MANCHE BELGIAN BEACHVOLLEY MIDDELKERKE


zaterdag 28 juli - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Browaeys Robrecht - Bormans FrederikVan Daele Andy - Deruyck Sander21-1619-219-151-2
08:302FM2Peters Joran - craeghs siloyDe Pryck Laurens - Poot Tijs14-2114-210-2
08:303GM3Bekaert Hannes - Goedefroit ThomasCornelis Wannes - Torfs Wesley18-2113-210-2
08:304DF4Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline0-210-210-2
09:155DM1van den Berg Peter - Luyten TimVan Haesendonck Maxim - Somers Bjorn21-1319-2112-151-2
09:156HM2Peeters Simon - Van Dyck WardVan de Wielle Tim - Laane Tijmen20-2212-210-2
09:157CM3Vandemoortel Mano - Deketelaere WimHermans Simon - Mol Vincent18-2121-169-151-2
09:158CF4Cuyvers Valerie - Cuyvers TessySimons Elien - Mathues Ina14-2118-210-2
10:009EM1Browaeys Robrecht - Bormans FrederikVerspecht Martijn - Devolder Laurens16-219-210-2
10:0010FM2Peters Joran - craeghs siloyDe Bock Bart - Van Acker Christophe15-2114-210-2
10:0011GM3Bekaert Hannes - Goedefroit ThomasVan Tigchelt Yorik - Dirks Peter20-227-210-2
10:0012DF4Lambrechts Karen - Van Belle Amber0-210-210-2
10:4513DM1van den Berg Peter - Luyten TimDegruyter Tim - Vandecaveye Gilles21-146-2110-151-2
10:4514HM2Peeters Simon - Van Dyck WardNuyttens Wout - Witvrouwen Christophe21-2321-1616-142-1
10:4515CM3Vandemoortel Mano - Deketelaere WimColson Martijn - Verschueren Tim18-2114-210-2
10:4516CF4Cuyvers Valerie - Cuyvers TessyBrocatus Hannelore - Thys Hanne11-2115-210-2
11:3017EM1Van Daele Andy - Deruyck SanderVerspecht Martijn - Devolder Laurens19-2120-220-2
11:3018FM2De Pryck Laurens - Poot TijsDe Bock Bart - Van Acker Christophe13-2118-210-2
11:3019GM3Cornelis Wannes - Torfs WesleyVan Tigchelt Yorik - Dirks Peter21-1618-2113-151-2
11:3020DF4Rampelberg Lina - Jacquemyn CélineLambrechts Karen - Van Belle Amber21-1611-217-151-2
12:1521DM1Van Haesendonck Maxim - Somers BjornDegruyter Tim - Vandecaveye Gilles21-184-2113-151-2
12:1522HM2Van de Wielle Tim - Laane TijmenNuyttens Wout - Witvrouwen Christophe21-1221-162-0
12:1523CM3Hermans Simon - Mol VincentColson Martijn - Verschueren Tim13-2119-210-2
12:1524CF4Simons Elien - Mathues InaBrocatus Hannelore - Thys Hanne17-2117-210-2
13:0025AM1De Raedt Micaël - Mylemans KennethVan den Boogaert Benneth - Hofmans Thomas21-1521-132-0
13:0026JM2Detandt Thibault - Loosen JanSannen Jeroen - Hoeyberghs Sam21-021-02-0
13:0027#M3Verspecht Martijn - Devolder LaurensDe Bock Bart - Van Acker Christophe15-2119-210-2
13:0028AF4Beken Ilke - Beken JokeNeyt Paulien - Louis Jolien18-2119-210-2
13:4529BM1Van der Aa Yorven - Van Roy Denes Backaert Wim - Vereecken Jonas21-1821-142-0
13:4530IM2Torrekens Ward - Jacquemijns JonasBormans Pieter-Jan - van Hest Dries23-2522-208-151-2
