interprovinciaal Heren Gent


zaterdag 28 april - Grand Slam

De Grand Slam voor het manche te interprovinciaal Heren Gent zal doorgaan in Blaarmeersen, Gent om 10 u.


Het Grand Slam wedstrijdschema voor de manche te interprovinciaal Heren Gent is nog niet gekend. Wedstrijdschema’s worden pas na het beëindigen van de kwalificatie gepubliceerd.

Einduitslag Heren

# Ploeg Punten
1 Willems Micha - De Bock Bart 50
2 Vandemoortel Mano - Pertz Pieterjan 40
3 De Pryck Laurens - Poot Tijs 34
4 Degraeve Simon - Van Dorpe Daan 30
5 Vandenbroecke Maarten - Van Ceulebroeck Wim 24
5 Coucke Ward - Derom Roel 24
5 Bonne Mathijs - Bonne Ewout 24
5 Torrekens Ward - Jacquemijns Jonas 24
9 Browaeys Robrecht - Haenebalcke Karel 16
9 Beuselinck Tom - Vandenberghe Dieter 16
9 Nagels Jelle - Goethals Jan 16
9 De Pryck Xander - Cantaert Martijn 16
9 Liagre Arend - Casier Evert 16
9 Vandewalle Robbin - Declerck Yordi 16
9 Minnaert Yannick - Barbé Robin 16
17 Verleene Rens - Vinckier Yentl 2
17 Kruyner Yves - Tielemans Milan 2
17 Buzeyn Leander - Van Laere Seppe 2
17 Billiet lander - Bille Yentl 2
17 Bekaert Ewout - Marres Bert 2
17 Oerlemans Neil - Elleboudt Thibault 2
17 Degraeve Jacob - Huyghebaert Antoine 2
17 Bekaert Hannes - Goedefroit Thomas 2

Ingeschreven ploegen - Heren

Positie Ploeg Punten
1 Willems Micha - De Bock Bart 554
2 Coucke Ward - Derom Roel 502
3 De Pryck Laurens - Poot Tijs 337
4 Vandemoortel Mano - Pertz Pieterjan 301
5 Degraeve Simon - Van Dorpe Daan 271
6 Torrekens Ward - Jacquemijns Jonas 238
7 Beuselinck Tom - Vandenberghe Dieter 208
8 Bekaert Hannes - Goedefroit Thomas 182
9 Kruyner Yves - Tielemans Milan 167
10 Liagre Arend - Casier Evert 138
11 Browaeys Robrecht - Haenebalcke Karel 127
12 Nagels Jelle - Goethals Jan 91
13 De Pryck Xander - Cantaert Martijn 72
14 Verleene Rens - Vinckier Yentl 66
15 Vandenbroecke Maarten - Van Ceulebroeck Wim 66
16 Billiet lander - Bille Yentl 55
17 Minnaert Yannick - Barbé Robin 47
18 Bonne Mathijs - Bonne Ewout 36
19 Degraeve Jacob - Huyghebaert Antoine 22
20 Vandewalle Robbin - Declerck Yordi 16
21 Oerlemans Neil - Elleboudt Thibault 14
22 Buzeyn Leander - Van Laere Seppe 10
23 Bekaert Ewout - Marres Bert 4