MANCHE BELGIAN BEACHVOLLEY IEPER-YPRES


zaterdag 9 juni - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Janssens Jonas - Van Daele AndyDe Pryck Laurens - Poot Tijs21-1321-2315-82-1
08:302FM2Vercruysse Jop - Vandenberghe ThomasCornelis Wannes - Devolder Laurens20-2216-210-2
08:303GM3van den Berg Peter - Amelinckx IggyVan Haesendonck Maxim - Somers Bjorn21-1522-2415-122-1
08:304DF4Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen FienDe Wilde Laurence - Pauwels Lyn10-215-210-2
09:155DM1Van der Aa Yorven - Van Roy Denes Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey21-1617-219-151-2
09:156HM2Maddens Lars - Górski JanuszMees Bavo - Van Leemputten Arnor21-1318-2115-132-1
09:157CM3Loos Niels - Mylemans KennethEngels Stef - Baeck Pieter14-2116-210-2
09:158CF4Vercruysse Sien - Carpentier CelineLieselot Leys - Corneillie Leen21-1321-152-0
10:009EM1De Pryck Laurens - Poot TijsVleugels Jef - Cosemans Lienert9-2110-210-2
10:0010FM2Vercruysse Jop - Vandenberghe ThomasDe Bock Bart - Van Acker Christophe21-1916-2110-151-2
10:0011GM3Van Haesendonck Maxim - Somers BjornCoucke Ward - Derom Roel8-2117-210-2
10:0012DF4Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen FienThys Hanne - Reul Océane7-218-210-2
10:4513DM1Van der Aa Yorven - Van Roy Denes De Keyser Seppe - De Keyser Jente15-215-210-2
10:4514HM2Mees Bavo - Van Leemputten ArnorVan de Wielle Tim - Masset Bruno11-2123-2115-122-1
10:4515CM3Loos Niels - Mylemans KennethVermeeren Thibault - Coenen Jo15-217-210-2
10:4516CF4Lieselot Leys - Corneillie LeenVandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa15-2116-210-2
11:3017EM1Janssens Jonas - Van Daele AndyVleugels Jef - Cosemans Lienert10-2114-210-2
11:3018FM2Cornelis Wannes - Devolder LaurensDe Bock Bart - Van Acker Christophe21-2319-210-2
11:3019GM3van den Berg Peter - Amelinckx IggyCoucke Ward - Derom Roel17-2115-210-2
11:3020DF4De Wilde Laurence - Pauwels LynThys Hanne - Reul Océane15-2120-220-2
12:1521DM1Lambrechts Wouter - Klok JeffreyDe Keyser Seppe - De Keyser Jente16-2117-210-2
12:1522HM2Maddens Lars - Górski JanuszVan de Wielle Tim - Masset Bruno21-1618-2115-132-1
12:1523CM3Engels Stef - Baeck PieterVermeeren Thibault - Coenen Jo7-2114-210-2
12:1524CF4Vercruysse Sien - Carpentier CelineVandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa19-2114-210-2
13:0025AM1Deruyck Sander - Kermans TimHoho Kristof - Willems Micha15-2115-210-2
13:0026JM2Degraeve Simon - Goedefroit Thomasvan Hest Dries - Van Tigchelt Yorik21-1111-2122-202-1
13:0027#M3Vleugels Jef - Cosemans LienertDe Bock Bart - Van Acker Christophe21-1621-102-0
13:0028AF4Ceustermans Marthe - Theuns Robyn Eggen Sarah - Masset Magali11-2121-1913-151-2
