Anderlecht - SENIORES - heren - Beachvolley Europe

Alle wedstrijden zullen indoor (in de airdome) gespeeld worden.

zaterdag 16 april - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
09:001BM1Browaeys Robrecht - Degraeve Simon (S5)Gewehr Luca - carels lino (S6)18-210-00-1peeters bram - Delée Lukas
09:002BM2Van Daele Andy - Torfs Wesley (S2)Laenen Louis - Goset Thibault (S3)24-210-01-0Wuyts Jasper - Van der velde Laurens
09:203AM1peeters bram - Delée Lukas (S4)Wuyts Jasper - Van der velde Laurens (S7)24-210-01-0Collignon Romain - Florent Collignon
09:204BM2Gewehr Luca - carels lino (S6)Laenen Louis - Goset Thibault (S3)25-280-00-1Van Daele Andy - Torfs Wesley
09:405AM1Collignon Romain - Florent Collignon (S1)Wuyts Jasper - Van der velde Laurens (S7)21-170-01-0Laenen Louis - Goset Thibault
09:406BM2Van Daele Andy - Torfs Wesley (S2)Browaeys Robrecht - Degraeve Simon (S5)21-110-01-0Gewehr Luca - carels lino
10:007BM1Browaeys Robrecht - Degraeve Simon (S5)Laenen Louis - Goset Thibault (S3)14-210-00-1Collignon Romain - Florent Collignon
10:008BM2Van Daele Andy - Torfs Wesley (S2)Gewehr Luca - carels lino (S6)36-330-01-0Wuyts Jasper - Van der velde Laurens
10:209AM1Collignon Romain - Florent Collignon (S1)peeters bram - Delée Lukas (S4)21-170-01-0Browaeys Robrecht - Degraeve Simon
Poulewedstrijden voor 5de, 6de en 7de plaats - 2 winnende sets
10:4010CM2Gewehr Luca - carels lino (3B)Browaeys Robrecht - Degraeve Simon (4B)21-1321-182-0Wuyts Jasper - Van der velde Laurens
Kruiswedstrijden: 1 set - 2 winnende sets
10:4013M1peeters bram - Delée Lukas (2A)Van Daele Andy - Torfs Wesley (1B)12-2121-1711-151-2Laenen Louis - Goset Thibault
11:2011CM2Wuyts Jasper - Van der velde Laurens (3A)Browaeys Robrecht - Degraeve Simon (4B)19-2118-210-2Gewehr Luca - carels lino
11:2014M1Laenen Louis - Goset Thibault (2B)Collignon Romain - Florent Collignon (1A)21-1621-172-0peeters bram - Delée Lukas
12:0012CM2Wuyts Jasper - Van der velde Laurens (3A)Gewehr Luca - carels lino (3B)17-2117-210-2Browaeys Robrecht - Degraeve Simon
Voor: 3de en 4de plaats - 2 winnende sets
12:0015M1peeters bram - Delée Lukas (L13)Collignon Romain - Florent Collignon (L14)10-2115-210-2Laenen Louis - Goset Thibault
Voor: 1ste en 2de plaats - 2 winnende sets
12:4016M0Van Daele Andy - Torfs Wesley (W12)Laenen Louis - Goset Thibault (W11)17-2114-210-2W15

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Laenen Louis - Goset Thibault 100
Van Daele Andy - Torfs Wesley 90
Collignon Romain - Florent Collignon 80
peeters bram - Delée Lukas 75
Gewehr Luca - carels lino 70
Browaeys Robrecht - Degraeve Simon 65
Wuyts Jasper - Van der velde Laurens 60

Einduitslag  Heren Belgium

Ploeg Punten (pp)
Laenen Louis - Goset Thibault 25
Van Daele Andy - Torfs Wesley 20
Collignon Romain - Florent Collignon 17
peeters bram - Delée Lukas 15
Gewehr Luca - carels lino 12
Browaeys Robrecht - Degraeve Simon 12
Wuyts Jasper - Van der velde Laurens 12

Ingeschreven ploegen - Heren

Ploeg Punten
peeters bram - Delée Lukas 853
Wuyts Jasper - Van der velde Laurens 371
Browaeys Robrecht - Degraeve Simon 485
Collignon Romain - Florent Collignon 1141
Van Daele Andy - Torfs Wesley 1155
Gewehr Luca - carels lino 850
Laenen Louis - Goset Thibault 580