VC ZUUN - 26 JUNI 2021 - SENIOREN DAMES


zaterdag 26 juni - Wedstrijden

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3UitslagArbitrage
13:201AF1Guido Cinzia - Fuhrmann katrinWenseleers Ellen - De Bremaeker Lotte21-90-01-0BYE
13:202BF2Bex Annelore - Coens YounaWuyts Alison - Van Leeuwen Eline 21-30-01-0BYE
13:203CF3Barrezeele Lara - Dehasque ElisaVandeberg Joke - Ercken Sofie21-120-01-0BYE
13:404AF1Wenseleers Ellen - De Bremaeker LottePuimège Eva - Oris Tanja21-160-01-0BYE
13:405BF2Wuyts Alison - Van Leeuwen Eline van Doren Emma - van Doren Ilya7-210-00-1BYE
13:406CF3Vandeberg Joke - Ercken SofieLambert Lucille - neumann estelle7-210-00-1BYE
14:007AF1Puimège Eva - Oris TanjaGuido Cinzia - Fuhrmann katrin22-250-00-1BYE
14:008BF2van Doren Emma - van Doren IlyaBex Annelore - Coens Youna0-170-01-0BYE
14:009CF3Lambert Lucille - neumann estelleBarrezeele Lara - Dehasque Elisa21-140-01-0BYE
14:4010DF1Lambert Lucille - neumann estelleBex Annelore - Coens Youna12-210-00-11A
14:4011EF2van Doren Emma - van Doren IlyaBarrezeele Lara - Dehasque Elisa21-90-01-02A
14:4012FF3Wuyts Alison - Van Leeuwen Eline Vandeberg Joke - Ercken Sofie7-210-00-13A
15:0013DF1Bex Annelore - Coens YounaGuido Cinzia - Fuhrmann katrin21-50-01-01C
15:0014EF2Barrezeele Lara - Dehasque ElisaWenseleers Ellen - De Bremaeker Lotte14-210-00-11B
15:0015FF3Vandeberg Joke - Ercken SofiePuimège Eva - Oris Tanja16-210-00-13B
15:2016DF1Guido Cinzia - Fuhrmann katrinLambert Lucille - neumann estelle18-210-00-12B
15:2017EF2Wenseleers Ellen - De Bremaeker Lottevan Doren Emma - van Doren Ilya12-210-00-12C
15:2018FF3Puimège Eva - Oris TanjaWuyts Alison - Van Leeuwen Eline 21-80-01-03C
16:0019F1Guido Cinzia - Fuhrmann katrinBarrezeele Lara - Dehasque Elisa19-2121-1915-112-11D
16:0020F2Lambert Lucille - neumann estelleWenseleers Ellen - De Bremaeker Lotte14-2121-139-151-21E
16:4021F1Bex Annelore - Coens Younavan Doren Emma - van Doren Ilya18-2115-210-2Winnaar wedstrijd 20

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
van Doren Emma - van Doren Ilya 100
Bex Annelore - Coens Youna 90
Wenseleers Ellen - De Bremaeker Lotte 80
Lambert Lucille - neumann estelle 75
Guido Cinzia - Fuhrmann katrin 70
Barrezeele Lara - Dehasque Elisa 65
Puimège Eva - Oris Tanja 60
Vandeberg Joke - Ercken Sofie 55
Wuyts Alison - Van Leeuwen Eline 51

Ingeschreven ploegen - Dames

Positie Ploeg Punten
1 van Doren Emma - van Doren Ilya 1120
2 Bex Annelore - Coens Youna 955
3 Puimège Eva - Oris Tanja 495
4 Guido Cinzia - Fuhrmann katrin 361
5 Lambert Lucille - neumann estelle 358
6 Barrezeele Lara - Dehasque Elisa 300
7 Wenseleers Ellen - De Bremaeker Lotte 225
8 Vandeberg Joke - Ercken Sofie 220
9 Wuyts Alison - Van Leeuwen Eline 102