Vilvoorde - SENIORES - dames - BO Beach Vilvoorde


zondag 10 juli - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set, 3 punten verschil
13:201AF1Kivilo Reili - Traytcheva Assia (S8)GERBAUD alice - Peci Milica  (S9)14-210-00-1Coopmans Anke - Beken Ilke
13:202BF2Doneux Lou - Szeles Emma (S7)Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux (S10)11-210-00-1Rampelberg Lina - Vander Elst Daphné
13:203CF3Hemelings Tracey - Depestel Charlotte (S6)Marchand Pauline - Minadeo Laura (S11)21-130-01-0Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte
13:404AF1GERBAUD alice - Peci Milica  (S9)Coopmans Anke - Beken Ilke (S1)9-210-00-1Kivilo Reili - Traytcheva Assia
13:405BF2Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux (S10)Rampelberg Lina - Vander Elst Daphné (S2)9-210-00-1Doneux Lou - Szeles Emma
13:406DF3Blocquiaux Sara - Mastroianni Sofia (S5)De Wachter Kelly - De Preter Leen (S12)21-130-01-0Vervloet Anne-Line - Vervloet Simone
14:007AF1Coopmans Anke - Beken Ilke (S1)Kivilo Reili - Traytcheva Assia (S8)21-130-01-0GERBAUD alice - Peci Milica
14:008CF2Marchand Pauline - Minadeo Laura (S11)Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte  (S3)8-210-00-1Hemelings Tracey - Depestel Charlotte
14:009DF3De Wachter Kelly - De Preter Leen (S12)Vervloet Anne-Line - Vervloet Simone (S4)11-210-00-1Blocquiaux Sara - Mastroianni Sofia
14:2010BF1Rampelberg Lina - Vander Elst Daphné (S2)Doneux Lou - Szeles Emma (S7)21-50-01-0Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux
14:2011CF2Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte  (S3)Hemelings Tracey - Depestel Charlotte (S6)21-70-01-0Marchand Pauline - Minadeo Laura
14:2012DF3Vervloet Anne-Line - Vervloet Simone (S4)Blocquiaux Sara - Mastroianni Sofia (S5)15-210-00-1De Wachter Kelly - De Preter Leen
Kruisingswedstrijden: 1 set, 3 punten verschil
15:0013F1GERBAUD alice - Peci Milica  (2A)Doneux Lou - Szeles Emma (3B)13-210-00-1Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte
15:0014F2Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux (2B)Kivilo Reili - Traytcheva Assia (3A)16-210-00-1Blocquiaux Sara - Mastroianni Sofia
15:0015F3Hemelings Tracey - Depestel Charlotte (2C)De Wachter Kelly - De Preter Leen (3D)21-70-01-0Coopmans Anke - Beken Ilke
15:2016F1Vervloet Anne-Line - Vervloet Simone (2D)Marchand Pauline - Minadeo Laura (3C)21-110-01-0Rampelberg Lina - Vander Elst Daphné
15:2017F2Blocquiaux Sara - Mastroianni Sofia (1D)Kivilo Reili - Traytcheva Assia (W14)21-100-01-0Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux
15:2018F3Coopmans Anke - Beken Ilke (1A)Hemelings Tracey - Depestel Charlotte (W15)21-140-01-0De Wachter Kelly - De Preter Leen
15:4019F1Rampelberg Lina - Vander Elst Daphné (1B)Vervloet Anne-Line - Vervloet Simone (W16)21-130-01-0Marchand Pauline - Minadeo Laura
15:4020F2Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte  (1C)Doneux Lou - Szeles Emma (W13)21-60-01-0De Wachter Kelly - De Preter Leen
15:4021F3GERBAUD alice - Peci Milica  (L13)De Wachter Kelly - De Preter Leen (L15)22-250-00-1Hemelings Tracey - Depestel Charlotte
16:0022F1Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux (L14)Marchand Pauline - Minadeo Laura (L16)21-180-01-0Vervloet Anne-Line - Vervloet Simone
16:0023F2Blocquiaux Sara - Mastroianni Sofia (W17)Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte  (W20)24-210-01-0Kivilo Reili - Traytcheva Assia
16:0024F3Coopmans Anke - Beken Ilke (W18)Rampelberg Lina - Vander Elst Daphné (W19)21-180-01-0De Wachter Kelly - De Preter Leen
16:4025F2Hemelings Tracey - Depestel Charlotte (L18)Vervloet Anne-Line - Vervloet Simone (L19)21-180-01-0Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux
16:4026F3Kivilo Reili - Traytcheva Assia (L17)Doneux Lou - Szeles Emma (L20)21-170-01-0Blocquiaux Sara - Mastroianni Sofia
Voor de 11de en 12de plaats: 2 winnende sets
17:0027F1GERBAUD alice - Peci Milica  (L21)Marchand Pauline - Minadeo Laura (L22)19-2117-210-2Hemelings Tracey - Depestel Charlotte
Voor de 9de en 10de plaats: 2 winnende sets
17:0028F2De Wachter Kelly - De Preter Leen (W21)Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux (W22)13-2114-210-2Kivilo Reili - Traytcheva Assia
Voor de 7ste en 8ste plaats: 2 winnende sets
17:0029F3Vervloet Anne-Line - Vervloet Simone (L25)Doneux Lou - Szeles Emma (L26)21-1121-182-0Marchand Pauline - Minadeo Laura
Voor de 5de en 6de plaats: 2 winnende sets
17:4030F1Hemelings Tracey - Depestel Charlotte (W25)Kivilo Reili - Traytcheva Assia (W26)21-1321-182-0Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux
Voor de 3de en 4de plaats: 2 winnende sets
17:4031F2Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte  (L23)Rampelberg Lina - Vander Elst Daphné (L24)10-2111-210-2Vervloet Anne-Line - Vervloet Simone
Voor de 1ste en 2de plaats: 2 winnende sets
17:4032F3Blocquiaux Sara - Mastroianni Sofia (W23)Coopmans Anke - Beken Ilke (W24)7-2112-210-2Hemelings Tracey - Depestel Charlotte

