Belgium Beach Manche Hechtel-Eksel


zaterdag 7 augustus - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1Van Langendonck Joppe - Luyckx KwintenMol Vincent - Vercauteren Roel23-2123-212-0
08:302FM2Mylemans Kenneth - Somers BjornDegraeve Simon - Van Dorpe Daan21-1421-182-0
08:303GM3Duwaerts Ruben - Vande Velde GertjanVan Hoeck Jan - Detandt Thibault21-1816-2117-191-2
08:304DF4Dirix Arwen - Meynckens LauraMichiels Rebecca - Van Belle Amber21-1216-2115-112-1
09:155DM1Vanneste Mathieu - Bonne EwoutVandecappelle Michiel - Follet Arthur19-2121-1515-132-1
09:156HM2Hermans Simon - Canters LeviNuyttens Wout - Peters Berre13-2110-210-2
09:157CM3De Bie Dries - Perilleux Stoffel Vercauteren Kyan - De Hert Jelle19-2115-210-2
09:158CF4Van Cleemput Sarah - Van Cleemput Elise Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien21-1621-162-0
10:009EM1Mol Vincent - Vercauteren RoelBlondeel Mathias - Oprins Jeroen15-2119-210-2
10:0010FM2Degraeve Simon - Van Dorpe DaanVan Tigchelt Yorik - Darras Arne17-2113-210-2
10:0011GM3Duwaerts Ruben - Vande Velde GertjanVan Acker Christophe - Van de Velde Robbe16-2120-220-2
10:0012DF4Michiels Rebecca - Van Belle AmberVan den Broeck Isabel - Lieckens Kim11-2111-210-2
10:4513DM1Vandecappelle Michiel - Follet ArthurVan de Wielle Tim - Baetens Seppe12-2116-210-2
10:4514HM2Hermans Simon - Canters Levivan Hest Dries - Cornelis Wannes21-1415-2110-151-2
10:4515CM3De Bie Dries - Perilleux Stoffel Maddens Lars - Vandecaveye Lander12-2117-210-2
10:4516CF4Lambrechts Karen - van Bellen NicolienBeauve Marion - Van Deun Jade21-199-217-151-2
11:3017EM1Van Langendonck Joppe - Luyckx KwintenBlondeel Mathias - Oprins Jeroen17-2114-210-2
11:3018FM2Mylemans Kenneth - Somers BjornVan Tigchelt Yorik - Darras Arne19-2119-210-2
11:3019GM3Van Hoeck Jan - Detandt ThibaultVan Acker Christophe - Van de Velde Robbe21-1512-2112-151-2
11:3020DF4Dirix Arwen - Meynckens LauraVan den Broeck Isabel - Lieckens Kim7-2121-199-151-2
12:1521DM1Vanneste Mathieu - Bonne EwoutVan de Wielle Tim - Baetens Seppe21-1918-217-151-2
12:1522HM2Nuyttens Wout - Peters Berrevan Hest Dries - Cornelis Wannes21-1921-92-0
12:1523CM3Vercauteren Kyan - De Hert JelleMaddens Lars - Vandecaveye Lander24-2212-219-151-2
12:1524CF4Van Cleemput Sarah - Van Cleemput Elise Beauve Marion - Van Deun Jade12-2115-210-2
13:0025AM1De Raedt Micaël - Leyssens LanderAmelinckx Iggy - Dirks Peter16-2112-210-2
13:0026JM2Delée Lukas - Spruyt MatthijsProost Cedric - Fransen Sil11-2119-210-2
13:0027#M3Blondeel Mathias - Oprins JeroenVan Tigchelt Yorik - Darras Arne18-2121-1815-102-1
13:0028AF4Driesen Sarah - maertens loukavan Doren Emma - van Doren Ilya9-2115-210-2
13:4529BM1Van der Aa Yorven - Lambrechts WouterBex Tim - Humblet Alexy15-2111-210-2
13:4530IM2Thijs Dario - Vandamme JomeLaenen Louis - Goset Thibault13-2111-210-2
13:4531#F3Van Cleemput Sarah - Van Cleemput Elise Van den Broeck Isabel - Lieckens Kim18-2113-210-2
13:4532#F4Beauve Marion - Van Deun JadeDirix Arwen - Meynckens Laura21-2321-1815-72-1
14:3033#M1Van Acker Christophe - Van de Velde RobbeVan de Wielle Tim - Baetens Seppe19-2121-188-151-2
14:3034#M2Nuyttens Wout - Peters BerreMaddens Lars - Vandecaveye Lander14-2118-210-2
14:3035BF3Blocquiaux Sara - Coopmans AnkeStokbroekx Annelies - Mertens Netje21-1521-62-0
14:3036FF4De Vriese Ansofie - Beelprez AnoukHervent Linde - Ceustermans Marthe23-2114-2112-151-2
15:1537AM1De Raedt Micaël - Leyssens LanderUrnaut Aljosa - Derkoningen Bert21-1719-217-151-2
