MANCHE BELGIAN BEACHVOLLEY MENEN-MENIN


zaterdag 14 juli - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1verhelst jan - Beuselinck TomDe Pryck Laurens - Poot Tijs21-1913-218-151-2
08:302FM2Kruyner Yves - Tielemans MilanVan Haesendonck Maxim - Somers Bjorn15-216-210-2
08:303GM3Torrekens Ward - Jacquemijns Jonasvan Hest Dries - Maddens Lars 17-2119-210-2
08:304DF4De Vriese Ansofie - Cannaert AnoukMichiels Rebecca - Van Der Bruggen Fien12-2113-210-2
09:155DM1Van looy Arno - van looy jorikJanssens Jonas - Van Daele Andy21-1614-217-151-2
09:156HM2Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey0-210-210-2
09:157CM3van den Berg Peter - Luyten TimVan Roy Denes - De Raedt Micaël23-2121-152-0
09:158CF4van acker sofie - De Winne DelphineReinders Iris - van Diepen Fiona 9-2111-210-2
10:009EM1verhelst jan - Beuselinck TomEngels Stef - Van de Wielle Tim19-2121-230-2
10:0010FM2Kruyner Yves - Tielemans MilanHoho Kristof - Willems Micha7-217-210-2
10:0011GM3Torrekens Ward - Jacquemijns JonasVan Acker Christophe - Siqueira Frederico21-1813-218-151-2
10:0012DF4De Vriese Ansofie - Cannaert AnoukBaens Fleur - Devos Janne8-216-210-2
10:4513DM1Van looy Arno - van looy jorikDegruyter Tim - Vandecaveye Gilles7-2110-210-2
10:4514HM2Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe0-210-210-2
10:4515CM3Van Roy Denes - De Raedt MicaëlVerspecht Martijn - Vleugels Jef13-216-210-2
10:4516CF4van acker sofie - De Winne DelphineVerrelst Nymphe - Sobolska Marta13-2116-210-2
11:3017EM1De Pryck Laurens - Poot TijsEngels Stef - Van de Wielle Tim21-1818-2110-151-2
11:3018FM2Van Haesendonck Maxim - Somers BjornHoho Kristof - Willems Micha9-2111-210-2
11:3019GM3van Hest Dries - Maddens Lars Van Acker Christophe - Siqueira Frederico21-1923-212-0
11:3020DF4Michiels Rebecca - Van Der Bruggen FienBaens Fleur - Devos Janne11-218-210-2
12:1521DM1Janssens Jonas - Van Daele AndyDegruyter Tim - Vandecaveye Gilles18-2117-210-2
12:1522HM2Lambrechts Wouter - Klok JeffreyNuyttens Wout - Witvrouwen Christophe18-2119-210-2
12:1523CM3van den Berg Peter - Luyten TimVerspecht Martijn - Vleugels Jef15-2117-210-2
12:1524CF4Reinders Iris - van Diepen Fiona Verrelst Nymphe - Sobolska Marta18-2118-210-2
13:0025AM1Torfs Wesley - Nuijts Roel0-210-210-2
13:0026JM2Cornelis Wannes - Devolder Laurens0-210-210-2
13:0027#M3Engels Stef - Van de Wielle TimHoho Kristof - Willems Micha15-2121-1611-151-2
13:0028AF4Van den Vonder Lore - Sarah CoppensMasset Magali - Fortpied Charlotte11-2115-210-2
13:4529BM1Hermans Simon - Luyten DirkBackaert Wim - De Brabander Stijn21-1421-152-0
13:4530IM2Van Tigchelt Yorik - Peters Joran0-210-210-2
