Vlaams jeugdkampioenschap U18 meisjes geboren 2001 en later.

Tornooi start om 9:30 uur aanmelden om 9:00 uur. Max 16 teams.

zondag 29 juli - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
09:301AF3van Bellen Nicolien - Van Putte GeertjeVan Snick Noor - Van Acker Morgane21-110-01-0
09:302BF4Demeyer Nel - Van Geertruyden LienVervekken Aline - Katrien Vanheusden 23-260-00-1
09:303CF5Van Cleemput Elise - Bracke TeunLeurs Britt - Smeets Imara15-210-00-1
10:054DF3Dillen Hannelore - Gielkens LoreVan Snick Xien - Thys Lies23-200-01-0
10:055AF4Poels Zora - Linssen JuttaSegers Griet - Steyvers Laura12-210-00-1
10:056BF5Coeckelberghs Bente - Vinck FenskeDe Block Ine - Van Bogaert Jente14-210-00-1
10:407CF3naeyaert cato - Tanghe MarenVAN DEN BROECK LISE - Verbelen Annelies6-210-00-1
10:408DF4Blaaser Ella - Verleyen AstridVervaet Marie - Masschaele Maartje14-210-00-1
10:409AF5van Bellen Nicolien - Van Putte GeertjePoels Zora - Linssen Jutta21-110-01-0
11:1510BF3Demeyer Nel - Van Geertruyden LienCoeckelberghs Bente - Vinck Fenske21-70-01-0
11:1511CF4Van Cleemput Elise - Bracke Teunnaeyaert cato - Tanghe Maren21-130-01-0
11:1512DF5Dillen Hannelore - Gielkens LoreBlaaser Ella - Verleyen Astrid21-110-01-0
11:4013AF3Van Snick Noor - Van Acker MorganeSegers Griet - Steyvers Laura9-210-00-1
11:4014BF4Vervekken Aline - Katrien Vanheusden De Block Ine - Van Bogaert Jente21-60-01-0
11:4015CF5Leurs Britt - Smeets ImaraVAN DEN BROECK LISE - Verbelen Annelies16-210-00-1
12:1516DF3Van Snick Xien - Thys LiesVervaet Marie - Masschaele Maartje21-170-01-0
12:1517AF4van Bellen Nicolien - Van Putte GeertjeSegers Griet - Steyvers Laura14-210-00-1
12:1518BF5Demeyer Nel - Van Geertruyden LienDe Block Ine - Van Bogaert Jente21-140-01-0
12:5019CF3Van Cleemput Elise - Bracke TeunVAN DEN BROECK LISE - Verbelen Annelies21-90-01-0
12:5020DF4Dillen Hannelore - Gielkens LoreVervaet Marie - Masschaele Maartje12-210-00-1
12:5021AF5Van Snick Noor - Van Acker MorganePoels Zora - Linssen Jutta16-210-00-1
13:2522BF3Vervekken Aline - Katrien Vanheusden Coeckelberghs Bente - Vinck Fenske21-70-01-0
13:2523CF4Leurs Britt - Smeets Imaranaeyaert cato - Tanghe Maren21-80-01-0
13:2524DF5Van Snick Xien - Thys LiesBYE22-190-01-0
Place 9-12
14:0025#F3Segers Griet - Steyvers LauraBlaaser Ella - Verleyen Astrid21-170-01-0
14:0026#F4Demeyer Nel - Van Geertruyden LienVAN DEN BROECK LISE - Verbelen Annelies21-100-01-0
14:0027#F5Van Cleemput Elise - Bracke TeunCoeckelberghs Bente - Vinck Fenske21-180-01-0
14:3528#F3Dillen Hannelore - Gielkens LorePoels Zora - Linssen Jutta21-120-01-0
1/4 Finals
14:3529#F4Vervaet Marie - Masschaele MaartjeVan Snick Noor - Van Acker Morgane21-130-01-0
14:3530#F5Leurs Britt - Smeets ImaraDe Block Ine - Van Bogaert Jente13-210-00-1
15:1031#F3Vervekken Aline - Katrien Vanheusden naeyaert cato - Tanghe Maren21-30-01-0
15:1032#F4van Bellen Nicolien - Van Putte GeertjeVan Snick Xien - Thys Lies21-110-01-0
15:4533#F3Segers Griet - Steyvers LauraDemeyer Nel - Van Geertruyden Lien12-2110-210-2
15:4534#F4Van Cleemput Elise - Bracke TeunDillen Hannelore - Gielkens Lore21-1221-142-0
15:4535#F5Vervaet Marie - Masschaele MaartjeDe Block Ine - Van Bogaert Jente21-1821-182-0
16:2036#F3Vervekken Aline - Katrien Vanheusden van Bellen Nicolien - Van Putte Geertje21-1521-172-0
1/2 Finals
16:2037#F4Demeyer Nel - Van Geertruyden LienVan Cleemput Elise - Bracke Teun21-1820-2215-52-1
16:2038#F5Vervaet Marie - Masschaele MaartjeVervekken Aline - Katrien Vanheusden 15-2117-210-2
17:0039#F3Demeyer Nel - Van Geertruyden LienVervekken Aline - Katrien Vanheusden 19-2117-210-2
17:0040#F4Van Cleemput Elise - Bracke TeunVervaet Marie - Masschaele Maartje21-1421-182-0

