Maris Anouk - Verheyden Nore (2C)21-140-01-0Coene Bjarte - Wulteputte Chloé
13:3047#F6Pareyn Lotte - Hollevoet Nore (1C)D\'Hooge Fleure - Vandenabeele Lea (2B)10-210-00-1Turcksin Fee - Helincks Repke
13:3048#F9Hemelings Tracey - Kokke Céleste (1D)De Pau Yentle - Uyttendaele Jolien (2A)28-250-01-0Tabruyn Zoë - Peeters Merel
PLAATSING 13-14-15-16 ( 1 set - 3 punten verschil)
14:0049F1Awouters Deirdre - Claes Lotte (L41)Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (L42)15-210-00-1Verhelst Liese - Thant Lente
14:0050F2Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina (L43)Tabruyn Zoë - Peeters Merel (L44)21-240-00-1Pareyn Lotte - Hollevoet Nore
PLAATSING 9-10-11-12 ( 1 set - 3 punten verschil)
14:0051F6Van Hout Joke - Desmet Nele (W41)Coene Bjarte - Wulteputte Chloé (W42)12-210-00-1Maris Anouk - Verheyden Nore
14:0052F9Turcksin Fee - Helincks Repke (W43)Henckens Lenne - Olaerts Julie (W44)21-180-01-0De Pau Yentle - Uyttendaele Jolien
PLAATSING 5-6-7-8 ( 1 set - 3 punten verschil)
14:3053F1Verhelst Liese - Thant Lente (L45)Maris Anouk - Verheyden Nore (L46)21-110-01-0Turcksin Fee - Helincks Repke
14:3054F2Pareyn Lotte - Hollevoet Nore (L47)De Pau Yentle - Uyttendaele Jolien (L48)21-160-01-0Van Hout Joke - Desmet Nele
PLAATSING 1-2-3-4 ( 1 set - 3 punten verschil)
14:3055F6Leyssens Zoë - De Clercq Lotte (W45)Hillen Kato - Vervloet Anne-Line (W46)8-210-00-1Awouters Deirdre - Claes Lotte
14:3056F9D\'Hooge Fleure - Vandenabeele Lea (W47)Hemelings Tracey - Kokke Céleste (W48)17-210-00-1Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina
Plaats 15/16 ( 2 winnende sets - 2 punten verschil)
15:0057F1Awouters Deirdre - Claes Lotte (L49)Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina (L50)19-2114-210-2Maris Anouk - Verheyden Nore
Plaats 13/14 ( 2 winnende sets - 2 punten verschil)
15:0058F2Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (W49)Tabruyn Zoë - Peeters Merel (W50)21-188-217-151-2De Pau Yentle - Uyttendaele Jolien
Plaats 11/12 ( 2 winnende sets - 2 punten verschil)
15:0059F6Van Hout Joke - Desmet Nele (L51)Henckens Lenne - Olaerts Julie (L52)21-1621-192-0Verhelst Liese - Thant Lente
Plaats 9/10 ( 2 winnende sets - 2 punten verschil)
15:0060F9Coene Bjarte - Wulteputte Chloé (W51)Turcksin Fee - Helincks Repke (W52)20-2217-210-2Pareyn Lotte - Hollevoet Nore
Plaats 7/8 ( 2 winnende sets - 2 punten verschil)
16:0061F1Maris Anouk - Verheyden Nore (L53)De Pau Yentle - Uyttendaele Jolien (L54)14-2115-210-2Coene Bjarte - Wulteputte Chloé
Plaats 5/6 ( 2 winnende sets - 2 punten verschil)
16:0062F2Verhelst Liese - Thant Lente (W53)Pareyn Lotte - Hollevoet Nore (W54)24-2217-2113-151-2Turcksin Fee - Helincks Repke
Plaats 3/4 ( 2 winnende sets - 2 punten verschil)
16:0063F6Leyssens Zoë - De Clercq Lotte (L55)D\'Hooge Fleure - Vandenabeele Lea (L56)17-2117-210-2Van Hout Joke - Desmet Nele
Plaats 1/2 ( 2 winnende sets - 2 punten verschil)
16:0064F9Hillen Kato - Vervloet Anne-Line (W55)Hemelings Tracey - Kokke Céleste (W56)21-1821-172-0Henckens Lenne - Olaerts Julie
PLAATS 17- 18 -19 -20 (poule) 1 set - 3 punten verschil ( start 13u - einde 16u )
17:0065EF10Pauly Nina - Poelmans Lien (5A)Desmet Elien - Jans Noor (5D)21-150-01-0Glassée Nore - Peeters Fran
17:0066EF10Skutta Elodie - Vandeberg Siene (5B)Glassée Nore - Peeters Fran (5C)17-210-00-1Pauly Nina - Poelmans Lien
17:0067EF10Pauly Nina - Poelmans Lien (5A)Glassée Nore - Peeters Fran (5C)21-150-01-0Desmet Elien - Jans Noor
17:0068EF10Skutta Elodie - Vandeberg Siene (5B)Desmet Elien - Jans Noor (5D)28-310-00-15E
17:0069EF10Pauly Nina - Poelmans Lien (5A)Skutta Elodie - Vandeberg Siene (5B)21-90-01-0Desmet Elien - Jans Noor
17:0070EF10Glassée Nore - Peeters Fran (5C)Desmet Elien - Jans Noor (5D)14-210-00-1Skutta Elodie - Vandeberg Siene

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Hillen Kato - Vervloet Anne-Line 49
Hemelings Tracey - Kokke Céleste 44
D\'Hooge Fleure - Vandenabeele Lea 39
Leyssens Zoë - De Clercq Lotte 37
Pareyn Lotte - Hollevoet Nore 34
Verhelst Liese - Thant Lente 32
De Pau Yentle - Uyttendaele Jolien 29
Maris Anouk - Verheyden Nore 27
Turcksin Fee - Helincks Repke 25
Coene Bjarte - Wulteputte Chloé 23
Van Hout Joke - Desmet Nele 21
Henckens Lenne - Olaerts Julie 20
Tabruyn Zoë - Peeters Merel 18
Bierinckx Kato - Bierinckx Marie 17
Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina 16
Pauly Nina - Poelmans Lien 16
Awouters Deirdre - Claes Lotte 15
Desmet Elien - Jans Noor 12
Skutta Elodie - Vandeberg Siene 12
Glassée Nore - Peeters Fran 11

Ingeschreven ploegen - Dames

Positie Ploeg Punten
1 Henckens Lenne - Olaerts Julie 1106
2 Hillen Kato - Vervloet Anne-Line 1090
3 Pareyn Lotte - Hollevoet Nore 936
4 Hemelings Tracey - Kokke Céleste 930
5 Leyssens Zoë - De Clercq Lotte 910
6 Glassée Nore - Peeters Fran 909
7 D\'Hooge Fleure - Vandenabeele Lea 891
8 Verhelst Liese - Thant Lente 784
9 Van Hout Joke - Desmet Nele 731
10 Skutta Elodie - Vandeberg Siene 709
11 Maris Anouk - Verheyden Nore 688
12 Awouters Deirdre - Claes Lotte 680
13 Tabruyn Zoë - Peeters Merel 674
14 Bierinckx Kato - Bierinckx Marie 653
15 Coene Bjarte - Wulteputte Chloé 636
16 De Pau Yentle - Uyttendaele Jolien 615
17 Pauly Nina - Poelmans Lien 583
18 Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina 540
19 Turcksin Fee - Helincks Repke 528
20 Desmet Elien - Jans Noor 462