MANCHE BELGIAN BEACHVOLLEY HECHTEL-EKSEL


zaterdag 19 mei - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Peters Joran - Darras ArneMuysewinkel Bauk - Malisse Florian14-2120-220-2
08:302FM2Torfs Wesley - Proost KristofVan Tigchelt Yorik - Dirks Peter21-1821-239-151-2
08:303GM3Van Roy Denes - Luyten DirkDegraeve Simon - Van Dorpe Daan16-219-210-2
08:304DF4Masset Magali - Fortpied CharlotteThys Hanne - Reul Océane11-2110-210-2
09:155DM1Van der Aa Yorven - Dedeyne LeonisWitvrouwen Christophe - Van Dyck Ward13-218-210-2
09:156HM2van den Berg Peter - Amelinckx IggyLambrechts Wouter - Klok Jeffrey21-1621-152-0
09:157CM3van looy jorik - Van Bostraeten WannesHermans Simon - Mol Vincent20-2217-210-2
09:158CF4Popa Anamaria - van Bellen NicolienLambrechts Karen - Van Belle Amber21-1421-132-0
10:009EM1Peters Joran - Darras ArneChristiaens Jens - Vanneste Mathieu15-2121-1313-151-2
10:0010FM2Torfs Wesley - Proost KristofBormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth18-2114-210-2
10:0011GM3Van Roy Denes - Luyten DirkCoucke Ward - Derom Roel5-210-210-2
10:0012DF4Masset Magali - Fortpied CharlotteVan den vonder Lisa - Cools Sarah13-2117-210-2
10:4513DM1Van der Aa Yorven - Dedeyne LeonisCornelis Wannes - De Nys Willem12-2111-210-2
10:4514HM2Lambrechts Wouter - Klok JeffreyDegruyter Tim - Vandecaveye Gilles8-2117-210-2
10:4515CM3van looy jorik - Van Bostraeten WannesVandecaveye Louis - Van Den Driessche Korneel 13-2116-210-2
10:4516CF4Lambrechts Karen - Van Belle AmberHervent Linde - Brocatus Hannelore8-2121-188-151-2
11:3017EM1Muysewinkel Bauk - Malisse FlorianChristiaens Jens - Vanneste Mathieu20-2221-1613-151-2
11:3018FM2Van Tigchelt Yorik - Dirks PeterBormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth18-2119-210-2
11:3019GM3Degraeve Simon - Van Dorpe DaanCoucke Ward - Derom Roel17-219-210-2
11:3020DF4Thys Hanne - Reul OcéaneVan den vonder Lisa - Cools Sarah21-1615-2115-122-1
12:1521DM1Witvrouwen Christophe - Van Dyck WardCornelis Wannes - De Nys Willem21-1018-2115-102-1
12:1522HM2van den Berg Peter - Amelinckx IggyDegruyter Tim - Vandecaveye Gilles17-2118-210-2
12:1523CM3Hermans Simon - Mol VincentVandecaveye Louis - Van Den Driessche Korneel 18-2118-210-2
12:1524CF4Popa Anamaria - van Bellen NicolienHervent Linde - Brocatus Hannelore21-1910-217-151-2
13:0025AM1Browaeys Robrecht - Bekaert HannesCloot Matthias - Vercruysse Jop17-2121-230-2
13:0026JM2Mylemans Kenneth - Verstraelen YvesDe Pryck Laurens - Poot Tijs15-217-210-2
13:0027#M3Christiaens Jens - Vanneste MathieuBormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth21-1421-172-0
13:0028AF4Ceustermans Marthe - Theuns Robyn Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline21-621-192-0