Einduitslag Dames

Ploeg Punten
Vervekken Aline - Katrien Vanheusden 16
Vervekken Aline - Katrien Vanheusden 16
Demeyer Nel - Van Geertruyden Lien 15
Demeyer Nel - Van Geertruyden Lien 15
Van Cleemput Elise - Bracke Teun 14
Van Cleemput Elise - Bracke Teun 14
Vervaet Marie - Masschaele Maartje 13
Vervaet Marie - Masschaele Maartje 13
Segers Griet - Steyvers Laura 9
Dillen Hannelore - Gielkens Lore 9
De Block Ine - Van Bogaert Jente 9
van Bellen Nicolien - Van Putte Geertje 9
Segers Griet - Steyvers Laura 9
Dillen Hannelore - Gielkens Lore 9
De Block Ine - Van Bogaert Jente 9
van Bellen Nicolien - Van Putte Geertje 9
Blaaser Ella - Verleyen Astrid 5
Coeckelberghs Bente - Vinck Fenske 5
Leurs Britt - Smeets Imara 5
Van Snick Xien - Thys Lies 5
Blaaser Ella - Verleyen Astrid 5
Coeckelberghs Bente - Vinck Fenske 5
Leurs Britt - Smeets Imara 5
Van Snick Xien - Thys Lies 5
VAN DEN BROECK LISE - Verbelen Annelies 1
Poels Zora - Linssen Jutta 1
Van Snick Noor - Van Acker Morgane 1
naeyaert cato - Tanghe Maren 1
naeyaert cato - Tanghe Maren 1

Einduitslag Heren

Ploeg Punten

Ingeschreven ploegen - Dames

Positie Ploeg Punten
1 van Bellen Nicolien - Van Putte Geertje 203
2 Demeyer Nel - Van Geertruyden Lien 125
3 Van Cleemput Elise - Bracke Teun 106
4 Dillen Hannelore - Gielkens Lore 68
5 Vervekken Aline - Katrien Vanheusden 32
6 Leurs Britt - Smeets Imara 29
7 Van Snick Xien - Thys Lies 28
8 Poels Zora - Linssen Jutta 27
9 Van Snick Noor - Van Acker Morgane 20
10 Blaaser Ella - Verleyen Astrid 0
11 De Block Ine - Van Bogaert Jente 0
12 VAN DEN BROECK LISE - Verbelen Annelies 0
13 Segers Griet - Steyvers Laura 0
14 Coeckelberghs Bente - Vinck Fenske 0
15 naeyaert cato - Tanghe Maren 0
16 Vervaet Marie - Masschaele Maartje 0