MANCHE BELGIAN BEACHVOLLEY SINT NIKLAAS


zaterdag 23 juni - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Symoens Jonas - Malfait GillesBackaert Wim - Vereecken Jonas21-1112-2113-151-2
08:302FM2De Raedt Micaël - Mylemans KennethHoho Kristof - Willems Micha12-2118-210-2
08:303GM3Vercruysse Jop - Dedeyne LeonisCornelis Wannes - Devolder Laurens22-2416-210-2
08:304DF4Van den Vonder Lore - Stokbroekx AnneliesCeustermans Marthe - Theuns Robyn 21-1617-2116-142-1
09:155DM1Deruyck Sander - Kermans TimMees Bavo - Van Leemputten Arnor5-2117-210-2
09:156HM2Janssens Jonas - Van Daele AndyDe Nys Willem - Torfs Wesley17-2121-1515-132-1
09:157CM3Mol Vincent - Siqueira FredericoDe Pryck Laurens - Poot Tijs21-1421-142-0
09:158CF4de Jong Lobke - Gaeremynck AariciaVanhorebeek Laure - Vermeulen Bieke21-1521-172-0
10:009EM1Symoens Jonas - Malfait GillesDe Keyser Seppe - De Keyser Jente21-1722-249-151-2
10:0010FM2De Raedt Micaël - Mylemans KennethVerspecht Martijn - Vleugels Jef16-2116-210-2
10:0011GM3Vercruysse Jop - Dedeyne LeonisDegruyter Tim - Vandecaveye Gilles14-2121-169-151-2
10:0012DF4Ceustermans Marthe - Theuns Robyn Hervent Linde - Brocatus Hannelore15-2113-210-2
10:4513DM1Deruyck Sander - Kermans TimVermeeren Thibault - Coenen Jo17-215-210-2
10:4514HM2De Nys Willem - Torfs WesleyDe Bock Bart - Van Acker Christophe18-2117-210-2
10:4515CM3De Pryck Laurens - Poot TijsChristiaens Jens - Cosemans Lienert11-2111-210-2
10:4516CF4Vanhorebeek Laure - Vermeulen BiekeDaniëls Bente - Mees Lana18-2114-210-2
11:3017EM1Backaert Wim - Vereecken JonasDe Keyser Seppe - De Keyser Jente14-2117-210-2
11:3018FM2Hoho Kristof - Willems MichaVerspecht Martijn - Vleugels Jef13-2114-210-2
11:3019GM3Cornelis Wannes - Devolder LaurensDegruyter Tim - Vandecaveye Gilles9-2119-210-2
11:3020DF4Van den Vonder Lore - Stokbroekx AnneliesHervent Linde - Brocatus Hannelore17-2114-210-2
12:1521DM1Mees Bavo - Van Leemputten ArnorVermeeren Thibault - Coenen Jo20-2217-210-2
12:1522HM2Janssens Jonas - Van Daele AndyDe Bock Bart - Van Acker Christophe9-2114-210-2
12:1523CM3Mol Vincent - Siqueira FredericoChristiaens Jens - Cosemans Lienert21-1616-219-151-2
12:1524CF4de Jong Lobke - Gaeremynck AariciaDaniëls Bente - Mees Lana4-2117-210-2
13:0025AM1van den Berg Peter - Somers BjornLambrechts Wouter - Klok Jeffrey21-1817-2110-151-2
13:0026JM2De Keyser Arne - De Brabander StijnBormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth20-2214-210-2
13:0027#M3De Keyser Seppe - De Keyser JenteVerspecht Martijn - Vleugels Jef21-1918-2113-151-2
13:0028AF4Popa Anamaria - van Bellen NicolienVercruysse Sien - Carpentier Celine22-2421-1916-181-2
13:4529BM1Degraeve Simon - Van Dorpe DaanVan Tigchelt Yorik - Dirks Peter15-2116-210-2
