Belgium Beach Manche Lommel


zaterdag 3 juli - Kwalificatie

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
08:301EM1De Nys Willem - De Nys LenVan Daele Andy - Zuffanti Giuseppe22-2018-2119-172-1
08:302FM2De Raedt Micaël - Leyssens LanderKermans Tim - Lambrechts Wouter19-2115-210-2
08:303GM3Thijs Dario - Vandamme JomeAmelinckx Iggy - Dirks Peter16-217-210-2
08:304DF4Stokbroekx Annelies - Mertens NetjeNeyt Paulien - Van Deun Jade12-2113-210-2
09:155DM1De Bie Dries - Perilleux Stoffel Maddens Lars - Van Langendonck Joppe14-2115-210-2
09:156HM2Peters Joran - craeghs siloyVan der Aa Yorven - Van Haesendonck Maxim22-2021-02-0
09:157CM3Van Lommel Dries - Haesen LiamMylemans Kenneth - Mannaert Quinten17-2118-210-2
09:158CF4De Donder Sara - Timmermans LizeMouha Liesbeth - Gielen Katrien11-219-210-2
10:009EM1Van Daele Andy - Zuffanti GiuseppeDegraeve Simon - Van Dorpe Daan10-2121-1915-112-1
10:0010FM2De Raedt Micaël - Leyssens LanderBlondeel Mathias - Oprins Jeroen12-2113-210-2
10:0011GM3Thijs Dario - Vandamme JomeNuyttens Wout - Peters Berre19-2111-210-2
10:0012DF4Stokbroekx Annelies - Mertens NetjeVanhorebeek Laure - Rampelberg Lina19-2118-210-2
10:4513DM1De Bie Dries - Perilleux Stoffel De Pryck Laurens - Poot Tijs17-2113-210-2
10:4514HM2Van der Aa Yorven - Van Haesendonck MaximVan Reeth Jannes - Torfs Wesley10-217-210-2
10:4515CM3Van Lommel Dries - Haesen Liamvan Hest Dries - Cornelis Wannes21-1914-2114-161-2
10:4516CF4De Donder Sara - Timmermans LizeHervent Linde - Ceustermans Marthe21-1912-2113-151-2
11:3017EM1De Nys Willem - De Nys LenDegraeve Simon - Van Dorpe Daan21-1313-2115-122-1
11:3018FM2Kermans Tim - Lambrechts WouterBlondeel Mathias - Oprins Jeroen16-2110-210-2
11:3019GM3Amelinckx Iggy - Dirks PeterNuyttens Wout - Peters Berre14-2112-210-2
11:3020DF4Neyt Paulien - Van Deun JadeVanhorebeek Laure - Rampelberg Lina22-2021-152-0
12:1521DM1Maddens Lars - Van Langendonck JoppeDe Pryck Laurens - Poot Tijs21-1420-2215-102-1
12:1522HM2Peters Joran - craeghs siloyVan Reeth Jannes - Torfs Wesley19-219-210-2
12:1523CM3Mylemans Kenneth - Mannaert Quintenvan Hest Dries - Cornelis Wannes15-2114-210-2
12:1524CF4Mouha Liesbeth - Gielen KatrienHervent Linde - Ceustermans Marthe21-1121-152-0
13:0025AM1Hermans Simon - Canters LeviVan Hoeck Jan - Detandt Thibault17-217-210-2
13:0026JM2Bex Tim - Humblet AlexyMol Vincent - Vercauteren Roel21-1521-162-0
13:0027#M3De Nys Willem - De Nys LenBlondeel Mathias - Oprins Jeroen11-219-210-2
13:0028AF4Lambrechts Karen - van Bellen NicolienLongeval Axelle - D\'Hondt Justine20-2211-210-2
13:4529BM1Vereecken Jonas - De Keyser ArneVanneste Mathieu - Dedeyne Leonis12-2115-210-2
