Merchtem - U16 meisjes - PCQ

Start in voormiddag

zondag 8 mei - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
Poulewedstrijden:
09:001AF1Van de Gucht Ida - Jacquemain Kina (S8)Depestel Charlotte - Timmermans Nieke (S1)9-2118-210-2Vanderstraeten Tess - Van Holsbeeck Kato
09:002BF2Verhaegen Lina - Van den Houte Louise (S10)Devos Sien - Vermeire Kaat (S15)21-130-01-0De Ridder Lore - Borgions Mara
09:003CF3Hillen Janne - Schoonis Wies (S11)Valcheva Raya - Stoica Thya (S14)21-100-01-0Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina
09:004DF4Decat Enid - Van De Gucht Lena (S12)Servranckx Hanne - Van den Eede Jitse (S13)21-80-01-0van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie
09:205BF2Van Geet Loes - De Smedt Floor (S7)De Ridder Lore - Borgions Mara (S2)15-210-00-1Verhaegen Lina - Van den Houte Louise
09:206CF3De Wachter Zoë - Van Driessche Lola (S6)Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina (S3)14-210-00-1Hillen Janne - Schoonis Wies
09:207DF4Hillen Kato - Hollevoet Nore (S5)van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie (S4)21-130-01-0Decat Enid - Van De Gucht Lena
09:408AF1Van de Gucht Ida - Jacquemain Kina (S8)Vanderstraeten Tess - Van Holsbeeck Kato  (S9)15-2115-210-2Depestel Charlotte - Timmermans Nieke
09:409BF2Van Geet Loes - De Smedt Floor (S7)Verhaegen Lina - Van den Houte Louise (S10)6-210-00-1Devos Sien - Vermeire Kaat
09:4010CF3De Wachter Zoë - Van Driessche Lola (S6)Hillen Janne - Schoonis Wies (S11)21-240-00-1Valcheva Raya - Stoica Thya
09:4011DF4Hillen Kato - Hollevoet Nore (S5)Decat Enid - Van De Gucht Lena (S12)28-250-01-0Servranckx Hanne - Van den Eede Jitse
10:0012BF2De Ridder Lore - Borgions Mara (S2)Devos Sien - Vermeire Kaat (S15)21-160-01-0Verhaegen Lina - Van den Houte Louise
10:0013CF3Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina (S3)Valcheva Raya - Stoica Thya (S14)21-20-01-0Hillen Janne - Schoonis Wies
10:0014DF4van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie (S4)Servranckx Hanne - Van den Eede Jitse (S13)21-130-01-0Decat Enid - Van De Gucht Lena
10:2015AF1Depestel Charlotte - Timmermans Nieke (S1)Vanderstraeten Tess - Van Holsbeeck Kato  (S9)23-2525-714-161-2Van de Gucht Ida - Jacquemain Kina
10:2016BF2De Ridder Lore - Borgions Mara (S2)Verhaegen Lina - Van den Houte Louise (S10)21-120-01-0Van Geet Loes - De Smedt Floor
10:2017CF3Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina (S3)Hillen Janne - Schoonis Wies (S11)12-210-00-1De Wachter Zoë - Van Driessche Lola
10:2018DF4van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie (S4)Decat Enid - Van De Gucht Lena (S12)15-210-00-1Hillen Kato - Hollevoet Nore
10:4019BF2Devos Sien - Vermeire Kaat (S15)Van Geet Loes - De Smedt Floor (S7)21-180-01-0De Ridder Lore - Borgions Mara
10:4020CF3Valcheva Raya - Stoica Thya (S14)De Wachter Zoë - Van Driessche Lola (S6)14-210-00-1Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina
10:4021DF4Servranckx Hanne - Van den Eede Jitse (S13)Hillen Kato - Hollevoet Nore (S5)6-210-00-1van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie
kruisingswedstrijden: 1 set, 3 punten verschil
11:2022F1Vanderstraeten Tess - Van Holsbeeck Kato  (1A)Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina (2C)5-210-00-1Van de Gucht Ida - Jacquemain Kina
11:2023F2De Ridder Lore - Borgions Mara (1B)Decat Enid - Van De Gucht Lena (2D)21-130-01-0Devos Sien - Vermeire Kaat
11:2024F3Hillen Janne - Schoonis Wies (1C)Depestel Charlotte - Timmermans Nieke (2A)21-70-01-0De Wachter Zoë - Van Driessche Lola
11:2025F4Hillen Kato - Hollevoet Nore (1D)Verhaegen Lina - Van den Houte Louise (2B)21-90-01-0van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie
11:4026F1Van de Gucht Ida - Jacquemain Kina (3A)van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie (3D)10-210-00-1Vanderstraeten Tess - Van Holsbeeck Kato
11:4027F2Devos Sien - Vermeire Kaat (3B)De Wachter Zoë - Van Driessche Lola (3C)13-210-00-1Decat Enid - Van De Gucht Lena
11:4028EF4Van Geet Loes - De Smedt Floor (4B)Valcheva Raya - Stoica Thya (4C)21-120-01-0Servranckx Hanne - Van den Eede Jitse
12:0029F1Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina (W22)Hillen Kato - Hollevoet Nore (W25)15-210-00-1van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie
12:0030F2De Ridder Lore - Borgions Mara (W23)Hillen Janne - Schoonis Wies (W24)15-210-00-1De Wachter Zoë - Van Driessche Lola
12:0031F3Vanderstraeten Tess - Van Holsbeeck Kato  (L22)Verhaegen Lina - Van den Houte Louise (L25)14-210-00-1Van de Gucht Ida - Jacquemain Kina
12:0032F4Decat Enid - Van De Gucht Lena (L23)Depestel Charlotte - Timmermans Nieke (L24)11-210-00-1Devos Sien - Vermeire Kaat
Voor 7de en 8ste plaats - 1 set, 3 punten verschil
12:2033F1Vanderstraeten Tess - Van Holsbeeck Kato  (L31)Decat Enid - Van De Gucht Lena (L32)15-210-00-1Hillen Kato - Hollevoet Nore
Voor 9de en 10de plaats - 1 set, 3 punten verschil
12:2034F2van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie (W26)De Wachter Zoë - Van Driessche Lola (W27)21-130-01-0Hillen Janne - Schoonis Wies
Voor 11de en 12de plaats - 1 set, 3 punten verschil
12:2035F3Van de Gucht Ida - Jacquemain Kina (L26)Devos Sien - Vermeire Kaat (L27)5-210-00-1Verhaegen Lina - Van den Houte Louise
Voor 15de, 14de en 13de plaats - 1 set, 3 punten verschil
12:2036EM44B4D25-220-01-04C
Voor 1ste en 2de plaats - 2 winnende sets
12:4037F1Hillen Kato - Hollevoet Nore (W29)Hillen Janne - Schoonis Wies (W30)21-1521-162-0Decat Enid - Van De Gucht Lena
Voor 3de en 4de plaats - 2 winnende sets
12:4038F2Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina (L29)De Ridder Lore - Borgions Mara (L30)21-921-162-0van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie
Voor 5de en 6de plaats - 2 winnende sets
12:4039F3Verhaegen Lina - Van den Houte Louise (W31)Depestel Charlotte - Timmermans Nieke (W32)21-1422-102-0Devos Sien - Vermeire Kaat
Voor 15de, 14de en 13de plaats - 1 set, 3 punten verschil
12:4040EM44D4C21-130-01-04B

