MANCHE BELGIAN BEACHVOLLEY AALST-ALOST


zaterdag 7 juli - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Amelinckx Iggy - Ribbens JesperCloot Matthias - Tunchev Petko19-2119-210-2
08:302FM2Kruyner Yves - Tielemans MilanJanssens Jonas - Van Daele Andy13-2110-210-2
08:303GM3Detandt Thibault - Overbeeke Robin Hermans Simon - Canters Levi21-1121-152-0
08:304DF4Mathues Ina - Van de Ven ZaraLambrechts Karen - Van Belle Amber18-2116-210-2
09:155DM1Peters Joran - Darras ArneDe Raedt Micaël - Mylemans Kenneth21-1921-132-0
09:156HM2Gielkens Maarten - craeghs siloyDeruyck Sander - Kermans Tim21-2321-1815-112-1
09:157CM3Torfs Wesley - Nuijts RoelEngels Stef - Termote David 21-1019-217-151-2
09:158CF4Colemonts-Vroninks Haaike - Kenes CyriellePauwels Lyn - Roosens Evelien14-2110-210-2
10:009EM1Amelinckx Iggy - Ribbens JesperDe Bock Bart - Van Acker Christophe16-2119-210-2
10:0010FM2Kruyner Yves - Tielemans MilanSannen Jeroen - Hoeyberghs Sam8-2111-210-2
10:0011GM3Hermans Simon - Canters LeviNuyttens Wout - Witvrouwen Christophe8-2115-210-2
10:0012DF4Mathues Ina - Van de Ven ZaraDaniëls Bente - Mees Lana10-2116-210-2
10:4513DM1De Raedt Micaël - Mylemans KennethVerspecht Martijn - Willems Micha6-2111-210-2
10:4514HM2Deruyck Sander - Kermans TimVan Tigchelt Yorik - Dirks Peter17-218-210-2
10:4515CM3Torfs Wesley - Nuijts RoelVermeeren Thibault - Coenen Jo13-2117-210-2
10:4516CF4Colemonts-Vroninks Haaike - Kenes CyrielleVerrelst Nymphe - Sobolska Marta21-1515-2115-132-1
11:3017EM1Cloot Matthias - Tunchev PetkoDe Bock Bart - Van Acker Christophe21-1721-152-0
11:3018FM2Janssens Jonas - Van Daele AndySannen Jeroen - Hoeyberghs Sam18-2118-210-2
11:3019GM3Detandt Thibault - Overbeeke Robin Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe10-217-210-2
11:3020DF4Lambrechts Karen - Van Belle AmberDaniëls Bente - Mees Lana13-2115-210-2
12:1521DM1Peters Joran - Darras ArneVerspecht Martijn - Willems Micha15-2114-210-2
12:1522HM2Gielkens Maarten - craeghs siloyVan Tigchelt Yorik - Dirks Peter11-2112-210-2
12:1523CM3Engels Stef - Termote David Vermeeren Thibault - Coenen Jo12-2114-210-2
12:1524CF4Pauwels Lyn - Roosens EvelienVerrelst Nymphe - Sobolska Marta21-2321-1015-171-2
13:0025AM1Lambrechts Wouter - Nechelput WoutBackaert Wim - Vereecken Jonas21-1021-82-0
13:0026JM2Thijs Dario - Vandamme JomeDe Pryck Laurens - Poot Tijs10-2110-210-2
13:0027#M3Cloot Matthias - Tunchev PetkoSannen Jeroen - Hoeyberghs Sam21-1921-152-0
13:0028AF4Vanhorebeek Laure - Vermeulen BiekeRampelberg Lina - Jacquemyn Céline21-178-2115-92-1
13:4529BM1van Hest Dries - Ribbens JelleVan den Boogaert Benneth - Hofmans Thomas21-2319-210-2
13:4530IM2Aerts Arnaud - NGUYEN Xuan Lâm Malfait Gilles - Siqueira Frederico21-1820-2215-132-1