15:1538JM2Delée Lukas - Spruyt MatthijsVan Leemputten Arnor - Mees Bavo12-2116-210-2
15:1539EF3Longeval Axelle - Coppin CharlotteFiona Stelma - Huyghebaert Iris21-1121-42-0
15:1540AF4Driesen Sarah - maertens loukaDaniëls Bente - Mees Lana23-2116-2113-151-2
16:0041BM1Van der Aa Yorven - Lambrechts WouterCoenen Jo - Degruyter Tim8-2111-210-2
16:0042IM2Thijs Dario - Vandamme JomeVan Reeth Jannes - Torfs Wesley10-2113-210-2
16:0043BF3Stokbroekx Annelies - Mertens NetjePass Hannelore - Dumont Emma0-210-210-2
16:0044FF4De Vriese Ansofie - Beelprez AnoukVanhorebeek Laure - Rampelberg Lina14-2115-210-2
16:4545AM1Amelinckx Iggy - Dirks PeterUrnaut Aljosa - Derkoningen Bert20-227-210-2
16:4546JM2Proost Cedric - Fransen SilVan Leemputten Arnor - Mees Bavo19-2117-210-2
16:4547EF3Fiona Stelma - Huyghebaert IrisBex Annelore - Coens Youna9-2116-210-2
16:4548AF4van Doren Emma - van Doren IlyaDaniëls Bente - Mees Lana21-2315-210-2
17:3049BM1Bex Tim - Humblet AlexyCoenen Jo - Degruyter Tim17-2118-210-2
17:3050IM2Laenen Louis - Goset ThibaultVan Reeth Jannes - Torfs Wesley19-2121-1415-52-1
17:3051BF3Blocquiaux Sara - Coopmans AnkePass Hannelore - Dumont Emma11-2113-210-2
17:3052FF4Hervent Linde - Ceustermans MartheVanhorebeek Laure - Rampelberg Lina11-2118-210-2
18:1553#M1Urnaut Aljosa - Derkoningen BertVan Leemputten Arnor - Mees Bavo21-1917-219-151-2
18:1554#M2Coenen Jo - Degruyter TimLaenen Louis - Goset Thibault19-2121-1912-151-2
18:1555EF3Longeval Axelle - Coppin CharlotteBex Annelore - Coens Youna21-1721-142-0
18:1556#F4van Doren Emma - van Doren IlyaVanhorebeek Laure - Rampelberg Lina21-1821-182-0
19:0057#F1Blocquiaux Sara - Coopmans AnkeLongeval Axelle - Coppin Charlotte13-2118-210-2
19:0058#F3Pass Hannelore - Dumont EmmaBex Annelore - Coens Youna16-2121-815-72-1
19:0059#F4Daniëls Bente - Mees LanaHervent Linde - Ceustermans Marthe21-1821-162-0

zondag 8 augustus - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
09:001AM1Maddens Lars - Vandecaveye LanderVan de Wielle Tim - Baetens Seppe19-2121-1615-112-1
09:002DM3Verspecht Martijn - Willems MichaLaenen Louis - Goset Thibault24-2220-226-151-2
09:003AF2Pass Hannelore - Dumont EmmaBeauve Marion - Van Deun Jade15-2114-210-2
09:004DF4Baens Fleur - Wittock Birthevan Doren Emma - van Doren Ilya21-1521-152-0
09:455CM1Nuijten Oscar - Pirali YannickVan Leemputten Arnor - Mees Bavo21-1922-202-0
09:456BM3Witvrouwen Christophe - Van Dyck WardBlondeel Mathias - Oprins Jeroen22-2021-172-0
09:457CF2Coolman Nina - Thys HanneLongeval Axelle - Coppin Charlotte16-2121-1315-112-1
09:458BF4Daniëls Bente - Mees LanaVan den Broeck Isabel - Lieckens Kim15-2116-210-2
10:309AM1Van de Wielle Tim - Baetens SeppeKoekelkoren Dries - De Keyser Seppe17-2117-210-2
10:3010DM3Verspecht Martijn - Willems MichaDouwen Bob - Paulides Joppe11-2119-210-2
10:3011AF2Pass Hannelore - Dumont EmmaVan den vonder Lisa - Cools Sarah13-2115-210-2
10:3012DF4van Doren Emma - van Doren IlyaReul Océane - Van Geertruyden Lien16-2113-210-2
11:1513CM1Van Leemputten Arnor - Mees BavoColson Martijn - Deroey Dennis17-2116-210-2
11:1514BM3Blondeel Mathias - Oprins JeroenVandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles12-2119-2110-151-2
11:1515CF2Longeval Axelle - Coppin CharlotteCatry Maud - Vandesteene Els10-2118-210-2
11:1516BF4Daniëls Bente - Mees LanaVan Bree Stephanie - Ruysschaert Britt14-2121-1713-151-2
