Nationaal jeugdkampioenschap U14 meisjes & jongens


donderdag 9 augustus - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
09:001AF2 Vos Cleo - Bamps MollySoons Jitske - Saes Maartje21-1622-202-0
09:002AM3Neyens Michiel - Neyens ThomasBellers Daan - Poelmans Nathan10-2112-210-2
09:003AF4Engels Annelore - Hofman FienLeyssens Zoë - De Beule Liza21-921-92-0
09:454AM3Van Looveren Berre - Van Hooghten SeppeDeblaere Victor - Debruyne Charles21-1421-122-0
09:455AF4 Vos Cleo - Bamps MollyPOSSEN Célia - BEAUVE Marion21-1621-92-0
10:306AM4Neyens Michiel - Neyens ThomasDeblaere Victor - Debruyne Charles21-1921-192-0
11:157AF2 Vos Cleo - Bamps MollyLeyssens Zoë - De Beule Liza21-521-12-0
11:158AF4Soons Jitske - Saes MaartjeEngels Annelore - Hofman Fien21-1814-2116-142-1
12:009AF2Soons Jitske - Saes MaartjePOSSEN Célia - BEAUVE Marion21-1821-132-0
12:0010AM4Bellers Daan - Poelmans NathanHumblet Alexy - Humblet Matthis21-1221-162-0
12:4511AF4Leyssens Zoë - De Beule LizaPOSSEN Célia - BEAUVE Marion15-2110-210-2
13:3012AM4Deblaere Victor - Debruyne CharlesHumblet Alexy - Humblet Matthis17-218-210-2
14:1513AM4Van Looveren Berre - Van Hooghten SeppeHumblet Alexy - Humblet Matthis21-1721-112-0
15:0014AM4Neyens Michiel - Neyens ThomasVan Looveren Berre - Van Hooghten Seppe12-216-210-2
15:4515AF4 Vos Cleo - Bamps MollyEngels Annelore - Hofman Fien21-1921-132-0
16:3016AM4Bellers Daan - Poelmans NathanDeblaere Victor - Debruyne Charles21-00-01-0
17:1517AF3Engels Annelore - Hofman FienPOSSEN Célia - BEAUVE Marion21-160-01-0
17:1518AF4Soons Jitske - Saes MaartjeLeyssens Zoë - De Beule Liza21-190-01-0
18:0019AM3Bellers Daan - Poelmans NathanVan Looveren Berre - Van Hooghten Seppe18-210-00-1
18:0020AM4Neyens Michiel - Neyens ThomasHumblet Alexy - Humblet Matthis20-220-00-1

Einduitslag Heren

Ploeg Punten

Einduitslag Dames

Ploeg Punten

Ingeschreven ploegen - Dames

Positie Ploeg Punten
1 Vos Cleo - Bamps Molly 20
2 Soons Jitske - Saes Maartje 0
3 Engels Annelore - Hofman Fien 0
4 Leyssens Zoë - De Beule Liza 0
5 POSSEN Célia - BEAUVE Marion 0

Ingeschreven ploegen - Heren

Positie Ploeg Punten
1 Neyens Michiel - Neyens Thomas 0
2 Bellers Daan - Poelmans Nathan 0
3 Van Looveren Berre - Van Hooghten Seppe 0
4 Deblaere Victor - Debruyne Charles 0
5 Humblet Alexy - Humblet Matthis 0