MANCHE BELGIAN BEACHVOLLEY GENT-GAND


zaterdag 26 mei - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1De Raedt Micaël - Mylemans KennethVan Haesendonck Maxim - Somers Bjorn18-2120-220-2
08:302FM2van den Berg Peter - Dedeyne LeonisDe Pryck Laurens - Poot Tijs15-2117-210-2
08:303GM3Deruyck Sander - Kermans TimMees Bavo - Van Leemputten Arnor21-1521-162-0
08:304DF4Lambrechts Karen - Van Belle Amber0-210-210-2
09:155DM1Vanneste Mathieu - van Hest DriesNuyttens Wout - Witvrouwen Christophe12-2120-220-2
09:156HM2Van der Aa Yorven - Van Daele AndyCornelis Wannes - Devolder Laurens17-2116-210-2
09:157CM3Bekaert Hannes - Vercruysse JopVan Tigchelt Yorik - Dirks Peter14-2117-210-2
09:158CF4Popa Anamaria - van Bellen NicolienEggen Sarah - Masset Magali21-1221-182-0
10:009EM1De Raedt Micaël - Mylemans KennethDe Keyser Seppe - De Keyser Jente18-2113-210-2
10:0010FM2van den Berg Peter - Dedeyne LeonisVerspecht Martijn - Vleugels Jef19-2118-210-2
10:0011GM3Mees Bavo - Van Leemputten ArnorEngels Stef - Sinnesael Jelle23-2519-210-2
10:0012DF4Baens Fleur - Devos Janne0-210-210-2
10:4513DM1Vanneste Mathieu - van Hest DriesVermeeren Thibault - Coenen Jo10-2110-210-2
10:4514HM2Van der Aa Yorven - Van Daele AndyDegruyter Tim - Vandecaveye Gilles11-2110-210-2
10:4515CM3Bekaert Hannes - Vercruysse JopPaulides Joppe - Balduyck Jeroen13-2113-210-2
10:4516CF4Eggen Sarah - Masset MagaliHervent Linde - Brocatus Hannelore21-2321-1610-151-2
11:3017EM1Van Haesendonck Maxim - Somers BjornDe Keyser Seppe - De Keyser Jente17-2122-240-2
11:3018FM2De Pryck Laurens - Poot TijsVerspecht Martijn - Vleugels Jef15-2112-210-2
11:3019GM3Deruyck Sander - Kermans TimEngels Stef - Sinnesael Jelle14-2120-220-2
11:3020DF4Lambrechts Karen - Van Belle AmberBaens Fleur - Devos Janne15-2110-210-2
12:1521DM1Nuyttens Wout - Witvrouwen ChristopheVermeeren Thibault - Coenen Jo21-1421-152-0
12:1522HM2Cornelis Wannes - Devolder LaurensDegruyter Tim - Vandecaveye Gilles18-2121-197-151-2
12:1523CM3Van Tigchelt Yorik - Dirks PeterPaulides Joppe - Balduyck Jeroen16-2112-210-2
12:1524CF4Popa Anamaria - van Bellen NicolienHervent Linde - Brocatus Hannelore15-2121-198-151-2
13:0025AM1Lambrechts Wouter - Klok Jeffreyvan looy jorik - Van Roy Denes 21-1821-152-0
13:0026JM2Peters Joran - Verleene RensSannen Jeroen - Hoeyberghs Sam13-2123-250-2
13:0027#M3De Keyser Seppe - De Keyser JenteVerspecht Martijn - Vleugels Jef21-1721-132-0
13:0028AF4Vercruysse Sien - Carpentier CelineCeustermans Marthe - Theuns Robyn 18-2121-1813-151-2
13:4529BM1Symoens Jonas - Malfait GillesDegraeve Simon - Van Dorpe Daan21-1722-202-0