13:4531#F3Verrelst Nymphe - Sobolska MartaDaniëls Bente - Mees Lana21-1916-2115-122-1
13:4532#F4Pauwels Lyn - Roosens EvelienLambrechts Karen - Van Belle Amber21-1121-62-0
14:3033#M1Nuyttens Wout - Witvrouwen ChristopheVerspecht Martijn - Willems Micha21-1713-2111-151-2
14:3034#M2Van Tigchelt Yorik - Dirks PeterVermeeren Thibault - Coenen Jo8-2119-210-2
14:3035BF3Popa Anamaria - van Bellen NicolienVan den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies15-2121-1311-151-2
14:3036FF4Theuns Robyn - Vervekken AlineSchaekers Hanne - Penders Lotte18-2121-1913-151-2
15:1537AM1Backaert Wim - Vereecken JonasPaulides Joppe - Van de Wielle Tim10-2112-210-2
15:1538JM2Thijs Dario - Vandamme JomeVan der Aa Yentl - Scott Weninger 9-219-210-2
15:1539EF3Michiels Rebecca - Van Den Berghe HannahLouis Jolien - Gielkens Lore12-2120-220-2
15:1540AF4Rampelberg Lina - Jacquemyn CélineWittock Birthe - van Grinsven Leen10-219-120-2
16:0041BM1van Hest Dries - Ribbens JelleDe Keyser Seppe - De Keyser Jente12-2114-210-2
16:0042IM2Malfait Gilles - Siqueira FredericoMees Bavo - Van Leemputten Arnor14-2116-210-2
16:0043BF3Popa Anamaria - van Bellen NicolienThys Hanne - Reul Océane12-2114-210-2
16:0044FF4Theuns Robyn - Vervekken AlineDegrève Linde - de Jong Lobke21-421-142-0
16:4545AM1Lambrechts Wouter - Nechelput WoutPaulides Joppe - Van de Wielle Tim14-219-210-2
16:4546JM2De Pryck Laurens - Poot TijsVan der Aa Yentl - Scott Weninger 14-2119-210-2
16:4547EF3Michiels Rebecca - Van Den Berghe HannahVandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa7-2110-210-2
16:4548AF4Vanhorebeek Laure - Vermeulen BiekeWittock Birthe - van Grinsven Leen2-2118-210-2
17:3049BM1Van den Boogaert Benneth - Hofmans ThomasDe Keyser Seppe - De Keyser Jente13-2115-210-2
17:3050IM2Aerts Arnaud - NGUYEN Xuan Lâm Mees Bavo - Van Leemputten Arnor20-2215-210-2
17:3051BF3Van den Vonder Lore - Stokbroekx AnneliesThys Hanne - Reul Océane8-2121-230-2
17:3052FF4Schaekers Hanne - Penders LotteDegrève Linde - de Jong Lobke17-2121-1215-92-1
18:1553#M1Paulides Joppe - Van de Wielle TimVan der Aa Yentl - Scott Weninger 21-1221-122-0
18:1554#M2De Keyser Seppe - De Keyser JenteMees Bavo - Van Leemputten Arnor19-2121-1615-82-1
18:1555EF3Louis Jolien - Gielkens LoreVandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa15-2114-210-2
18:1556#F4Vanhorebeek Laure - Vermeulen BiekeSchaekers Hanne - Penders Lotte13-2110-210-2
19:0057#F1Van den Vonder Lore - Stokbroekx AnneliesVandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa14-217-210-2
19:0058#F3Thys Hanne - Reul OcéaneLouis Jolien - Gielkens Lore21-821-132-0
19:0059#F4Wittock Birthe - van Grinsven LeenTheuns Robyn - Vervekken Aline21-1221-112-0

