Vlaams jeugdkampioenschap U18 jongens geboren 2001 en later.

Tornooi start om 9:30 aanmelden om 9:00 uur. Max 16 teams

zondag 29 juli - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
09:301AM6Thielemans Brent - Lindemeier VictorSegers Han - Kwaspen Jona17-210-00-1
09:302BM7Thielemans Maarten - Michiels BrentDe Smijtere Len - De Vuyst Robbe19-220-00-1
09:303CM8craeghs siloy - Schoensetters RickKeymis Wout - Griever Bram31-280-01-0
10:054AM6Segers Han - Kwaspen JonaMannaert Quinten - van Grinsven Anton7-210-00-1
10:055BM7De Smijtere Len - De Vuyst RobbeVrins Senne - Geudens Rob21-160-01-0
10:056CM8Keymis Wout - Griever BramDe Smijtere Chiel - De Viaene Arne21-90-01-0
10:407AM6Thielemans Brent - Lindemeier VictorEeckhout Lode - Poelmans Joran10-210-00-1
10:408BM7Thielemans Maarten - Michiels BrentBYE21-130-01-0
10:409CM8craeghs siloy - Schoensetters RickDe Smijtere Chiel - De Viaene Arne21-140-01-0
11:1510AM6Segers Han - Kwaspen JonaEeckhout Lode - Poelmans Joran17-210-00-1
11:1511BM7De Smijtere Len - De Vuyst RobbeBYE21-60-01-0
11:1512CM8craeghs siloy - Schoensetters RickKeymis Wout - Griever Bram21-180-01-0
11:5013AM6Thielemans Brent - Lindemeier VictorMannaert Quinten - van Grinsven Anton9-210-00-1
11:5014BM7Thielemans Maarten - Michiels BrentVrins Senne - Geudens Rob21-170-01-0
11:5015CM8Keymis Wout - Griever BramDe Smijtere Chiel - De Viaene Arne21-180-01-0
12:2516AM6Mannaert Quinten - van Grinsven AntonEeckhout Lode - Poelmans Joran18-210-00-1
12:2517BM7Vrins Senne - Geudens RobBYE21-70-01-0
12:2518CM8craeghs siloy - Schoensetters RickDe Smijtere Chiel - De Viaene Arne21-180-01-0
13:0019#M6Thielemans Brent - Lindemeier VictorKeymis Wout - Griever Bram18-210-00-1
13:0020#M7Segers Han - Kwaspen JonaBYE21-110-01-0
13:0021#M8Vrins Senne - Geudens RobDe Smijtere Chiel - De Viaene Arne18-210-00-1
13:3522#M6Mannaert Quinten - van Grinsven AntonThielemans Maarten - Michiels Brent21-1421-162-0
13:3523#M7Eeckhout Lode - Poelmans JoranDe Smijtere Chiel - De Viaene Arne21-1521-102-0
14:1024#M6De Smijtere Len - De Vuyst RobbeKeymis Wout - Griever Bram22-2014-2115-132-1
Place 9-12
14:1025#M7craeghs siloy - Schoensetters RickSegers Han - Kwaspen Jona21-1418-2115-82-1
14:4526#M6Eeckhout Lode - Poelmans Jorancraeghs siloy - Schoensetters Rick11-2124-260-2
14:4527#M7Mannaert Quinten - van Grinsven AntonDe Smijtere Len - De Vuyst Robbe21-1821-162-0
15:1528#M6craeghs siloy - Schoensetters RickMannaert Quinten - van Grinsven Anton21-1621-182-0
1/4 Finals
15:1529#M7Eeckhout Lode - Poelmans JoranDe Smijtere Len - De Vuyst Robbe21-1521-192-0

Einduitslag Heren

Ploeg Punten
craeghs siloy - Schoensetters Rick 4
Mannaert Quinten - van Grinsven Anton 3
Eeckhout Lode - Poelmans Joran 2

Einduitslag Dames

Ploeg Punten

Ingeschreven ploegen - Heren

Positie Ploeg Punten
1 Thielemans Brent - Lindemeier Victor 78
2 Thielemans Maarten - Michiels Brent 58
3 craeghs siloy - Schoensetters Rick 50
4 Segers Han - Kwaspen Jona 40
5 De Smijtere Len - De Vuyst Robbe 16
6 De Smijtere Chiel - De Viaene Arne 0
7 Mannaert Quinten - van Grinsven Anton 0
8 Vrins Senne - Geudens Rob 0
9 Keymis Wout - Griever Bram 0
10 Eeckhout Lode - Poelmans Joran 0