13:4529BM1van Hest Dries - Dufraing BertDeruyck Sander - Kermans Tim21-1421-192-0
13:4530IM2Hoho Kristof - Willems MichaVan Haesendonck Maxim - Somers Bjorn21-1521-122-0
13:4531#F3Popa Anamaria - van Bellen NicolienThys Hanne - Reul Océane13-2112-210-2
13:4532#F4Hervent Linde - Brocatus HanneloreVan den vonder Lisa - Cools Sarah8-219-210-2
14:3033#M1Coucke Ward - Derom RoelWitvrouwen Christophe - Van Dyck Ward20-2221-1513-151-2
14:3034#M2Degruyter Tim - Vandecaveye GillesVandecaveye Louis - Van Den Driessche Korneel 21-1521-172-0
14:3035BF3Vanhorebeek Laure - Vermeulen BiekeMichiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah21-1213-2115-132-1
14:3036FF4Van den Vonder Lore - Sarah CoppensDe Wilde Laurence - Tison Lucie17-2118-210-2
15:1537AM1Browaeys Robrecht - Bekaert HannesDe Keyser Seppe - De Keyser Jente11-2116-210-2
15:1538JM2Mylemans Kenneth - Verstraelen YvesSannen Jeroen - Hoeyberghs Sam11-2117-210-2
15:1539EF3Degrève Linde - de Jong LobkeDelanote Justine - Cos Lien21-1021-122-0
15:1540AF4Rampelberg Lina - Jacquemyn CélineVan den Broeck Isabel - Simons Lore6-2118-210-2
16:0041BM1Deruyck Sander - Kermans TimDe Bock Bart - Van Acker Christophe21-1921-2311-151-2
16:0042IM2Van Haesendonck Maxim - Somers BjornMees Bavo - Van Leemputten Arnor21-1916-2113-151-2
16:0043BF3Michiels Rebecca - Van Den Berghe HannahVerrelst Nymphe - Sobolska Marta13-217-210-2
16:0044FF4Van den Vonder Lore - Sarah CoppensDaniëls Bente - Mees Lana15-2121-1515-92-1
16:4545AM1Cloot Matthias - Vercruysse JopDe Keyser Seppe - De Keyser Jente17-2117-210-2
16:4546JM2De Pryck Laurens - Poot TijsSannen Jeroen - Hoeyberghs Sam26-2815-210-2
16:4547EF3Delanote Justine - Cos LienBaens Fleur - Devos Janne13-2118-210-2
16:4548AF4Ceustermans Marthe - Theuns Robyn Van den Broeck Isabel - Simons Lore12-2117-210-2
17:3049BM1van Hest Dries - Dufraing BertDe Bock Bart - Van Acker Christophe17-2121-1710-151-2
17:3050IM2Hoho Kristof - Willems MichaMees Bavo - Van Leemputten Arnor21-1421-172-0
17:3051BF3Vanhorebeek Laure - Vermeulen BiekeVerrelst Nymphe - Sobolska Marta11-2121-159-151-2
17:3052FF4De Wilde Laurence - Tison LucieDaniëls Bente - Mees Lana11-2120-190-2
18:1553#M1De Keyser Seppe - De Keyser JenteSannen Jeroen - Hoeyberghs Sam21-1621-162-0
18:1554#M2De Bock Bart - Van Acker ChristopheHoho Kristof - Willems Micha24-2618-210-2
18:1555EF3Degrève Linde - de Jong LobkeBaens Fleur - Devos Janne21-1821-192-0
18:1556#F4Ceustermans Marthe - Theuns Robyn Daniëls Bente - Mees Lana19-2117-210-2
19:0057#F1Vanhorebeek Laure - Vermeulen BiekeDegrève Linde - de Jong Lobke14-2111-210-2
19:0058#F3Verrelst Nymphe - Sobolska MartaBaens Fleur - Devos Janne15-2117-210-2
19:0059#F4Van den Broeck Isabel - Simons LoreDe Wilde Laurence - Tison Lucie21-1021-92-0

