Lubbeek - U14 meisjes - Velvoc


zaterdag 2 juli - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: poule A: 2 winnende sets - poule B en C: 1 set - 3 punten verschil
09:001AF1Van Hout Joke - De Ryck Fee (S1)Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette (S6)21-021-02-0Issaris Zarah - Paulus Anne-Katrien
09:002BF2Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte (S2)van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie (S5)17-210-00-1BOYEN Ella - Zhao Skye
09:003CF3Van Even Amber - Hendrickx Nora  (S3)Fagard Flore - Hertogs Elle (S4)24-150-01-0Verlinden Frida - Beyens Minne
09:204BF2BOYEN Ella - Zhao Skye (S8)Baute Rune - Coolen Hannah (S11)13-210-00-1van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie
09:205CF3Verlinden Frida - Beyens Minne (S9)Peeters Nore - De Coster Lena (S10)8-210-00-1Fagard Flore - Hertogs Elle
09:406AF1Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette (S6)Issaris Zarah - Paulus Anne-Katrien (S7)17-2110-210-2Van Hout Joke - De Ryck Fee
09:407BF2van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie (S5)BOYEN Ella - Zhao Skye (S8)21-70-01-0Baute Rune - Coolen Hannah
09:408CF3Fagard Flore - Hertogs Elle (S4)Verlinden Frida - Beyens Minne (S9)18-210-00-1Peeters Nore - De Coster Lena
10:009BF2Baute Rune - Coolen Hannah (S11)Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte (S2)9-210-00-1BOYEN Ella - Zhao Skye
10:0010CF3Peeters Nore - De Coster Lena (S10)Van Even Amber - Hendrickx Nora  (S3)34-310-01-0Verlinden Frida - Beyens Minne
10:2011AF1Van Hout Joke - De Ryck Fee (S1)Issaris Zarah - Paulus Anne-Katrien (S7)21-321-52-0Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette
10:2012BF2Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte (S2)BOYEN Ella - Zhao Skye (S8)21-100-01-0van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie
10:2013CF3Van Even Amber - Hendrickx Nora  (S3)Verlinden Frida - Beyens Minne (S9)21-160-01-0Fagard Flore - Hertogs Elle
10:4014BF2van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie (S5)Baute Rune - Coolen Hannah (S11)27-240-01-0Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte
10:4015CF3Fagard Flore - Hertogs Elle (S4)Peeters Nore - De Coster Lena (S10)18-210-00-1Van Even Amber - Hendrickx Nora
Nieuwe poules: D en E: 1 set - 3 punten verschil - F en G: 2 winnende sets
11:2016EF1van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie (1B)Van Even Amber - Hendrickx Nora  (2C)22-190-01-0Issaris Zarah - Paulus Anne-Katrien
11:2017DF2Peeters Nore - De Coster Lena (1C)Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte (2B)21-180-01-0Van Hout Joke - De Ryck Fee
11:2018FF3Baute Rune - Coolen Hannah (3B)Verlinden Frida - Beyens Minne (3C)21-1421-192-0Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette
11:4019GF1BOYEN Ella - Zhao Skye (4B)Fagard Flore - Hertogs Elle (4C)19-2221-230-2Peeters Nore - De Coster Lena
11:4020DF2Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte (2B)Van Hout Joke - De Ryck Fee (1A)5-210-00-1Peeters Nore - De Coster Lena
12:0021EF2Van Even Amber - Hendrickx Nora  (2C)Issaris Zarah - Paulus Anne-Katrien (2A)21-140-01-0van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie
12:0022FF3Verlinden Frida - Beyens Minne (3C)Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette (3A)17-2116-210-2Baute Rune - Coolen Hannah
12:2023DF1Van Hout Joke - De Ryck Fee (1A)Peeters Nore - De Coster Lena (1C)21-130-01-0Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte
12:2024EF2Issaris Zarah - Paulus Anne-Katrien (2A)van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie (1B)12-210-00-1Van Even Amber - Hendrickx Nora
Voor de 3de en 4de plaats: 2 winnende sets
12:4025F1Peeters Nore - De Coster Lena (2D)Van Even Amber - Hendrickx Nora  (2E)14-2121-1315-132-1van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie
Voor de 5de en 6de plaats: 2 winnende sets
12:4026F2Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte (3D)Issaris Zarah - Paulus Anne-Katrien (3E)21-1021-142-0Van Hout Joke - De Ryck Fee
Poulewedstrijd voor de 7de, 8ste en 9de plaats: 2 winnende sets
12:4027FF3Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette (3A)Baute Rune - Coolen Hannah (3B)23-2013-216-151-2Verlinden Frida - Beyens Minne
Voor de 1ste en 2de plaats: 2 winnende sets
13:2028F1Van Hout Joke - De Ryck Fee (1D)van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie (1E)21-1621-132-0Peeters Nore - De Coster Lena

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Van Hout Joke - De Ryck Fee 34
van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie 31
Peeters Nore - De Coster Lena 27
Van Even Amber - Hendrickx Nora 26
Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte 24
Issaris Zarah - Paulus Anne-Katrien 22
Baute Rune - Coolen Hannah 21
Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette 19
Verlinden Frida - Beyens Minne 18
Fagard Flore - Hertogs Elle 16
BOYEN Ella - Zhao Skye 15

Ingeschreven ploegen - Dames

Ploeg Punten
Van Hout Joke - De Ryck Fee 646
Bierinckx Marie - Van Thielen Lotte 438
Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette 337
van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie 371
Verlinden Frida - Beyens Minne 224
Peeters Nore - De Coster Lena 331
BOYEN Ella - Zhao Skye 218
Baute Rune - Coolen Hannah 184
Van Even Amber - Hendrickx Nora 362
Fagard Flore - Hertogs Elle 349
Issaris Zarah - Paulus Anne-Katrien 443