MANCHE BELGIAN BEACHVOLLEY MAASEIK


zaterdag 4 augustus - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1De Raedt Micaël - Mylemans KennethMees Bavo - Van Leemputten Arnor10-2117-210-2
08:302FM2Torfs Wesley - Nuijts RoelBormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth20-2215-210-2
08:303GM3Van der Aa Yorven - Van Roy Denes van Hest Dries - Cornelis Wannes14-2115-210-2
08:304DF4Cuyvers Tessy - Jacobs Sofie van Bellen Nicolien - Rampelberg Lina14-2121-157-151-2
09:155DM1Backaert Wim - Vereecken JonasMuysewinkel Bauk - Malisse Florian16-2119-210-2
09:156HM2Peeters Simon - Van Dyck WardSannen Jeroen - Hoeyberghs Sam19-2121-1215-52-1
09:157CM3van den Berg Peter - Amelinckx IggyVan Haesendonck Maxim - Somers Bjorn21-1721-112-0
09:158CF4Beken Ilke - Beken JokeSimons Elien - Mathues Ina21-1121-102-0
10:009EM1De Raedt Micaël - Mylemans KennethDe Keyser Seppe - De Keyser Jente16-217-210-2
10:0010FM2Torfs Wesley - Nuijts RoelVerspecht Martijn - Vleugels Jef12-218-210-2
10:0011GM3Van der Aa Yorven - Van Roy Denes Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles12-2115-210-2
10:0012DF4Cuyvers Tessy - Jacobs Sofie Baens Fleur - Devos Janne14-2116-210-2
10:4513DM1Backaert Wim - Vereecken JonasDerom Roel - Van de Wielle Tim20-2214-210-2
10:4514HM2Sannen Jeroen - Hoeyberghs SamPaulides Joppe - Balduyck Jeroen16-2121-230-2
10:4515CM3Van Haesendonck Maxim - Somers BjornPirali Yannick - Nuijten Oscar14-2112-210-2
10:4516CF4Simons Elien - Mathues InaDaniëls Bente - Mees Lana13-2121-174-151-2
11:3017EM1Mees Bavo - Van Leemputten ArnorDe Keyser Seppe - De Keyser Jente9-2114-210-2
11:3018FM2Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert BennethVerspecht Martijn - Vleugels Jef11-2117-210-2
11:3019GM3van Hest Dries - Cornelis WannesDegruyter Tim - Vandecaveye Gilles17-2116-210-2
11:3020DF4van Bellen Nicolien - Rampelberg LinaBaens Fleur - Devos Janne14-218-210-2
12:1521DM1Muysewinkel Bauk - Malisse FlorianDerom Roel - Van de Wielle Tim16-2118-210-2
12:1522HM2Peeters Simon - Van Dyck WardPaulides Joppe - Balduyck Jeroen14-2123-250-2
12:1523CM3van den Berg Peter - Amelinckx IggyPirali Yannick - Nuijten Oscar21-1924-222-0
12:1524CF4Beken Ilke - Beken JokeDaniëls Bente - Mees Lana21-1921-132-0
13:0025AM1Van Daele Andy - Kermans TimDe Pryck Laurens - Poot Tijs21-021-02-0
13:0026JM2Detandt Thibault - De Beul WannesNuyttens Wout - Witvrouwen Christophe13-2119-210-2
13:0027#M3De Keyser Seppe - De Keyser JenteVerspecht Martijn - Vleugels Jef21-1411-115-122-1
13:0028AF4Vanhorebeek Laure - Van de Ven ZaraLambrechts Karen - Vanhuylenbroeck Tessa25-2321-172-0
13:4529BM1Hermans Simon - Mol VincentLambrechts Wouter - Klok Jeffrey12-219-210-2
