Lennik - SENIORES - dames - VC Lennik Dames


zondag 24 juli - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: poule A: 2 winnende sets - poule B en C: 1 set - 3 punten verschil
09:001AF1Rampelberg Lina - Vander Elst Daphné (S1)Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux (S6)21-1823-212-0Wenseleers Ellen - Vanhuylenbroeck Tessa
09:002BF2Smets Julie - Van Puymbrouck Femke (S2)Barrezeele Lara - Van Langendonck Mere (S5)21-170-01-0Fieremans Eline - Gazeau Louise
09:003CF3Hemelings Tracey - Pareyn Lotte (S3)Kokke Céleste - Vandenabeele Lea (S4)21-130-01-0Szeles Emma - Wrzochol Dorota
09:204BF2Fieremans Eline - Gazeau Louise (S8)Timmermans Tina - Vanden Bremt Inne (S11)21-120-01-0Barrezeele Lara - Van Langendonck Mere
09:205CF3Szeles Emma - Wrzochol Dorota (S9)Vandergucht Joke - De Gieter Lotte (S10)21-70-01-0Kokke Céleste - Vandenabeele Lea
09:406AF1Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux (S6)Wenseleers Ellen - Vanhuylenbroeck Tessa (S7)21-922-202-0Rampelberg Lina - Vander Elst Daphné
09:407BF2Barrezeele Lara - Van Langendonck Mere (S5)Fieremans Eline - Gazeau Louise (S8)21-90-01-0Timmermans Tina - Vanden Bremt Inne
09:408CF3Kokke Céleste - Vandenabeele Lea (S4)Szeles Emma - Wrzochol Dorota (S9)22-190-01-0Vandergucht Joke - De Gieter Lotte
10:009BF2Timmermans Tina - Vanden Bremt Inne (S11)Smets Julie - Van Puymbrouck Femke (S2)5-210-00-1Fieremans Eline - Gazeau Louise
10:0010CF3Vandergucht Joke - De Gieter Lotte (S10)Hemelings Tracey - Pareyn Lotte (S3)18-210-00-1Szeles Emma - Wrzochol Dorota
10:2011AF1Rampelberg Lina - Vander Elst Daphné (S1)Wenseleers Ellen - Vanhuylenbroeck Tessa (S7)25-2319-2111-151-2Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux
10:2012BF2Smets Julie - Van Puymbrouck Femke (S2)Fieremans Eline - Gazeau Louise (S8)21-120-01-0Barrezeele Lara - Van Langendonck Mere
10:2013CF3Hemelings Tracey - Pareyn Lotte (S3)Szeles Emma - Wrzochol Dorota (S9)21-140-01-0Kokke Céleste - Vandenabeele Lea
10:4014BF2Barrezeele Lara - Van Langendonck Mere (S5)Timmermans Tina - Vanden Bremt Inne (S11)21-110-01-0Smets Julie - Van Puymbrouck Femke
10:4015CF3Kokke Céleste - Vandenabeele Lea (S4)Vandergucht Joke - De Gieter Lotte (S10)22-190-01-0Hemelings Tracey - Pareyn Lotte
Nieuwe poules: D en E: 1 set - 3 punten verschil - F en G: 2 winnende sets
11:2016EF1Smets Julie - Van Puymbrouck Femke (1B)Kokke Céleste - Vandenabeele Lea (2C)21-140-01-0Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux
11:2017DF2Hemelings Tracey - Pareyn Lotte (1C)Barrezeele Lara - Van Langendonck Mere (2B)9-210-00-1Rampelberg Lina - Vander Elst Daphné
11:2018FF3Fieremans Eline - Gazeau Louise (3B)Szeles Emma - Wrzochol Dorota (3C)11-2110-210-2Wenseleers Ellen - Vanhuylenbroeck Tessa
11:4019GF1Timmermans Tina - Vanden Bremt Inne (4B)Vandergucht Joke - De Gieter Lotte (4C)16-2117-210-2Hemelings Tracey - Pareyn Lotte
11:4020DF2Barrezeele Lara - Van Langendonck Mere (2B)Rampelberg Lina - Vander Elst Daphné (1A)14-210-00-1Hemelings Tracey - Pareyn Lotte
12:0021EF2Kokke Céleste - Vandenabeele Lea (2C)Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux (2A)20-230-00-1Smets Julie - Van Puymbrouck Femke
12:0022FF3Szeles Emma - Wrzochol Dorota (3C)Wenseleers Ellen - Vanhuylenbroeck Tessa (3A)13-2113-210-2Fieremans Eline - Gazeau Louise
12:2023DF1Rampelberg Lina - Vander Elst Daphné (1A)Hemelings Tracey - Pareyn Lotte (1C)21-80-01-0Barrezeele Lara - Van Langendonck Mere
12:2024EF2Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux (2A)Smets Julie - Van Puymbrouck Femke (1B)12-210-00-1Kokke Céleste - Vandenabeele Lea
Voor de 3de en 4de plaats: 2 winnende sets
12:4025F1Barrezeele Lara - Van Langendonck Mere (2D)Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux (2E)21-1321-102-0Smets Julie - Van Puymbrouck Femke
Voor de 5de en 6de plaats: 2 winnende sets
12:4026F2Hemelings Tracey - Pareyn Lotte (3D)Kokke Céleste - Vandenabeele Lea (3E)17-210-210-2Rampelberg Lina - Vander Elst Daphné
Poulewedstrijd voor de 7de, 8ste en 9de plaats: 2 winnende sets
12:4027FF3Wenseleers Ellen - Vanhuylenbroeck Tessa (3A)Fieremans Eline - Gazeau Louise (3B)21-1213-2115-122-1Szeles Emma - Wrzochol Dorota
Voor de 1ste en 2de plaats: 2 winnende sets
13:2028F1Rampelberg Lina - Vander Elst Daphné (1D)Smets Julie - Van Puymbrouck Femke (1E)21-1622-202-0Barrezeele Lara - Van Langendonck Mere

