Genk - SENIORES - heren - WARA KVCR Genk


zondag 29 mei - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set, 3 punten verschil
10:201DM1Gregoor Maarten - Brenard Thijs (S13)Neyens Pieter-Jan - Westhovens Milan (S4)21-160-01-0Hombroux Wout - Vansteenkiste Wietse
10:202AM2Vanderschueren Michael - Vendredy Steven  (S8)De Cuyper Maxim - Leenders Michael (S9)21-120-01-0Collignon Romain - Florent Collignon
10:203BM3Milutinovic Stefan - De Weerd arthur (S7)Martinet Benoît - Camus Xavier (S10)20-230-00-1Neyens Thomas - Neyens Michiel
10:404DM1Van Hout Zeno - de Donder Dennis (S5)Hombroux Wout - Vansteenkiste Wietse (S12)21-30-01-0Gregoor Maarten - Brenard Thijs
10:405CM2peeters bram - Delée Lukas (S6)Van Leemputten Arnor - Gielkens Maarten (S11)13-210-00-1Lantsoght Gorik - De Gaspari Timo
10:406AM3De Cuyper Maxim - Leenders Michael (S9)Collignon Romain - Florent Collignon (S1)15-210-00-1Vanderschueren Michael - Vendredy Steven
11:007DM1Van Hout Zeno - de Donder Dennis (S5)Gregoor Maarten - Brenard Thijs (S13)21-70-01-0Neyens Pieter-Jan - Westhovens Milan
11:008BM2Martinet Benoît - Camus Xavier (S10)Neyens Thomas - Neyens Michiel (S2)21-100-01-0Milutinovic Stefan - De Weerd arthur
11:009CM3Van Leemputten Arnor - Gielkens Maarten (S11)Lantsoght Gorik - De Gaspari Timo (S3)13-210-00-1peeters bram - Delée Lukas
11:2010DM1Hombroux Wout - Vansteenkiste Wietse (S12)Neyens Pieter-Jan - Westhovens Milan (S4)21-170-01-0Van Hout Zeno - de Donder Dennis
11:2011AM2Collignon Romain - Florent Collignon (S1)Vanderschueren Michael - Vendredy Steven  (S8)21-120-01-0De Cuyper Maxim - Leenders Michael
11:2012BM3Neyens Thomas - Neyens Michiel (S2)Milutinovic Stefan - De Weerd arthur (S7)15-210-00-1Martinet Benoît - Camus Xavier
11:4013DM1Hombroux Wout - Vansteenkiste Wietse (S12)Gregoor Maarten - Brenard Thijs (S13)21-160-01-0Collignon Romain - Florent Collignon
11:4014CM2Lantsoght Gorik - De Gaspari Timo (S3)peeters bram - Delée Lukas (S6)21-160-01-0Van Leemputten Arnor - Gielkens Maarten
11:4015DM3Neyens Pieter-Jan - Westhovens Milan (S4)Van Hout Zeno - de Donder Dennis (S5)6-210-00-1Neyens Thomas - Neyens Michiel
Kruisingswedstrijden
12:2016XM1Neyens Thomas - Neyens Michiel (3B)peeters bram - Delée Lukas (3C)15-210-00-1Gregoor Maarten - Brenard Thijs
12:2017M2Vanderschueren Michael - Vendredy Steven  (2A)Hombroux Wout - Vansteenkiste Wietse (2D)21-130-01-0De Cuyper Maxim - Leenders Michael
12:2018M3Milutinovic Stefan - De Weerd arthur (2B)Van Leemputten Arnor - Gielkens Maarten (2C)13-210-00-1Van Hout Zeno - de Donder Dennis
12:4019XM1peeters bram - Delée Lukas (3C)Gregoor Maarten - Brenard Thijs (3D)21-170-01-0Neyens Thomas - Neyens Michiel
12:4020M2De Cuyper Maxim - Leenders Michael (3A)Neyens Pieter-Jan - Westhovens Milan (4D)16-210-00-1Hombroux Wout - Vansteenkiste Wietse
12:4021M3Collignon Romain - Florent Collignon (1A)Van Hout Zeno - de Donder Dennis (1D)37-340-01-0Van Leemputten Arnor - Gielkens Maarten
13:2022XM1Gregoor Maarten - Brenard Thijs (3D)Neyens Thomas - Neyens Michiel (3B)18-210-00-1peeters bram - Delée Lukas
13:2023M2Martinet Benoît - Camus Xavier (1B)Lantsoght Gorik - De Gaspari Timo (1C)21-180-01-0Neyens Pieter-Jan - Westhovens Milan
Voor de 7de en 8de plaats: twee winnende sets
13:2024M3Hombroux Wout - Vansteenkiste Wietse (L17)Milutinovic Stefan - De Weerd arthur (L18)19-2110-210-2Vanderschueren Michael - Vendredy Steven
Voor de 9de en 10de plaats: 1 set, 3 punten verschil
13:4025M1Neyens Pieter-Jan - Westhovens Milan (W20)peeters bram - Delée Lukas (1X)18-210-00-1Collignon Romain - Florent Collignon
Voor de 12de en 13de plaats: 1 set, 3 punten verschil
13:4026M2De Cuyper Maxim - Leenders Michael (L20)Gregoor Maarten - Brenard Thijs (3X)21-180-01-0V21
Voor de 1ste en 2de plaats: twee winnende sets
14:2027M1Collignon Romain - Florent Collignon (W21)Martinet Benoît - Camus Xavier (W23)22-2013-2110-151-2peeters bram - Delée Lukas
Voor de 3de en 4de plaats: twee winnende sets
14:2028M2Van Hout Zeno - de Donder Dennis (L21)Lantsoght Gorik - De Gaspari Timo (L23)19-2219-220-2De Cuyper Maxim - Leenders Michael
Voor de 5de en 6de plaats: twee winnende sets
14:2029M3Vanderschueren Michael - Vendredy Steven  (W17)Van Leemputten Arnor - Gielkens Maarten (W18)15-2113-210-2Milutinovic Stefan - De Weerd arthur

