Tielt-Winge - U14 meisjes - BVS Aarschot

Lekkere pasta en artisanale pannenkoeken te verkrijgen.

zondag 15 mei - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden: 1 set, 3 punten verschil
11:001AF1Cautaerts Liora - Henderyckx Elien (S8)De Putter Lise - Steenssens Lili (S9)12-210-00-1Tummers Sophie - Hertogs Elle
11:002BF2Weyckmans Maud - Wenseleers Tess (S7)Wuyts Mila - Allaerts Elyse  (S10)21-30-01-0Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette
11:003CF3Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia (S6)Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise (S11)15-210-00-1Van Even Amber - Hendrickx Nora
11:204AF1De Putter Lise - Steenssens Lili (S9)Tummers Sophie - Hertogs Elle (S1)8-210-00-1Cautaerts Liora - Henderyckx Elien
11:205BF2Wuyts Mila - Allaerts Elyse  (S10)Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette (S2)6-210-00-1Weyckmans Maud - Wenseleers Tess
11:206DF3Denecker Margot - Brugman Naomi (S5)Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai (S12)8-210-00-1van Beveren Lien - Vanderstraeten Kaat
11:407AF1Tummers Sophie - Hertogs Elle (S1)Cautaerts Liora - Henderyckx Elien (S8)21-30-01-0De Putter Lise - Steenssens Lili
11:408CF2Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise (S11)Van Even Amber - Hendrickx Nora  (S3)19-220-00-1Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia
11:409DF3Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai (S12)van Beveren Lien - Vanderstraeten Kaat (S4)21-170-01-0Denecker Margot - Brugman Naomi
12:0010BF1Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette (S2)Weyckmans Maud - Wenseleers Tess (S7)22-190-01-0Wuyts Mila - Allaerts Elyse
12:0011CF2Van Even Amber - Hendrickx Nora  (S3)Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia (S6)21-110-01-0Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise
12:0012DF3van Beveren Lien - Vanderstraeten Kaat (S4)Denecker Margot - Brugman Naomi (S5)29-260-01-0Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai
Kruisingswedstrijden: 1 set, 3 punten verschil
12:2013F1De Putter Lise - Steenssens Lili (2A)Wuyts Mila - Allaerts Elyse  (3B)21-180-01-0Van Even Amber - Hendrickx Nora
12:2014F2Weyckmans Maud - Wenseleers Tess (2B)Cautaerts Liora - Henderyckx Elien (3A)21-70-01-0Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai
12:2015F3Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise (2C)Denecker Margot - Brugman Naomi (3D)21-160-01-0Tummers Sophie - Hertogs Elle
12:4016F1van Beveren Lien - Vanderstraeten Kaat (2D)Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia (3C)21-180-01-0Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette
12:4017F2Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai (1D)Weyckmans Maud - Wenseleers Tess (W14)16-210-00-1Cautaerts Liora - Henderyckx Elien
12:4018F3Tummers Sophie - Hertogs Elle (1A)Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise (W15)21-150-01-0Denecker Margot - Brugman Naomi
13:0019F1Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette (1B)van Beveren Lien - Vanderstraeten Kaat (W16)19-220-00-1Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia
13:0020F2Van Even Amber - Hendrickx Nora  (1C)De Putter Lise - Steenssens Lili (W13)21-180-01-0Denecker Margot - Brugman Naomi
13:0021F3Wuyts Mila - Allaerts Elyse  (L13)Denecker Margot - Brugman Naomi (L15)10-210-00-1Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise
13:2022F1Cautaerts Liora - Henderyckx Elien (L14)Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia (L16)14-210-00-1Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette
13:2023F2Weyckmans Maud - Wenseleers Tess (W17)Van Even Amber - Hendrickx Nora  (W20)17-210-00-1Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai
13:2024F3Tummers Sophie - Hertogs Elle (W18)van Beveren Lien - Vanderstraeten Kaat (W19)21-80-01-0Denecker Margot - Brugman Naomi
13:4025F1Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise (L18)Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette (L19)25-220-01-0Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia
13:4026F2Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai (L17)De Putter Lise - Steenssens Lili (L20)20-230-00-1Van Even Amber - Hendrickx Nora
Voor de 11de en 12de plaats: 1 set, 3 punten verschil
14:0027F1Wuyts Mila - Allaerts Elyse  (L21)Cautaerts Liora - Henderyckx Elien (L22)5-210-00-1Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise
Voor de 9de en 10de plaats: 1 set, 3 punten verschil
14:0028F2Denecker Margot - Brugman Naomi (W21)Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia (W22)18-210-00-1De Putter Lise - Steenssens Lili
Voor de 7ste en 8ste plaats: 1 set, 3 punten verschil
14:4029F3Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette (L25)Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai (L26)21-90-01-0Cautaerts Liora - Henderyckx Elien
Voor de 5de en 6de plaats: 2 winnende sets
14:2030F1Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise (W25)De Putter Lise - Steenssens Lili (W26)10-2122-1915-82-1Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia
Voor de 3de en 4de plaats: 2 winnende sets
14:2031F2Weyckmans Maud - Wenseleers Tess (L23)van Beveren Lien - Vanderstraeten Kaat (L24)21-2421-1115-52-1Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette
Voor de 1ste en 2de plaats: 2 winnende sets
14:2032F3Van Even Amber - Hendrickx Nora  (W23)Tummers Sophie - Hertogs Elle (W24)14-218-210-2Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Tummers Sophie - Hertogs Elle 34
Van Even Amber - Hendrickx Nora 31
Weyckmans Maud - Wenseleers Tess 27
van Beveren Lien - Vanderstraeten Kaat 26
Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise 24
De Putter Lise - Steenssens Lili 22
Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette 21
Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai 19
Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia 18
Denecker Margot - Brugman Naomi 16
Cautaerts Liora - Henderyckx Elien 15
Wuyts Mila - Allaerts Elyse 14

Ingeschreven ploegen - Dames

Ploeg Punten
Tummers Sophie - Hertogs Elle 306
Weyckmans Maud - Wenseleers Tess 54
Hendrickx Mila - Hendrickx Juliette 215
De Putter Lise - Steenssens Lili 0
Fagard Flore - Van Calsteren Dahlia 58
Wuyts Mila - Allaerts Elyse 0
Van Even Amber - Hendrickx Nora 203
Cautaerts Liora - Henderyckx Elien 28
Van der Meulen Hanne - Tordeur Elise 0
Denecker Margot - Brugman Naomi 66
van Beveren Lien - Vanderstraeten Kaat 125
Van Grunderbeeck Yana - Vanderhulst Mai 0