zondag 8 juli - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1Paulides Joppe - Van de Wielle TimDe Keyser Seppe - De Keyser Jente21-1720-2215-112-1
08:302DM3Oprins Jeroen - Blondeel MathiasCloot Matthias - Tunchev Petko27-2521-2315-102-1
08:303AF2Thys Hanne - Reul OcéaneVerrelst Nymphe - Sobolska Marta21-1213-2115-72-1
08:304DF4Van den Broeck Isabel - Simons LorePauwels Lyn - Roosens Evelien21-821-192-0
09:155CM1Pirali Yannick - Nuijten OscarVerspecht Martijn - Willems Micha19-2125-2311-151-2
09:156BM3Steenhouwer Dries - Degrève WimVermeeren Thibault - Coenen Jo18-2115-210-2
09:157CF2Van Bree Stephanie - Lieckens KimSchaekers Hanne - Penders Lotte21-1517-2115-82-1
09:158BF4Wittock Birthe - van Grinsven LeenVandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa21-1821-142-0
10:009AM1De Keyser Seppe - De Keyser JenteColson Martijn - Deroey Dennis18-2119-210-2
10:0010DM3Cloot Matthias - Tunchev PetkoVandecaveye Louis - Christiaens Jens13-2121-1915-122-1
10:0011AF2Verrelst Nymphe - Sobolska MartaVan den vonder Lisa - Cools Sarah8-215-210-2
10:0012DF4Pauwels Lyn - Roosens EvelienDe Beule Julie - Coolman Nina21-1711-2110-151-2
10:4513CM1Pirali Yannick - Nuijten OscarLemmens Tim - Ver Eecke Anshel19-2120-220-2
10:4514BM3Steenhouwer Dries - Degrève WimDouwen Bob - Urnaut Aljosa11-2112-210-2
10:4515CF2Schaekers Hanne - Penders LotteCatry Maud - Vandesteene Els7-2117-210-2
10:4516BF4Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez EwaRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt11-2114-210-2
11:3017AM1Paulides Joppe - Van de Wielle TimColson Martijn - Deroey Dennis11-2117-210-2
11:3018DM3Oprins Jeroen - Blondeel MathiasVandecaveye Louis - Christiaens Jens21-1819-2116-142-1
11:3019AF2Thys Hanne - Reul OcéaneVan den vonder Lisa - Cools Sarah17-2118-210-2
11:3020DF4Van den Broeck Isabel - Simons LoreDe Beule Julie - Coolman Nina19-2121-1810-151-2
12:1521CM1Verspecht Martijn - Willems MichaLemmens Tim - Ver Eecke Anshel21-1821-172-0
12:1522BM3Vermeeren Thibault - Coenen JoDouwen Bob - Urnaut Aljosa18-2111-210-2
12:1523CF2Van Bree Stephanie - Lieckens KimCatry Maud - Vandesteene Els21-1821-122-0
12:1524BF4Wittock Birthe - van Grinsven LeenRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt18-2118-210-2
Place 9-12
13:0025M1De Keyser Seppe - De Keyser JenteVandecaveye Louis - Christiaens Jens21-1721-152-0
13:0026M3Steenhouwer Dries - Degrève WimPirali Yannick - Nuijten Oscar16-2121-1815-92-1
13:0027F2Verrelst Nymphe - Sobolska MartaPauwels Lyn - Roosens Evelien0-210-210-2
13:0028F4Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez EwaSchaekers Hanne - Penders Lotte14-2121-1315-102-1
1/4 Finals
13:4529F1Van den vonder Lisa - Cools SarahVan den Broeck Isabel - Simons Lore21-1221-192-0
13:4530M3Verspecht Martijn - Willems MichaVermeeren Thibault - Coenen Jo21-1521-172-0
13:4531M2Colson Martijn - Deroey DennisCloot Matthias - Tunchev Petko21-1421-132-0
13:4532F4Van Bree Stephanie - Lieckens KimWittock Birthe - van Grinsven Leen21-1722-202-0
14:3033F1Ruysschaert Elien - Ruysschaert BrittCatry Maud - Vandesteene Els21-1321-172-0
14:3034M3Oprins Jeroen - Blondeel MathiasPaulides Joppe - Van de Wielle Tim21-1621-152-0
14:3035M2Douwen Bob - Urnaut AljosaLemmens Tim - Ver Eecke Anshel24-2221-142-0
14:3036F4De Beule Julie - Coolman NinaThys Hanne - Reul Océane21-1916-2115-102-1
1/2 Finals
15:3037M1Verspecht Martijn - Willems MichaColson Martijn - Deroey Dennis15-2118-210-2
15:3038M3Oprins Jeroen - Blondeel MathiasDouwen Bob - Urnaut Aljosa17-2118-210-2
15:3039F2Van den vonder Lisa - Cools SarahVan Bree Stephanie - Lieckens Kim21-1621-142-0
15:3040F4Ruysschaert Elien - Ruysschaert BrittDe Beule Julie - Coolman Nina21-1621-162-0
Finals
17:0041F1Van den vonder Lisa - Cools SarahRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt15-2118-210-2
18:0042M1Colson Martijn - Deroey DennisDouwen Bob - Urnaut Aljosa21-1921-172-0