13:4531#F3Reinders Iris - van Diepen Fiona Baens Fleur - Devos Janne21-1621-152-0
13:4532#F4Verrelst Nymphe - Sobolska MartaMichiels Rebecca - Van Der Bruggen Fien18-2121-1115-132-1
14:3033#M1van Hest Dries - Maddens Lars Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles18-2123-2115-102-1
14:3034#M2Nuyttens Wout - Witvrouwen ChristopheVerspecht Martijn - Vleugels Jef20-2221-199-151-2
14:3035BF3Carpentier Celine - Vanrenterghem EmilySimons Elien - Mathues Ina21-1821-182-0
14:3036FF4Van de Ven Zara - Jordens KatrienRampelberg Lina - Jacquemyn Céline21-1410-2115-171-2
15:1537AM1Christiaens Jens - Cosemans Lienert0-210-210-2
15:1538JM2Mees Bavo - Van Leemputten Arnor0-210-210-2
15:1539EF3Kenes Cyrielle - van Bellen NicolienVoulismas Laura - Van de Vyver Jutta21-2321-1411-151-2
15:1540AF4Van den Vonder Lore - Sarah CoppensVandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa11-219-210-2
16:0041BM1Backaert Wim - De Brabander StijnDe Keyser Seppe - De Keyser Jente16-216-210-2
16:0042IM2Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam0-210-210-2
16:0043BF3Simons Elien - Mathues InaDaniëls Bente - Mees Lana15-2113-210-2
16:0044FF4Van de Ven Zara - Jordens KatrienLambrechts Karen - Van Belle Amber17-2115-210-2
16:4545AM1Torfs Wesley - Nuijts RoelChristiaens Jens - Cosemans Lienert16-2119-210-2
16:4546JM2Cornelis Wannes - Devolder LaurensMees Bavo - Van Leemputten Arnor12-2116-210-2
16:4547EF3Kenes Cyrielle - van Bellen NicolienHervent Linde - Schaekers Hanne20-2219-210-2
16:4548AF4Masset Magali - Fortpied CharlotteVandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa9-2111-210-2
17:3049BM1Hermans Simon - Luyten DirkDe Keyser Seppe - De Keyser Jente6-2110-210-2
17:3050IM2Van Tigchelt Yorik - Peters JoranSannen Jeroen - Hoeyberghs Sam21-1921-142-0
17:3051BF3Carpentier Celine - Vanrenterghem EmilyDaniëls Bente - Mees Lana20-2215-210-2
17:3052FF4Rampelberg Lina - Jacquemyn CélineLambrechts Karen - Van Belle Amber22-2011-218-151-2
18:1553#M1Christiaens Jens - Cosemans LienertMees Bavo - Van Leemputten Arnor21-1821-162-0
18:1554#M2De Keyser Seppe - De Keyser JenteVan Tigchelt Yorik - Peters Joran21-1321-52-0
18:1555EF3Voulismas Laura - Van de Vyver JuttaHervent Linde - Schaekers Hanne10-2116-210-2
18:1556#F4Masset Magali - Fortpied CharlotteLambrechts Karen - Van Belle Amber21-921-112-0
19:0057#F1Carpentier Celine - Vanrenterghem EmilyHervent Linde - Schaekers Hanne21-921-152-0
19:0058#F3Daniëls Bente - Mees LanaVoulismas Laura - Van de Vyver Jutta21-1721-122-0
19:0059#F4Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez EwaRampelberg Lina - Jacquemyn Céline21-721-92-0