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Coopmans Anke - Beken Ilke 100
Blocquiaux Sara - Mastroianni Sofia 90
Rampelberg Lina - Vander Elst Daphné 80
Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte 75
Hemelings Tracey - Depestel Charlotte 70
Kivilo Reili - Traytcheva Assia 65
Vervloet Anne-Line - Vervloet Simone 60
Doneux Lou - Szeles Emma 55
Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux 51
De Wachter Kelly - De Preter Leen 48
Marchand Pauline - Minadeo Laura 44
GERBAUD alice - Peci Milica 40

Einduitslag  Dames Belgium

Ploeg Punten (pp)
Coopmans Anke - Beken Ilke 25
Blocquiaux Sara - Mastroianni Sofia 20
Rampelberg Lina - Vander Elst Daphné 17
Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte 15
Kivilo Reili - Traytcheva Assia 12
Vervloet Anne-Line - Vervloet Simone 12
Doneux Lou - Szeles Emma 12
Hemelings Tracey - Depestel Charlotte 12
De Wachter Kelly - De Preter Leen 8
Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux 8
GERBAUD alice - Peci Milica 8
Marchand Pauline - Minadeo Laura 8

Ingeschreven ploegen - Dames

Ploeg Punten
Kivilo Reili - Traytcheva Assia 581
Vervloet Anne-Line - Vervloet Simone 928
Van Acker Ianka - Mestdagh Margaux 780
Van Dingenen Resa - Matthys Charlotte 1055
Blocquiaux Sara - Mastroianni Sofia 1010
Marchand Pauline - Minadeo Laura 192
Rampelberg Lina - Vander Elst Daphné 1155
Coopmans Anke - Beken Ilke 1180
GERBAUD alice - Peci Milica 524
De Wachter Kelly - De Preter Leen 272
Doneux Lou - Szeles Emma 631
Hemelings Tracey - Depestel Charlotte 786