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Martinet Benoît - Camus Xavier 100
Collignon Romain - Florent Collignon 90
Lantsoght Gorik - De Gaspari Timo 80
Van Hout Zeno - de Donder Dennis 75
Van Leemputten Arnor - Gielkens Maarten 70
Vanderschueren Michael - Vendredy Steven 65
Milutinovic Stefan - De Weerd arthur 60
Hombroux Wout - Vansteenkiste Wietse 55
peeters bram - Delée Lukas 51
Neyens Pieter-Jan - Westhovens Milan 48
Neyens Thomas - Neyens Michiel 44
De Cuyper Maxim - Leenders Michael 40
Gregoor Maarten - Brenard Thijs 38

Einduitslag  Heren Belgium

Ploeg Punten (pp)
Martinet Benoît - Camus Xavier 25
Collignon Romain - Florent Collignon 20
Lantsoght Gorik - De Gaspari Timo 17
Van Hout Zeno - de Donder Dennis 15
Vanderschueren Michael - Vendredy Steven 12
Milutinovic Stefan - De Weerd arthur 12
Hombroux Wout - Vansteenkiste Wietse 12
Van Leemputten Arnor - Gielkens Maarten 12
peeters bram - Delée Lukas 8
Neyens Thomas - Neyens Michiel 8
Neyens Pieter-Jan - Westhovens Milan 8
Gregoor Maarten - Brenard Thijs 8
De Cuyper Maxim - Leenders Michael 8

Ingeschreven ploegen - Heren

Ploeg Punten
Vanderschueren Michael - Vendredy Steven 696
Martinet Benoît - Camus Xavier 853
Neyens Pieter-Jan - Westhovens Milan 1005
peeters bram - Delée Lukas 853
Van Hout Zeno - de Donder Dennis 1026
Milutinovic Stefan - De Weerd arthur 1060
Collignon Romain - Florent Collignon 1141
Lantsoght Gorik - De Gaspari Timo 1065
Neyens Thomas - Neyens Michiel 1170
Van Leemputten Arnor - Gielkens Maarten 230
Gregoor Maarten - Brenard Thijs 166
Hombroux Wout - Vansteenkiste Wietse 262
De Cuyper Maxim - Leenders Michael 439