zondag 15 juli - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1Christiaens Jens - Cosemans LienertDe Keyser Seppe - De Keyser Jente0-210-210-2
08:302DM3Steenhouwer Dries - Degrève Wimvan Hest Dries - Maddens Lars 21-1721-162-0
08:303AF2Daniëls Bente - Mees LanaVerrelst Nymphe - Sobolska Marta21-1821-122-0
08:304DF4Van den Broeck Isabel - Simons LoreReinders Iris - van Diepen Fiona 21-1810-2110-151-2
09:155CM1Pirali Yannick - Nuijten OscarHoho Kristof - Willems Micha21-721-182-0
09:156BM3Vermeeren Thibault - Coenen JoVerspecht Martijn - Vleugels Jef21-1724-222-0
09:157CF2Van Bree Stephanie - Lieckens KimCarpentier Celine - Vanrenterghem Emily21-1621-102-0
09:158BF4Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez EwaBaens Fleur - Devos Janne21-1628-3015-82-1
10:009AM1Christiaens Jens - Cosemans LienertDouwen Bob - Urnaut Aljosa18-2114-210-2
10:0010DM3van Hest Dries - Maddens Lars Derom Roel - Colson Martijn15-2111-210-2
10:0011AF2Verrelst Nymphe - Sobolska MartaVan den vonder Lisa - Cools Sarah13-2115-210-2
10:0012DF4Van den Broeck Isabel - Simons LoreThielemans Britt - Verhulst Renée20-2217-210-2
10:4513CM1Hoho Kristof - Willems MichaLemmens Tim - Ver Eecke Anshel13-2121-1315-102-1
10:4514BM3Verspecht Martijn - Vleugels JefVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis18-2121-1711-151-2
10:4515CF2Carpentier Celine - Vanrenterghem EmilyCatry Maud - Vandesteene Els10-219-210-2
10:4516BF4Baens Fleur - Devos JanneRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt15-2117-210-2
11:3017AM1De Keyser Seppe - De Keyser JenteDouwen Bob - Urnaut Aljosa17-2115-210-2
11:3018DM3Steenhouwer Dries - Degrève WimDerom Roel - Colson Martijn18-2116-210-2
11:3019AF2Daniëls Bente - Mees LanaVan den vonder Lisa - Cools Sarah7-217-210-2
11:3020DF4Reinders Iris - van Diepen Fiona Thielemans Britt - Verhulst Renée21-1921-162-0
12:1521CM1Pirali Yannick - Nuijten OscarLemmens Tim - Ver Eecke Anshel21-1519-2110-151-2
12:1522BM3Vermeeren Thibault - Coenen JoVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis22-2418-210-2
12:1523CF2Van Bree Stephanie - Lieckens KimCatry Maud - Vandesteene Els15-2116-210-2
12:1524BF4Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez EwaRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt21-1813-218-151-2
Place 9-12
13:0025M1Christiaens Jens - Cosemans Lienertvan Hest Dries - Maddens Lars 21-1321-122-0
13:0026M3Verspecht Martijn - Vleugels JefHoho Kristof - Willems Micha21-021-02-0
13:0027F2Verrelst Nymphe - Sobolska MartaVan den Broeck Isabel - Simons Lore21-1622-2411-151-2
13:0028F4Baens Fleur - Devos JanneCarpentier Celine - Vanrenterghem Emily17-2121-230-2
1/4 Finals
13:4529F1Van den vonder Lisa - Cools SarahThielemans Britt - Verhulst Renée21-1021-102-0
13:4530M3Pirali Yannick - Nuijten OscarVermeeren Thibault - Coenen Jo22-2016-2116-181-2
13:4531M2Douwen Bob - Urnaut AljosaSteenhouwer Dries - Degrève Wim21-1915-2115-112-1
13:4532F4Catry Maud - Vandesteene ElsVandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa21-1721-182-0
14:3033F1Ruysschaert Elien - Ruysschaert BrittVan Bree Stephanie - Lieckens Kim21-1621-152-0
14:3034M3Derom Roel - Colson MartijnDe Keyser Seppe - De Keyser Jente21-1919-2113-151-2
14:3035M2Vandecaveye Lander - Vandecaveye LouisLemmens Tim - Ver Eecke Anshel21-1915-2116-142-1
14:3036F4Reinders Iris - van Diepen Fiona Daniëls Bente - Mees Lana21-1621-112-0
1/2 Finals
15:3037M1Vermeeren Thibault - Coenen JoDouwen Bob - Urnaut Aljosa17-2116-210-2
15:3038M3De Keyser Seppe - De Keyser JenteVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis17-2115-210-2
15:3039F2Van den vonder Lisa - Cools SarahCatry Maud - Vandesteene Els23-2121-122-0
15:3040F4Ruysschaert Elien - Ruysschaert BrittReinders Iris - van Diepen Fiona 21-1521-172-0
Finals
17:0041F1Van den vonder Lisa - Cools SarahRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt13-2121-1815-122-1
18:0042M1Douwen Bob - Urnaut AljosaVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis18-2119-210-2

