Anderlecht - U18 meisjes - Beachvolley Europe


vrijdag 27 mei - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
13:201AF1Deraeve saartje - Van Buggenhout Mona (S4)Vanden Boer Eline - De Gieter Lotte (S9)14-210-00-1Kokke Céleste - Hollevoet Nore
13:202BF2De Pau Yentle - De Pau Allyssia (S3)Van Uytvanck Kimberly - de Bethune Julie (S10)19-220-00-1De Ridder Yana - Vermeiren Mirthe
13:403AF1Kokke Céleste - Hollevoet Nore (S5)Lambrechts Arwen - Lambrechts Ayline (S8)21-40-01-0Leyssens Zoë - Coppens Elli
13:404BF2De Ridder Yana - Vermeiren Mirthe  (S6)GERBAUD alice - Szeles Emma (S7)21-180-01-0Hemelings Tracey - Depestele Sabe
14:005AF1Vanden Boer Eline - De Gieter Lotte (S9)Leyssens Zoë - Coppens Elli (S1)20-230-00-1Lambrechts Arwen - Lambrechts Ayline
14:006BF2Van Uytvanck Kimberly - de Bethune Julie (S10)Hemelings Tracey - Depestele Sabe (S2)16-210-00-1GERBAUD alice - Szeles Emma
14:207AF1Deraeve saartje - Van Buggenhout Mona (S4)Kokke Céleste - Hollevoet Nore (S5)12-210-00-1Vanden Boer Eline - De Gieter Lotte
14:208BF2De Pau Yentle - De Pau Allyssia (S3)De Ridder Yana - Vermeiren Mirthe  (S6)21-140-01-0Van Uytvanck Kimberly - de Bethune Julie
14:409AF1Leyssens Zoë - Coppens Elli (S1)Lambrechts Arwen - Lambrechts Ayline (S8)21-40-01-0Deraeve saartje - Van Buggenhout Mona
14:4010BF2Hemelings Tracey - Depestele Sabe (S2)GERBAUD alice - Szeles Emma (S7)15-210-00-1De Pau Yentle - De Pau Allyssia
15:0011AF1Vanden Boer Eline - De Gieter Lotte (S9)Kokke Céleste - Hollevoet Nore (S5)15-210-00-1Lambrechts Arwen - Lambrechts Ayline
15:0012BF2Van Uytvanck Kimberly - de Bethune Julie (S10)De Ridder Yana - Vermeiren Mirthe  (S6)16-210-00-1GERBAUD alice - Szeles Emma
15:2013AF1Kokke Céleste - Hollevoet Nore (S5)Leyssens Zoë - Coppens Elli (S1)23-200-01-0Vanden Boer Eline - De Gieter Lotte
15:2014BF2De Ridder Yana - Vermeiren Mirthe  (S6)Hemelings Tracey - Depestele Sabe (S2)21-130-01-0Van Uytvanck Kimberly - de Bethune Julie
15:4015AF1Lambrechts Arwen - Lambrechts Ayline (S8)Deraeve saartje - Van Buggenhout Mona (S4)12-210-00-1Leyssens Zoë - Coppens Elli
15:4016BF2GERBAUD alice - Szeles Emma (S7)De Pau Yentle - De Pau Allyssia (S3)14-210-00-1Hemelings Tracey - Depestele Sabe
16:0017AF1Leyssens Zoë - Coppens Elli (S1)Deraeve saartje - Van Buggenhout Mona (S4)21-90-01-0Kokke Céleste - Hollevoet Nore
16:0018BF2Hemelings Tracey - Depestele Sabe (S2)De Pau Yentle - De Pau Allyssia (S3)14-210-00-1De Ridder Yana - Vermeiren Mirthe
16:2019AF1Lambrechts Arwen - Lambrechts Ayline (S8)Vanden Boer Eline - De Gieter Lotte (S9)20-230-00-1Deraeve saartje - Van Buggenhout Mona
16:2020BF2GERBAUD alice - Szeles Emma (S7)Van Uytvanck Kimberly - de Bethune Julie (S10)12-210-00-1De Pau Yentle - De Pau Allyssia
Kruiswedstrijden: 1set - 3 punten verschil
17:0021F1Kokke Céleste - Hollevoet Nore (1A)De Ridder Yana - Vermeiren Mirthe  (2B)21-110-01-0Vanden Boer Eline - De Gieter Lotte
17:0022F2De Pau Yentle - De Pau Allyssia (1B)Leyssens Zoë - Coppens Elli (2A)9-210-00-1Van Uytvanck Kimberly - de Bethune Julie
Voor 7de en 8ste plaats - 1set - 3 punten verschil
17:2023F1Deraeve saartje - Van Buggenhout Mona (4A)GERBAUD alice - Szeles Emma (4B)32-200-01-0Van Uytvanck Kimberly - de Bethune Julie
Voor 9de en 10de plaats - 1set - 3 punten verschil
17:2024F2Lambrechts Arwen - Lambrechts Ayline (5A)Hemelings Tracey - Depestele Sabe (5B)12-210-00-1Van Uytvanck Kimberly - de Bethune Julie
Voor 3de en 4de plaats - 1set - 3 punten verschil
17:4025F1De Ridder Yana - Vermeiren Mirthe  (L21)De Pau Yentle - De Pau Allyssia (L22)10-210-00-1Deraeve saartje - Van Buggenhout Mona
Voor 5de en 6de plaats - 1set - 3 punten verschil
17:4026F2Vanden Boer Eline - De Gieter Lotte (3A)Van Uytvanck Kimberly - de Bethune Julie (3B)25-210-01-0Hemelings Tracey - Depestele Sabe
Voor1ste en 2de plaats - 2 winnende sets
18:0027F1Kokke Céleste - Hollevoet Nore (W21)Leyssens Zoë - Coppens Elli (W22)15-2114-210-2De Ridder Yana - Vermeiren Mirthe

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Leyssens Zoë - Coppens Elli 70
Kokke Céleste - Hollevoet Nore 63
De Pau Yentle - De Pau Allyssia 56
De Ridder Yana - Vermeiren Mirthe 53
Vanden Boer Eline - De Gieter Lotte 49
Van Uytvanck Kimberly - de Bethune Julie 46
Deraeve saartje - Van Buggenhout Mona 42
GERBAUD alice - Szeles Emma 39
Hemelings Tracey - Depestele Sabe 36
Lambrechts Arwen - Lambrechts Ayline 33

Ingeschreven ploegen - Dames

Ploeg Punten
Kokke Céleste - Hollevoet Nore 890
Leyssens Zoë - Coppens Elli 932
GERBAUD alice - Szeles Emma 659
Hemelings Tracey - Depestele Sabe 742
Vanden Boer Eline - De Gieter Lotte 146
Lambrechts Arwen - Lambrechts Ayline 401
De Ridder Yana - Vermeiren Mirthe 408
Deraeve saartje - Van Buggenhout Mona 470
Van Uytvanck Kimberly - de Bethune Julie 251
De Pau Yentle - De Pau Allyssia 519