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Hillen Kato - Hollevoet Nore 49
Hillen Janne - Schoonis Wies 44
Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina 39
De Ridder Lore - Borgions Mara 37
Verhaegen Lina - Van den Houte Louise 34
Depestel Charlotte - Timmermans Nieke 32
Decat Enid - Van De Gucht Lena 29
Vanderstraeten Tess - Van Holsbeeck Kato 27
van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie 25
De Wachter Zoë - Van Driessche Lola 23
Devos Sien - Vermeire Kaat 21
Van de Gucht Ida - Jacquemain Kina 20
Van Geet Loes - De Smedt Floor 18
Servranckx Hanne - Van den Eede Jitse 17
Valcheva Raya - Stoica Thya 16

Ingeschreven ploegen - Dames

Ploeg Punten
Depestel Charlotte - Timmermans Nieke 559
Hillen Kato - Hollevoet Nore 961
Hillen Janne - Schoonis Wies 671
De Ridder Lore - Borgions Mara 548
Van Zaelen Jaan - Robberechts Lina 540
Decat Enid - Van De Gucht Lena 138
Van Geet Loes - De Smedt Floor 209
De Wachter Zoë - Van Driessche Lola 346
Van de Gucht Ida - Jacquemain Kina 274
Servranckx Hanne - Van den Eede Jitse 280
Valcheva Raya - Stoica Thya 58
Vanderstraeten Tess - Van Holsbeeck Kato 180
van Beveren Lien - Mesmaekers Sophie 371
Devos Sien - Vermeire Kaat 232
Verhaegen Lina - Van den Houte Louise 189