12:0017AM1Maddens Lars - Vandecaveye LanderKoekelkoren Dries - De Keyser Seppe13-210-210-2
12:0018DM3Laenen Louis - Goset ThibaultDouwen Bob - Paulides Joppe17-2110-210-2
12:0019AF2Beauve Marion - Van Deun JadeVan den vonder Lisa - Cools Sarah16-2110-210-2
12:0020DF4Baens Fleur - Wittock BirtheReul Océane - Van Geertruyden Lien15-2111-210-2
12:4521CM1Nuijten Oscar - Pirali YannickColson Martijn - Deroey Dennis10-2117-210-2
12:4522BM3Witvrouwen Christophe - Van Dyck WardVandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles15-2112-210-2
12:4523CF2Coolman Nina - Thys HanneCatry Maud - Vandesteene Els22-2015-2115-122-1
12:4524BF4Van den Broeck Isabel - Lieckens KimVan Bree Stephanie - Ruysschaert Britt21-1826-242-0
Place 9-11
13:3025M1Van de Wielle Tim - Baetens SeppeVerspecht Martijn - Willems Micha0-210-210-2
13:3026M3Blondeel Mathias - Oprins JeroenVan Leemputten Arnor - Mees Bavo21-1218-2115-112-1
13:3027F2Pass Hannelore - Dumont Emmavan Doren Emma - van Doren Ilya13-2118-210-2
13:3028F4Daniëls Bente - Mees LanaLongeval Axelle - Coppin Charlotte21-721-2310-151-2
1/4 Finals
14:1529F1Reul Océane - Van Geertruyden LienVan Bree Stephanie - Ruysschaert Britt14-2123-216-151-2
14:1530M3Douwen Bob - Paulides JoppeWitvrouwen Christophe - Van Dyck Ward21-1517-2115-92-1
14:1531M2Koekelkoren Dries - De Keyser SeppeNuijten Oscar - Pirali Yannick19-2121-1210-151-2
14:1532F4Van den vonder Lisa - Cools SarahCatry Maud - Vandesteene Els20-2221-1320-182-1
15:0033F1Van den Broeck Isabel - Lieckens KimBaens Fleur - Wittock Birthe21-1821-132-0
15:0034M3Vandecaveye Louis - Vandecaveye GillesLaenen Louis - Goset Thibault21-1518-2115-112-1
15:0035M2Colson Martijn - Deroey DennisMaddens Lars - Vandecaveye Lander21-021-02-0
15:0036F4Coolman Nina - Thys HanneBeauve Marion - Van Deun Jade21-1521-192-0
1/2 Finals
15:4537M1Douwen Bob - Paulides JoppeNuijten Oscar - Pirali Yannick21-1621-162-0
15:4538M3Vandecaveye Louis - Vandecaveye GillesColson Martijn - Deroey Dennis17-2121-1911-151-2
15:4539F2Van Bree Stephanie - Ruysschaert BrittVan den vonder Lisa - Cools Sarah17-219-210-2
15:4540F4Van den Broeck Isabel - Lieckens KimCoolman Nina - Thys Hanne21-2321-1615-82-1
Finals
17:0041F1Van den vonder Lisa - Cools SarahVan den Broeck Isabel - Lieckens Kim21-1021-112-0
18:0042M1Douwen Bob - Paulides JoppeColson Martijn - Deroey Dennis15-2121-198-151-2

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Van den vonder Lisa - Cools Sarah 80
Van den Broeck Isabel - Lieckens Kim 77
Van Bree Stephanie - Ruysschaert Britt 64
Coolman Nina - Thys Hanne 64
Beauve Marion - Van Deun Jade 61
Reul Océane - Van Geertruyden Lien 56
Catry Maud - Vandesteene Els 56
Baens Fleur - Wittock Birthe 56
van Doren Emma - van Doren Ilya 53
Longeval Axelle - Coppin Charlotte 53
Pass Hannelore - Dumont Emma 45
Daniëls Bente - Mees Lana 45
Hervent Linde - Ceustermans Marthe 32
Bex Annelore - Coens Youna 32
Blocquiaux Sara - Coopmans Anke 32
Vanhorebeek Laure - Rampelberg Lina 32
Dirix Arwen - Meynckens Laura 32
Van Cleemput Sarah - Van Cleemput Elise 32
Driesen Sarah - maertens louka 16
Stokbroekx Annelies - Mertens Netje 16
Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien 16
Michiels Rebecca - Van Belle Amber 16
Fiona Stelma - Huyghebaert Iris 16
De Vriese Ansofie - Beelprez Anouk 16

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Colson Martijn - Deroey Dennis 80
Douwen Bob - Paulides Joppe 72
Nuijten Oscar - Pirali Yannick 64
Vandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles 64