13:4531#F3Simons Elien - Mathues InaLambrechts Karen - Van Belle Amber21-1521-82-0
13:4532#F4Brocatus Hannelore - Thys HanneRampelberg Lina - Jacquemyn Céline21-1921-142-0
14:3033#M1Van Tigchelt Yorik - Dirks PeterDegruyter Tim - Vandecaveye Gilles14-2111-210-2
14:3034#M2Van de Wielle Tim - Laane TijmenColson Martijn - Verschueren Tim21-1423-2515-111-2
14:3035BF3Voulismas Laura - Van Hautekerke DaphneVanhorebeek Laure - Delanote Justine21-1221-132-0
14:3036FF4Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie0-210-210-2
15:1537AM1Van den Boogaert Benneth - Hofmans ThomasDe Keyser Seppe - De Keyser Jente15-2114-210-2
15:1538JM2Sannen Jeroen - Hoeyberghs SamVleugels Jef - Luyten Dirk12-2121-230-2
15:1539EF3Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah21-021-02-0
15:1540AF4Beken Ilke - Beken JokeVandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa21-1919-218-151-2
16:0041BM1Backaert Wim - Vereecken JonasWillems Micha - Pirali Yannick15-2114-210-2
16:0042IM2Torrekens Ward - Jacquemijns JonasEngels Stef - Maddens Lars 21-1219-2115-102-1
16:0043BF3Vanhorebeek Laure - Delanote JustineBaens Fleur - Devos Janne15-2115-210-2
16:0044FF4Ceustermans Marthe - Theuns Robyn 0-210-210-2
16:4545AM1De Raedt Micaël - Mylemans KennethDe Keyser Seppe - De Keyser Jente17-2114-210-2
16:4546JM2Detandt Thibault - Loosen JanVleugels Jef - Luyten Dirk17-2119-210-2
16:4547EF3Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies0-210-210-2
16:4548AF4Neyt Paulien - Louis JolienVandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa23-2119-2112-151-2
17:3049BM1Van der Aa Yorven - Van Roy Denes Willems Micha - Pirali Yannick13-2114-210-2
17:3050IM2Bormans Pieter-Jan - van Hest DriesEngels Stef - Maddens Lars 15-2115-210-2
17:3051BF3Voulismas Laura - Van Hautekerke DaphneBaens Fleur - Devos Janne15-216-210-2
17:3052FF4Pauwels Lyn - Van Den Broeck StefanieCeustermans Marthe - Theuns Robyn 21-1921-182-0
18:1553#M1De Keyser Seppe - De Keyser JenteVleugels Jef - Luyten Dirk22-2421-1815-102-1
18:1554#M2Willems Micha - Pirali YannickEngels Stef - Maddens Lars 22-2420-220-2
18:1555EF3Michiels Rebecca - Van Den Berghe HannahVan den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies9-2115-210-2
18:1556#F4Neyt Paulien - Louis JolienPauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie13-2112-210-2
19:0057#F1Voulismas Laura - Van Hautekerke DaphneVan den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies12-2113-210-2
19:0058#F3Baens Fleur - Devos JanneMichiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah21-1121-52-0
19:0059#F4Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez EwaCeustermans Marthe - Theuns Robyn 21-1221-102-0