13:4530IM2Peters Joran - Darras ArneEngels Stef - Sinnesael Jelle24-2217-218-151-2
13:4531#F3Daniëls Bente - Mees LanaBaens Fleur - Devos Janne20-2215-210-2
13:4532#F4Beken Ilke - Beken Jokevan Bellen Nicolien - Rampelberg Lina21-1213-2115-42-1
14:3033#M1Degruyter Tim - Vandecaveye GillesDerom Roel - Van de Wielle Tim21-1421-102-0
14:3034#M2Paulides Joppe - Balduyck Jeroenvan den Berg Peter - Amelinckx Iggy21-1221-172-0
14:3035BF3Colemonts-Vroninks Haaike - Kenes CyrielleVercruysse Sien - Louis Jolien15-219-210-2
14:3036FF4Degrève Linde - de Jong Lobke0-210-210-2
15:1537AM1De Pryck Laurens - Poot TijsVermeeren Thibault - Coenen Jo0-210-210-2
15:1538JM2Detandt Thibault - De Beul WannesVan Tigchelt Yorik - Dirks Peter15-2118-210-2
15:1539EF3Van den Vonder Lore - Penders LotteReiterova Marie - Voelz Dajanaa8-2112-210-2
15:1540AF4Lambrechts Karen - Vanhuylenbroeck TessaThys Hanne - Reul Océane15-219-210-2
16:0041BM1Hermans Simon - Mol VincentChristiaens Jens - Cosemans Lienert8-2115-210-2
16:0042IM2Peters Joran - Darras ArneHoho Kristof - Willems Micha12-2119-210-2
16:0043BF3Colemonts-Vroninks Haaike - Kenes CyrielleWittock Birthe - van Grinsven Leen12-2111-210-2
16:0044FF4Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie0-210-210-2
16:4545AM1Van Daele Andy - Kermans TimVermeeren Thibault - Coenen Jo9-2116-210-2
16:4546JM2Nuyttens Wout - Witvrouwen ChristopheVan Tigchelt Yorik - Dirks Peter17-2117-210-2
16:4547EF3Van den Vonder Lore - Penders LotteHervent Linde - Brocatus Hannelore21-1621-162-0
16:4548AF4Vanhorebeek Laure - Van de Ven ZaraThys Hanne - Reul Océane8-2111-210-2
17:3049BM1Lambrechts Wouter - Klok JeffreyChristiaens Jens - Cosemans Lienert8-2114-210-2
17:3050IM2Engels Stef - Sinnesael JelleHoho Kristof - Willems Micha18-2121-1911-151-2
17:3051BF3Vercruysse Sien - Louis JolienWittock Birthe - van Grinsven Leen11-2113-210-2
17:3052FF4Degrève Linde - de Jong LobkePauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie7-2117-210-2
18:1553#M1Vermeeren Thibault - Coenen JoVan Tigchelt Yorik - Dirks Peter21-1823-212-0
18:1554#M2Christiaens Jens - Cosemans LienertHoho Kristof - Willems Micha21-1121-152-0
18:1555EF3Reiterova Marie - Voelz DajanaaHervent Linde - Brocatus Hannelore21-1121-172-0
18:1556#F4Vanhorebeek Laure - Van de Ven ZaraPauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie13-2113-210-2
19:0057#F1Vercruysse Sien - Louis JolienReiterova Marie - Voelz Dajanaa9-2116-10-2
19:0058#F3Wittock Birthe - van Grinsven LeenVan den Vonder Lore - Penders Lotte21-1721-152-0
19:0059#F4Thys Hanne - Reul OcéaneDegrève Linde - de Jong Lobke21-1221-192-0