Einduitslag Dames

Ploeg Punten
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt 80
Van den vonder Lisa - Cools Sarah 72
Van Bree Stephanie - Lieckens Kim 64
De Beule Julie - Coolman Nina 64
Wittock Birthe - van Grinsven Leen 61
Thys Hanne - Reul Océane 61
Van den Broeck Isabel - Simons Lore 56
Catry Maud - Vandesteene Els 56
Pauwels Lyn - Roosens Evelien 53
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa 53
Verrelst Nymphe - Sobolska Marta 45
Schaekers Hanne - Penders Lotte 45
Theuns Robyn - Vervekken Aline 32
Daniëls Bente - Mees Lana 32
Lambrechts Karen - Van Belle Amber 32
Vanhorebeek Laure - Vermeulen Bieke 32
Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies 32
Louis Jolien - Gielkens Lore 32
Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline 16
Popa Anamaria - van Bellen Nicolien 16
Colemonts-Vroninks Haaike - Kenes Cyrielle 16
Mathues Ina - Van de Ven Zara 16
Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah 16
Degrève Linde - de Jong Lobke 16

Einduitslag Heren

Ploeg Punten
Colson Martijn - Deroey Dennis 80
Douwen Bob - Urnaut Aljosa 72
Verspecht Martijn - Willems Micha 69
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias 64
Vermeeren Thibault - Coenen Jo 61
Cloot Matthias - Tunchev Petko 61
Paulides Joppe - Van de Wielle Tim 61
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel 56
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 53
Steenhouwer Dries - Degrève Wim 48
Vandecaveye Louis - Christiaens Jens 40
Pirali Yannick - Nuijten Oscar 40
Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe 32
Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter 32
Van der Aa Yentl - Scott Weninger 32
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor 32
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam 32
Lambrechts Wouter - Nechelput Wout 24
Van den Boogaert Benneth - Hofmans Thomas 24
Engels Stef - Termote David 24
Peters Joran - Darras Arne 24
De Bock Bart - Van Acker Christophe 24
Janssens Jonas - Van Daele Andy 24
Detandt Thibault - Overbeeke Robin 24
Gielkens Maarten - craeghs siloy 24
Aerts Arnaud - NGUYEN Xuan Lâm 24
De Pryck Laurens - Poot Tijs 24
Backaert Wim - Vereecken Jonas 16
van Hest Dries - Ribbens Jelle 16
Torfs Wesley - Nuijts Roel 16
De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth 16
Amelinckx Iggy - Ribbens Jesper 16
Kruyner Yves - Tielemans Milan 16
Hermans Simon - Canters Levi 16
Deruyck Sander - Kermans Tim 16
Malfait Gilles - Siqueira Frederico 16
Thijs Dario - Vandamme Jome 16

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Aerts Arnaud - NGUYEN Xuan Lâm
Amelinckx Iggy - Ribbens Jesper
Backaert Wim - Vereecken Jonas
Cloot Matthias - Tunchev Petko
Colson Martijn - Deroey Dennis
De Bock Bart - Van Acker Christophe
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
De Pryck Laurens - Poot Tijs
De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth
Deruyck Sander - Kermans Tim
Detandt Thibault - Overbeeke Robin
Douwen Bob - Urnaut Aljosa
Engels Stef - Termote David
Gielkens Maarten - craeghs siloy
Hermans Simon - Canters Levi
Janssens Jonas - Van Daele Andy
Kruyner Yves - Tielemans Milan
Lambrechts Wouter - Nechelput Wout
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel
Malfait Gilles - Siqueira Frederico
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor
Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias
Paulides Joppe - Van de Wielle Tim
Peters Joran - Darras Arne
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam
Steenhouwer Dries - Degrève Wim
Thijs Dario - Vandamme Jome
Torfs Wesley - Nuijts Roel
Van den Boogaert Benneth - Hofmans Thomas
Van der Aa Yentl - Scott Weninger
van Hest Dries - Ribbens Jelle
Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter
Vandecaveye Louis - Christiaens Jens
Vermeeren Thibault - Coenen Jo
Verspecht Martijn - Willems Micha

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Catry Maud - Vandesteene Els
Colemonts-Vroninks Haaike - Kenes Cyrielle
Daniëls Bente - Mees Lana
De Beule Julie - Coolman Nina
Degrève Linde - de Jong Lobke
Lambrechts Karen - Van Belle Amber
Louis Jolien - Gielkens Lore
Mathues Ina - Van de Ven Zara
Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah
Pauwels Lyn - Roosens Evelien
Popa Anamaria - van Bellen Nicolien
Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt
Schaekers Hanne - Penders Lotte
Theuns Robyn - Vervekken Aline
Thys Hanne - Reul Océane
Van Bree Stephanie - Lieckens Kim
Van den Broeck Isabel - Simons Lore
Van den vonder Lisa - Cools Sarah
Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa
Vanhorebeek Laure - Vermeulen Bieke
Verrelst Nymphe - Sobolska Marta
Wittock Birthe - van Grinsven Leen