Divisie Gent

Wegens organisatorische redens worden er max 16 herenteams en 12 damesteams toegelaten

zondag 17 juni - Grand Slam

Het Grand Slam wedstrijdschema voor de manche te Divisie Gent is nog niet gekend. Wedstrijdschema’s worden pas na het beëindigen van de kwalificatie gepubliceerd.

Einduitslag Dames

# Ploeg Punten
1 Schaekers Hanne - Penders Lotte 70
2 Vercruysse Sien - Bondi Beba 60
3 Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies 50
4 Voulismas Laura - Van Hautekerke Daphne 40
5 van acker sofie - robbe annemarie 36
5 Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline 36
5 Simons Elien - Mathues Ina 36
5 Van Overberge Justine - De Wulf Nathalie 36
9 van Bellen Nicolien - Van Der Bruggen Fien 20
9 De Wilde Laurence - Gaeremynck Aaricia 20
9 Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah 20

Einduitslag Heren

# Ploeg Punten
1 De Keyser Arne - De Brabander Stijn 70
2 Amelinckx Iggy - Van Reeth Thomas 60
3 Torfs Wesley - Siqueira Frederico 50
4 Backaert Wim - Vereecken Jonas 40
5 Degraeve Simon - Van Dorpe Daan 36
5 Vandemoortel Mano - Verplancke Tim 36
5 Van Daele Andy - Van Haesendonck Maxim 36
5 Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam 36
9 Bekaert Hannes - Goedefroit Thomas 20
9 Vandenabeele Jeroen - Maenhout Willem 20
9 Van looy Arno - van looy jorik 20
9 Browaeys Robrecht - Bormans Frederik 20
9 Van Reeth Jannes - Ribbens Jesper 20
9 Torrekens Ward - Cordier Yannis 20
9 Deruyck Sander - Kermans Tim 20
9 Casier Evert - Casier Ben 20

Ingeschreven ploegen - Heren

Positie Ploeg Punten
1 Amelinckx Iggy - Van Reeth Thomas 577
2 Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam 404
3 Torfs Wesley - Siqueira Frederico 376
4 Van Daele Andy - Van Haesendonck Maxim 361
5 Deruyck Sander - Kermans Tim 296
6 Degraeve Simon - Van Dorpe Daan 271
7 Backaert Wim - Vereecken Jonas 265
8 Browaeys Robrecht - Bormans Frederik 206
9 De Keyser Arne - De Brabander Stijn 198
10 Torrekens Ward - Cordier Yannis 186
11 Bekaert Hannes - Goedefroit Thomas 182
12 Vandemoortel Mano - Verplancke Tim 181
13 Casier Evert - Casier Ben 152
14 Van looy Arno - van looy jorik 125
15 Vandenabeele Jeroen - Maenhout Willem 80
16 Van Reeth Jannes - Ribbens Jesper 76

Ingeschreven ploegen - Dames

Positie Ploeg Punten
1 Schaekers Hanne - Penders Lotte 522
2 Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies 453
3 Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline 390
4 Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah 388
5 Vercruysse Sien - Bondi Beba 347
6 Simons Elien - Mathues Ina 318
7 van Bellen Nicolien - Van Der Bruggen Fien 299
8 De Wilde Laurence - Gaeremynck Aaricia 241
9 Voulismas Laura - Van Hautekerke Daphne 208
10 van acker sofie - robbe annemarie 144
11 Van Overberge Justine - De Wulf Nathalie 126
12 Klerf Rebekka - Voelz Dajanaa 45