13:4530IM2van Hest Dries - Malisse FlorianSannen Jeroen - Hoeyberghs Sam21-1412-2113-151-2
13:4531#F3de Jong Lobke - Gaeremynck AariciaHervent Linde - Brocatus Hannelore12-2111-210-2
13:4532#F4Daniëls Bente - Mees LanaVan den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies21-1721-152-0
14:3033#M1Degruyter Tim - Vandecaveye GillesVermeeren Thibault - Coenen Jo12-2121-1717-152-1
14:3034#M2De Bock Bart - Van Acker ChristopheChristiaens Jens - Cosemans Lienert19-2121-1710-151-2
14:3035BF3Simons Elien - Mathues InaRampelberg Lina - Jacquemyn Céline19-2114-210-2
14:3036FF4Schaekers Hanne - Penders LotteEggen Sarah - Masset Magali15-2121-1912-151-2
15:1537AM1van den Berg Peter - Somers BjornSteenhouwer Dries - Degrève Wim14-2118-210-2
15:1538JM2De Keyser Arne - De Brabander StijnEngels Stef - Maddens Lars 21-1115-2115-112-1
15:1539EF3Michiels Rebecca - Van Den Berghe HannahColemonts-Vroninks Haaike - Kenes Cyrielle23-2121-132-0
15:1540AF4Popa Anamaria - van Bellen NicolienWittock Birthe - van Grinsven Leen15-2111-210-2
16:0041BM1Degraeve Simon - Van Dorpe DaanPaulides Joppe - Proost Kristof21-813-2115-112-1
16:0042IM2van Hest Dries - Malisse FlorianCoucke Ward - Derom Roel15-2122-2013-151-2
16:0043BF3Simons Elien - Mathues InaBaens Fleur - Devos Janne21-1812-2113-151-2
16:0044FF4Schaekers Hanne - Penders LotteDe Wilde Laurence - Pauwels Lyn23-2121-142-0
16:4545AM1Lambrechts Wouter - Klok JeffreySteenhouwer Dries - Degrève Wim15-2114-210-2
16:4546JM2Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert BennethEngels Stef - Maddens Lars 23-2121-2317-191-2
16:4547EF3Colemonts-Vroninks Haaike - Kenes CyrielleReul Océane - Piatkowska Rodriguez Ewa11-2113-210-2
16:4548AF4Vercruysse Sien - Carpentier CelineWittock Birthe - van Grinsven Leen9-2111-210-2
17:3049BM1Van Tigchelt Yorik - Dirks PeterPaulides Joppe - Proost Kristof17-2118-210-2
17:3050IM2Sannen Jeroen - Hoeyberghs SamCoucke Ward - Derom Roel19-2120-220-2
17:3051BF3Rampelberg Lina - Jacquemyn CélineBaens Fleur - Devos Janne7-2121-230-2
17:3052FF4Eggen Sarah - Masset MagaliDe Wilde Laurence - Pauwels Lyn21-1921-132-0
18:1553#M1Steenhouwer Dries - Degrève WimBormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth21-1521-172-0
18:1554#M2Paulides Joppe - Proost KristofCoucke Ward - Derom Roel12-2120-220-2
18:1555EF3Michiels Rebecca - Van Den Berghe HannahReul Océane - Piatkowska Rodriguez Ewa10-2119-210-2
18:1556#F4Vercruysse Sien - Carpentier CelineEggen Sarah - Masset Magali21-1721-162-0
19:0057#F1Rampelberg Lina - Jacquemyn CélineReul Océane - Piatkowska Rodriguez Ewa10-219-210-2
19:0058#F3Baens Fleur - Devos JanneMichiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah21-921-82-0
19:0059#F4Wittock Birthe - van Grinsven LeenSchaekers Hanne - Penders Lotte21-1221-142-0

