MANCHE BELGIAN BEACHVOLLEY LEUVEN-LOUVAIN


zaterdag 21 juli - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Backaert Wim - Vereecken JonasDe Pryck Laurens - Poot Tijs21-1813-2115-132-1
08:302FM2Hermans Simon - Luyten DirkSiqueira Frederico - Van Haesendonck Maxim13-2116-210-2
08:303GM3Devolder Laurens - Overbeeke Robin Mees Bavo - Van Leemputten Arnor21-1521-192-0
08:304DF4Simons Elien - Mathues InaLambrechts Karen - Van Belle Amber22-2015-217-151-2
09:155DM1Torfs Wesley - Nuijts Roelvan den Berg Peter - Somers Bjorn17-2114-210-2
09:156HM2Cornelis Wannes - Geyskens Neel Verspecht Martijn - Peeters Simon11-218-210-2
09:157CM3Van den Boogaert Benneth - Hofmans ThomasJanssens Jonas - Van Daele Andy16-214-210-2
09:158CF4Vanhorebeek Laure - Vermeulen BiekeStam Katja - van Driel Mexime14-2110-210-2
10:009EM1De Pryck Laurens - Poot TijsVan der Aa Yentl - Van Reeth Thomas21-1713-218-151-2
10:0010FM2Hermans Simon - Luyten DirkDegruyter Tim - Vandecaveye Gilles13-2118-210-2
10:0011GM3Mees Bavo - Van Leemputten ArnorHoho Kristof - Willems Micha21-1821-192-0
10:0012DF4Simons Elien - Mathues InaVerrelst Nymphe - Sobolska Marta23-2114-219-151-2
10:4513DM1Torfs Wesley - Nuijts RoelDe Keyser Seppe - De Keyser Jente24-2214-2111-151-2
10:4514HM2Cornelis Wannes - Geyskens Neel De Bock Bart - Van Acker Christophe20-2216-210-2
10:4515CM3Van den Boogaert Benneth - Hofmans ThomasVermeeren Thibault - Coenen Jo16-2111-210-2
10:4516CF4Vanhorebeek Laure - Vermeulen BiekeBaens Fleur - Devos Janne13-216-210-2
11:3017EM1Backaert Wim - Vereecken JonasVan der Aa Yentl - Van Reeth Thomas20-2214-210-2
11:3018FM2Siqueira Frederico - Van Haesendonck MaximDegruyter Tim - Vandecaveye Gilles21-1819-2115-132-1
11:3019GM3Devolder Laurens - Overbeeke Robin Hoho Kristof - Willems Micha21-1822-2415-132-1
11:3020DF4Lambrechts Karen - Van Belle AmberVerrelst Nymphe - Sobolska Marta13-218-210-2
12:1521DM1van den Berg Peter - Somers BjornDe Keyser Seppe - De Keyser Jente11-2115-210-2
12:1522HM2Verspecht Martijn - Peeters SimonDe Bock Bart - Van Acker Christophe15-2121-1313-151-2
12:1523CM3Janssens Jonas - Van Daele AndyVermeeren Thibault - Coenen Jo21-1521-192-0
12:1524CF4Stam Katja - van Driel MeximeBaens Fleur - Devos Janne21-1421-192-0
13:0025AM1De Raedt Micaël - Mylemans Kennethvan Hest Dries - Ribbens Jelle14-2113-210-2
13:0026JM2Mol Vincent - Canters LeviEngels Stef - Sinnesael Jelle12-2121-919-172-1
13:0027#M3Van der Aa Yentl - Van Reeth ThomasSiqueira Frederico - Van Haesendonck Maxim21-1021-172-0
13:0028AF4Ceustermans Marthe - Theuns Robyn Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah21-1122-202-0
13:4529BM1Maddens Lars - Malisse FlorianDedeyne Leonis - Klok Jeffrey20-2221-1315-72-1