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Rampelberg Lina - Vander Elst Daphné 100
Smets Julie - Van Puymbrouck Femke 90
Barrezeele Lara - Van Langendonck Mere 80
Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux 75
Kokke Céleste - Vandenabeele Lea 70
Hemelings Tracey - Pareyn Lotte 65
Wenseleers Ellen - Vanhuylenbroeck Tessa 60
Szeles Emma - Wrzochol Dorota 55
Fieremans Eline - Gazeau Louise 51
Vandergucht Joke - De Gieter Lotte 48
Timmermans Tina - Vanden Bremt Inne 44

Einduitslag  Dames Belgium

Ploeg Punten (pp)
Rampelberg Lina - Vander Elst Daphné 25
Smets Julie - Van Puymbrouck Femke 20
Barrezeele Lara - Van Langendonck Mere 17
Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux 15
Wenseleers Ellen - Vanhuylenbroeck Tessa 12
Hemelings Tracey - Pareyn Lotte 12
Kokke Céleste - Vandenabeele Lea 12
Szeles Emma - Wrzochol Dorota 12
Fieremans Eline - Gazeau Louise 8
Vandergucht Joke - De Gieter Lotte 8
Timmermans Tina - Vanden Bremt Inne 8

Ingeschreven ploegen - Dames

Ploeg Punten
Fieremans Eline - Gazeau Louise 579
Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux 780
Kokke Céleste - Vandenabeele Lea 920
Hemelings Tracey - Pareyn Lotte 976
Vandergucht Joke - De Gieter Lotte 213
Barrezeele Lara - Van Langendonck Mere 765
Timmermans Tina - Vanden Bremt Inne 128
Smets Julie - Van Puymbrouck Femke 1135
Rampelberg Lina - Vander Elst Daphné 1155
Szeles Emma - Wrzochol Dorota 498
Wenseleers Ellen - Vanhuylenbroeck Tessa 490