zondag 29 juli - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1De Keyser Seppe - De Keyser JenteColson Martijn - Verschueren Tim15-2114-210-2
08:302DM3Paulides Joppe - Derom RoelEngels Stef - Maddens Lars 21-1616-2110-151-2
08:303AF2Baens Fleur - Devos JanneBrocatus Hannelore - Thys Hanne12-2119-210-2
08:304DF4Wittock Birthe - van Grinsven LeenSimons Elien - Mathues Ina21-1221-122-0
09:155CM1Vermeeren Thibault - Coenen JoDe Bock Bart - Van Acker Christophe21-1521-162-0
09:156BM3Christiaens Jens - Cosemans LienertDegruyter Tim - Vandecaveye Gilles21-1923-212-0
09:157CF2Daniëls Bente - Mees LanaPauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie16-2121-1919-211-2
09:158BF4Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez EwaVan den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies21-821-112-0
10:009AM1De Keyser Seppe - De Keyser JenteKoekelkoren Dries - van Walle Tom13-2111-210-2
10:0010DM3Paulides Joppe - Derom RoelVan der Aa Yentl - Van Reeth Thomas18-2117-210-2
10:0011AF2Baens Fleur - Devos JanneCatry Maud - Vandesteene Els18-2120-220-2
10:0012DF4Simons Elien - Mathues InaVan Bree Stephanie - Lieckens Kim15-2112-210-2
10:4513CM1De Bock Bart - Van Acker ChristopheOprins Jeroen - Blondeel Mathias18-2121-615-122-1
10:4514BM3Degruyter Tim - Vandecaveye GillesDouwen Bob - Urnaut Aljosa21-1319-2111-151-2
10:4515CF2Daniëls Bente - Mees LanaThielemans Britt - Verhulst Renée21-1321-162-0
10:4516BF4Van den Vonder Lore - Stokbroekx AnneliesVan den Broeck Isabel - Simons Lore20-2215-210-2
11:3017AM1Colson Martijn - Verschueren TimKoekelkoren Dries - van Walle Tom11-2110-210-2
11:3018DM3Engels Stef - Maddens Lars Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas22-2414-210-2
11:3019AF2Brocatus Hannelore - Thys HanneCatry Maud - Vandesteene Els15-2119-210-2
11:3020DF4Wittock Birthe - van Grinsven LeenVan Bree Stephanie - Lieckens Kim12-2113-210-2
12:1521CM1Vermeeren Thibault - Coenen JoOprins Jeroen - Blondeel Mathias17-2116-210-2
12:1522BM3Christiaens Jens - Cosemans LienertDouwen Bob - Urnaut Aljosa17-2117-210-2
12:1523CF2Pauwels Lyn - Van Den Broeck StefanieThielemans Britt - Verhulst Renée21-1920-2215-62-1
12:1524BF4Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez EwaVan den Broeck Isabel - Simons Lore21-2321-189-151-2
Place 9-12
13:0025M1De Keyser Seppe - De Keyser JentePaulides Joppe - Derom Roel23-2121-192-0
13:0026M3Degruyter Tim - Vandecaveye GillesDe Bock Bart - Van Acker Christophe18-2111-210-2
13:0027F2Baens Fleur - Devos JanneSimons Elien - Mathues Ina21-1221-162-0
13:0028F4Van den Vonder Lore - Stokbroekx AnneliesThielemans Britt - Verhulst Renée13-219-210-2
1/4 Finals
13:4529F1Catry Maud - Vandesteene ElsWittock Birthe - van Grinsven Leen21-1621-192-0
13:4530M3Oprins Jeroen - Blondeel MathiasChristiaens Jens - Cosemans Lienert21-1515-2115-112-1
13:4531M2Koekelkoren Dries - van Walle TomEngels Stef - Maddens Lars 21-1221-72-0
13:4532F4Pauwels Lyn - Van Den Broeck StefanieVandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa11-2116-210-2
14:3033F1Van den Broeck Isabel - Simons LoreDaniëls Bente - Mees Lana21-1421-172-0
14:3034M3Van der Aa Yentl - Van Reeth ThomasColson Martijn - Verschueren Tim24-2222-202-0
14:3035M2Douwen Bob - Urnaut AljosaVermeeren Thibault - Coenen Jo21-1221-162-0
14:3036F4Van Bree Stephanie - Lieckens KimBrocatus Hannelore - Thys Hanne21-1220-2215-132-1
1/2 Finals
15:3037M1Oprins Jeroen - Blondeel MathiasKoekelkoren Dries - van Walle Tom12-2123-250-2
15:3038M3Van der Aa Yentl - Van Reeth ThomasDouwen Bob - Urnaut Aljosa11-2121-1812-151-2
15:3039F2Catry Maud - Vandesteene ElsVandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa21-1521-192-0
15:3040F4Van den Broeck Isabel - Simons LoreVan Bree Stephanie - Lieckens Kim19-2118-210-2
Finals
17:0041F1Catry Maud - Vandesteene ElsVan Bree Stephanie - Lieckens Kim21-1814-2110-151-2
18:0042M1Koekelkoren Dries - van Walle TomDouwen Bob - Urnaut Aljosa21-1621-162-0