13:4530IM2Gewehr Luca - Jacquemijns JonasDe Nys Willem - Torfs Wesley18-2121-1611-151-2
13:4531#F3Popa Anamaria - van Bellen NicolienBaens Fleur - Devos Janne11-2117-210-2
13:4532#F4Hervent Linde - Brocatus HanneloreLambrechts Karen - Van Belle Amber21-1221-162-0
14:3033#M1Engels Stef - Sinnesael JelleNuyttens Wout - Witvrouwen Christophe21-1821-112-0
14:3034#M2Degruyter Tim - Vandecaveye GillesPaulides Joppe - Balduyck Jeroen23-2514-210-2
14:3035BF3Rampelberg Lina - Jacquemyn CélineMichiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah14-2112-210-2
14:3036FF4Delanote Justine - Cos LienDaniëls Bente - Mees Lana12-2117-210-2
15:1537AM1van looy jorik - Van Roy Denes Steenhouwer Dries - Degrève Wim15-2118-210-2
15:1538JM2Peters Joran - Verleene RensCoucke Ward - Derom Roel18-2113-210-2
15:1539EF3Neyt Paulien - Gondry SophieSchaekers Hanne - Penders Lotte21-1821-172-0
15:1540AF4Vercruysse Sien - Carpentier CelinePauwels Lyn - Vandenabeele Annelies16-2114-210-2
16:0041BM1Degraeve Simon - Van Dorpe DaanChristiaens Jens - Muysewinkel Bauk20-2221-230-2
16:0042IM2Gewehr Luca - Jacquemijns JonasBormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth21-1719-2115-171-2
16:0043BF3Rampelberg Lina - Jacquemyn CélineVan den vonder Lisa - Cools Sarah11-2110-210-2
16:0044FF4Delanote Justine - Cos LienThys Hanne - Reul Océane10-219-210-2
16:4545AM1Lambrechts Wouter - Klok JeffreySteenhouwer Dries - Degrève Wim15-2118-210-2
16:4546JM2Sannen Jeroen - Hoeyberghs SamCoucke Ward - Derom Roel14-2116-210-2
16:4547EF3Schaekers Hanne - Penders LotteDegrève Linde - de Jong Lobke21-1821-152-0
16:4548AF4Ceustermans Marthe - Theuns Robyn Pauwels Lyn - Vandenabeele Annelies14-2118-210-2
17:3049BM1Symoens Jonas - Malfait GillesChristiaens Jens - Muysewinkel Bauk15-2121-1811-151-2
17:3050IM2De Nys Willem - Torfs WesleyBormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth21-1516-2115-132-1
17:3051BF3Michiels Rebecca - Van Den Berghe HannahVan den vonder Lisa - Cools Sarah11-2118-210-2
17:3052FF4Daniëls Bente - Mees LanaThys Hanne - Reul Océane21-199-218-211-2
18:1553#M1Steenhouwer Dries - Degrève WimCoucke Ward - Derom Roel21-521-02-0
18:1554#M2Christiaens Jens - Muysewinkel BaukDe Nys Willem - Torfs Wesley19-2121-1415-92-1
18:1555EF3Neyt Paulien - Gondry SophieDegrève Linde - de Jong Lobke21-1318-2115-92-1
18:1556#F4Ceustermans Marthe - Theuns Robyn Thys Hanne - Reul Océane10-2114-210-2
19:0057#F1Michiels Rebecca - Van Den Berghe HannahNeyt Paulien - Gondry Sophie19-2116-210-2
19:0058#F3Van den vonder Lisa - Cools SarahSchaekers Hanne - Penders Lotte21-1321-102-0
19:0059#F4Pauwels Lyn - Vandenabeele AnneliesDaniëls Bente - Mees Lana21-1916-2115-171-2

zondag 27 mei - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1Steenhouwer Dries - Degrève WimChristiaens Jens - Muysewinkel Bauk18-2121-1315-112-1
08:302DM3Pirali Yannick - Nuijten OscarEngels Stef - Sinnesael Jelle20-2215-210-2
08:303AF2Hervent Linde - Brocatus HanneloreBaens Fleur - Devos Janne19-2114-210-2
08:304DF4Van den Broeck Isabel - Simons LoreNeyt Paulien - Gondry Sophie21-1421-192-0
09:155CM1Colson Martijn - Deroey DennisDe Keyser Seppe - De Keyser Jente21-1319-2115-82-1
09:156BM3Van der Aa Yentl - Van Reeth ThomasPaulides Joppe - Balduyck Jeroen21-1817-2115-102-1
09:157CF2Verrelst Nymphe - Sobolska MartaDaniëls Bente - Mees Lana8-2113-210-2
09:158BF4Van den vonder Lisa - Cools SarahThys Hanne - Reul Océane18-2120-220-2
10:009AM1Christiaens Jens - Muysewinkel BaukVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis10-2121-1815-112-1
10:0010DM3Pirali Yannick - Nuijten OscarDouwen Bob - Van de Wielle Tim16-2121-1513-151-2
10:0011AF2Hervent Linde - Brocatus HanneloreCatry Maud - Vandesteene Els11-2115-210-2
10:0012DF4Neyt Paulien - Gondry SophieWittock Birthe - van Grinsven Leen22-2421-1813-151-2
10:4513CM1De Keyser Seppe - De Keyser JenteLemmens Tim - Ver Eecke Anshel16-2115-210-2
10:4514BM3Paulides Joppe - Balduyck JeroenOprins Jeroen - Blondeel Mathias15-2116-210-2
10:4515CF2Verrelst Nymphe - Sobolska MartaVan Bree Stephanie - Lieckens Kim16-2116-210-2
10:4516BF4Van den vonder Lisa - Cools SarahRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt21-1221-162-0
11:3017AM1Steenhouwer Dries - Degrève WimVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis16-2121-1613-151-2
11:3018DM3Engels Stef - Sinnesael JelleDouwen Bob - Van de Wielle Tim14-2121-1712-151-2
11:3019AF2Baens Fleur - Devos JanneCatry Maud - Vandesteene Els21-1812-2111-151-2
11:3020DF4Van den Broeck Isabel - Simons LoreWittock Birthe - van Grinsven Leen21-158-2115-171-2
12:1521CM1Colson Martijn - Deroey DennisLemmens Tim - Ver Eecke Anshel21-2319-210-2
12:1522BM3Van der Aa Yentl - Van Reeth ThomasOprins Jeroen - Blondeel Mathias19-2114-210-2
12:1523CF2Daniëls Bente - Mees LanaVan Bree Stephanie - Lieckens Kim21-1715-216-151-2
12:1524BF4Thys Hanne - Reul OcéaneRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt10-219-210-2
Place 9-12
13:0025M1Christiaens Jens - Muysewinkel BaukPirali Yannick - Nuijten Oscar21-1916-2115-112-1
13:0026M3Paulides Joppe - Balduyck JeroenDe Keyser Seppe - De Keyser Jente21-1922-202-0
13:0027F2Hervent Linde - Brocatus HanneloreNeyt Paulien - Gondry Sophie21-1621-142-0
13:0028F4Thys Hanne - Reul OcéaneVerrelst Nymphe - Sobolska Marta17-2121-158-151-2
1/4 Finals
13:4529F1Catry Maud - Vandesteene ElsVan den Broeck Isabel - Simons Lore16-2114-210-2
13:4530M3Lemmens Tim - Ver Eecke AnshelVan der Aa Yentl - Van Reeth Thomas21-1916-2115-92-1
13:4531M2Steenhouwer Dries - Degrève WimEngels Stef - Sinnesael Jelle19-2121-1515-92-1
13:4532F4Van Bree Stephanie - Lieckens KimVan den vonder Lisa - Cools Sarah18-2122-2010-151-2
14:3033F1Ruysschaert Elien - Ruysschaert BrittDaniëls Bente - Mees Lana21-1021-102-0
14:3034M3Douwen Bob - Van de Wielle TimVandecaveye Lander - Vandecaveye Louis12-2121-1612-151-2
14:3035M2Oprins Jeroen - Blondeel MathiasColson Martijn - Deroey Dennis19-2117-210-2
14:3036F4Wittock Birthe - van Grinsven LeenBaens Fleur - Devos Janne21-1721-182-0
1/2 Finals
15:3037M1Lemmens Tim - Ver Eecke AnshelSteenhouwer Dries - Degrève Wim24-2221-162-0
15:3038M3Vandecaveye Lander - Vandecaveye LouisColson Martijn - Deroey Dennis12-2122-2011-151-2
15:3039F2Van den Broeck Isabel - Simons LoreVan den vonder Lisa - Cools Sarah21-1521-192-0
15:3040F4Ruysschaert Elien - Ruysschaert BrittWittock Birthe - van Grinsven Leen21-721-132-0
Finals
17:0041F1Van den Broeck Isabel - Simons LoreRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt17-218-210-2
18:0042M1Lemmens Tim - Ver Eecke AnshelColson Martijn - Deroey Dennis16-2119-210-2