zondag 5 augustus - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1Vermeeren Thibault - Coenen JoChristiaens Jens - Cosemans Lienert28-2614-219-151-2
08:302DM3Oprins Jeroen - Blondeel MathiasPaulides Joppe - Balduyck Jeroen21-1313-2114-161-2
08:303AF2Wittock Birthe - van Grinsven LeenBaens Fleur - Devos Janne21-1524-222-0
08:304DF4Van den vonder Lisa - Mouha LiesbethReiterova Marie - Voelz Dajanaa21-921-132-0
09:155CM1Steenhouwer Dries - Degrève WimDegruyter Tim - Vandecaveye Gilles21-1423-2512-151-2
09:156BM3Van der Aa Yentl - Van Reeth ThomasDe Keyser Seppe - De Keyser Jente21-1723-259-151-2
09:157CF2Thielemans Britt - Verhulst RenéeBeken Ilke - Beken Joke21-521-142-0
09:158BF4Thys Hanne - Reul OcéanePauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie21-1021-192-0
10:009AM1Vermeeren Thibault - Coenen JoColson Martijn - Deroey Dennis16-2113-210-2
10:0010DM3Oprins Jeroen - Blondeel MathiasLemmens Tim - Ver Eecke Anshel11-2121-1810-151-2
10:0011AF2Baens Fleur - Devos JanneRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt10-2116-210-2
10:0012DF4Reiterova Marie - Voelz DajanaaVan den Broeck Isabel - Simons Lore16-2113-210-2
10:4513CM1Steenhouwer Dries - Degrève WimDouwen Bob - Urnaut Aljosa15-2113-210-2
10:4514BM3Van der Aa Yentl - Van Reeth ThomasVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis19-2117-210-2
10:4515CF2Beken Ilke - Beken JokeVan Bree Stephanie - Lieckens Kim15-2121-1911-151-2
10:4516BF4Pauwels Lyn - Van Den Broeck StefanieDe Beule Julie - Coolman Nina17-2116-210-2
11:3017AM1Christiaens Jens - Cosemans LienertColson Martijn - Deroey Dennis19-2121-1716-181-2
11:3018DM3Paulides Joppe - Balduyck JeroenLemmens Tim - Ver Eecke Anshel14-2119-210-2
11:3019AF2Wittock Birthe - van Grinsven LeenRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt21-1211-217-151-2
11:3020DF4Van den vonder Lisa - Mouha LiesbethVan den Broeck Isabel - Simons Lore21-821-112-0
12:1521CM1Degruyter Tim - Vandecaveye GillesDouwen Bob - Urnaut Aljosa18-2114-210-2
12:1522BM3De Keyser Seppe - De Keyser JenteVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis17-2118-210-2
12:1523CF2Thielemans Britt - Verhulst RenéeVan Bree Stephanie - Lieckens Kim15-2124-2211-151-2
12:1524BF4Thys Hanne - Reul OcéaneDe Beule Julie - Coolman Nina17-2116-210-2
Place 9-12
13:0025M1Vermeeren Thibault - Coenen JoOprins Jeroen - Blondeel Mathias14-2115-210-2
13:0026M3Van der Aa Yentl - Van Reeth ThomasSteenhouwer Dries - Degrève Wim25-2322-2415-132-1
13:0027F2Baens Fleur - Devos JanneReiterova Marie - Voelz Dajanaa23-2121-152-0
13:0028F4Pauwels Lyn - Van Den Broeck StefanieBeken Ilke - Beken Joke20-2214-210-2
1/4 Finals
13:4529F1Ruysschaert Elien - Ruysschaert BrittVan den Broeck Isabel - Simons Lore17-2121-1916-142-1
13:4530M3Douwen Bob - Urnaut AljosaDe Keyser Seppe - De Keyser Jente21-921-122-0
13:4531M2Colson Martijn - Deroey DennisPaulides Joppe - Balduyck Jeroen21-1421-172-0
13:4532F4Van Bree Stephanie - Lieckens KimThys Hanne - Reul Océane12-2115-210-2
14:3033F1De Beule Julie - Coolman NinaThielemans Britt - Verhulst Renée21-1921-142-0
14:3034M3Lemmens Tim - Ver Eecke AnshelChristiaens Jens - Cosemans Lienert23-2121-132-0
14:3035M2Vandecaveye Lander - Vandecaveye LouisDegruyter Tim - Vandecaveye Gilles21-1521-192-0
14:3036F4Van den vonder Lisa - Mouha LiesbethWittock Birthe - van Grinsven Leen24-2621-1515-112-1
1/2 Finals
15:3037M1Douwen Bob - Urnaut AljosaColson Martijn - Deroey Dennis23-2116-2113-151-2
15:3038M3Lemmens Tim - Ver Eecke AnshelVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis17-2120-220-2
15:3039F2Ruysschaert Elien - Ruysschaert BrittThys Hanne - Reul Océane21-1522-202-0
15:3040F4De Beule Julie - Coolman NinaVan den vonder Lisa - Mouha Liesbeth24-2216-216-151-2
Finals
17:0041F1Ruysschaert Elien - Ruysschaert BrittVan den vonder Lisa - Mouha Liesbeth22-2017-2115-102-1
18:0042M1Colson Martijn - Deroey DennisVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis21-1816-2111-151-2