13:4530IM2Vercauteren Kyan - De Hert JelleLaenen Louis - Goset Thibault17-2119-210-2
13:4531#F3Hervent Linde - Ceustermans MartheNeyt Paulien - Van Deun Jade16-2121-169-151-2
13:4532#F4Mouha Liesbeth - Gielen KatrienVanhorebeek Laure - Rampelberg Lina21-1021-82-0
14:3033#M1Nuyttens Wout - Peters BerreMaddens Lars - Van Langendonck Joppe21-1919-219-151-2
14:3034#M2Van Reeth Jannes - Torfs Wesleyvan Hest Dries - Cornelis Wannes19-2122-2012-151-2
14:3035BF3Pass Hannelore - Dumont EmmaGielkens Lore - Schaekers Hanne15-2121-1016-142-1
14:3036FF4Bex Annelore - Coens YounaMichiels Rebecca - Van Belle Amber26-2821-1515-52-1
15:1537AM1Hermans Simon - Canters LeviVan Leemputten Arnor - Mees Bavo10-218-210-2
15:1538JM2Mol Vincent - Vercauteren RoelVandecappelle Michiel - Follet Arthur17-2121-1815-92-1
15:1539EF3Poot Liesje - Van Cleemput SarahMuyshondt Joni - Kenes Cyrielle21-1021-172-0
15:1540AF4Lambrechts Karen - van Bellen NicolienBaens Fleur - Wittock Birthe15-2110-210-2
16:0041BM1Vereecken Jonas - De Keyser ArneVan de Wielle Tim - Baetens Seppe10-219-210-2
16:0042IM2Vercauteren Kyan - De Hert JelleProost Cedric - Fransen Sil16-2120-220-2
16:0043BF3Gielkens Lore - Schaekers HanneDaniëls Bente - Mees Lana14-2114-210-2
16:0044FF4Michiels Rebecca - Van Belle AmberDelanote Justine - Van Den Berghe Hannah21-1526-242-0
16:4545AM1Van Hoeck Jan - Detandt ThibaultVan Leemputten Arnor - Mees Bavo21-1815-2117-191-2
16:4546JM2Bex Tim - Humblet AlexyVandecappelle Michiel - Follet Arthur21-1713-2113-151-2
16:4547EF3Muyshondt Joni - Kenes CyriellePauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie10-2121-155-151-2
16:4548AF4Longeval Axelle - D\'Hondt JustineBaens Fleur - Wittock Birthe21-1717-2115-171-2
17:3049BM1Vanneste Mathieu - Dedeyne LeonisVan de Wielle Tim - Baetens Seppe14-2112-210-2
17:3050IM2Laenen Louis - Goset ThibaultProost Cedric - Fransen Sil21-1521-162-0
17:3051BF3Pass Hannelore - Dumont EmmaDaniëls Bente - Mees Lana21-1521-122-0
17:3052FF4Bex Annelore - Coens YounaDelanote Justine - Van Den Berghe Hannah25-2321-172-0
18:1553#M2Van Leemputten Arnor - Mees BavoBex Tim - Humblet Alexy21-1321-122-0
18:1554#M1Van de Wielle Tim - Baetens SeppeLaenen Louis - Goset Thibault11-2121-1315-132-1
18:1555EF3Poot Liesje - Van Cleemput SarahPauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie18-2121-1410-151-2
18:1556#F4Longeval Axelle - D\'Hondt JustineBex Annelore - Coens Youna21-1221-182-0
19:0057#F2Daniëls Bente - Mees LanaPauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie16-2116-210-2
19:0058#F3Pass Hannelore - Dumont EmmaPoot Liesje - Van Cleemput Sarah21-1321-2315-102-1
19:0059#F4Baens Fleur - Wittock BirtheMichiels Rebecca - Van Belle Amber21-1521-122-0

zondag 4 juli - Grand Slam

TijdNrPouleGeslachtVeldPloeg 1Ploeg 2Set1Set2Set3Uitslag
09:001AM1Van Leemputten Arnor - Mees BavoVan de Wielle Tim - Baetens Seppe21-2321-230-2
09:002DM3De Keyser Seppe - De Keyser JenteMaddens Lars - Van Langendonck Joppe21-1921-132-0
09:003AF2Pauwels Lyn - Van Den Broeck StefanieLongeval Axelle - D\'Hondt Justine21-1615-2115-132-1
09:004DF4Van den Broeck Isabel - Vandenabeele AnneliesMouha Liesbeth - Gielen Katrien21-1817-215-151-2
09:455CM1Coenen Jo - Degruyter TimBlondeel Mathias - Oprins Jeroen14-2119-210-2
09:456BM3Witvrouwen Christophe - Duwaerts Rubenvan Hest Dries - Cornelis Wannes21-1521-92-0
09:457CF2Reul Océane - Van Geertruyden LienNeyt Paulien - Van Deun Jade21-1819-2115-122-1
09:458BF4Baens Fleur - Wittock BirthePass Hannelore - Dumont Emma21-1321-182-0
10:309AM1Van Leemputten Arnor - Mees BavoVerspecht Martijn - Willems Micha18-2113-210-2
10:3010DM3Maddens Lars - Van Langendonck JoppeDouwen Bob - Paulides Joppe14-2113-210-2
10:3011AF2Longeval Axelle - D\'Hondt JustineVan den vonder Lisa - Cools Sarah12-2111-210-2
10:3012DF4Van den Broeck Isabel - Vandenabeele AnneliesCoolman Nina - Rousseaux Helene14-2112-210-2
11:1513CM1Coenen Jo - Degruyter TimVan der Aa Yentl - Colson Martijn14-2117-210-2
11:1514BM3van Hest Dries - Cornelis WannesNuijten Oscar - Pirali Yannick16-2118-210-2
11:1515CF2Neyt Paulien - Van Deun JadeRuysschaert Britt - Thys Hanne15-218-210-2
11:1516BF4Pass Hannelore - Dumont EmmaCatry Maud - Vandesteene Els16-2110-210-2
12:0017AM1Van de Wielle Tim - Baetens SeppeVerspecht Martijn - Willems Micha21-1921-162-0
12:0018DM3De Keyser Seppe - De Keyser JenteDouwen Bob - Paulides Joppe19-2122-2010-151-2
12:0019AF2Pauwels Lyn - Van Den Broeck StefanieVan den vonder Lisa - Cools Sarah11-2110-210-2
12:0020DF4Mouha Liesbeth - Gielen KatrienCoolman Nina - Rousseaux Helene20-2221-915-102-1
12:4521CM1Blondeel Mathias - Oprins JeroenVan der Aa Yentl - Colson Martijn21-1921-162-0
12:4522BM3Witvrouwen Christophe - Duwaerts RubenNuijten Oscar - Pirali Yannick18-2118-210-2
12:4523CF2Reul Océane - Van Geertruyden LienRuysschaert Britt - Thys Hanne12-2121-1815-132-1
12:4524BF4Baens Fleur - Wittock BirtheCatry Maud - Vandesteene Els13-2112-210-2
Place 9-11
13:3025M1Van Leemputten Arnor - Mees BavoMaddens Lars - Van Langendonck Joppe21-1915-2111-151-2
13:3026M3van Hest Dries - Cornelis WannesCoenen Jo - Degruyter Tim18-2118-210-2
13:3027F2Longeval Axelle - D\'Hondt JustineVan den Broeck Isabel - Vandenabeele Annelies10-2113-210-2
13:3028F4Pass Hannelore - Dumont EmmaNeyt Paulien - Van Deun Jade21-1117-2110-151-2
1/4 Finals
14:1529F1Catry Maud - Vandesteene ElsRuysschaert Britt - Thys Hanne21-1710-2115-122-1
14:1530M3Nuijten Oscar - Pirali YannickVan der Aa Yentl - Colson Martijn21-1617-218-151-2
14:1531M2Van de Wielle Tim - Baetens SeppeDe Keyser Seppe - De Keyser Jente21-1521-132-0
14:1532F4Van den vonder Lisa - Cools SarahCoolman Nina - Rousseaux Helene21-1521-132-0
15:0033F1Reul Océane - Van Geertruyden LienBaens Fleur - Wittock Birthe22-2021-142-0
15:0034M3Blondeel Mathias - Oprins JeroenWitvrouwen Christophe - Duwaerts Ruben21-1521-142-0
15:0035M2Douwen Bob - Paulides JoppeVerspecht Martijn - Willems Micha21-1921-152-0
15:0036F24Mouha Liesbeth - Gielen KatrienPauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie22-2021-112-0
1/2 Finals
15:4537M1Van der Aa Yentl - Colson MartijnVan de Wielle Tim - Baetens Seppe21-1121-102-0
15:4538M3Blondeel Mathias - Oprins JeroenDouwen Bob - Paulides Joppe21-1423-212-0
15:4539F4Catry Maud - Vandesteene ElsVan den vonder Lisa - Cools Sarah8-2117-210-2
15:4540F2Reul Océane - Van Geertruyden LienMouha Liesbeth - Gielen Katrien18-2119-210-2
Finals
17:0041F2Van den vonder Lisa - Cools SarahMouha Liesbeth - Gielen Katrien21-1421-162-0
18:0042M1Van der Aa Yentl - Colson MartijnBlondeel Mathias - Oprins Jeroen21-1821-172-0

Einduitslag  Dames

Ploeg Punten (pp)
Van den vonder Lisa - Cools Sarah 80
Mouha Liesbeth - Gielen Katrien 77
Catry Maud - Vandesteene Els 64
Reul Océane - Van Geertruyden Lien 64
Baens Fleur - Wittock Birthe 61
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie 61
Ruysschaert Britt - Thys Hanne 56
Coolman Nina - Rousseaux Helene 56
Neyt Paulien - Van Deun Jade 53
Van den Broeck Isabel - Vandenabeele Annelies 48
Longeval Axelle - D\'Hondt Justine 45
Pass Hannelore - Dumont Emma 45
Michiels Rebecca - Van Belle Amber 32
Poot Liesje - Van Cleemput Sarah 32
Daniëls Bente - Mees Lana 32
Bex Annelore - Coens Youna 32
Vanhorebeek Laure - Rampelberg Lina 32
Hervent Linde - Ceustermans Marthe 32
Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien 16
Gielkens Lore - Schaekers Hanne 16
De Donder Sara - Timmermans Lize 16
Stokbroekx Annelies - Mertens Netje 16
Muyshondt Joni - Kenes Cyrielle 16
Delanote Justine - Van Den Berghe Hannah 16

Einduitslag  Heren

Ploeg Punten (pp)
Van der Aa Yentl - Colson Martijn 80
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen 77
Van de Wielle Tim - Baetens Seppe 69
Douwen Bob - Paulides Joppe 64
Nuijten Oscar - Pirali Yannick 56
De Keyser Seppe - De Keyser Jente 56
Witvrouwen Christophe - Duwaerts Ruben 56
Verspecht Martijn - Willems Micha 56
Maddens Lars - Van Langendonck Joppe 53
Coenen Jo - Degruyter Tim 48
Van Leemputten Arnor - Mees Bavo 45
van Hest Dries - Cornelis Wannes 45
Bex Tim - Humblet Alexy 32
Van Reeth Jannes - Torfs Wesley 32
Nuyttens Wout - Peters Berre 32
De Nys Willem - De Nys Len 32
Laenen Louis - Goset Thibault 32
Van Hoeck Jan - Detandt Thibault 28
Vanneste Mathieu - Dedeyne Leonis 28
Mylemans Kenneth - Mannaert Quinten 28
De Pryck Laurens - Poot Tijs 28
Van Daele Andy - Zuffanti Giuseppe 28
Kermans Tim - Lambrechts Wouter 28
Amelinckx Iggy - Dirks Peter 28
Peters Joran - craeghs siloy 28
Proost Cedric - Fransen Sil 28
Vandecappelle Michiel - Follet Arthur 28
Hermans Simon - Canters Levi 16
Vereecken Jonas - De Keyser Arne 16
Van Lommel Dries - Haesen Liam 16
De Bie Dries - Perilleux Stoffel 16
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan 16
De Raedt Micaël - Leyssens Lander 16
Thijs Dario - Vandamme Jome 16
Van der Aa Yorven - Van Haesendonck Maxim 16
Vercauteren Kyan - De Hert Jelle 16
Mol Vincent - Vercauteren Roel 16

Deelnemende ploegen - Heren

Heren
Amelinckx Iggy - Dirks Peter
Bex Tim - Humblet Alexy
Blondeel Mathias - Oprins Jeroen
Coenen Jo - Degruyter Tim
De Bie Dries - Perilleux Stoffel
De Keyser Seppe - De Keyser Jente
De Nys Willem - De Nys Len
De Pryck Laurens - Poot Tijs
De Raedt Micaël - Leyssens Lander
Degraeve Simon - Van Dorpe Daan
Douwen Bob - Paulides Joppe
Hermans Simon - Canters Levi
Kermans Tim - Lambrechts Wouter
Laenen Louis - Goset Thibault
Maddens Lars - Van Langendonck Joppe
Mol Vincent - Vercauteren Roel
Mylemans Kenneth - Mannaert Quinten
Nuijten Oscar - Pirali Yannick
Nuyttens Wout - Peters Berre
Peters Joran - craeghs siloy
Proost Cedric - Fransen Sil
Thijs Dario - Vandamme Jome
Van Daele Andy - Zuffanti Giuseppe
Van de Wielle Tim - Baetens Seppe
Van der Aa Yentl - Colson Martijn
Van der Aa Yorven - Van Haesendonck Maxim
van Hest Dries - Cornelis Wannes
Van Hoeck Jan - Detandt Thibault
Van Leemputten Arnor - Mees Bavo
Van Lommel Dries - Haesen Liam
Van Reeth Jannes - Torfs Wesley
Vandecappelle Michiel - Follet Arthur
Vanneste Mathieu - Dedeyne Leonis
Vercauteren Kyan - De Hert Jelle
Vereecken Jonas - De Keyser Arne
Verspecht Martijn - Willems Micha
Witvrouwen Christophe - Duwaerts Ruben

Deelnemende ploegen - Dames

Dames
Baens Fleur - Wittock Birthe
Bex Annelore - Coens Youna
Catry Maud - Vandesteene Els
Coolman Nina - Rousseaux Helene
Daniëls Bente - Mees Lana
De Donder Sara - Timmermans Lize
Delanote Justine - Van Den Berghe Hannah
Gielkens Lore - Schaekers Hanne
Hervent Linde - Ceustermans Marthe
Lambrechts Karen - van Bellen Nicolien
Longeval Axelle - D\'Hondt Justine
Michiels Rebecca - Van Belle Amber
Mouha Liesbeth - Gielen Katrien
Muyshondt Joni - Kenes Cyrielle
Neyt Paulien - Van Deun Jade
Pass Hannelore - Dumont Emma
Pauwels Lyn - Van Den Broeck Stefanie
Poot Liesje - Van Cleemput Sarah
Reul Océane - Van Geertruyden Lien
Ruysschaert Britt - Thys Hanne
Stokbroekx Annelies - Mertens Netje
Van den Broeck Isabel - Vandenabeele Annelies
Van den vonder Lisa - Cools Sarah
Vanhorebeek Laure - Rampelberg Lina