Einduitslag Dames

Ploeg Punten
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt 80
Van den Broeck Isabel - Simons Lore 72
Van den vonder Lisa - Cools Sarah 69
Wittock Birthe - van Grinsven Leen 64
Daniëls Bente - Mees Lana 61
Baens Fleur - Devos Janne 61
Catry Maud - Vandesteene Els 56
Van Bree Stephanie - Lieckens Kim 56
Hervent Linde - Brocatus Hannelore 53
Verrelst Nymphe - Sobolska Marta 48
Neyt Paulien - Gondry Sophie 45
Thys Hanne - Reul Océane 45
Pauwels Lyn - Vandenabeele Annelies 32
Schaekers Hanne - Penders Lotte 32
Lambrechts Karen - Van Belle Amber 32
Popa Anamaria - van Bellen Nicolien 32
Ceustermans Marthe - Theuns Robyn 32
Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah 32
Vercruysse Sien - Carpentier Celine 16
Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline 16
Eggen Sarah - Masset Magali 16
Degrève Linde - de Jong Lobke 16
Delanote Justine - Cos Lien 16

Einduitslag Heren

Ploeg Punten
Colson Martijn - Deroey Dennis 80
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel 72
Steenhouwer Dries - Degrève Wim 69
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis 64
Engels Stef - Sinnesael Jelle 61
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas 56
Douwen Bob - Van de Wielle Tim 56
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias 56
Christiaens Jens - Muysewinkel Bauk 53
Paulides Joppe - Balduyck Jeroen 53
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 45
Pirali Yannick - Nuijten Oscar 40
Verspecht Martijn - Vleugels Jef 32
Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe 32
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles 32
Coucke Ward - Derom Roel 32
De Nys Willem - Torfs Wesley 32
Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey 24
Symoens Jonas - Malfait Gilles 24
Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter 24
Vermeeren Thibault - Coenen Jo 24
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn 24
De Pryck Laurens - Poot Tijs 24
Deruyck Sander - Kermans Tim 24
Cornelis Wannes - Devolder Laurens 24
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth 24
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam 24
van looy jorik - Van Roy Denes 16
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan 16
Bekaert Hannes - Vercruysse Jop 16
Vanneste Mathieu - van Hest Dries 16
De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth 16
van den Berg Peter - Dedeyne Leonis 16
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor 16
Van der Aa Yorven - Van Daele Andy 16
Gewehr Luca - Jacquemijns Jonas 16
Peters Joran - Verleene Rens 16

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Baens Fleur - Devos Janne
Catry Maud - Vandesteene Els
Ceustermans Marthe - Theuns Robyn
Daniëls Bente - Mees Lana
Degrève Linde - de Jong Lobke
Delanote Justine - Cos Lien
Eggen Sarah - Masset Magali
Hervent Linde - Brocatus Hannelore
Lambrechts Karen - Van Belle Amber
Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah
Neyt Paulien - Gondry Sophie
Pauwels Lyn - Vandenabeele Annelies
Popa Anamaria - van Bellen Nicolien
Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt
Schaekers Hanne - Penders Lotte
Thys Hanne - Reul Océane
Van Bree Stephanie - Lieckens Kim
Van den Broeck Isabel - Simons Lore
Van den vonder Lisa - Cools Sarah
Vercruysse Sien - Carpentier Celine
Verrelst Nymphe - Sobolska Marta
Wittock Birthe - van Grinsven Leen

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Bekaert Hannes - Vercruysse Jop
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth
Christiaens Jens - Muysewinkel Bauk
Colson Martijn - Deroey Dennis
Cornelis Wannes - Devolder Laurens
Coucke Ward - Derom Roel
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
De Nys Willem - Torfs Wesley
De Pryck Laurens - Poot Tijs
De Raedt Micaël - Mylemans Kenneth
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles
Deruyck Sander - Kermans Tim
Douwen Bob - Van de Wielle Tim
Engels Stef - Sinnesael Jelle
Gewehr Luca - Jacquemijns Jonas
Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor
Nuyttens Wout - Witvrouwen Christophe
Oprins Jeroen - Blondeel Mathias
Paulides Joppe - Balduyck Jeroen
Peters Joran - Verleene Rens
Pirali Yannick - Nuijten Oscar
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam
Steenhouwer Dries - Degrève Wim
Symoens Jonas - Malfait Gilles
van den Berg Peter - Dedeyne Leonis
Van der Aa Yentl - Van Reeth Thomas
Van der Aa Yorven - Van Daele Andy
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn
van looy jorik - Van Roy Denes
Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter
Vandecaveye Lander - Vandecaveye Louis
Vanneste Mathieu - van Hest Dries
Vermeeren Thibault - Coenen Jo
Verspecht Martijn - Vleugels Jef