zondag 24 juni - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1Koekelkoren Dries - Deroo SamChristiaens Jens - Cosemans Lienert21-1919-2115-122-1
08:302DM3Oprins Jeroen - Blondeel MathiasCoucke Ward - Derom Roel21-1421-122-0
08:303AF2Daniëls Bente - Mees LanaHervent Linde - Brocatus Hannelore21-1021-192-0
08:304DF4Van den Broeck Isabel - Simons LoreVercruysse Sien - Carpentier Celine21-1221-182-0
09:155CM1Pirali Yannick - Nuijten OscarDegruyter Tim - Vandecaveye Gilles9-2115-210-2
09:156BM3Steenhouwer Dries - Degrève WimVerspecht Martijn - Vleugels Jef23-2521-1219-211-2
09:157CF2Wittock Birthe - van Grinsven LeenMichiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah21-421-152-0
09:158BF4Baens Fleur - Devos JanneReul Océane - Piatkowska Rodriguez Ewa21-1719-218-151-2
10:009AM1Christiaens Jens - Cosemans LienertColson Martijn - Deroey Dennis21-1922-202-0
10:0010DM3Coucke Ward - Derom RoelLemmens Tim - Ver Eecke Anshel6-2112-210-2
10:0011AF2Hervent Linde - Brocatus HanneloreCatry Maud - Vandesteene Els8-219-210-2
10:0012DF4Vercruysse Sien - Carpentier CelineVan Bree Stephanie - Lieckens Kim8-2115-210-2
10:4513CM1Pirali Yannick - Nuijten OscarVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis21-1624-222-0
10:4514BM3Steenhouwer Dries - Degrève WimDouwen Bob - Urnaut Aljosa17-2121-1910-151-2
10:4515CF2Michiels Rebecca - Van Den Berghe HannahRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt6-219-210-2
10:4516BF4Baens Fleur - Devos JanneDe Beule Julie - Coolman Nina16-2113-210-2
11:3017AM1Koekelkoren Dries - Deroo SamColson Martijn - Deroey Dennis21-1814-2117-191-2
11:3018DM3Oprins Jeroen - Blondeel MathiasLemmens Tim - Ver Eecke Anshel21-1822-202-0
11:3019AF2Daniëls Bente - Mees LanaCatry Maud - Vandesteene Els5-2110-210-2
11:3020DF4Van den Broeck Isabel - Simons LoreVan Bree Stephanie - Lieckens Kim19-2121-1615-82-1
12:1521CM1Degruyter Tim - Vandecaveye GillesVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis20-2218-210-2
12:1522BM3Verspecht Martijn - Vleugels JefDouwen Bob - Urnaut Aljosa10-2115-210-2
12:1523CF2Wittock Birthe - van Grinsven LeenRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt16-2116-210-2
12:1524BF4Reul Océane - Piatkowska Rodriguez EwaDe Beule Julie - Coolman Nina18-2121-1117-191-2
Place 9-12
13:0025M1Colson Martijn - Deroey DennisCoucke Ward - Derom Roel21-1721-152-0
13:0026M3Steenhouwer Dries - Degrève WimPirali Yannick - Nuijten Oscar21-1921-192-0
13:0027F2Hervent Linde - Brocatus HanneloreVercruysse Sien - Carpentier Celine0-210-210-2
13:0028F4Baens Fleur - Devos JanneMichiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah21-1221-142-0
1/4 Finals
13:4529F1Catry Maud - Vandesteene ElsVan Bree Stephanie - Lieckens Kim15-2121-515-132-1
13:4530M3Degruyter Tim - Vandecaveye GillesVerspecht Martijn - Vleugels Jef21-1424-222-0
13:4531M2Christiaens Jens - Cosemans LienertLemmens Tim - Ver Eecke Anshel16-2117-210-2
13:4532F4Ruysschaert Elien - Ruysschaert BrittReul Océane - Piatkowska Rodriguez Ewa21-1521-122-0
14:3033F1De Beule Julie - Coolman NinaWittock Birthe - van Grinsven Leen21-1821-192-0
14:3034M3Oprins Jeroen - Blondeel MathiasKoekelkoren Dries - Deroo Sam13-2119-210-2
14:3035M2Douwen Bob - Urnaut AljosaVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis20-2217-210-2
14:3036F4Van den Broeck Isabel - Simons LoreDaniëls Bente - Mees Lana21-1421-132-0
1/2 Finals
15:3037M1Degruyter Tim - Vandecaveye GillesLemmens Tim - Ver Eecke Anshel21-1613-2110-151-2
15:3038M3Koekelkoren Dries - Deroo SamVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis21-1818-2115-122-1
15:3039F2Catry Maud - Vandesteene ElsRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt21-1817-2111-151-2
15:3040F4De Beule Julie - Coolman NinaVan den Broeck Isabel - Simons Lore21-1421-182-0
Finals
17:0041F1Ruysschaert Elien - Ruysschaert BrittDe Beule Julie - Coolman Nina21-1716-2116-142-1
18:0042M1Lemmens Tim - Ver Eecke AnshelKoekelkoren Dries - Deroo Sam11-2121-1715-102-1