zondag 20 mei - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301AM1De Keyser Seppe - De Keyser JenteChristiaens Jens - Vanneste Mathieu22-2026-2813-151-2
08:302DM3Colson Martijn - Deroey DennisHoho Kristof - Willems Micha21-1411-2115-72-1
08:303AF2Van den vonder Lisa - Cools SarahBaens Fleur - Devos Janne21-1819-2115-102-1
08:304DF4Wittock Birthe - van Grinsven LeenThys Hanne - Reul Océane17-2121-1415-122-1
09:155CM1Vermeeren Thibault - Coenen JoWitvrouwen Christophe - Van Dyck Ward14-2121-1715-92-1
09:156BM3Verspecht Martijn - Vleugels JefDegruyter Tim - Vandecaveye Gilles21-1817-2113-151-2
09:157CF2Thielemans Britt - Verhulst RenéeDegrève Linde - de Jong Lobke21-1823-212-0
09:158BF4Van den Broeck Isabel - Simons LoreDaniëls Bente - Mees Lana21-1515-2115-82-1
10:009AM1De Keyser Seppe - De Keyser JenteDouwen Bob - Urnaut Aljosa12-2118-210-2
10:0010DM3Hoho Kristof - Willems MichaFrankart Audry - Van Reeth Thomas21-1721-172-0
10:0011AF2Baens Fleur - Devos JanneCatry Maud - Vandesteene Els8-2118-210-2
10:0012DF4Thys Hanne - Reul OcéaneVan Bree Stephanie - Lieckens Kim21-1921-112-0
10:4513CM1Witvrouwen Christophe - Van Dyck WardNuijten Oscar - Van de Wielle Tim18-2119-210-2
10:4514BM3Verspecht Martijn - Vleugels JefLemmens Tim - Ver Eecke Anshel14-2121-1910-151-2
10:4515CF2Degrève Linde - de Jong LobkeDe Beule Julie - Coolman Nina14-2110-210-2
10:4516BF4Daniëls Bente - Mees LanaRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt12-2114-210-2
11:3017AM1Christiaens Jens - Vanneste MathieuDouwen Bob - Urnaut Aljosa19-2115-210-2
11:3018DM3Colson Martijn - Deroey DennisFrankart Audry - Van Reeth Thomas21-821-132-0
11:3019AF2Van den vonder Lisa - Cools SarahCatry Maud - Vandesteene Els18-2114-210-2
11:3020DF4Wittock Birthe - van Grinsven LeenVan Bree Stephanie - Lieckens Kim17-2122-240-2
12:1521CM1Vermeeren Thibault - Coenen JoNuijten Oscar - Van de Wielle Tim21-1622-202-0
12:1522BM3Degruyter Tim - Vandecaveye GillesLemmens Tim - Ver Eecke Anshel21-1323-212-0
12:1523CF2Thielemans Britt - Verhulst RenéeDe Beule Julie - Coolman Nina15-2115-210-2
12:1524BF4Van den Broeck Isabel - Simons LoreRuysschaert Elien - Ruysschaert Britt11-2112-210-2
Place 9-12
13:0025M1De Keyser Seppe - De Keyser JenteFrankart Audry - Van Reeth Thomas21-1619-2113-151-2
13:0026M3Verspecht Martijn - Vleugels JefWitvrouwen Christophe - Van Dyck Ward21-1823-2515-72-1
13:0027F2Baens Fleur - Devos JanneWittock Birthe - van Grinsven Leen12-2116-210-2
13:0028F4Daniëls Bente - Mees LanaDegrève Linde - de Jong Lobke21-1619-2113-151-2
1/4 Finals
13:4529F1Catry Maud - Vandesteene ElsVan Bree Stephanie - Lieckens Kim21-1521-192-0
13:4530M3Vermeeren Thibault - Coenen JoLemmens Tim - Ver Eecke Anshel21-1815-2116-142-1
13:4531M2Douwen Bob - Urnaut AljosaHoho Kristof - Willems Micha21-521-52-0
13:4532F4De Beule Julie - Coolman NinaVan den Broeck Isabel - Simons Lore21-1821-192-0
14:3033F1Ruysschaert Elien - Ruysschaert BrittThielemans Britt - Verhulst Renée21-1721-162-0
14:3034M3Colson Martijn - Deroey DennisChristiaens Jens - Vanneste Mathieu21-1021-162-0
14:3035M2Degruyter Tim - Vandecaveye GillesNuijten Oscar - Van de Wielle Tim21-171-2115-132-1
14:3036F4Thys Hanne - Reul OcéaneVan den vonder Lisa - Cools Sarah15-2110-210-2
1/2 Finals
15:3037M1Vermeeren Thibault - Coenen JoDouwen Bob - Urnaut Aljosa5-210-210-2
15:3038M3Colson Martijn - Deroey DennisDegruyter Tim - Vandecaveye Gilles21-1121-142-0
15:3039F2Catry Maud - Vandesteene ElsDe Beule Julie - Coolman Nina16-2116-210-2
15:3040F4Ruysschaert Elien - Ruysschaert BrittVan den vonder Lisa - Cools Sarah16-2117-210-2
Finals
17:0041F1De Beule Julie - Coolman NinaVan den vonder Lisa - Cools Sarah18-2116-210-2
18:0042M1Douwen Bob - Urnaut AljosaColson Martijn - Deroey Dennis21-1621-162-0