13:4530IM2Kruyner Yves - Symoens JonasSannen Jeroen - Hoeyberghs Sam11-213-210-2
13:4531#F3Baens Fleur - Devos JanneVerrelst Nymphe - Sobolska Marta18-2121-1815-92-1
13:4532#F4Stam Katja - van Driel MeximeLambrechts Karen - Van Belle Amber21-921-92-0
14:3033#M1Devolder Laurens - Overbeeke Robin De Keyser Seppe - De Keyser Jente18-2130-2816-181-2
14:3034#M2De Bock Bart - Van Acker ChristopheJanssens Jonas - Van Daele Andy16-2122-2014-161-2
14:3035BF3Rampelberg Lina - Jacquemyn CélineVan den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies14-2117-210-2
14:3036FF4Kenes Cyrielle - Gaeremynck AariciaEggen Sarah - Masset Magali13-2113-210-2
15:1537AM1De Raedt Micaël - Mylemans KennethPirali Yannick - Nuijten Oscar14-2113-210-2
15:1538JM2Engels Stef - Sinnesael JelleNuyttens Wout - Witvrouwen Christophe12-2121-230-2
15:1539EF3Degrève Linde - Tison Lucievan acker sofie - Van Der Bruggen Fien21-1121-122-0
15:1540AF4Michiels Rebecca - Van Den Berghe HannahThys Hanne - Reul Océane10-218-210-2
16:0041BM1Dedeyne Leonis - Klok JeffreyChristiaens Jens - Cosemans Lienert18-2115-210-2
16:0042IM2Kruyner Yves - Symoens JonasVan Tigchelt Yorik - Dirks Peter10-2113-210-2
16:0043BF3Rampelberg Lina - Jacquemyn CélineDaniëls Bente - Mees Lana18-2111-210-2
16:0044FF4Kenes Cyrielle - Gaeremynck AariciaBeken Ilke - Vandenabeele Annelies16-2110-210-2
16:4545AM1van Hest Dries - Ribbens JellePirali Yannick - Nuijten Oscar13-2111-210-2
16:4546JM2Mol Vincent - Canters LeviNuyttens Wout - Witvrouwen Christophe14-2119-210-2
16:4547EF3van acker sofie - Van Der Bruggen FienHervent Linde - Brocatus Hannelore12-2113-210-2
16:4548AF4Ceustermans Marthe - Theuns Robyn Thys Hanne - Reul Océane14-2110-210-2
17:3049BM1Maddens Lars - Malisse FlorianChristiaens Jens - Cosemans Lienert29-2714-2115-92-1
17:3050IM2Sannen Jeroen - Hoeyberghs SamVan Tigchelt Yorik - Dirks Peter18-2119-210-2
17:3051BF3Van den Vonder Lore - Stokbroekx AnneliesDaniëls Bente - Mees Lana11-2113-210-2
17:3052FF4Eggen Sarah - Masset MagaliBeken Ilke - Vandenabeele Annelies15-2121-1514-161-2
18:1553#M1Pirali Yannick - Nuijten OscarNuyttens Wout - Witvrouwen Christophe21-815-2116-142-1
18:1554#M2Maddens Lars - Malisse FlorianVan Tigchelt Yorik - Dirks Peter22-2023-212-0
18:1555EF3Degrève Linde - Tison LucieHervent Linde - Brocatus Hannelore12-2115-210-2
18:1556#F4Ceustermans Marthe - Theuns Robyn Beken Ilke - Vandenabeele Annelies16-2117-210-2
19:0057#F1Van den Vonder Lore - Stokbroekx AnneliesHervent Linde - Brocatus Hannelore26-2813-210-2
19:0058#F3Daniëls Bente - Mees LanaDegrève Linde - Tison Lucie20-2218-210-2
19:0059#F4Thys Hanne - Reul OcéaneEggen Sarah - Masset Magali21-1421-112-0

