MANCHE BELGIAN BEACHVOLLEY KORTRIJK-COURTRAI


zaterdag 2 juni - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Van den Boogaert Benneth - Hofmans ThomasVan Haesendonck Maxim - Somers Bjorn21-1214-218-151-2
08:302FM2Vercruysse Jop - Jacquemijns JonasDe Pryck Laurens - Poot Tijs21-1513-2110-151-2
08:303GM3van Hest Dries - Dufraing BertMees Bavo - Van Leemputten Arnor20-2221-1911-151-2
08:304DF4Michiels Rebecca - Delanote JustineDegrève Linde - de Jong Lobke12-2113-210-2
09:155DM1Loos Niels - De Raedt MicaëlLambrechts Wouter - Klok Jeffrey20-2215-210-2
09:156HM2Browaeys Robrecht - Bekaert HannesCornelis Wannes - Devolder Laurens10-2111-210-2
09:157CM3Dedeyne Leonis - Maddens Lars Degraeve Simon - Van Dorpe Daan21-1621-182-0
09:158CF4Ceustermans Marthe - Theuns Robyn Neyt Paulien - Gondry Sophie18-2121-1815-102-1
10:009EM1Van den Boogaert Benneth - Hofmans ThomasVermeeren Thibault - Coenen Jo16-2111-210-2
10:0010FM2Vercruysse Jop - Jacquemijns JonasDe Keyser Seppe - De Keyser Jente13-2121-1413-151-2
10:0011GM3van Hest Dries - Dufraing BertDegruyter Tim - Vandecaveye Gilles10-2112-210-2
10:0012DF4Michiels Rebecca - Delanote JustineVandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa10-2112-210-2
10:4513DM1Loos Niels - De Raedt MicaëlPaulides Joppe - Balduyck Jeroen16-2111-210-2
10:4514HM2Browaeys Robrecht - Bekaert HannesVerspecht Martijn - Vleugels Jef11-2114-210-2
10:4515CM3Degraeve Simon - Van Dorpe DaanVan der Aa Yentl - Van Reeth Thomas15-2119-210-2
10:4516CF4Neyt Paulien - Gondry SophieVerrelst Nymphe - Sobolska Marta21-1221-152-0
11:3017EM1Van Haesendonck Maxim - Somers BjornVermeeren Thibault - Coenen Jo13-2112-210-2
11:3018FM2De Pryck Laurens - Poot TijsDe Keyser Seppe - De Keyser Jente15-2112-210-2
11:3019GM3Mees Bavo - Van Leemputten ArnorDegruyter Tim - Vandecaveye Gilles21-1819-2112-151-2
11:3020DF4Degrève Linde - de Jong LobkeVandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa16-2118-210-2
12:1521DM1Lambrechts Wouter - Klok JeffreyPaulides Joppe - Balduyck Jeroen15-2113-210-2
12:1522HM2Cornelis Wannes - Devolder LaurensVerspecht Martijn - Vleugels Jef14-2117-210-2
12:1523CM3Dedeyne Leonis - Maddens Lars Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas12-2113-210-2
12:1524CF4Ceustermans Marthe - Theuns Robyn Verrelst Nymphe - Sobolska Marta16-2121-188-151-2
13:0025AM1Hermans Simon - Mol VincentSymoens Jonas - Malfait Gilles13-2120-220-2
13:0026JM2Janssens Jonas - Van Daele AndySannen Jeroen - Van Tigchelt Yorik13-2121-178-151-2
13:0027#M3Vermeeren Thibault - Coenen JoDe Keyser Seppe - De Keyser Jente21-1718-2115-112-1
13:0028AF4Kenes Cyrielle - van Bellen NicolienEggen Sarah - Masset Magali15-2113-210-2