Einduitslag Dames

Ploeg Punten
Van Bree Stephanie - Lieckens Kim 80
Catry Maud - Vandesteene Els 72
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa 69
Van den Broeck Isabel - Simons Lore 64
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie 61
Brocatus Hannelore - Thys Hanne 61
Wittock Birthe - van Grinsven Leen 56
Daniëls Bente - Mees Lana 56
Baens Fleur - Devos Janne 53
Thielemans Britt - Verhulst Renée 48
Simons Elien - Mathues Ina 45
Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies 45
Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah 32
Lambrechts Karen - Van Belle Amber 32
Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline 32
Neyt Paulien - Louis Jolien 32
Voulismas Laura - Van Hautekerke Daphne 32
Ceustermans Marthe - Theuns Robyn 32
Beken Ilke - Beken Joke 16
Vanhorebeek Laure - Delanote Justine 16
Cuyvers Valerie - Cuyvers Tessy 16

Einduitslag Heren

Ploeg Punten
Koekelkoren Dries - van Walle Tom 80
Douwen Bob - Urnaut Aljosa 72
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias 64
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas 64
Engels Stef - Maddens Lars 61
Colson Martijn - Verschueren Tim 61
Christiaens Jens - Cosemans Lienert 56
Vermeeren Thibault - Coenen Jo 56
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 53
De Bock Bart - Van Acker Christophe 53
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles 45
Paulides Joppe - Derom Roel 40
Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter 32
Verspecht Martijn - Devolder Laurens 32
Vleugels Jef - Luyten Dirk 32
Willems Micha - Pirali Yannick 32
Van de Wielle Tim - Laane Tijmen 32
De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth 24
Van der Aa Yorven - Van Roy Denes 24
Hermans Simon - Mol Vincent 24
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn 24
Van Daele Andy - Deruyck Sander 24
De Pryck Laurens - Poot Tijs 24
Cornelis Wannes - Torfs Wesley 24
Peeters Simon - Van Dyck Ward 24
Torrekens Ward - Jacquemijns Jonas 24
Detandt Thibault - Loosen Jan 24
Van den Boogaert Benneth - Hofmans Thomas 16
Backaert Wim - Vereecken Jonas 16
Vandemoortel Mano - Deketelaere Wim 16
van den Berg Peter - Luyten Tim 16
Browaeys Robrecht - Bormans Frederik 16
Peters Joran - craeghs siloy 16
Bekaert Hannes - Goedefroit Thomas 16
Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe 16
Bormans Pieter-Jan - van Hest Dries 16
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam 16

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Backaert Wim - Vereecken Jonas
Bekaert Hannes - Goedefroit Thomas
Bormans Pieter-Jan - van Hest Dries
Browaeys Robrecht - Bormans Frederik
Christiaens Jens - Cosemans Lienert
Colson Martijn - Verschueren Tim
Cornelis Wannes - Torfs Wesley
De Bock Bart - Van Acker Christophe
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
De Pryck Laurens - Poot Tijs
De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles
Detandt Thibault - Loosen Jan
Douwen Bob - Urnaut Aljosa
Engels Stef - Maddens Lars
Hermans Simon - Mol Vincent
Koekelkoren Dries - van Walle Tom
Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias
Paulides Joppe - Derom Roel
Peeters Simon - Van Dyck Ward
Peters Joran - craeghs siloy
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam
Torrekens Ward - Jacquemijns Jonas
Van Daele Andy - Deruyck Sander
Van de Wielle Tim - Laane Tijmen
van den Berg Peter - Luyten Tim
Van den Boogaert Benneth - Hofmans Thomas
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas
Van der Aa Yorven - Van Roy Denes
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn
Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter
Vandemoortel Mano - Deketelaere Wim
Vermeeren Thibault - Coenen Jo
Verspecht Martijn - Devolder Laurens
Vleugels Jef - Luyten Dirk
Willems Micha - Pirali Yannick

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Baens Fleur - Devos Janne
Beken Ilke - Beken Joke
Brocatus Hannelore - Thys Hanne
Catry Maud - Vandesteene Els
Ceustermans Marthe - Theuns Robyn
Cuyvers Valerie - Cuyvers Tessy
Daniëls Bente - Mees Lana
Lambrechts Karen - Van Belle Amber
Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah
Neyt Paulien - Louis Jolien
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie
Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline
Simons Elien - Mathues Ina
Thielemans Britt - Verhulst Renée
Van Bree Stephanie - Lieckens Kim
Van den Broeck Isabel - Simons Lore
Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa
Vanhorebeek Laure - Delanote Justine
Voulismas Laura - Van Hautekerke Daphne
Wittock Birthe - van Grinsven Leen