13:4529BM1Browaeys Robrecht - Siqueira FredericoHermans Simon - Mol Vincent17-2121-1715-132-1
13:4530IM2Vinckier Yentl - Dedeyne LeonisDe Nys Willem - Torfs Wesley10-2115-210-2
13:4531#F3Vercruysse Sien - Carpentier CelineThys Hanne - Reul Océane9-2113-210-2
13:4532#F4Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez EwaDe Wilde Laurence - Pauwels Lyn21-1821-112-0
14:3033#M1Coucke Ward - Derom RoelDe Keyser Seppe - De Keyser Jente17-2121-177-151-2
14:3034#M2Maddens Lars - Górski JanuszVermeeren Thibault - Coenen Jo21-1516-2116-181-2
14:3035BF3Lambrechts Karen - van Bellen NicolienDegrève Linde - de Jong Lobke17-2115-210-2
14:3036FF4Schaekers Hanne - Penders LotteDaniëls Bente - Mees Lana15-2117-210-2
15:1537AM1Deruyck Sander - Kermans TimVan der Aa Yentl - Van Reeth Thomas7-2115-210-2
15:1538JM2van Hest Dries - Van Tigchelt YorikSannen Jeroen - Hoeyberghs Sam17-2121-1713-151-2
15:1539EF3Neyt Paulien - Gondry SophieSimons Elien - Mathues Ina21-821-132-0
15:1540AF4Ceustermans Marthe - Theuns Robyn Van den vonder Lisa - Cools Sarah8-2119-210-2
16:0041BM1Hermans Simon - Mol VincentPaulides Joppe - Balduyck Jeroen10-2122-2010-151-2
16:0042IM2Vinckier Yentl - Dedeyne LeonisBormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth17-2112-210-2
16:0043BF3Lambrechts Karen - van Bellen NicolienVerrelst Nymphe - Sobolska Marta14-2111-210-2
16:0044FF4Schaekers Hanne - Penders LotteHervent Linde - Brocatus Hannelore21-2321-1615-122-1
16:4545AM1Hoho Kristof - Willems MichaVan der Aa Yentl - Van Reeth Thomas21-1718-2119-172-1
16:4546JM2Degraeve Simon - Goedefroit ThomasSannen Jeroen - Hoeyberghs Sam15-2121-1212-151-2
16:4547EF3Simons Elien - Mathues InaBaens Fleur - Devos Janne21-1711-2115-132-1
16:4548AF4Eggen Sarah - Masset MagaliVan den vonder Lisa - Cools Sarah13-219-210-2
17:3049BM1Browaeys Robrecht - Siqueira FredericoPaulides Joppe - Balduyck Jeroen12-2115-210-2
17:3050IM2De Nys Willem - Torfs WesleyBormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth11-2125-2315-112-1
17:3051BF3Degrève Linde - de Jong LobkeVerrelst Nymphe - Sobolska Marta16-2113-210-2
17:3052FF4Daniëls Bente - Mees LanaHervent Linde - Brocatus Hannelore21-1822-202-0
18:1553#M1Hoho Kristof - Willems MichaSannen Jeroen - Hoeyberghs Sam21-1821-182-0
18:1554#M2Paulides Joppe - Balduyck JeroenDe Nys Willem - Torfs Wesley21-1121-112-0
18:1555EF3Neyt Paulien - Gondry SophieBaens Fleur - Devos Janne15-2118-210-2
18:1556#F4Eggen Sarah - Masset MagaliDaniëls Bente - Mees Lana14-2118-210-2
19:0057#F1Degrève Linde - de Jong LobkeBaens Fleur - Devos Janne10-2119-210-2
19:0058#F3Verrelst Nymphe - Sobolska MartaNeyt Paulien - Gondry Sophie14-2121-1815-62-1
19:0059#F4Van den vonder Lisa - Cools SarahSchaekers Hanne - Penders Lotte21-1421-72-0