Laenen Louis - Goset Thibault 61
Maddens Lars - Vandecaveye Lander 61
Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward 56
Koekelkoren Dries - De Keyser Seppe 56
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen 53
Verspecht Martijn - Willems Micha 48
Van de Wielle Tim - Baetens Seppe 45
Van Leemputten Arnor - Mees Bavo 45
Urnaut Aljosa - Derkoningen Bert 32
Nuyttens Wout - Peters Berre 32
Van Acker Christophe - Van de Velde Robbe 32
Van Tigchelt Yorik - Darras Arne 32
Coenen Jo - Degruyter Tim 32
Amelinckx Iggy - Dirks Peter 28
Bex Tim - Humblet Alexy 28
Vercauteren Kyan - De Hert Jelle 28
Vanneste Mathieu - Bonne Ewout 28
Van Langendonck Joppe - Luyckx Kwinten 28
Mylemans Kenneth - Somers Bjorn 28
Van Hoeck Jan - Detandt Thibault 28
van Hest Dries - Cornelis Wannes 28
Van Reeth Jannes - Torfs Wesley 28
Proost Cedric - Fransen Sil 28
De Raedt Micaël - Leyssens Lander 16
Van der Aa Yorven - Lambrechts Wouter 16
De Bie Dries - Perilleux Stoffel 16
Vandecappelle Michiel - Follet Arthur 16
Mol Vincent - Vercauteren Roel 16
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan 16
Duwaerts Ruben - Vande Velde Gertjan 16
Hermans Simon - Canters Levi 16
Thijs Dario - Vandamme Jome 16
Delée Lukas - Spruyt Matthijs 16

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Amelinckx Iggy - Dirks Peter
Bex Tim - Humblet Alexy
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen
Coenen Jo - Degruyter Tim
Colson Martijn - Deroey Dennis
De Bie Dries - Perilleux Stoffel
De Raedt Micaël - Leyssens Lander
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan
Delée Lukas - Spruyt Matthijs
Douwen Bob - Paulides Joppe
Duwaerts Ruben - Vande Velde Gertjan
Hermans Simon - Canters Levi
Koekelkoren Dries - De Keyser Seppe
Laenen Louis - Goset Thibault
Maddens Lars - Vandecaveye Lander
Mol Vincent - Vercauteren Roel
Mylemans Kenneth - Somers Bjorn
Nuijten Oscar - Pirali Yannick
Nuyttens Wout - Peters Berre
Proost Cedric - Fransen Sil
Thijs Dario - Vandamme Jome
Urnaut Aljosa - Derkoningen Bert
Van Acker Christophe - Van de Velde Robbe
Van de Wielle Tim - Baetens Seppe
Van der Aa Yorven - Lambrechts Wouter
van Hest Dries - Cornelis Wannes
Van Hoeck Jan - Detandt Thibault
Van Langendonck Joppe - Luyckx Kwinten
Van Leemputten Arnor - Mees Bavo
Van Reeth Jannes - Torfs Wesley
Van Tigchelt Yorik - Darras Arne
Vandecappelle Michiel - Follet Arthur
Vandecaveye Louis - Vandecaveye Gilles
Vanneste Mathieu - Bonne Ewout
Vercauteren Kyan - De Hert Jelle
Verspecht Martijn - Willems Micha
Witvrouwen Christophe - Van Dyck Ward

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Baens Fleur - Wittock Birthe
Beauve Marion - Van Deun Jade
Bex Annelore - Coens Youna
Blocquiaux Sara - Coopmans Anke
Catry Maud - Vandesteene Els
Coolman Nina - Thys Hanne
Daniëls Bente - Mees Lana
De Vriese Ansofie - Beelprez Anouk
Dirix Arwen - Meynckens Laura
Driesen Sarah - maertens louka
Fiona Stelma - Huyghebaert Iris
Hervent Linde - Ceustermans Marthe
Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien
Longeval Axelle - Coppin Charlotte
Michiels Rebecca - Van Belle Amber
Pass Hannelore - Dumont Emma
Reul Océane - Van Geertruyden Lien
Stokbroekx Annelies - Mertens Netje
Van Bree Stephanie - Ruysschaert Britt
Van Cleemput Sarah - Van Cleemput Elise
Van den Broeck Isabel - Lieckens Kim
Van den vonder Lisa - Cools Sarah
van Doren Emma - van Doren Ilya
Vanhorebeek Laure - Rampelberg Lina