Finales Vlaams Jeugdkampioenschap U16 meisjes

Het tornooi zal normaal starten vanaf 9:30 uur. Max. 16 ploegen.

zaterdag 7 augustus - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
09:301AF10Groven Febe - Henckens LenneProost Anaïs - Paulus Kirsten21-921-62-0BYE
09:302BF2Leyssens Zoë - Coppens ElliVandenabeele Lea - D\'Hooge Fleure21-180-01-0BYE
09:303CF4Glassée Nore - Vos AmyBamps Molly - De Clercq Eline13-210-00-1BYE
09:304CF5Maris Anouk - Verheyden NoreVansant Mirthe - Mermans Yuna16-210-00-1BYE
09:305DF7Depestele Sabe - Hemelings TraceyMuraca Jolie - Muraca La Vie21-150-01-0BYE
09:306DF8De Pau Yentle - De Pau AllyssiaVervloet Anne-Line - Aspeslagh Marie22-250-00-1BYE
09:507BF2Matthys Charlotte - Cleynhens KaatProost Anaïs - Paulus Kirsten15-210-00-1BYE
09:508CF4Glassée Nore - Vos AmyMaris Anouk - Verheyden Nore17-210-00-1BYE
09:509CF5Bamps Molly - De Clercq ElineVansant Mirthe - Mermans Yuna23-200-01-0BYE
09:5010DF7Depestele Sabe - Hemelings TraceyDe Pau Yentle - De Pau Allyssia9-210-00-1BYE
09:5011DF8Muraca Jolie - Muraca La VieVervloet Anne-Line - Aspeslagh Marie7-210-00-1BYE
10:1012AF10Groven Febe - Henckens LenneBierinckx Kato - Hubrechts Anna21-1321-122-0BYE
10:1013BF2Leyssens Zoë - Coppens ElliMatthys Charlotte - Cleynhens Kaat15-210-00-1BYE
10:1014BF4Vandenabeele Lea - D\'Hooge FleureProost Anaïs - Paulus Kirsten21-170-01-0BYE
10:1015CF5Glassée Nore - Vos AmyVansant Mirthe - Mermans Yuna10-210-00-1BYE
10:1016CF7Bamps Molly - De Clercq ElineMaris Anouk - Verheyden Nore21-80-01-0BYE
10:1017DF8Depestele Sabe - Hemelings TraceyVervloet Anne-Line - Aspeslagh Marie8-210-00-1BYE
10:5018AF10Bierinckx Kato - Hubrechts AnnaProost Anaïs - Paulus Kirsten21-1221-112-0BYE
10:5019BF2Leyssens Zoë - Coppens ElliFiene Vermeir - Peeters Noa14-210-00-1BYE
10:5020BF4Vandenabeele Lea - D\'Hooge FleureMatthys Charlotte - Cleynhens Kaat21-140-01-0BYE
10:5021DF5Muraca Jolie - Muraca La VieDe Pau Yentle - De Pau Allyssia11-210-00-1BYE
11:3022EF2Groven Febe - Henckens LenneVandenabeele Lea - D\'Hooge Fleure19-220-00-13B
11:3023EF4Bamps Molly - De Clercq ElineDe Pau Yentle - De Pau Allyssia21-80-01-03B
11:3024FF5Bierinckx Kato - Hubrechts AnnaFiene Vermeir - Peeters Noa9-210-00-14C
11:3025FF7Vansant Mirthe - Mermans YunaVervloet Anne-Line - Aspeslagh Marie17-210-00-14C
11:3026GF8Proost Anaïs - Paulus KirstenLeyssens Zoë - Coppens Elli5-210-00-13D
11:3027GF10Maris Anouk - Verheyden NoreMuraca Jolie - Muraca La Vie21-160-01-03D
12:0028EF2Groven Febe - Henckens LenneBamps Molly - De Clercq Eline8-210-00-14B
12:0029EF4Vandenabeele Lea - D\'Hooge FleureDe Pau Yentle - De Pau Allyssia12-210-00-14B
12:0030FF5Bierinckx Kato - Hubrechts AnnaVansant Mirthe - Mermans Yuna9-210-00-14D
12:0031FF7Fiene Vermeir - Peeters NoaVervloet Anne-Line - Aspeslagh Marie21-180-01-04D
12:0032GF8Proost Anaïs - Paulus KirstenMaris Anouk - Verheyden Nore14-210-00-13B
12:0033HF10Matthys Charlotte - Cleynhens KaatGlassée Nore - Vos Amy21-70-01-03B
13:0034EF2Groven Febe - Henckens LenneDe Pau Yentle - De Pau Allyssia21-170-01-03A
13:0035EF4Vandenabeele Lea - D\'Hooge FleureBamps Molly - De Clercq Eline24-210-01-03A
13:0036FF5Bierinckx Kato - Hubrechts AnnaVervloet Anne-Line - Aspeslagh Marie8-210-00-13C
13:0037FF7Fiene Vermeir - Peeters NoaVansant Mirthe - Mermans Yuna21-160-01-03C
13:0038GF8Leyssens Zoë - Coppens ElliMuraca Jolie - Muraca La Vie27-240-01-03B
13:0039HF10Glassée Nore - Vos AmyDepestele Sabe - Hemelings Tracey14-210-00-13B
13:4040GF7Proost Anaïs - Paulus KirstenMuraca Jolie - Muraca La Vie10-210-00-11A
13:4041GF8Leyssens Zoë - Coppens ElliMaris Anouk - Verheyden Nore21-120-01-02B
13:4042HF10Matthys Charlotte - Cleynhens KaatDepestele Sabe - Hemelings Tracey21-110-01-01C
14:0043F2Bamps Molly - De Clercq ElineVervloet Anne-Line - Aspeslagh Marie17-2121-1215-82-11G
14:0044F4Vandenabeele Lea - D\'Hooge FleureFiene Vermeir - Peeters Noa21-1821-182-01G
14:0045F5De Pau Yentle - De Pau AllyssiaBierinckx Kato - Hubrechts Anna21-1521-122-01H
14:0046F7Groven Febe - Henckens LenneVansant Mirthe - Mermans Yuna11-2120-220-21H
14:0047F8Maris Anouk - Verheyden NoreDepestele Sabe - Hemelings Tracey18-2119-210-24G
14:0048F10Muraca Jolie - Muraca La VieGlassée Nore - Vos Amy18-2123-219-151-24G
15:0049F2Bamps Molly - De Clercq ElineVandenabeele Lea - D\'Hooge Fleure21-1821-102-02G
15:0050F4Vervloet Anne-Line - Aspeslagh MarieFiene Vermeir - Peeters Noa15-2114-210-22G
15:0051F5De Pau Yentle - De Pau AllyssiaVansant Mirthe - Mermans Yuna21-1421-192-02H
15:0052F7Bierinckx Kato - Hubrechts AnnaGroven Febe - Henckens Lenne21-1614-214-151-22H
15:0053F8Leyssens Zoë - Coppens ElliMatthys Charlotte - Cleynhens Kaat15-2114-210-2Glassée Nore - Vos Amy
15:0054F10Proost Anaïs - Paulus KirstenMuraca Jolie - Muraca La Vie11-2112-210-2Winnaar wedstrijd 48