zondag 10 juni - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1Paulides Joppe - Balduyck JeroenVermeeren Thibault - Coenen Jo21-1721-172-0
08:302DM3Lemmens Tim - Ver Eecke AnshelHoho Kristof - Willems Micha21-021-02-0
08:303AF2Verrelst Nymphe - Sobolska MartaVandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa21-1816-2113-151-2
08:304DF4Thielemans Britt - Verhulst RenéeDaniëls Bente - Mees Lana21-1321-122-0
09:155CM1Pirali Yannick - Nuijten OscarVleugels Jef - Cosemans Lienert21-1715-2115-112-1
09:156BM3Steenhouwer Dries - Degrève WimDe Keyser Seppe - De Keyser Jente21-1521-162-0
09:157CF2Van den Broeck Isabel - Simons LoreBaens Fleur - Devos Janne21-1718-2115-92-1
09:158BF4Van den vonder Lisa - Cools SarahThys Hanne - Reul Océane21-1021-152-0
10:009AM1Vermeeren Thibault - Coenen JoKoekelkoren Dries - van Walle Tom16-2118-210-2
10:0010DM3Hoho Kristof - Willems MichaOprins Jeroen - Blondeel Mathias0-210-210-2
10:0011AF2Verrelst Nymphe - Sobolska MartaCatry Maud - Vandesteene Els13-2116-210-2
10:0012DF4Daniëls Bente - Mees LanaWittock Birthe - van Grinsven Leen21-1821-182-0
10:4513CM1Vleugels Jef - Cosemans LienertDouwen Bob - Urnaut Aljosa21-1621-2312-171-2
10:4514BM3De Keyser Seppe - De Keyser JenteColson Martijn - Deroey Dennis20-2216-210-2
10:4515CF2Baens Fleur - Devos JanneDe Beule Julie - Coolman Nina8-2118-210-2
10:4516BF4Thys Hanne - Reul OcéaneRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt11-2119-210-2
11:3017AM1Paulides Joppe - Balduyck JeroenKoekelkoren Dries - van Walle Tom0-210-210-2
11:3018DM3Lemmens Tim - Ver Eecke AnshelOprins Jeroen - Blondeel Mathias21-1916-2115-102-1
11:3019AF2Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez EwaCatry Maud - Vandesteene Els18-2124-260-2
11:3020DF4Thielemans Britt - Verhulst RenéeWittock Birthe - van Grinsven Leen21-1018-2113-151-2
12:1521CM1Pirali Yannick - Nuijten OscarDouwen Bob - Urnaut Aljosa22-2021-172-0
12:1522BM3Steenhouwer Dries - Degrève WimColson Martijn - Deroey Dennis11-2114-210-2
12:1523CF2Van den Broeck Isabel - Simons LoreDe Beule Julie - Coolman Nina21-1615-2115-102-1
12:1524BF4Van den vonder Lisa - Cools SarahRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt18-2121-1311-151-2
Place 9-12
13:0025M1Vermeeren Thibault - Coenen JoHoho Kristof - Willems Micha21-021-02-0
13:0026M3De Keyser Seppe - De Keyser JenteVleugels Jef - Cosemans Lienert21-1714-218-151-2
13:0027F2Verrelst Nymphe - Sobolska MartaWittock Birthe - van Grinsven Leen11-2112-210-2
13:0028F4Thys Hanne - Reul OcéaneBaens Fleur - Devos Janne21-1421-182-0
1/4 Finals
13:4529F1Catry Maud - Vandesteene ElsDaniëls Bente - Mees Lana21-821-142-0
13:4530M3Pirali Yannick - Nuijten OscarSteenhouwer Dries - Degrève Wim21-1821-192-0
13:4531M2Koekelkoren Dries - van Walle TomOprins Jeroen - Blondeel Mathias21-1621-152-0
13:4532F4Van den Broeck Isabel - Simons LoreVan den vonder Lisa - Cools Sarah18-2112-210-2
14:3033F1Ruysschaert Elien - Ruysschaert BrittDe Beule Julie - Coolman Nina21-1717-2114-161-2
14:3034M3Lemmens Tim - Ver Eecke AnshelPaulides Joppe - Balduyck Jeroen21-1516-2115-112-1
14:3035M2Colson Martijn - Deroey DennisDouwen Bob - Urnaut Aljosa21-1221-182-0
14:3036F4Thielemans Britt - Verhulst RenéeVandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa21-1822-202-0
1/2 Finals
15:3037M1Pirali Yannick - Nuijten OscarKoekelkoren Dries - van Walle Tom21-1614-2111-151-2
15:3038M3Lemmens Tim - Ver Eecke AnshelColson Martijn - Deroey Dennis15-2120-220-2
15:3039F2Catry Maud - Vandesteene ElsVan den vonder Lisa - Cools Sarah11-2118-210-2
15:3040F4De Beule Julie - Coolman NinaThielemans Britt - Verhulst Renée13-2121-1015-132-1
Finals
17:0041F1Van den vonder Lisa - Cools SarahDe Beule Julie - Coolman Nina21-1517-2113-151-2
18:0042M1Koekelkoren Dries - van Walle TomColson Martijn - Deroey Dennis21-1519-2115-92-1

