Merchtem - U16 meisjes - PCQ


zaterdag 4 juni - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set, 3 punten verschil
09:001AF1De Wachter Zoë - Van Driessche Lola (S9)Decock Ieneke - Gryson Lotte (S16)21-130-01-0Bierinckx Kato - Bierinckx Marie
09:002BF2Hillen Janne - Schoonis Wies (S10)VAN WESEMAEL Jitte - Van Geert Kiani (S15)21-160-01-0Hemelings Tracey - Depestele Sabe
09:003CF3Van Geet Loes - De Smedt Floor (S11)Van den Houte Louise - De bruyn Lieselot (S14)21-110-01-0Pareyn Lotte - Weckx Camie
09:004DF4Vanderstraeten Tess - Van Holsbeeck Kato  (S12)Van de Gucht Ida - Jacquemain Kina (S13)21-90-01-0Bleyens Paulien - Brabants Ymke
09:205AF1Lambrechts Ayline - Vlasselaer Marie (S8)Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (S1)18-210-00-1De Wachter Zoë - Van Driessche Lola
09:206BF2Hillen Kato - Hollevoet Nore (S7)Hemelings Tracey - Depestele Sabe (S2)21-110-01-0Hillen Janne - Schoonis Wies
09:207CF3De Ridder Lore - Van Zaelen Jaan (S6)Pareyn Lotte - Weckx Camie (S3)15-210-00-1Van Geet Loes - De Smedt Floor
09:208DF4Depestel Charlotte - Timmermans Nieke (S5)Bleyens Paulien - Brabants Ymke (S4)17-210-00-1Vanderstraeten Tess - Van Holsbeeck Kato
09:409AF1Lambrechts Ayline - Vlasselaer Marie (S8)De Wachter Zoë - Van Driessche Lola (S9)22-190-01-0Bierinckx Kato - Bierinckx Marie
09:4010BF2Hillen Kato - Hollevoet Nore (S7)Hillen Janne - Schoonis Wies (S10)21-130-01-0VAN WESEMAEL Jitte - Van Geert Kiani
09:4011CF3De Ridder Lore - Van Zaelen Jaan (S6)Van Geet Loes - De Smedt Floor (S11)21-160-01-0Van den Houte Louise - De bruyn Lieselot
09:4012DF4Depestel Charlotte - Timmermans Nieke (S5)Vanderstraeten Tess - Van Holsbeeck Kato  (S12)21-180-01-0Van de Gucht Ida - Jacquemain Kina
10:0013AF1Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (S1)Decock Ieneke - Gryson Lotte (S16)21-110-01-0De Wachter Zoë - Van Driessche Lola
10:0014BF2Hemelings Tracey - Depestele Sabe (S2)VAN WESEMAEL Jitte - Van Geert Kiani (S15)21-140-01-0Hillen Janne - Schoonis Wies
10:0015CF3Pareyn Lotte - Weckx Camie (S3)Van den Houte Louise - De bruyn Lieselot (S14)21-90-01-0Van Geet Loes - De Smedt Floor
10:0016DF4Bleyens Paulien - Brabants Ymke (S4)Van de Gucht Ida - Jacquemain Kina (S13)21-110-01-0Vanderstraeten Tess - Van Holsbeeck Kato
10:2017AF1Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (S1)De Wachter Zoë - Van Driessche Lola (S9)21-140-01-0Lambrechts Ayline - Vlasselaer Marie
10:2018BF2Hemelings Tracey - Depestele Sabe (S2)Hillen Janne - Schoonis Wies (S10)21-180-01-0Hillen Kato - Hollevoet Nore
10:2019CF3Pareyn Lotte - Weckx Camie (S3)Van Geet Loes - De Smedt Floor (S11)21-70-01-0De Ridder Lore - Van Zaelen Jaan
10:2020DF4Bleyens Paulien - Brabants Ymke (S4)Vanderstraeten Tess - Van Holsbeeck Kato  (S12)21-160-01-0Depestel Charlotte - Timmermans Nieke
10:4021AF1Decock Ieneke - Gryson Lotte (S16)Lambrechts Ayline - Vlasselaer Marie (S8)9-210-00-1Bierinckx Kato - Bierinckx Marie
10:4022BF2VAN WESEMAEL Jitte - Van Geert Kiani (S15)Hillen Kato - Hollevoet Nore (S7)14-210-00-1Hemelings Tracey - Depestele Sabe
10:4023CF3Van den Houte Louise - De bruyn Lieselot (S14)De Ridder Lore - Van Zaelen Jaan (S6)12-210-00-1Pareyn Lotte - Weckx Camie
10:4024DF4Van de Gucht Ida - Jacquemain Kina (S13)Depestel Charlotte - Timmermans Nieke (S5)16-210-00-1Bleyens Paulien - Brabants Ymke
kruisingswedstrijden: 1 set, 3 punten verschil
11:0025F1Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (1A)De Ridder Lore - Van Zaelen Jaan (2C)16-210-00-1Decock Ieneke - Gryson Lotte
11:0026F2Hillen Kato - Hollevoet Nore (1B)Depestel Charlotte - Timmermans Nieke (2D)21-100-01-0Van den Houte Louise - De bruyn Lieselot
11:0027F3Pareyn Lotte - Weckx Camie (1C)Lambrechts Ayline - Vlasselaer Marie (2A)21-100-01-0De Wachter Zoë - Van Driessche Lola
11:0028F4Bleyens Paulien - Brabants Ymke (1D)Hemelings Tracey - Depestele Sabe (2B)13-210-00-1Van Geet Loes - De Smedt Floor
11:2029F1Decock Ieneke - Gryson Lotte (4A)Van de Gucht Ida - Jacquemain Kina (4D)21-170-01-0De Ridder Lore - Van Zaelen Jaan
11:2030F2VAN WESEMAEL Jitte - Van Geert Kiani (4B)Van den Houte Louise - De bruyn Lieselot (4C)21-180-01-0Depestel Charlotte - Timmermans Nieke
11:2031F3De Wachter Zoë - Van Driessche Lola (3A)Vanderstraeten Tess - Van Holsbeeck Kato  (3D)8-210-00-1Lambrechts Ayline - Vlasselaer Marie
11:4032F4Hillen Janne - Schoonis Wies (3B)Van Geet Loes - De Smedt Floor (3C)21-120-01-0Hemelings Tracey - Depestele Sabe
11:4033F1De Ridder Lore - Van Zaelen Jaan (W25)Hemelings Tracey - Depestele Sabe (W28)15-210-00-1Van de Gucht Ida - Jacquemain Kina
11:4034F2Hillen Kato - Hollevoet Nore (W26)Pareyn Lotte - Weckx Camie (W27)21-110-01-0VAN WESEMAEL Jitte - Van Geert Kiani
11:4035F3Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (L25)Bleyens Paulien - Brabants Ymke (L28)23-200-01-0Vanderstraeten Tess - Van Holsbeeck Kato
11:4036F4Depestel Charlotte - Timmermans Nieke (L26)Lambrechts Ayline - Vlasselaer Marie (L27)20-230-00-1Hillen Janne - Schoonis Wies
Voor 9de en 10de plaats - 1 set, 3 punten verschil
12:0037F1Vanderstraeten Tess - Van Holsbeeck Kato  (W31)Hillen Janne - Schoonis Wies (W32)5-210-00-1Hemelings Tracey - Depestele Sabe
Voor 11de en 12de plaats - 1 set, 3 punten verschil
12:0038F2De Wachter Zoë - Van Driessche Lola (L31)Van Geet Loes - De Smedt Floor (L32)23-200-01-0Hillen Kato - Hollevoet Nore
Voor 13de en 14de plaats - 1 set, 3 punten verschil
12:0039F3Decock Ieneke - Gryson Lotte (W29)VAN WESEMAEL Jitte - Van Geert Kiani (W30)18-210-00-1Bierinckx Kato - Bierinckx Marie
Voor 15de en 16de plaats - 1 set, 3 punten verschil
12:0040F4Van de Gucht Ida - Jacquemain Kina (L29)Van den Houte Louise - De bruyn Lieselot (L30)14-210-00-1Lambrechts Ayline - Vlasselaer Marie
Voor 1ste en 2de plaats - 1 set, 3 punten verschil
12:2041F1Hemelings Tracey - Depestele Sabe (W33)Hillen Kato - Hollevoet Nore (W34)14-210-00-1Hillen Janne - Schoonis Wies
Voor 3de en 4de plaats - 1 set, 3 punten verschil
12:2042F2De Ridder Lore - Van Zaelen Jaan (L33)Pareyn Lotte - Weckx Camie (L34)24-270-00-1De Wachter Zoë - Van Driessche Lola
Voor 5de en 6de plaats - 1 set, 3 punten verschil
12:2043F3Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (W35)Lambrechts Ayline - Vlasselaer Marie (W36)22-190-01-0VAN WESEMAEL Jitte - Van Geert Kiani
Voor 7de en 8ste plaats -1 set, 3 punten verschil
12:2044F4Bleyens Paulien - Brabants Ymke (L35)Depestel Charlotte - Timmermans Nieke (L36)19-220-00-1Van den Houte Louise - De bruyn Lieselot