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Bamps Molly - De Clercq Eline 98
Vandenabeele Lea - D\'Hooge Fleure 88
Fiene Vermeir - Peeters Noa 78
Vervloet Anne-Line - Aspeslagh Marie 74
De Pau Yentle - De Pau Allyssia 68
Vansant Mirthe - Mermans Yuna 64
Groven Febe - Henckens Lenne 58
Bierinckx Kato - Hubrechts Anna 54
Matthys Charlotte - Cleynhens Kaat 50
Leyssens Zoë - Coppens Elli 46
Depestele Sabe - Hemelings Tracey 42
Maris Anouk - Verheyden Nore 40
Glassée Nore - Vos Amy 36
Muraca Jolie - Muraca La Vie 34
Proost Anaïs - Paulus Kirsten 32

Ingeschreven ploegen - Dames

Positie Ploeg Punten
1 Groven Febe - Henckens Lenne 1351
2 Glassée Nore - Vos Amy 888
3 Leyssens Zoë - Coppens Elli 876
4 Depestele Sabe - Hemelings Tracey 744
5 Bamps Molly - De Clercq Eline 713
6 Muraca Jolie - Muraca La Vie 690
7 Matthys Charlotte - Cleynhens Kaat 623
8 Vandenabeele Lea - D\'Hooge Fleure 616
9 De Pau Yentle - De Pau Allyssia 526
10 Bierinckx Kato - Hubrechts Anna 524
11 Proost Anaïs - Paulus Kirsten 399
12 Maris Anouk - Verheyden Nore 382
13 Vervloet Anne-Line - Aspeslagh Marie 343
14 Vansant Mirthe - Mermans Yuna 288
15 Fiene Vermeir - Peeters Noa 254