Vlaams jeugdkampioenschap U14 meisjes geboren 2005 en later

Tornooi start om 9:30 uur aanmelden om 9:00 uur. Max 16 teams.Terreinen 16x8 m.

zondag 29 juli - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
09:301AF9 Vos Cleo - Dumont EmmaLeyssens Zoë - De Beule Liza21-120-01-0
09:302BF10Bamps Molly - Bex AnneloreDe Clercq Eline - Melis Jolien21-90-01-0
09:303CF11Soons Jitske - Saes MaartjeEngels Annelore - Hofman Fien21-140-01-0
10:054AF9Leyssens Zoë - De Beule LizaDe Smet Denika - Vanacker Charlotte13-210-00-1
10:055BF10De Clercq Eline - Melis JolienGroven Febe - Steegmans Jona21-120-01-0
10:056CF11Engels Annelore - Hofman FienHendrickx Celeste - Hubrechts Anna21-20-01-0
10:407AF9 Vos Cleo - Dumont EmmaVandoorne Heleen - Masschaele Saartje 21-70-01-0
10:408BF10Bamps Molly - Bex AnneloreDeschoemacker Benthe - Deschoemacker Matse21-110-01-0
10:409CF11Soons Jitske - Saes MaartjeHendrickx Celeste - Hubrechts Anna21-60-01-0
11:1510AF9Leyssens Zoë - De Beule LizaVandoorne Heleen - Masschaele Saartje 21-150-01-0
11:1511BF10De Clercq Eline - Melis JolienDeschoemacker Benthe - Deschoemacker Matse17-210-00-1
11:1512CF11Soons Jitske - Saes MaartjeEngels Annelore - Hofman Fien12-210-00-1
11:5013AF9 Vos Cleo - Dumont EmmaDe Smet Denika - Vanacker Charlotte21-60-01-0
11:5014BF10Bamps Molly - Bex AnneloreGroven Febe - Steegmans Jona21-70-01-0
11:5015CF11Engels Annelore - Hofman FienHendrickx Celeste - Hubrechts Anna21-50-01-0
12:2516AF9De Smet Denika - Vanacker CharlotteVandoorne Heleen - Masschaele Saartje 12-210-00-1
12:2517BF10Groven Febe - Steegmans JonaDeschoemacker Benthe - Deschoemacker Matse13-210-00-1
12:2518CF11Soons Jitske - Saes MaartjeHendrickx Celeste - Hubrechts Anna21-30-01-0
13:0019#F9De Smet Denika - Vanacker CharlotteSoons Jitske - Saes Maartje4-210-00-1
13:0020#F10Vandoorne Heleen - Masschaele Saartje Groven Febe - Steegmans Jona21-160-01-0
13:0021#F11De Clercq Eline - Melis JolienHendrickx Celeste - Hubrechts Anna21-70-01-0
13:3522#F9Leyssens Zoë - De Beule LizaDeschoemacker Benthe - Deschoemacker Matse22-2021-132-0
13:3523#F10 Vos Cleo - Dumont EmmaDe Clercq Eline - Melis Jolien21-721-102-0
14:1024#F9Bamps Molly - Bex AnneloreSoons Jitske - Saes Maartje18-2113-210-2
Place 9-12
14:1025#F10Engels Annelore - Hofman FienVandoorne Heleen - Masschaele Saartje 21-621-162-0
14:4526#F9 Vos Cleo - Dumont EmmaEngels Annelore - Hofman Fien21-1521-182-0
14:4527#F10Leyssens Zoë - De Beule LizaSoons Jitske - Saes Maartje11-216-210-2
15:1528#F9 Vos Cleo - Dumont EmmaSoons Jitske - Saes Maartje21-1421-112-0
1/4 Finals
15:1529#F10Engels Annelore - Hofman FienLeyssens Zoë - De Beule Liza21-921-112-0

Einduitslag Dames

Ploeg Punten
Engels Annelore - Hofman Fien 4
Leyssens Zoë - De Beule Liza 3
Vos Cleo - Dumont Emma 2
Vos Cleo - Dumont Emma 2
Soons Jitske - Saes Maartje 1

Einduitslag Heren

Ploeg Punten

Ingeschreven ploegen - Dames

Positie Ploeg Punten
1 Vos Cleo - Dumont Emma 24
2 Bamps Molly - Bex Annelore 8
3 De Clercq Eline - Melis Jolien 0
4 Soons Jitske - Saes Maartje 0
5 Engels Annelore - Hofman Fien 0
6 Leyssens Zoë - De Beule Liza 0
7 De Smet Denika - Vanacker Charlotte 0
8 Hendrickx Celeste - Hubrechts Anna 0
9 Groven Febe - Steegmans Jona 0
10 Vandoorne Heleen - Masschaele Saartje 0
11 Deschoemacker Benthe - Deschoemacker Matse 0