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Hillen Kato - Hollevoet Nore 49
Hemelings Tracey - Depestele Sabe 44
Pareyn Lotte - Weckx Camie 39
De Ridder Lore - Van Zaelen Jaan 37
Bierinckx Kato - Bierinckx Marie 34
Lambrechts Ayline - Vlasselaer Marie 32
Depestel Charlotte - Timmermans Nieke 29
Bleyens Paulien - Brabants Ymke 27
Hillen Janne - Schoonis Wies 25
Vanderstraeten Tess - Van Holsbeeck Kato 23
De Wachter Zoë - Van Driessche Lola 21
Van Geet Loes - De Smedt Floor 20
VAN WESEMAEL Jitte - Van Geert Kiani 18
Decock Ieneke - Gryson Lotte 17
Van den Houte Louise - De bruyn Lieselot 16
Van de Gucht Ida - Jacquemain Kina 15

Ingeschreven ploegen - Dames

Ploeg Punten
Depestel Charlotte - Timmermans Nieke 559
Pareyn Lotte - Weckx Camie 812
Hillen Kato - Hollevoet Nore 961
Bierinckx Kato - Bierinckx Marie 653
Hillen Janne - Schoonis Wies 671
Hemelings Tracey - Depestele Sabe 742
De Ridder Lore - Van Zaelen Jaan 538
Lambrechts Ayline - Vlasselaer Marie 439
Vanderstraeten Tess - Van Holsbeeck Kato 180
De Wachter Zoë - Van Driessche Lola 346
Van de Gucht Ida - Jacquemain Kina 274
Van Geet Loes - De Smedt Floor 209
Bleyens Paulien - Brabants Ymke 578
VAN WESEMAEL Jitte - Van Geert Kiani 228
Decock Ieneke - Gryson Lotte 179
Van den Houte Louise - De bruyn Lieselot 205