13:4529BM1Deruyck Sander - Kermans TimEngels Stef - Baeck Pieter21-1621-132-0
13:4530IM2Willems Micha - Guelinckx SanneVan de Wielle Tim - Masset Bruno12-2118-210-2
13:4531#F3Ceustermans Marthe - Theuns Robyn Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa19-2111-210-2
13:4532#F4Neyt Paulien - Gondry SophieDegrève Linde - de Jong Lobke21-1921-162-0
14:3033#M1Degruyter Tim - Vandecaveye GillesPaulides Joppe - Balduyck Jeroen18-2117-210-2
14:3034#M2Verspecht Martijn - Vleugels JefVan der Aa Yentl - Van Reeth Thomas19-2121-178-151-2
14:3035BF3De Wilde Laurence - Tison LucieLambrechts Karen - Van Belle Amber21-1621-112-0
14:3036FF4Rampelberg Lina - Jacquemyn CélineDaniëls Bente - Mees Lana16-2112-210-2
15:1537AM1Hermans Simon - Mol VincentSteenhouwer Dries - Degrève Wim14-2121-196-151-2
15:1538JM2Janssens Jonas - Van Daele AndyDe Nys Willem - Torfs Wesley21-1922-202-0
15:1539EF3Thys Hanne - Reul OcéaneVercruysse Sien - Carpentier Celine21-821-172-0
15:1540AF4Kenes Cyrielle - van Bellen NicolienThielemans Britt - Verhulst Renée14-2112-210-2
16:0041BM1Engels Stef - Baeck PieterChristiaens Jens - Cosemans Lienert15-2110-210-2
16:0042IM2Willems Micha - Guelinckx SanneDe Bock Bart - Van Acker Christophe11-2111-210-2
16:0043BF3Lambrechts Karen - Van Belle AmberVan den vonder Lisa - Cools Sarah12-216-210-2
16:0044FF4Rampelberg Lina - Jacquemyn CélineHervent Linde - Brocatus Hannelore8-2121-1910-151-2
16:4545AM1Symoens Jonas - Malfait GillesSteenhouwer Dries - Degrève Wim19-2116-210-2
16:4546JM2Sannen Jeroen - Van Tigchelt YorikDe Nys Willem - Torfs Wesley21-1421-132-0
16:4547EF3Vercruysse Sien - Carpentier CelineBaens Fleur - Devos Janne10-2121-1515-122-1
16:4548AF4Eggen Sarah - Masset MagaliThielemans Britt - Verhulst Renée12-2116-210-2
17:3049BM1Deruyck Sander - Kermans TimChristiaens Jens - Cosemans Lienert14-2113-210-2
17:3050IM2Van de Wielle Tim - Masset BrunoDe Bock Bart - Van Acker Christophe18-2123-2115-122-1
17:3051BF3De Wilde Laurence - Tison LucieVan den vonder Lisa - Cools Sarah12-2114-210-2
17:3052FF4Daniëls Bente - Mees LanaHervent Linde - Brocatus Hannelore22-2021-152-0
18:1553#M1Steenhouwer Dries - Degrève WimSannen Jeroen - Van Tigchelt Yorik21-1521-152-0
18:1554#M2Christiaens Jens - Cosemans LienertVan de Wielle Tim - Masset Bruno23-2521-1315-112-1
18:1555EF3Thys Hanne - Reul OcéaneBaens Fleur - Devos Janne21-1221-142-0
18:1556#F4Eggen Sarah - Masset MagaliDaniëls Bente - Mees Lana21-1813-2112-151-2
19:0057#F1De Wilde Laurence - Tison LucieThys Hanne - Reul Océane13-2113-210-2
19:0058#F3Van den vonder Lisa - Cools SarahVercruysse Sien - Carpentier Celine21-821-152-0
19:0059#F4Thielemans Britt - Verhulst RenéeHervent Linde - Brocatus Hannelore12-2121-1115-82-1