zondag 22 juli - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1Pirali Yannick - Nuijten OscarDe Keyser Seppe - De Keyser Jente21-1621-142-0
08:302DM3Lemmens Tim - Ver Eecke AnshelMaddens Lars - Malisse Florian21-821-132-0
08:303AF2Baens Fleur - Devos JanneHervent Linde - Brocatus Hannelore21-1221-132-0
08:304DF4Thielemans Britt - Verhulst RenéeStam Katja - van Driel Mexime11-2121-1310-151-2
09:155CM1Steenhouwer Dries - Degrève WimJanssens Jonas - Van Daele Andy21-1421-152-0
09:156BM3Paulides Joppe - Derom RoelVan der Aa Yentl - Van Reeth Thomas18-2119-210-2
09:157CF2Van den Broeck Isabel - Simons LoreDegrève Linde - Tison Lucie21-1021-162-0
09:158BF4Thys Hanne - Reul OcéaneBeken Ilke - Vandenabeele Annelies21-1121-2315-112-1
10:009AM1De Keyser Seppe - De Keyser JenteDouwen Bob - Urnaut Aljosa13-2114-210-2
10:0010DM3Maddens Lars - Malisse FlorianVan de Wielle Tim - Colson Martijn11-2114-210-2
10:0011AF2Hervent Linde - Brocatus HanneloreRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt10-2116-210-2
10:0012DF4Thielemans Britt - Verhulst RenéeWittock Birthe - De Beule Julie12-2121-1315-112-1
10:4513CM1Janssens Jonas - Van Daele AndyOprins Jeroen - Blondeel Mathias16-2116-210-2
10:4514BM3Paulides Joppe - Derom RoelVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis16-2112-210-2
10:4515CF2Degrève Linde - Tison LucieVan den vonder Lisa - Van Bree Stephanie11-2111-210-2
10:4516BF4Beken Ilke - Vandenabeele AnneliesCatry Maud - Vandesteene Els13-2116-210-2
11:3017AM1Pirali Yannick - Nuijten OscarDouwen Bob - Urnaut Aljosa11-2121-1815-122-1
11:3018DM3Lemmens Tim - Ver Eecke AnshelVan de Wielle Tim - Colson Martijn21-1621-182-0
11:3019AF2Baens Fleur - Devos JanneRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt14-2119-210-2
11:3020DF4Stam Katja - van Driel MeximeWittock Birthe - De Beule Julie17-2115-210-2
12:1521CM1Steenhouwer Dries - Degrève WimOprins Jeroen - Blondeel Mathias20-2217-210-2
12:1522BM3Van der Aa Yentl - Van Reeth ThomasVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis13-2119-210-2
12:1523CF2Van den Broeck Isabel - Simons LoreVan den vonder Lisa - Van Bree Stephanie23-2121-112-0
12:1524BF4Thys Hanne - Reul OcéaneCatry Maud - Vandesteene Els12-2116-210-2
Place 9-12
13:0025M1De Keyser Seppe - De Keyser JenteMaddens Lars - Malisse Florian21-1815-211-150-2
13:0026M3Paulides Joppe - Derom RoelJanssens Jonas - Van Daele Andy22-2021-102-0
13:0027F2Hervent Linde - Brocatus HanneloreStam Katja - van Driel Mexime16-2114-210-2
13:0028F4Beken Ilke - Vandenabeele AnneliesDegrève Linde - Tison Lucie21-1021-102-0
1/4 Finals
13:4529F1Ruysschaert Elien - Ruysschaert BrittThielemans Britt - Verhulst Renée21-1521-132-0
13:4530M3Oprins Jeroen - Blondeel MathiasVan der Aa Yentl - Van Reeth Thomas21-1517-2113-151-2
13:4531M2Pirali Yannick - Nuijten OscarVan de Wielle Tim - Colson Martijn16-2117-210-2
13:4532F4Van den Broeck Isabel - Simons LoreThys Hanne - Reul Océane23-2114-2116-142-1
14:3033F1Catry Maud - Vandesteene ElsVan den vonder Lisa - Van Bree Stephanie21-1621-162-0
14:3034M3Lemmens Tim - Ver Eecke AnshelDouwen Bob - Urnaut Aljosa19-2114-210-2
14:3035M2Vandecaveye Lander - Vandecaveye LouisSteenhouwer Dries - Degrève Wim20-2221-1615-102-1
14:3036F4Wittock Birthe - De Beule JulieBaens Fleur - Devos Janne21-1518-2113-151-2
1/2 Finals
15:3037M1Van der Aa Yentl - Van Reeth ThomasVan de Wielle Tim - Colson Martijn18-2120-220-2
15:3038M3Douwen Bob - Urnaut AljosaVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis22-2419-210-2
15:3039F2Ruysschaert Elien - Ruysschaert BrittVan den Broeck Isabel - Simons Lore21-1921-102-0
15:3040F4Catry Maud - Vandesteene ElsBaens Fleur - Devos Janne25-2322-202-0
Finals
17:0041F1Ruysschaert Elien - Ruysschaert BrittCatry Maud - Vandesteene Els16-2111-210-2
18:0042M1Van de Wielle Tim - Colson MartijnVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis21-1514-2114-161-2