Einduitslag Dames

Ploeg Punten
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt 80
De Beule Julie - Coolman Nina 72
Catry Maud - Vandesteene Els 64
Van den Broeck Isabel - Simons Lore 64
Reul Océane - Piatkowska Rodriguez Ewa 61
Wittock Birthe - van Grinsven Leen 61
Daniëls Bente - Mees Lana 61
Van Bree Stephanie - Lieckens Kim 56
Vercruysse Sien - Carpentier Celine 53
Baens Fleur - Devos Janne 53
Hervent Linde - Brocatus Hannelore 45
Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah 40
de Jong Lobke - Gaeremynck Aaricia 32
Schaekers Hanne - Penders Lotte 32
Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies 32
Eggen Sarah - Masset Magali 32
Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline 32
Popa Anamaria - van Bellen Nicolien 16
Simons Elien - Mathues Ina 16
Vanhorebeek Laure - Vermeulen Bieke 16
Ceustermans Marthe - Theuns Robyn 16
Colemonts-Vroninks Haaike - Kenes Cyrielle 16
De Wilde Laurence - Pauwels Lyn 16

Einduitslag Heren

Ploeg Punten
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel 80
Koekelkoren Dries - Deroo Sam 72
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles 69
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis 64
Verspecht Martijn - Vleugels Jef 61
Christiaens Jens - Cosemans Lienert 61
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias 56
Douwen Bob - Urnaut Aljosa 56
Steenhouwer Dries - Degrève Wim 53
Colson Martijn - Deroey Dennis 48
Coucke Ward - Derom Roel 45
Pirali Yannick - Nuijten Oscar 40
Vermeeren Thibault - Coenen Jo 32
De Bock Bart - Van Acker Christophe 32
Paulides Joppe - Proost Kristof 32
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth 32
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 32
Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey 24
Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter 24
Mol Vincent - Siqueira Frederico 24
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor 24
Backaert Wim - Vereecken Jonas 24
Hoho Kristof - Willems Micha 24
Cornelis Wannes - Devolder Laurens 24
Janssens Jonas - Van Daele Andy 24
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam 24
Engels Stef - Maddens Lars 24
van den Berg Peter - Somers Bjorn 16
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan 16
De Pryck Laurens - Poot Tijs 16
Deruyck Sander - Kermans Tim 16
Symoens Jonas - Malfait Gilles 16
De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth 16
Vercruysse Jop - Dedeyne Leonis 16
De Nys Willem - Torfs Wesley 16
van Hest Dries - Malisse Florian 16
De Keyser Arne - De Brabander Stijn 16

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Backaert Wim - Vereecken Jonas
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth
Christiaens Jens - Cosemans Lienert
Colson Martijn - Deroey Dennis
Cornelis Wannes - Devolder Laurens
Coucke Ward - Derom Roel
De Bock Bart - Van Acker Christophe
De Keyser Arne - De Brabander Stijn
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
De Nys Willem - Torfs Wesley
De Pryck Laurens - Poot Tijs
De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles
Deruyck Sander - Kermans Tim
Douwen Bob - Urnaut Aljosa
Engels Stef - Maddens Lars
Hoho Kristof - Willems Micha
Janssens Jonas - Van Daele Andy
Koekelkoren Dries - Deroo Sam
Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor
Mol Vincent - Siqueira Frederico
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias
Paulides Joppe - Proost Kristof
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam
Steenhouwer Dries - Degrève Wim
Symoens Jonas - Malfait Gilles
van den Berg Peter - Somers Bjorn
van Hest Dries - Malisse Florian
Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis
Vercruysse Jop - Dedeyne Leonis
Vermeeren Thibault - Coenen Jo
Verspecht Martijn - Vleugels Jef

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Baens Fleur - Devos Janne
Catry Maud - Vandesteene Els
Ceustermans Marthe - Theuns Robyn
Colemonts-Vroninks Haaike - Kenes Cyrielle
Daniëls Bente - Mees Lana
De Beule Julie - Coolman Nina
de Jong Lobke - Gaeremynck Aaricia
De Wilde Laurence - Pauwels Lyn
Eggen Sarah - Masset Magali
Hervent Linde - Brocatus Hannelore
Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah
Popa Anamaria - van Bellen Nicolien
Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline
Reul Océane - Piatkowska Rodriguez Ewa
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt
Schaekers Hanne - Penders Lotte
Simons Elien - Mathues Ina
Van Bree Stephanie - Lieckens Kim
Van den Broeck Isabel - Simons Lore
Van den Vonder Lore - Stokbroekx Annelies
Vanhorebeek Laure - Vermeulen Bieke
Vercruysse Sien - Carpentier Celine
Wittock Birthe - van Grinsven Leen