zondag 3 juni - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1Steenhouwer Dries - Degrève WimChristiaens Jens - Cosemans Lienert21-1716-2115-132-1
08:302DM3Oprins Jeroen - Blondeel MathiasVermeeren Thibault - Coenen Jo21-1621-152-0
08:303AF2Van den vonder Lisa - Cools SarahVandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa17-2121-915-52-1
08:304DF4Wittock Birthe - van Grinsven LeenNeyt Paulien - Gondry Sophie21-1619-2114-161-2
09:155CM1Colson Martijn - Deroey DennisPaulides Joppe - Balduyck Jeroen21-1223-212-0
09:156BM3Pirali Yannick - Nuijten OscarVan der Aa Yentl - Van Reeth Thomas16-2121-1916-181-2
09:157CF2Van den Broeck Isabel - Simons LoreThys Hanne - Reul Océane17-2116-210-2
09:158BF4Thielemans Britt - Verhulst RenéeDaniëls Bente - Mees Lana21-1916-2115-102-1
10:009AM1Christiaens Jens - Cosemans LienertKoekelkoren Dries - van Walle Tom11-2110-210-2
10:0010DM3Vermeeren Thibault - Coenen JoLemmens Tim - Ver Eecke Anshel22-2423-218-151-2
10:0011AF2Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez EwaLieckens Kim - Mouha Liesbeth11-2116-210-2
10:0012DF4Wittock Birthe - van Grinsven LeenRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt16-2114-210-2
10:4513CM1Paulides Joppe - Balduyck JeroenDouwen Bob - Urnaut Aljosa13-2115-210-2
10:4514BM3Pirali Yannick - Nuijten OscarVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis11-2116-210-2
10:4515CF2Van den Broeck Isabel - Simons LoreDe Beule Julie - Coolman Nina16-2119-210-2
10:4516BF4Daniëls Bente - Mees LanaCatry Maud - Vandesteene Els14-2115-210-2
11:3017AM1Steenhouwer Dries - Degrève WimKoekelkoren Dries - van Walle Tom12-2112-210-2
11:3018DM3Oprins Jeroen - Blondeel MathiasLemmens Tim - Ver Eecke Anshel10-2121-1415-132-1
11:3019AF2Van den vonder Lisa - Cools SarahLieckens Kim - Mouha Liesbeth21-1521-192-0
11:3020DF4Neyt Paulien - Gondry SophieRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt12-2110-210-2
12:1521CM1Colson Martijn - Deroey DennisDouwen Bob - Urnaut Aljosa21-1620-220-151-2
12:1522BM3Van der Aa Yentl - Van Reeth ThomasVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis17-2117-210-2
12:1523CF2Thys Hanne - Reul OcéaneDe Beule Julie - Coolman Nina14-2115-210-2
12:1524BF4Thielemans Britt - Verhulst RenéeCatry Maud - Vandesteene Els17-2121-1711-151-2
Place 9-12
13:0025M1Christiaens Jens - Cosemans LienertVermeeren Thibault - Coenen Jo21-1915-2115-132-1
13:0026M3Pirali Yannick - Nuijten OscarPaulides Joppe - Balduyck Jeroen21-2310-210-2
13:0027F2Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez EwaWittock Birthe - van Grinsven Leen21-1321-102-0
13:0028F4Daniëls Bente - Mees LanaVan den Broeck Isabel - Simons Lore21-1921-192-0
1/4 Finals
13:4529F1Van den vonder Lisa - Cools SarahNeyt Paulien - Gondry Sophie21-1721-162-0
13:4530M3Douwen Bob - Urnaut AljosaVan der Aa Yentl - Van Reeth Thomas21-1921-172-0
13:4531M2Koekelkoren Dries - van Walle TomLemmens Tim - Ver Eecke Anshel21-1721-142-0
13:4532F4De Beule Julie - Coolman NinaThielemans Britt - Verhulst Renée22-2416-210-2
14:3033F1Catry Maud - Vandesteene ElsThys Hanne - Reul Océane21-1321-102-0
14:3034M3Oprins Jeroen - Blondeel MathiasSteenhouwer Dries - Degrève Wim21-1621-2315-132-1
14:3035M2Vandecaveye Lander - Vandecaveye LouisColson Martijn - Deroey Dennis13-2115-210-2
14:3036F4Ruysschaert Elien - Ruysschaert BrittLieckens Kim - Mouha Liesbeth21-1621-2313-151-2
1/2 Finals
15:3037M1Douwen Bob - Urnaut AljosaKoekelkoren Dries - van Walle Tom18-2115-210-2
15:3038M3Oprins Jeroen - Blondeel MathiasColson Martijn - Deroey Dennis13-2114-210-2
15:3039F2Van den vonder Lisa - Cools SarahThielemans Britt - Verhulst Renée21-1521-132-0
15:3040F4Catry Maud - Vandesteene ElsLieckens Kim - Mouha Liesbeth19-2121-1515-102-1
Finals
17:0041F1Van den vonder Lisa - Cools SarahCatry Maud - Vandesteene Els21-1421-192-0
18:0042M1Koekelkoren Dries - van Walle TomColson Martijn - Deroey Dennis21-1721-162-0

