Vlaams seniorskampioenschap dames

Tornooi start om 9:30 uur aanmelden om 9:00 uur. Max 20 teams dames. Iedereen betaalt 20 euro aan zijn provinciale beachverantwoordelijke als borg. Spelen = geld onmiddellijk terug. Niet spelen zonder geldige reden = geld kwijt!

zondag 5 augustus - Grand Slam

De Grand Slam voor het manche te Vlaams seniorskampioenschap dames zal doorgaan in Sportstrand, zeedijk Knokke-Heist.


TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
10:001AF5Rampelberg Lina - Jacquemyn CélineDe Wulf Nathalie - De Middeleer Freja 10-210-00-1
10:002BF6van Bellen Nicolien - Delanote JustineVan de Ven Zara - Adriaensens Melissa21-140-01-0
10:003CF7Voulismas Laura - Van Hautekerke DaphneDemeyer Nel - Van Geertruyden Lien18-210-00-1
10:254AF5Van Cleemput Elise - Bracke TeunVan den Abeele Lotte - Eerdekens Yenthe21-90-01-0
10:255BF6Longeval Axelle - Van Isterdael MaaikeVer Eecke Yentl - Puypd Florence21-120-01-0
10:256CF7Daenen Paulien - Cnockaert BarbaraDaerden Tara - Vanminsel Chris11-210-00-1
10:507AF5Rampelberg Lina - Jacquemyn CélineVan Cleemput Elise - Bracke Teun21-180-01-0
10:508BF6van Bellen Nicolien - Delanote JustineLongeval Axelle - Van Isterdael Maaike23-200-01-0
10:509CF7Voulismas Laura - Van Hautekerke DaphneDaenen Paulien - Cnockaert Barbara21-100-01-0
11:1510AF5De Wulf Nathalie - De Middeleer Freja Van den Abeele Lotte - Eerdekens Yenthe21-150-01-0
11:1511BF6Van de Ven Zara - Adriaensens MelissaVer Eecke Yentl - Puypd Florence16-210-00-1
11:1512CF7Demeyer Nel - Van Geertruyden LienDaerden Tara - Vanminsel Chris21-150-01-0
11:4013AF5Rampelberg Lina - Jacquemyn CélineVan den Abeele Lotte - Eerdekens Yenthe21-180-01-0
11:4014BF6Van de Ven Zara - Adriaensens MelissaLongeval Axelle - Van Isterdael Maaike18-210-00-1
11:4015CF7Demeyer Nel - Van Geertruyden LienDaenen Paulien - Cnockaert Barbara21-50-01-0
12:0516AF1De Wulf Nathalie - De Middeleer Freja Van Cleemput Elise - Bracke Teun21-170-01-0
12:0517BF2van Bellen Nicolien - Delanote JustineVer Eecke Yentl - Puypd Florence22-190-01-0
12:0518CF3Voulismas Laura - Van Hautekerke DaphneDaerden Tara - Vanminsel Chris22-250-00-1
12:4519#F5De Wulf Nathalie - De Middeleer Freja van Bellen Nicolien - Delanote Justine21-140-01-0
12:4520#F6Longeval Axelle - Van Isterdael MaaikeDemeyer Nel - Van Geertruyden Lien10-210-00-1
13:1021#F5Daerden Tara - Vanminsel ChrisVan Cleemput Elise - Bracke Teun10-210-00-1
13:1022#F6Rampelberg Lina - Jacquemyn CélineVoulismas Laura - Van Hautekerke Daphne26-290-00-1
13:3523#F5Ver Eecke Yentl - Puypd FlorenceDaenen Paulien - Cnockaert Barbara21-160-01-0
13:3524#F6Van den Abeele Lotte - Eerdekens YentheVan de Ven Zara - Adriaensens Melissa22-190-01-0
Place 9-12
14:1525#F5Longeval Axelle - Van Isterdael MaaikeVan den Abeele Lotte - Eerdekens Yenthe21-140-01-0
14:1526#F6Rampelberg Lina - Jacquemyn CélineVer Eecke Yentl - Puypd Florence23-200-01-0
14:4027#F5Van Cleemput Elise - Bracke TeunDaenen Paulien - Cnockaert Barbara21-160-01-0
14:4028#F6Voulismas Laura - Van Hautekerke DaphneVan de Ven Zara - Adriaensens Melissa21-00-01-0
1/4 Finals
15:1529#F5De Wulf Nathalie - De Middeleer Freja Voulismas Laura - Van Hautekerke Daphne15-210-00-1
15:1530#F5Demeyer Nel - Van Geertruyden LienVan Cleemput Elise - Bracke Teun21-150-01-0
15:4031#F6van Bellen Nicolien - Delanote JustineRampelberg Lina - Jacquemyn Céline21-150-01-0
15:4032#F6Daerden Tara - Vanminsel ChrisLongeval Axelle - Van Isterdael Maaike8-210-00-1
16:1533#F5Voulismas Laura - Van Hautekerke DaphneLongeval Axelle - Van Isterdael Maaike12-210-00-1
16:1534#F6Demeyer Nel - Van Geertruyden Lienvan Bellen Nicolien - Delanote Justine15-210-00-1
17:0035#F6Voulismas Laura - Van Hautekerke DaphneDemeyer Nel - Van Geertruyden Lien13-210-00-1
17:0036#F5Longeval Axelle - Van Isterdael Maaikevan Bellen Nicolien - Delanote Justine12-210-00-1

Einduitslag Dames

Ploeg Punten
Van de Ven Zara - Adriaensens Melissa 9
Daenen Paulien - Cnockaert Barbara 9
Van den Abeele Lotte - Eerdekens Yenthe 9
Ver Eecke Yentl - Puypd Florence 9
Daerden Tara - Vanminsel Chris 5
Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline 5
Van Cleemput Elise - Bracke Teun 5
De Wulf Nathalie - De Middeleer Freja 5
Voulismas Laura - Van Hautekerke Daphne 4
Demeyer Nel - Van Geertruyden Lien 3
Longeval Axelle - Van Isterdael Maaike 2
van Bellen Nicolien - Delanote Justine 1

Einduitslag Heren

Ploeg Punten

Ingeschreven ploegen - Dames

Positie Ploeg Punten
1 Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline 390
2 van Bellen Nicolien - Delanote Justine 311
3 Voulismas Laura - Van Hautekerke Daphne 208
4 De Wulf Nathalie - De Middeleer Freja 134
5 Van de Ven Zara - Adriaensens Melissa 131
6 Demeyer Nel - Van Geertruyden Lien 125
7 Longeval Axelle - Van Isterdael Maaike 124
8 Van Cleemput Elise - Bracke Teun 106
9 Daenen Paulien - Cnockaert Barbara 41
10 Daerden Tara - Vanminsel Chris 36
11 Van den Abeele Lotte - Eerdekens Yenthe 22
12 Ver Eecke Yentl - Puypd Florence 20