Einduitslag Dames

Ploeg Punten
Catry Maud - Vandesteene Els 80
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt 72
Baens Fleur - Devos Janne 69
Van den Broeck Isabel - Simons Lore 64
Thys Hanne - Reul Océane 61
Thielemans Britt - Verhulst Renée 56
Van den vonder Lisa - Van Bree Stephanie 56
Wittock Birthe - De Beule Julie 56
Stam Katja - van Driel Mexime 53
Beken Ilke - Vandenabeele Annelies 53
Hervent Linde - Brocatus Hannelore 45
Degrève Linde - Tison Lucie 45
Eggen Sarah - Masset Magali 32
Verrelst Nymphe - Sobolska Marta 32
Lambrechts Karen - Van Belle Amber 32
Ceustermans Marthe - Theuns Robyn 32
Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies 32
Daniëls Bente - Mees Lana 32
Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah 16
Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline 16
Vanhorebeek Laure - Vermeulen Bieke 16
Simons Elien - Mathues Ina 16
van acker sofie - Van Der Bruggen Fien 16
Kenes Cyrielle - Gaeremynck Aaricia 16

Einduitslag Heren

Ploeg Punten
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis 80
Van de Wielle Tim - Colson Martijn 72
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas 69
Douwen Bob - Urnaut Aljosa 64
Pirali Yannick - Nuijten Oscar 61
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias 56
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel 56
Steenhouwer Dries - Degrève Wim 56
Maddens Lars - Malisse Florian 53
Paulides Joppe - Derom Roel 48
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 45
Janssens Jonas - Van Daele Andy 45
Devolder Laurens - Overbeeke Robin 32
De Bock Bart - Van Acker Christophe 32
Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter 32
Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe 32
Siqueira Frederico - Van Haesendonck Maxim 32
van Hest Dries - Ribbens Jelle 24
Christiaens Jens - Cosemans Lienert 24
Vermeeren Thibault - Coenen Jo 24
van den Berg Peter - Somers Bjorn 24
Backaert Wim - Vereecken Jonas 24
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles 24
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor 24
Verspecht Martijn - Peeters Simon 24
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam 24
Mol Vincent - Canters Levi 24
De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth 16
Dedeyne Leonis - Klok Jeffrey 16
Van den Boogaert Benneth - Hofmans Thomas 16
Torfs Wesley - Nuijts Roel 16
De Pryck Laurens - Poot Tijs 16
Hermans Simon - Luyten Dirk 16
Hoho Kristof - Willems Micha 16
Cornelis Wannes - Geyskens Neel 16
Kruyner Yves - Symoens Jonas 16
Engels Stef - Sinnesael Jelle 16

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Backaert Wim - Vereecken Jonas
Christiaens Jens - Cosemans Lienert
Cornelis Wannes - Geyskens Neel
De Bock Bart - Van Acker Christophe
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
De Pryck Laurens - Poot Tijs
De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth
Dedeyne Leonis - Klok Jeffrey
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles
Devolder Laurens - Overbeeke Robin
Douwen Bob - Urnaut Aljosa
Engels Stef - Sinnesael Jelle
Hermans Simon - Luyten Dirk
Hoho Kristof - Willems Micha
Janssens Jonas - Van Daele Andy
Kruyner Yves - Symoens Jonas
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel
Maddens Lars - Malisse Florian
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor
Mol Vincent - Canters Levi
Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias
Paulides Joppe - Derom Roel
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam
Siqueira Frederico - Van Haesendonck Maxim
Steenhouwer Dries - Degrève Wim
Torfs Wesley - Nuijts Roel
Van de Wielle Tim - Colson Martijn
van den Berg Peter - Somers Bjorn
Van den Boogaert Benneth - Hofmans Thomas
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas
van Hest Dries - Ribbens Jelle
Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis
Vermeeren Thibault - Coenen Jo
Verspecht Martijn - Peeters Simon

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Baens Fleur - Devos Janne
Beken Ilke - Vandenabeele Annelies
Catry Maud - Vandesteene Els
Ceustermans Marthe - Theuns Robyn
Daniëls Bente - Mees Lana
Degrève Linde - Tison Lucie
Eggen Sarah - Masset Magali
Hervent Linde - Brocatus Hannelore
Kenes Cyrielle - Gaeremynck Aaricia
Lambrechts Karen - Van Belle Amber
Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah
Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt
Simons Elien - Mathues Ina
Stam Katja - van Driel Mexime
Thielemans Britt - Verhulst Renée
Thys Hanne - Reul Océane
van acker sofie - Van Der Bruggen Fien
Van den Broeck Isabel - Simons Lore
Van den vonder Lisa - Van Bree Stephanie
Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies
Vanhorebeek Laure - Vermeulen Bieke
Verrelst Nymphe - Sobolska Marta
Wittock Birthe - De Beule Julie