Einduitslag Dames

Ploeg Punten
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt 80
Van den vonder Lisa - Mouha Liesbeth 72
Thys Hanne - Reul Océane 69
De Beule Julie - Coolman Nina 64
Wittock Birthe - van Grinsven Leen 61
Van den Broeck Isabel - Simons Lore 56
Van Bree Stephanie - Lieckens Kim 56
Thielemans Britt - Verhulst Renée 56
Baens Fleur - Devos Janne 53
Beken Ilke - Beken Joke 53
Reiterova Marie - Voelz Dajanaa 45
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie 45
Degrève Linde - de Jong Lobke 32
Van den Vonder Lore - Penders Lotte 32
van Bellen Nicolien - Rampelberg Lina 32
Daniëls Bente - Mees Lana 32
Vercruysse Sien - Louis Jolien 32
Vanhorebeek Laure - Van de Ven Zara 32
Lambrechts Karen - Vanhuylenbroeck Tessa 16
Colemonts-Vroninks Haaike - Kenes Cyrielle 16
Simons Elien - Mathues Ina 16
Cuyvers Tessy - Jacobs Sofie 16
Hervent Linde - Brocatus Hannelore 16

Einduitslag Heren

Ploeg Punten
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis 80
Colson Martijn - Deroey Dennis 72
Douwen Bob - Urnaut Aljosa 64
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel 64
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 61
Paulides Joppe - Balduyck Jeroen 61
Christiaens Jens - Cosemans Lienert 61
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles 61
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias 48
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas 48
Vermeeren Thibault - Coenen Jo 45
Steenhouwer Dries - Degrève Wim 40
Verspecht Martijn - Vleugels Jef 32
Derom Roel - Van de Wielle Tim 32
Hoho Kristof - Willems Micha 32
Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter 32
van den Berg Peter - Amelinckx Iggy 32
Van Daele Andy - Kermans Tim 24
Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey 24
Pirali Yannick - Nuijten Oscar 24
Muysewinkel Bauk - Malisse Florian 24
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor 24
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth 24
van Hest Dries - Cornelis Wannes 24
Peeters Simon - Van Dyck Ward 24
Engels Stef - Sinnesael Jelle 24
Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe 24
De Pryck Laurens - Poot Tijs 16
Hermans Simon - Mol Vincent 16
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn 16
Backaert Wim - Vereecken Jonas 16
De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth 16
Torfs Wesley - Nuijts Roel 16
Van der Aa Yorven - Van Roy Denes 16
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam 16
Peters Joran - Darras Arne 16
Detandt Thibault - De Beul Wannes 16

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Backaert Wim - Vereecken Jonas
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth
Christiaens Jens - Cosemans Lienert
Colson Martijn - Deroey Dennis
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
De Pryck Laurens - Poot Tijs
De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles
Derom Roel - Van de Wielle Tim
Detandt Thibault - De Beul Wannes
Douwen Bob - Urnaut Aljosa
Engels Stef - Sinnesael Jelle
Hermans Simon - Mol Vincent
Hoho Kristof - Willems Micha
Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor
Muysewinkel Bauk - Malisse Florian
Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias
Paulides Joppe - Balduyck Jeroen
Peeters Simon - Van Dyck Ward
Peters Joran - Darras Arne
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam
Steenhouwer Dries - Degrève Wim
Torfs Wesley - Nuijts Roel
Van Daele Andy - Kermans Tim
van den Berg Peter - Amelinckx Iggy
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas
Van der Aa Yorven - Van Roy Denes
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn
van Hest Dries - Cornelis Wannes
Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis
Vercauteren Hans - Vercauteren Roel
Vermeeren Thibault - Coenen Jo
Verspecht Martijn - Vleugels Jef

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Baens Fleur - Devos Janne
Beken Ilke - Beken Joke
Colemonts-Vroninks Haaike - Kenes Cyrielle
Cuyvers Tessy - Jacobs Sofie
Daniëls Bente - Mees Lana
De Beule Julie - Coolman Nina
Degrève Linde - de Jong Lobke
Hervent Linde - Brocatus Hannelore
Lambrechts Karen - Vanhuylenbroeck Tessa
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie
Reiterova Marie - Voelz Dajanaa
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt
Simons Elien - Mathues Ina
Thielemans Britt - Verhulst Renée
Thys Hanne - Reul Océane
van Bellen Nicolien - Rampelberg Lina
Van Bree Stephanie - Lieckens Kim
Van den Broeck Isabel - Simons Lore
Van den vonder Lisa - Mouha Liesbeth
Van den Vonder Lore - Penders Lotte
Vanhorebeek Laure - Van de Ven Zara
Vercruysse Sien - Louis Jolien
Wittock Birthe - van Grinsven Leen