Einduitslag Dames

Ploeg Punten
Van den vonder Lisa - Cools Sarah 80
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt 72
Reinders Iris - van Diepen Fiona 69
Catry Maud - Vandesteene Els 64
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa 61
Daniëls Bente - Mees Lana 61
Thielemans Britt - Verhulst Renée 56
Van Bree Stephanie - Lieckens Kim 56
Carpentier Celine - Vanrenterghem Emily 53
Van den Broeck Isabel - Simons Lore 48
Verrelst Nymphe - Sobolska Marta 45
Masset Magali - Fortpied Charlotte 45
Baens Fleur - Devos Janne 40
Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline 32
Michiels Rebecca - Van Der Bruggen Fien 32
Lambrechts Karen - Van Belle Amber 32
Hervent Linde - Schaekers Hanne 32
Voulismas Laura - Van de Vyver Jutta 32
Van den Vonder Lore - Sarah Coppens 16
Simons Elien - Mathues Ina 16
van acker sofie - De Winne Delphine 16
De Vriese Ansofie - Cannaert Anouk 16
Kenes Cyrielle - van Bellen Nicolien 16
Van de Ven Zara - Jordens Katrien 16

Einduitslag Heren

Ploeg Punten
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis 80
Douwen Bob - Urnaut Aljosa 72
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 69
Vermeeren Thibault - Coenen Jo 64
Pirali Yannick - Nuijten Oscar 56
Steenhouwer Dries - Degrève Wim 56
Derom Roel - Colson Martijn 56
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel 56
Christiaens Jens - Cosemans Lienert 53
Verspecht Martijn - Vleugels Jef 53
van Hest Dries - Maddens Lars 45
Hoho Kristof - Willems Micha 45
Engels Stef - Van de Wielle Tim 32
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles 32
Van Tigchelt Yorik - Peters Joran 32
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor 32
Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe 32
Torfs Wesley - Nuijts Roel 24
Hermans Simon - Luyten Dirk 24
van den Berg Peter - Luyten Tim 24
Janssens Jonas - Van Daele Andy 24
De Pryck Laurens - Poot Tijs 24
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn 24
Van Acker Christophe - Siqueira Frederico 24
Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey 24
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam 24
Cornelis Wannes - Devolder Laurens 24
Backaert Wim - De Brabander Stijn 16
Van Roy Denes - De Raedt Micaël 16
Van looy Arno - van looy jorik 16
verhelst jan - Beuselinck Tom 16
Kruyner Yves - Tielemans Milan 16
Torrekens Ward - Jacquemijns Jonas 16

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Backaert Wim - De Brabander Stijn
Christiaens Jens - Cosemans Lienert
Cornelis Wannes - Devolder Laurens
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
De Pryck Laurens - Poot Tijs
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles
Derom Roel - Colson Martijn
Douwen Bob - Urnaut Aljosa
Engels Stef - Van de Wielle Tim
Hermans Simon - Luyten Dirk
Hoho Kristof - Willems Micha
Janssens Jonas - Van Daele Andy
Kruyner Yves - Tielemans Milan
Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor
Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam
Steenhouwer Dries - Degrève Wim
Torfs Wesley - Nuijts Roel
Torrekens Ward - Jacquemijns Jonas
Van Acker Christophe - Siqueira Frederico
van den Berg Peter - Luyten Tim
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn
van Hest Dries - Maddens Lars
Van looy Arno - van looy jorik
Van Roy Denes - De Raedt Micaël
Van Tigchelt Yorik - Peters Joran
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis
verhelst jan - Beuselinck Tom
Vermeeren Thibault - Coenen Jo
Verspecht Martijn - Vleugels Jef

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Baens Fleur - Devos Janne
Carpentier Celine - Vanrenterghem Emily
Catry Maud - Vandesteene Els
Daniëls Bente - Mees Lana
De Vriese Ansofie - Cannaert Anouk
Hervent Linde - Schaekers Hanne
Kenes Cyrielle - van Bellen Nicolien
Lambrechts Karen - Van Belle Amber
Masset Magali - Fortpied Charlotte
Michiels Rebecca - Van Der Bruggen Fien
Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline
Reinders Iris - van Diepen Fiona
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt
Simons Elien - Mathues Ina
Thielemans Britt - Verhulst Renée
van acker sofie - De Winne Delphine
Van Bree Stephanie - Lieckens Kim
Van de Ven Zara - Jordens Katrien
Van den Broeck Isabel - Simons Lore
Van den vonder Lisa - Cools Sarah
Van den Vonder Lore - Sarah Coppens
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa
Verrelst Nymphe - Sobolska Marta
Voulismas Laura - Van de Vyver Jutta