Westrode - U16 meisjes - VC Wolvertem


zondag 22 mei - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
09:001AF1Van Geet Loes - De Smedt Floor (S8)De bruyn Lieselot - Lammens Kato (S17)21-130-01-0Pareyn Lotte - Van Hout Joke
09:002AF2Van den Brande Kyana - Ceulemans Lien (S9)Turcksin Fee - Helincks Repke (S16)8-210-00-1Bierinckx Kato - Bierinckx Marie
09:203AF1De bruyn Lieselot - Lammens Kato (S17)Pareyn Lotte - Van Hout Joke (S1)7-210-00-1Van Geet Loes - De Smedt Floor
09:204BF2Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe  (S10)VAN WESEMAEL Jitte - Van Geert Kiani (S15)14-210-00-1Vanderstraeten Tess - Borgions Mara
09:205CF3Verhaegen Lina - Van den Houte Louise (S11)Decat Enid - Wilmet Louise (S14)15-210-00-1Hemelings Tracey - Depestele Sabe
09:206DF4Bartholomees Eef - Michielsen Mira (S12)Servranckx Hanne - Van den Eede Jitse (S13)12-210-00-1Bleyens Paulien - Brabants Ymke
09:407AF1Van Geet Loes - De Smedt Floor (S8)Van den Brande Kyana - Ceulemans Lien (S9)21-90-01-0De bruyn Lieselot - Lammens Kato
09:408BF2Vanderstraeten Tess - Borgions Mara (S7)Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe  (S10)21-30-01-0VAN WESEMAEL Jitte - Van Geert Kiani
09:409CF3Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina (S6)Verhaegen Lina - Van den Houte Louise (S11)21-70-01-0Decat Enid - Wilmet Louise
09:4010DF4Depestel Charlotte - Timmermans Nieke (S5)Bartholomees Eef - Michielsen Mira (S12)21-100-01-0Servranckx Hanne - Van den Eede Jitse
10:0011AF1Pareyn Lotte - Van Hout Joke (S1)Turcksin Fee - Helincks Repke (S16)21-80-01-0Van Geet Loes - De Smedt Floor
10:0012BF2Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (S2)VAN WESEMAEL Jitte - Van Geert Kiani (S15)21-140-01-0Vanderstraeten Tess - Borgions Mara
10:0013CF3Hemelings Tracey - Depestele Sabe (S3)Decat Enid - Wilmet Louise (S14)21-50-01-0Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina
10:0014DF4Bleyens Paulien - Brabants Ymke (S4)Servranckx Hanne - Van den Eede Jitse (S13)21-150-01-0Depestel Charlotte - Timmermans Nieke
10:2015AF1De bruyn Lieselot - Lammens Kato (S17)Van den Brande Kyana - Ceulemans Lien (S9)20-230-00-1Turcksin Fee - Helincks Repke
10:2016AF2Van Geet Loes - De Smedt Floor (S8)Pareyn Lotte - Van Hout Joke (S1)12-210-00-1Bierinckx Kato - Bierinckx Marie
11:0017AF1Turcksin Fee - Helincks Repke (S16)De bruyn Lieselot - Lammens Kato (S17)21-40-01-0Van den Brande Kyana - Ceulemans Lien
11:0018BF2Vanderstraeten Tess - Borgions Mara (S7)Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (S2)14-210-00-1Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe
11:0019CF3Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina (S6)Hemelings Tracey - Depestele Sabe (S3)16-210-00-1Verhaegen Lina - Van den Houte Louise
11:0020DF4Depestel Charlotte - Timmermans Nieke (S5)Bleyens Paulien - Brabants Ymke (S4)17-210-00-1Bartholomees Eef - Michielsen Mira
11:2021AF1Pareyn Lotte - Van Hout Joke (S1)Van den Brande Kyana - Ceulemans Lien (S9)21-80-01-0De bruyn Lieselot - Lammens Kato
11:2022BF2Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (S2)Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe  (S10)21-60-01-0VAN WESEMAEL Jitte - Van Geert Kiani
11:2023CF3Hemelings Tracey - Depestele Sabe (S3)Verhaegen Lina - Van den Houte Louise (S11)21-80-01-0Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina
11:2024DF4Bleyens Paulien - Brabants Ymke (S4)Bartholomees Eef - Michielsen Mira (S12)21-120-01-0Depestel Charlotte - Timmermans Nieke
11:4025AF1Turcksin Fee - Helincks Repke (S16)Van Geet Loes - De Smedt Floor (S8)21-90-01-0Van den Brande Kyana - Ceulemans Lien
11:4026BF2VAN WESEMAEL Jitte - Van Geert Kiani (S15)Vanderstraeten Tess - Borgions Mara (S7)17-210-00-1Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe
11:4027CF3Decat Enid - Wilmet Louise (S14)Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina (S6)13-210-00-1Hemelings Tracey - Depestele Sabe
11:4028DF4Servranckx Hanne - Van den Eede Jitse (S13)Depestel Charlotte - Timmermans Nieke (S5)11-210-00-1Bleyens Paulien - Brabants Ymke
Kruisingswedstrijden: 1 set - 3 punten verschil
12:0029F1Pareyn Lotte - Van Hout Joke (1A)Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina (2C)25-220-01-0Bartholomees Eef - Michielsen Mira
12:0030F2Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (1B)Depestel Charlotte - Timmermans Nieke (2D)21-120-01-0Verhaegen Lina - Van den Houte Louise
12:0031F3Hemelings Tracey - Depestele Sabe (1C)Turcksin Fee - Helincks Repke (2A)12-210-00-1Van Geet Loes - De Smedt Floor
12:0032F4Bleyens Paulien - Brabants Ymke (1D)Vanderstraeten Tess - Borgions Mara (2B)21-160-01-0VAN WESEMAEL Jitte - Van Geert Kiani
12:2033F1De bruyn Lieselot - Lammens Kato (5A)Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe  (4B)14-210-00-1Pareyn Lotte - Van Hout Joke
12:4034F1Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe  (W33)Verhaegen Lina - Van den Houte Louise (4C)21-00-01-0Pareyn Lotte - Van Hout Joke
12:4035F2Van den Brande Kyana - Ceulemans Lien (4A)Bartholomees Eef - Michielsen Mira (4D)21-80-01-0Bierinckx Kato - Bierinckx Marie
12:4036F3Van Geet Loes - De Smedt Floor (3A)Servranckx Hanne - Van den Eede Jitse (3D)21-100-01-0Hemelings Tracey - Depestele Sabe
12:4037F4VAN WESEMAEL Jitte - Van Geert Kiani (3B)Decat Enid - Wilmet Louise (3C)22-190-01-0Vanderstraeten Tess - Borgions Mara
13:0038F1Pareyn Lotte - Van Hout Joke (W29)Bleyens Paulien - Brabants Ymke (W32)21-130-01-0Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe
13:0039F2Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (W30)Turcksin Fee - Helincks Repke (W31)21-180-01-0Bartholomees Eef - Michielsen Mira
13:0040F3Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina (L29)Vanderstraeten Tess - Borgions Mara (L32)21-150-01-0Van Geet Loes - De Smedt Floor
13:0041F4Depestel Charlotte - Timmermans Nieke (L30)Hemelings Tracey - Depestele Sabe (L31)5-210-00-1Decat Enid - Wilmet Louise
Voor de 13de en 14de plaats: 1set - 3 punten verschil
13:2042F1Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe  (W34)Van den Brande Kyana - Ceulemans Lien (W35)17-210-00-1Pareyn Lotte - Van Hout Joke
Voor de 15de en 16de plaats: 1set - 3 punten verschil
13:2043F2Verhaegen Lina - Van den Houte Louise (L34)Bartholomees Eef - Michielsen Mira (L35)0-210-00-1Turcksin Fee - Helincks Repke
Voor de 9de en 10de plaats: 1set - 3 punten verschil
13:2044F3Van Geet Loes - De Smedt Floor (W36)VAN WESEMAEL Jitte - Van Geert Kiani (W37)31-340-00-1Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina
Voor de 11de en 12de plaats: 1set - 3 punten verschil
13:2045F4Servranckx Hanne - Van den Eede Jitse (L36)Decat Enid - Wilmet Louise (L37)14-210-00-1Depestel Charlotte - Timmermans Nieke
Voor de 1ste en 2de plaats: 1 set - 3 punten verschil
13:4046F1Pareyn Lotte - Van Hout Joke (W38)Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (W39)21-00-01-0Van den Brande Kyana - Ceulemans Lien
Voor de 3de en 4de plaats: 1 set - 3 punten verschil
13:4047F2Bleyens Paulien - Brabants Ymke (L38)Turcksin Fee - Helincks Repke (L39)16-210-00-1Bartholomees Eef - Michielsen Mira
Voor de 5de en 6de plaats: 1 set - 3 punten verschil
13:4048F3Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina (W40)Hemelings Tracey - Depestele Sabe (W41)21-180-01-0VAN WESEMAEL Jitte - Van Geert Kiani
Voor de 7de en 8ste plaats: 1 set - 3 punten verschil
13:4049F4Vanderstraeten Tess - Borgions Mara (L40)Depestel Charlotte - Timmermans Nieke (L41)14-210-00-1Decat Enid - Wilmet Louise