Einduitslag Dames

Ploeg Punten
Van den vonder Lisa - Cools Sarah 85
Catry Maud - Vandesteene Els 72
Thielemans Britt - Verhulst Renée 69
Lieckens Kim - Mouha Liesbeth 64
Neyt Paulien - Gondry Sophie 61
Thys Hanne - Reul Océane 61
De Beule Julie - Coolman Nina 56
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt 56
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa 53
Daniëls Bente - Mees Lana 53
Wittock Birthe - van Grinsven Leen 40
Van den Broeck Isabel - Simons Lore 40
Hervent Linde - Brocatus Hannelore 32
Ceustermans Marthe - Theuns Robyn 32
Degrève Linde - de Jong Lobke 32
Eggen Sarah - Masset Magali 32
De Wilde Laurence - Tison Lucie 32
Vercruysse Sien - Carpentier Celine 32
Kenes Cyrielle - van Bellen Nicolien 16
Lambrechts Karen - Van Belle Amber 16
Verrelst Nymphe - Sobolska Marta 16
Michiels Rebecca - Delanote Justine 16
Baens Fleur - Devos Janne 16
Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline 16

Einduitslag Heren

Ploeg Punten
Koekelkoren Dries - van Walle Tom 80
Colson Martijn - Deroey Dennis 72
Douwen Bob - Urnaut Aljosa 64
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias 64
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas 61
Steenhouwer Dries - Degrève Wim 61
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel 56
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis 56
Christiaens Jens - Cosemans Lienert 53
Paulides Joppe - Balduyck Jeroen 53
Vermeeren Thibault - Coenen Jo 45
Pirali Yannick - Nuijten Oscar 40
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles 32
Sannen Jeroen - Van Tigchelt Yorik 32
Van de Wielle Tim - Masset Bruno 32
Verspecht Martijn - Vleugels Jef 32
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 32
Symoens Jonas - Malfait Gilles 24
Deruyck Sander - Kermans Tim 24
Dedeyne Leonis - Maddens Lars 24
Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey 24
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn 24
De Pryck Laurens - Poot Tijs 24
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor 24
Cornelis Wannes - Devolder Laurens 24
De Bock Bart - Van Acker Christophe 24
Janssens Jonas - Van Daele Andy 24
Hermans Simon - Mol Vincent 16
Engels Stef - Baeck Pieter 16
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan 16
Loos Niels - De Raedt Micaël 16
Van den Boogaert Benneth - Hofmans Thomas 16
Vercruysse Jop - Jacquemijns Jonas 16
van Hest Dries - Dufraing Bert 16
Browaeys Robrecht - Bekaert Hannes 16
Willems Micha - Guelinckx Sanne 16
De Nys Willem - Torfs Wesley 16

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Baens Fleur - Devos Janne
Catry Maud - Vandesteene Els
Ceustermans Marthe - Theuns Robyn
Daniëls Bente - Mees Lana
De Beule Julie - Coolman Nina
De Wilde Laurence - Tison Lucie
Degrève Linde - de Jong Lobke
Eggen Sarah - Masset Magali
Hervent Linde - Brocatus Hannelore
Kenes Cyrielle - van Bellen Nicolien
Lambrechts Karen - Van Belle Amber
Lieckens Kim - Mouha Liesbeth
Michiels Rebecca - Delanote Justine
Neyt Paulien - Gondry Sophie
Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt
Thielemans Britt - Verhulst Renée
Thys Hanne - Reul Océane
Van den Broeck Isabel - Simons Lore
Van den vonder Lisa - Cools Sarah
Vandenabeele Annelies - Piatkowska Rodriguez Ewa
Vercruysse Sien - Carpentier Celine
Verrelst Nymphe - Sobolska Marta
Wittock Birthe - van Grinsven Leen

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Browaeys Robrecht - Bekaert Hannes
Christiaens Jens - Cosemans Lienert
Colson Martijn - Deroey Dennis
Cornelis Wannes - Devolder Laurens
De Bock Bart - Van Acker Christophe
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
De Nys Willem - Torfs Wesley
De Pryck Laurens - Poot Tijs
Dedeyne Leonis - Maddens Lars
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles
Deruyck Sander - Kermans Tim
Douwen Bob - Urnaut Aljosa
Engels Stef - Baeck Pieter
Hermans Simon - Mol Vincent
Janssens Jonas - Van Daele Andy
Koekelkoren Dries - van Walle Tom
Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel
Loos Niels - De Raedt Micaël
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias
Paulides Joppe - Balduyck Jeroen
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Sannen Jeroen - Van Tigchelt Yorik
Steenhouwer Dries - Degrève Wim
Symoens Jonas - Malfait Gilles
Van de Wielle Tim - Masset Bruno
Van den Boogaert Benneth - Hofmans Thomas
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn
van Hest Dries - Dufraing Bert
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis
Vercruysse Jop - Jacquemijns Jonas
Vermeeren Thibault - Coenen Jo
Verspecht Martijn - Vleugels Jef
Willems Micha - Guelinckx Sanne