Vlaams jeugdkampioenschap U16 meisjes geboren in 2003 en later.

Tornooi start om 9.30 uur aanmelden om 9.00 uur. Max 16 teams.

zaterdag 28 juli - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
09:301AF3Jacquemyn Isaline - Van Snick Xien Decouttere Lotte - To Yee Fong21-130-01-0
09:302BF4Steegmans Janne - Smeets ImaraGroven Mirre - Pass Hannelore22-190-01-0
09:303CF5Poels Zora - Linssen JuttaVan Kemseke Fleur - Van Putte Dirkje13-210-00-1
10:054DF3Heynen Bente - Schildermans EliseDekeyzer Zita - Daelman Kaycee21-180-01-0
10:055AF4Van Segbroeck Toni - De Beule NóraVan Meerbeeck Nele - Van Langendonck Mere16-210-00-1
10:056BF5Janssen Noor - Janssen CaroMeeus Perla - Stynen Kaat25-220-01-0
10:407CF3Bellens Jana - Verbercht ChadiaHeyvaert Gitte - VAN ROY IEME21-160-01-0
10:408DF4Van Rengen Lorena - Rondou NonaTanghe Maren - Declerck Louise21-80-01-0
10:409AF5Jacquemyn Isaline - Van Snick Xien Van Segbroeck Toni - De Beule Nóra15-210-00-1
11:1510BF3Steegmans Janne - Smeets ImaraJanssen Noor - Janssen Caro18-210-00-1
11:1511CF4Poels Zora - Linssen JuttaBellens Jana - Verbercht Chadia13-210-00-1
11:1512DF5Heynen Bente - Schildermans EliseVan Rengen Lorena - Rondou Nona21-120-01-0
11:4013AF3Decouttere Lotte - To Yee FongVan Meerbeeck Nele - Van Langendonck Mere11-210-00-1
11:4014BF4Groven Mirre - Pass HanneloreMeeus Perla - Stynen Kaat13-210-00-1
11:4015CF5Van Kemseke Fleur - Van Putte DirkjeHeyvaert Gitte - VAN ROY IEME35-320-01-0
12:1516DF3Dekeyzer Zita - Daelman KayceeTanghe Maren - Declerck Louise21-140-01-0
12:1517AF4Jacquemyn Isaline - Van Snick Xien Van Meerbeeck Nele - Van Langendonck Mere37-400-00-1
12:1518BF5Steegmans Janne - Smeets ImaraMeeus Perla - Stynen Kaat15-210-00-1
12:5019CF3Poels Zora - Linssen JuttaHeyvaert Gitte - VAN ROY IEME23-260-00-1
12:5020DF4Heynen Bente - Schildermans EliseTanghe Maren - Declerck Louise21-130-01-0
12:5021AF5Decouttere Lotte - To Yee FongVan Segbroeck Toni - De Beule Nóra16-210-00-1
13:2522BF3Groven Mirre - Pass HanneloreJanssen Noor - Janssen Caro25-280-00-1
13:2523CF4Van Kemseke Fleur - Van Putte DirkjeBellens Jana - Verbercht Chadia19-220-00-1
13:2524DF5Dekeyzer Zita - Daelman KayceeVan Rengen Lorena - Rondou Nona21-140-01-0
Place 9-12
14:0025#F3Van Meerbeeck Nele - Van Langendonck MereTanghe Maren - Declerck Louise21-150-01-0
14:0026#F4Meeus Perla - Stynen KaatHeyvaert Gitte - VAN ROY IEME21-130-01-0
14:0027#F5Bellens Jana - Verbercht ChadiaGroven Mirre - Pass Hannelore21-160-01-0
14:3528#F3Dekeyzer Zita - Daelman KayceeJacquemyn Isaline - Van Snick Xien 18-210-00-1
1/4 Finals
14:3529#F4Heynen Bente - Schildermans EliseDecouttere Lotte - To Yee Fong28-250-01-0
14:3530#F5Van Kemseke Fleur - Van Putte DirkjeSteegmans Janne - Smeets Imara16-210-00-1
15:1031#F3Janssen Noor - Janssen CaroPoels Zora - Linssen Jutta20-230-00-1
15:1032#F4Van Segbroeck Toni - De Beule NóraVan Rengen Lorena - Rondou Nona21-150-01-0
15:4533#F3Van Meerbeeck Nele - Van Langendonck MereMeeus Perla - Stynen Kaat21-1621-162-0
15:4534#F4Bellens Jana - Verbercht ChadiaJacquemyn Isaline - Van Snick Xien 18-2121-1515-122-1
15:4535#F3Heynen Bente - Schildermans EliseSteegmans Janne - Smeets Imara21-1216-217-151-2
16:2036#F4Poels Zora - Linssen JuttaVan Segbroeck Toni - De Beule Nóra21-1921-132-0
1/2 Finals
16:2037#F4Van Meerbeeck Nele - Van Langendonck MereBellens Jana - Verbercht Chadia23-2518-210-2
16:2038#F5Steegmans Janne - Smeets ImaraPoels Zora - Linssen Jutta13-2121-89-151-2
17:0039#F3Bellens Jana - Verbercht ChadiaPoels Zora - Linssen Jutta21-185-2115-132-1
17:0040#F4Van Meerbeeck Nele - Van Langendonck MereSteegmans Janne - Smeets ImaraNog niet gespeeld

Einduitslag Dames

Ploeg Punten
Bellens Jana - Verbercht Chadia 4
Poels Zora - Linssen Jutta 3
Van Meerbeeck Nele - Van Langendonck Mere 2
Steegmans Janne - Smeets Imara 1

Einduitslag Heren

Ploeg Punten

Ingeschreven ploegen - Dames

Positie Ploeg Punten
1 Jacquemyn Isaline - Van Snick Xien 45
2 Steegmans Janne - Smeets Imara 34
3 Poels Zora - Linssen Jutta 27
4 Heynen Bente - Schildermans Elise 24
5 Decouttere Lotte - To Yee Fong 16
6 Groven Mirre - Pass Hannelore 15
7 Van Kemseke Fleur - Van Putte Dirkje 2
8 Dekeyzer Zita - Daelman Kaycee 0
9 Van Rengen Lorena - Rondou Nona 0
10 Van Meerbeeck Nele - Van Langendonck Mere 0
11 Heyvaert Gitte - VAN ROY IEME 0
12 Van Segbroeck Toni - De Beule Nóra 0
13 Janssen Noor - Janssen Caro 0
14 Bellens Jana - Verbercht Chadia 0
15 Meeus Perla - Stynen Kaat 0
16 Tanghe Maren - Declerck Louise 0