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Pareyn Lotte - Van Hout Joke 49
Bierinckx Kato - Bierinckx Marie 44
Turcksin Fee - Helincks Repke 39
Bleyens Paulien - Brabants Ymke 37
Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina 34
Hemelings Tracey - Depestele Sabe 32
Depestel Charlotte - Timmermans Nieke 29
Vanderstraeten Tess - Borgions Mara 27
VAN WESEMAEL Jitte - Van Geert Kiani 25
Van Geet Loes - De Smedt Floor 23
Decat Enid - Wilmet Louise 21
Servranckx Hanne - Van den Eede Jitse 20
Van den Brande Kyana - Ceulemans Lien 18
Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe 17
Bartholomees Eef - Michielsen Mira 16
Verhaegen Lina - Van den Houte Louise 15
De bruyn Lieselot - Lammens Kato 13

Ingeschreven ploegen - Dames

Ploeg Punten
Pareyn Lotte - Van Hout Joke 893
Depestel Charlotte - Timmermans Nieke 559
Bierinckx Kato - Bierinckx Marie 653
Hemelings Tracey - Depestele Sabe 742
Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina 540
Decat Enid - Wilmet Louise 189
VAN WESEMAEL Jitte - Van Geert Kiani 228
Vanderstraeten Tess - Borgions Mara 404
Van Geet Loes - De Smedt Floor 209
Servranckx Hanne - Van den Eede Jitse 280
Bleyens Paulien - Brabants Ymke 578
Turcksin Fee - Helincks Repke 528
De bruyn Lieselot - Lammens Kato 114
Verhaegen Lina - Van den Houte Louise 189
Goedhuys Eva - Vandeputte Eebe 258
Van den Brande Kyana - Ceulemans Lien 201
Bartholomees Eef - Michielsen Mira 230