Einduitslag Dames

Ploeg Punten
Van den vonder Lisa - Cools Sarah 85
De Beule Julie - Coolman Nina 72
Catry Maud - Vandesteene Els 64
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt 64
Van den Broeck Isabel - Simons Lore 61
Thys Hanne - Reul Océane 61
Van Bree Stephanie - Lieckens Kim 56
Thielemans Britt - Verhulst Renée 56
Degrève Linde - de Jong Lobke 53
Wittock Birthe - van Grinsven Leen 48
Baens Fleur - Devos Janne 45
Daniëls Bente - Mees Lana 45
De Wilde Laurence - Tison Lucie 32
Verrelst Nymphe - Sobolska Marta 32
Hervent Linde - Brocatus Hannelore 32
Popa Anamaria - van Bellen Nicolien 32
Ceustermans Marthe - Theuns Robyn 32
Vanhorebeek Laure - Vermeulen Bieke 32
Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline 16
Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah 16
Lambrechts Karen - Van Belle Amber 16
Masset Magali - Fortpied Charlotte 16
Delanote Justine - Cos Lien 16
Van den Vonder Lore - Sarah Coppens 16

Einduitslag Heren

Ploeg Punten
Douwen Bob - Urnaut Aljosa 80
Colson Martijn - Deroey Dennis 72
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles 69
Vermeeren Thibault - Coenen Jo 64
Hoho Kristof - Willems Micha 61
Christiaens Jens - Vanneste Mathieu 61
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel 56
Nuijten Oscar - Van de Wielle Tim 56
Frankart Audry - Van Reeth Thomas 48
Verspecht Martijn - Vleugels Jef 48
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 45
Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward 45
Coucke Ward - Derom Roel 32
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam 32
De Bock Bart - Van Acker Christophe 32
Vandecaveye Louis - Van Den Driessche Korneel 32
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth 32
Cloot Matthias - Vercruysse Jop 24
van Hest Dries - Dufraing Bert 24
Hermans Simon - Mol Vincent 24
Cornelis Wannes - De Nys Willem 24
Muysewinkel Bauk - Malisse Florian 24
Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter 24
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan 24
van den Berg Peter - Amelinckx Iggy 24
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor 24
De Pryck Laurens - Poot Tijs 24
Browaeys Robrecht - Bekaert Hannes 16
Deruyck Sander - Kermans Tim 16
van looy jorik - Van Bostraeten Wannes 16
Van der Aa Yorven - Dedeyne Leonis 16
Peters Joran - Darras Arne 16
Torfs Wesley - Proost Kristof 16
Van Roy Denes - Luyten Dirk 16
Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey 16
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn 16
Mylemans Kenneth - Verstraelen Yves 16

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Baens Fleur - Devos Janne
Catry Maud - Vandesteene Els
Ceustermans Marthe - Theuns Robyn
Daniëls Bente - Mees Lana
De Beule Julie - Coolman Nina
De Wilde Laurence - Tison Lucie
Degrève Linde - de Jong Lobke
Delanote Justine - Cos Lien
Hervent Linde - Brocatus Hannelore
Lambrechts Karen - Van Belle Amber
Masset Magali - Fortpied Charlotte
Michiels Rebecca - Van Den Berghe Hannah
Popa Anamaria - van Bellen Nicolien
Rampelberg Lina - Jacquemyn Céline
Ruysschaert Elien - Ruysschaert Britt
Thielemans Britt - Verhulst Renée
Thys Hanne - Reul Océane
Van Bree Stephanie - Lieckens Kim
Van den Broeck Isabel - Simons Lore
Van den vonder Lisa - Cools Sarah
Van den Vonder Lore - Sarah Coppens
Vanhorebeek Laure - Vermeulen Bieke
Verrelst Nymphe - Sobolska Marta
Wittock Birthe - van Grinsven Leen

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Bormans Pieter-Jan - Van den Boogaert Benneth
Browaeys Robrecht - Bekaert Hannes
Christiaens Jens - Vanneste Mathieu
Cloot Matthias - Vercruysse Jop
Colson Martijn - Deroey Dennis
Cornelis Wannes - De Nys Willem
Coucke Ward - Derom Roel
De Bock Bart - Van Acker Christophe
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
De Pryck Laurens - Poot Tijs
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan
Degruyter Tim - Vandecaveye Gilles
Deruyck Sander - Kermans Tim
Douwen Bob - Urnaut Aljosa
Frankart Audry - Van Reeth Thomas
Hermans Simon - Mol Vincent
Hoho Kristof - Willems Micha
Lambrechts Wouter - Klok Jeffrey
Lemmens Tim - Ver Eecke Anshel
Mees Bavo - Van Leemputten Arnor
Muysewinkel Bauk - Malisse Florian
Mylemans Kenneth - Verstraelen Yves
Nuijten Oscar - Van de Wielle Tim
Peters Joran - Darras Arne
Sannen Jeroen - Hoeyberghs Sam
Torfs Wesley - Proost Kristof
van den Berg Peter - Amelinckx Iggy
Van der Aa Yorven - Dedeyne Leonis
Van Haesendonck Maxim - Somers Bjorn
van Hest Dries - Dufraing Bert
van looy jorik - Van Bostraeten Wannes
Van Roy Denes - Luyten Dirk
Van Tigchelt Yorik - Dirks Peter
Vandecaveye Louis - Van Den Driessche Korneel
Vermeeren Thibault - Coenen Jo
Verspecht Martijn - Vleugels Jef
Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward