Vlaams jeugdkampioenschap U16 jongens geboren in 2003 en later.

Tornooi start om 9.30 uur aanmelden om 9.00 uur. Max 16 teams.

zaterdag 28 juli - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
09:301AM6Thielemans Maarten - Van Langendonck JoppeStragier Joppe - Vlahovic Simon Luka21-70-01-0
09:302BM7Leyssens Lander - Hendrikx JesseWinters Pieter - Verhoeven Dries21-90-01-0
10:053AM6Crabbé Simen - Reggers FerreVan Looveren Berre - Van Looveren Tijl21-180-01-0
10:054BM7Neyens Thomas - Neyens Pieter-JanDe Bruyne Tim - Everaert Mats6-210-00-1
10:405AM6Thielemans Maarten - Van Langendonck JoppeCrabbé Simen - Reggers Ferre21-240-00-1
10:406BM7Leyssens Lander - Hendrikx JesseNeyens Thomas - Neyens Pieter-Jan21-110-01-0
11:157AM6Stragier Joppe - Vlahovic Simon LukaVan Looveren Berre - Van Looveren Tijl15-210-00-1
11:158BM7Winters Pieter - Verhoeven DriesDe Bruyne Tim - Everaert Mats8-210-00-1
11:509AM6Thielemans Maarten - Van Langendonck JoppeVan Looveren Berre - Van Looveren Tijl21-130-01-0
11:5010BM7Leyssens Lander - Hendrikx JesseDe Bruyne Tim - Everaert Mats20-230-00-1
12:2511AM6Stragier Joppe - Vlahovic Simon LukaCrabbé Simen - Reggers Ferre12-210-00-1
12:2512BM7Winters Pieter - Verhoeven DriesNeyens Thomas - Neyens Pieter-Jan16-210-00-1
13:0013#M6Crabbé Simen - Reggers FerreWinters Pieter - Verhoeven Dries21-821-172-0
13:0014#M7Van Looveren Berre - Van Looveren TijlLeyssens Lander - Hendrikx Jesse21-717-2112-151-2
13:3515#M6Thielemans Maarten - Van Langendonck JoppeNeyens Thomas - Neyens Pieter-Jan21-1721-212-0
13:3516#M7Stragier Joppe - Vlahovic Simon LukaDe Bruyne Tim - Everaert Mats17-2121-169-151-2
14:1517#M6Crabbé Simen - Reggers FerreLeyssens Lander - Hendrikx Jesse21-1721-182-0
14:1518#M7Thielemans Maarten - Van Langendonck JoppeDe Bruyne Tim - Everaert Mats21-1221-192-0
15:0019#M6Winters Pieter - Verhoeven DriesVan Looveren Berre - Van Looveren Tijl17-2121-1915-71-2
15:0020#M7Neyens Thomas - Neyens Pieter-JanStragier Joppe - Vlahovic Simon Luka21-021-02-0
15:4521#M6Crabbé Simen - Reggers FerreThielemans Maarten - Van Langendonck Joppe19-2112-210-2
15:4522#M7Leyssens Lander - Hendrikx JesseDe Bruyne Tim - Everaert Mats16-2117-210-2

Einduitslag Heren

Ploeg Punten
Thielemans Maarten - Van Langendonck Joppe 4
Crabbé Simen - Reggers Ferre 3
De Bruyne Tim - Everaert Mats 2
Leyssens Lander - Hendrikx Jesse 1

Einduitslag Dames

Ploeg Punten

Ingeschreven ploegen - Heren

Positie Ploeg Punten
1 Thielemans Maarten - Van Langendonck Joppe 75
2 Leyssens Lander - Hendrikx Jesse 0
3 Stragier Joppe - Vlahovic Simon Luka 0
4 Crabbé Simen - Reggers Ferre 0
5 Winters Pieter - Verhoeven Dries 0
6 Neyens Thomas - Neyens Pieter-Jan 0
7 Van Looveren Berre - Van Looveren Tijl 0
8 De Bruyne Tim - Everaert Mats 0