Einduitslag Dames

Ploeg Punten
De Beule Julie - Coolman Nina 80
Van den vonder Lisa - Cools Sarah 77
Catry Maud - Vandesteene Els 64
Thielemans Britt - Verhulst Renée 64
Daniëls Bente - Mees Lana 61
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa 61
Van den Broeck Isabel - Simons Lore 56
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt 56
Thys Hanne - Reul Océane 53
Wittock Birthe - van Grinsven Leen 48
Verrelst Nymphe - Sobolska Marta 45
Baens Fleur - Devos Janne 45
Schaekers Hanne - Penders Lotte 32
Vercruysse Sien - Carpentier Celine 32
De Wilde Laurence - Pauwels Lyn 32
Eggen Sarah - Masset Magali 32
Degrève Linde - de Jong Lobke 32
Neyt Paulien - Gondry Sophie 32
Ceustermans Marthe - Theuns Robyn 16
Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien 16
Lieselot Leys - Corneillie Leen 16
Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen Fien 16
Simons Elien - Mathues Ina 16
Hervent Linde - Brocatus Hannelore 16

Einduitslag Heren

Ploeg Punten
Koekelkoren Dries - van Walle Tom 80
Colson Martijn - Deroey Dennis 72
Pirali Yannick - Nuijten Oscar 64
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel 64
Paulides Joppe - Balduyck Jeroen 61
Steenhouwer Dries - Degrève Wim 56
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias 56
Douwen Bob - Urnaut Aljosa 56
Vermeeren Thibault - Coenen Jo 53
Vleugels Jef - Cosemans Lienert 53
Hoho Kristof - Willems Micha 45
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 45
Coucke Ward - Derom Roel 32
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam 32
De Nys Willem - Torfs Wesley 32
Maddens Lars - Górski Janusz 32
De Bock Bart - Van Acker Christophe 32
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas 24
Browaeys Robrecht - Siqueira Frederico 24
Engels Stef - Baeck Pieter 24
Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey 24
Janssens Jonas - Van Daele Andy 24
Cornelis Wannes - Devolder Laurens 24
van den Berg Peter - Amelinckx Iggy 24
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor 24
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth 24
Degraeve Simon - Goedefroit Thomas 24
Deruyck Sander - Kermans Tim 16
Hermans Simon - Mol Vincent 16
Loos Niels - Mylemans Kenneth 16
Van der Aa Yorven - Van Roy Denes 16
De Pryck Laurens - Poot Tijs 16
Vercruysse Jop - Vandenberghe Thomas 16
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn 16
Van de Wielle Tim - Masset Bruno 16
Vinckier Yentl - Dedeyne Leonis 16
van Hest Dries - Van Tigchelt Yorik 16

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Baens Fleur - Devos Janne
Catry Maud - Vandesteene Els
Ceustermans Marthe - Theuns Robyn
Daniëls Bente - Mees Lana
De Beule Julie - Coolman Nina
De Wilde Laurence - Pauwels Lyn
Degrève Linde - de Jong Lobke
Eggen Sarah - Masset Magali
Hervent Linde - Brocatus Hannelore
Jacquemyn Céline - Van Der Bruggen Fien
Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien
Lieselot Leys - Corneillie Leen
Neyt Paulien - Gondry Sophie
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt
Schaekers Hanne - Penders Lotte
Simons Elien - Mathues Ina
Thielemans Britt - Verhulst Renée
Thys Hanne - Reul Océane
Van den Broeck Isabel - Simons Lore
Van den vonder Lisa - Cools Sarah
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa
Vercruysse Sien - Carpentier Celine
Verrelst Nymphe - Sobolska Marta
Wittock Birthe - van Grinsven Leen

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth
Browaeys Robrecht - Siqueira Frederico
Colson Martijn - Deroey Dennis
Cornelis Wannes - Devolder Laurens
Coucke Ward - Derom Roel
De Bock Bart - Van Acker Christophe
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
De Nys Willem - Torfs Wesley
De Pryck Laurens - Poot Tijs
Degraeve Simon - Goedefroit Thomas
Deruyck Sander - Kermans Tim
Douwen Bob - Urnaut Aljosa
Engels Stef - Baeck Pieter
Hermans Simon - Mol Vincent
Hoho Kristof - Willems Micha
Janssens Jonas - Van Daele Andy
Koekelkoren Dries - van Walle Tom
Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel
Loos Niels - Mylemans Kenneth
Maddens Lars - Górski Janusz
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias
Paulides Joppe - Balduyck Jeroen
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam
Steenhouwer Dries - Degrève Wim
Van de Wielle Tim - Masset Bruno
van den Berg Peter - Amelinckx Iggy
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas
Van der Aa Yorven - Van Roy Denes
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn
van Hest Dries - Van Tigchelt Yorik
Vercruysse Jop - Vandenberghe Thomas
Vermeeren Thibault - Coenen Jo
Vinckier Yentl - Dedeyne Leonis
Vleugels Jef - Cosemans Lienert